Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

marta222
5. máj 2010

No survi - ja som tiež len taký "nedeľný" šofér... Práve preto chceme s drahým kúpiť to auto - to bude akože moje a keď pôjdeme na chalupu do hôr - tak pôjde na ňom samozrejme on. Aby som mohla viac jazdiť a získať zručnosť, lebo ako hovorím - teraz to moje šoférske "umenie" nie je bohviečo 😉

lusina
5. máj 2010

no jasne, že som závislák, len som priľla z obeda do kanclu a čo myslite, že som prve urobila. 😀 ja budem plakať ak mi to stopnu 😢
survi, ale kdeže, nedá nám vedieť, len ja mám tú "výhodu" že robím na ekonomickom a všetky faktury mi prejdu rukami, tak som to tam videla napísane. vieš? 😉
marti, super, nove auto, cobi-bud bruško......... prajem ti to 😵
tiež si myslim wolfi, že v takom štadiu tehu ti atb neuškodí. Ja som dávnejšie čítavala jednu temu a tam tehula mala atb skoro tak často ako ja ms. 😀 a po porode bola zase na atb...... takže hlavu hore, tiež si myslim, že dr. vie, že si tehu a myslim si, že to aj dokonca vidi............. 😀

surviver
5. máj 2010

lusi aha...takže Ty si to vyšpionila 😎 ....ale neboj,doma Ta nikto neodpoji a ked budeš tehula,tak budeš z domu pekne s nami pismenkovat 😉

janicca
5. máj 2010

survi marti tak vy ste také šoferky ako aj ja ja len tak po dzedzinách šoferujem a veru je to na škodu tak to som odkázaná furt na drahého ten ma musí všade voziť ... 😉

Lusi len neplač šak po obede sa budeme vždy striedať aby tu aspoň jedna vždy s tebou bola .... 😵

kamka17
5. máj 2010

no my čo nemáme vodičák aspoň nemáme stres a dilemu, či šoférovať alebo nie 😀 😀 😉

marta222
5. máj 2010

No veď, kamka, to je pravda... Ale, keď som si ho ja už na staré kolená a za ťažké peniaze urobila, tak ho treba aj patrične využiť, nie 😉 ???

janicca
5. máj 2010

no konečne som sa dovolala do Helíka tak lieky su ešte nie schválené tak skusim na druhý týždeň alebo sa oni ozvu šak zatial má to nenaháňa....

marta222
5. máj 2010

jani a bola si bicyklovať od soboty? Asi ani nie, však? Veď stále prší. Dneska je dokonca aj akási kosa 😒

janicca
5. máj 2010

nie nebola som mi to normálne chyba a ešte mám predmrchovské stavy tak by som potrebovala trošku hlavičku debordelizovať ....... 😀 😀 prší u vás či jako je ?

marta222
5. máj 2010

To ti verím, že ti to chýba... U nás zatiaľ neprší, ale vyzerá to všelijako - ako keby každú chvíľu chcelo začať. Ešteže dnes o piatej idem do tej našej slávnej posilky - tam sa trochu odreagujem 😉 .

janicca
5. máj 2010

šak aj dnes skusim si ísť na aerobik aspoň pohopsať ...veď uvidíme čo bude do večera ... 😉

marta222
5. máj 2010

A na tú zumbu už nechodíš?

janicca
5. máj 2010

chodím to býva raz do týždňa v ZA ...a v knm dva krát ale to má moc nebaví bo to precvičuje taká mrtvola... 😒 🙂

no kočeny moje krásne lúčim sa s vami idem dom prajem pekný zvyšok dňa ... 😉 pááááááá

marta222
5. máj 2010

Jaj, spomínam si, to si hovorila. A 1 x do týždňa v ZA - to je zasa málo, nie?
Maj sa krásne, aj ja už pomaličky balím, idem tu už zaspať. Musím si dať urgentne doma kávu na prebratie 😉 .

tija28
5. máj 2010

ahojte bambulky, prisla som sa podelit s vami opat o moje nove zazitky...................................aj napriek tomu, ze som stale pracovne maximalne vytazena, unavena, s ubolenym chrbtom, kde idem o kratku dobu otvarat dalsiu prevadzku - takze si viete zivo predstavit ako musim vystresovane vyzerat .....................by ma ani vo sne nenapadlo, ze by sa mi prave v tomto obdobi mohlo nieco take prihodit............no takze zacnem, ...pred par dnami sa mi spustila menstruacia, ktora trvala len jeden den - vlastne bolo to viac-menej len take spinenie a potom to preslo - som si najskor myslela, ze to je zo stresu z prace, ze uz ma ani kramy nechcu...........ale ked dni plynuli a ja mam stale take divne bolesti v podbrusku ako by som mala uz uz dostat kramy, som si vcera vecer povedala, ze testnem - ved isto to bude jednociarkove a zase budem tam, kde pred 15-timi rokmi a oni sa na mna vyrutili // (FOTO v blogu)............tak som hned rano volala doktorovi, a radsej som nesla ani do roboty (aspon mam konecne den volna) a zajtra idem na vysetrenie..................................a moc sa bojim, aby to nebolo mimomaternicove, lebo to som este nemala, tak snad nebudem musiet prekusat este aj toto, lebo to uz by boli na mna trochu silne kvapky, ked uz som sa so vsetkym zmierila.................mate niektora s tymto skusenosti ?

a inak zdravim vsetky stare zname a aj tie nove, co ma este nepoznaju 😉 😉 😉

surviver
5. máj 2010

tijuška no super spravička,zajtra držim palce 🙂 😵 🙂

surviver
5. máj 2010

a neboj nebude mimomaternicove...trocha skromnosti by neuškodilo..tiež nemusiš mat všetko.....takže bude pekne skromne v maternici a hotovo 🙂

tija28
5. máj 2010

surviver - diky, len sa bojim, lebo moc nedufam, ze by to mohlo takto prirodzene fakt vyjst po 15-tich rokoch neuspechu - urcite v tom bude nejaky hacik,...............a preto bojim, bojim - ale diky 😉

tija28
5. máj 2010

survi - a Timurko sa ma ako ? poslucha ? 🙂 🙂 🙂

surviver
5. máj 2010

no jasne ,že maš obavy,kto by nemal....ale asi teraz po 15 rokoch nastala ta spravna chvila pre Teba a Tvoje babatko...takže klop..klop..klop..aby sme to neuriekli a zajtra verim,že nam daš pekne potvrdene //....a hačik?? ten bude asi v tom,že si už prestala na babatko tak intenzivne mysliet a ..... 😵

tija28
5. máj 2010

no ale ja zajtra idem k dokymu az na 11-tu, a vtedy sa uz krv neberie, ci ano ? uz som z toho nejako vypadla 😀 😀 😀

surviver
5. máj 2010

Timurko je kapitola sama o sebe...neviem či sme mu nemali ine meno dať,lebo niekey mam pocit,že je v ňom cela družina 😀

ale je zlaty,najmä,ked ho nič nebolka...len je velmi zhovorčivy ,tak rozprava,rozprava...v preklade to znamena,že plače a plače....tak sa tešim ,kedy sa nauči rozpravat,aby už nemusel tolko plakať 😀

surviver
5. máj 2010

ale možno už bude na usg nejaka dutinka 😉

tija28
5. máj 2010

to s tou druzinou bolo super 😀 😀 😀 no vidim, ze mas aj Ty doma pekne veselo 😉
.........ja som teraz len 32DC tak neviem, podla mna este nebude nic vidiet, aj ked mavam 26dnovy cyklus 🙂

surviver
5. máj 2010

no veselo...aj ked nie raz plačem spolu s nim...ale to je život...len aby horšie nebolo,to si vravim vždy,ked už mam pocit,že nevladzem dalej....dobre moja,tak zajtra sa drž,ja idem ešte žehlit,lebo maly je s tatom vonku a asi za chvilu pridu,lebo začalo pršat ☹ tak paaaa

tija28
5. máj 2010

papa 😉

wolfskinka
5. máj 2010

takze som volala s kamoskou doktorkou, povedala, ze preventivne sa zinat neuziva, zajtra idem na kontrolu krvi a podla vysledkov sa uvidi, ci ho budem uzivat alebo nie .... ta kamoska to konzultovala s gynekologickou,a obidve sa zhodli ze zinat sa v tehu uziva nie na zaklade vysledkov krvi, ale iba ak je zapal a vie sa kde je a co ho sposobuje a nie na zaklade krvi ze zavola sestricka a da recept a dr. si ma ani nepozrel a ani netusi kde ten zapal je a co ho sposobuje ... co podla mna cely zapal bol ten bolavy zub minuly tyzden, mala som tam hnisavy vacok a zub mam rozvrtany a liecivu vlozku a uz davno neboli ....

chcela som u neho zostat do porodu ved to mam predpaltene 250 euro nadstandard,ale kaslem na to, uz k nej pojdem teraz s vysledkami, zoberie ma, uz to mam vybavene, tak zajtra krv, vysledky budu asi v piatok, buduci tyzden v piatok mam poradnu a po poradni mu dam odhlasku a ziadanku aby mi dal kartu ... a v pondelok idem na diabetologiu, ale doktorka povedala, vraj to su len minimalne zvysene hodnoty, ze sa nemusim bat ... ze cukor pred glukozou bol ok, ze maximalne mozem dopadnut s nejakou dietou

wolfskinka
5. máj 2010

tijka co to vidim ... drzim palce a neboj sa ziadne mimomaternicove ti nehrozi 😵 , ale testik vo fotoblogu som nenasla ☹

tija28
5. máj 2010

ahoj wolfi..........diky za palceky 😉 pisem Ti IP 🙂

wolfskinka
5. máj 2010

tija ok ... tesim sa na IP a sdom rada ze ta tu opat vidim a ako tehulku to budem najstastnejsia na svete

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre