Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

marta222
14. máj 2010

Wolfi - tak to tým vašim v robote moc to počasko na guláš nevyšlo. No, čo už, dúfam, že budú aspoň pod strechou. No, ale za takéhoto počasia sa toho moc nedá - iba jesť a piť 😀 😉 .
Brmbolcek - no ešte nemám Clostil - cca v nedeľu očakávam mrchu a od druhého dňa asi s ním začnem. Alebo žeby mrcha tento mesiac neprišla 😉 😅 ? No - uvidíme....
Wolfi - Karisná je zlatá - schvaľujem 😉 . U toho Hartela je to asi aj dosť neúnosné - hlavne po finančnej stránke, však? Veď človek by kľudne aj priplatil za nejakú špeciálnu starostlivosť, však? Ale, keď vidíš, že to ide ako na bežiacom páse a ešte za to aj platíš ťažké euráče, tak - nie je o čom 😖 ...
Kuspit a ako Kamilka - už je zdravučká?

brmbolcek
14. máj 2010

Martulik- tak, ze super ze si v tzv. rieseni a pokracovani 😉 😉 😉 a verme, ze v uspesnom 🙂 🙂 🙂 a co auto ? ako ste sa rozhodli ?
Kamilka sla akurat teraz ku lekarke 😉 😉 😉

kamka17
14. máj 2010

servuste žienky...krásne nám zas prší, ale však neva, lebo však je piatooookkkk...že marti 😉 a čo je s janulou?? veď dovolenku mala v stredu a hádam včera dobehla zameškanú prácu, tak dnes by sa mohla aj ukázať 🙂 😅

no orsul má oddych po včerajšku, do práce ide vraj až v utorok, tak si trochu počkáme na dobré správy 🙂
a zuzka tá to tiež isto zvládne na výbornú, však je to silná žienka 🙂

marti..no to by bola fajná správička aj od teba, keby ti ms neprišla, to by boli pomaly tri tehulky nové v tomto mesiaci...tijuš, ty a orsul 😀 😉 🙂 😎

marta222
14. máj 2010

No - z auta nie je nič. Ten človek si to nakoniec rozmyslel - rozhodol sa nakoniec, že ho nepredá. (Neviem načo ho potom zavesil na net - keď ešte nebol celkom rozhodnutý... Ale už tam nie je..) Nech si ho nechá, aj tak malo hnusnú farbu 😠 😀 . Nevadí - bude iné, áut je dosť, nie 😀 😀 😀 ?
Chúďa Kamilka, tak ešte stále je choručká?

brmbolcek
14. máj 2010

martulik- vieco ani ja nechapem take pripady , ze predam a potom nic z toho.....
bud mam zaujem o to alebo nie a neriesim to , ale verim ze na vas caka krajsi tatosko 🙂 🙂 🙂 ved je ich pozehnany vyber , tak budete mat z coho vyberat 😉 😉 😉

marta222
14. máj 2010

Ahoj kamka, hehe - si ma rozosmiala, myslíš, že je to také jednoduché? A možno hej... No, uvidíme, budem priebežne informovať ...
Janicca je v práci - pred chvíľou som od nej dostala IP, ale asi sa jej nechce písať alebo žeby tak strašne pracovala?

marta222
14. máj 2010

No veď to, brmbolcek, ani ja to nechápem. A kázal drahému, aby sa ozval kvôli tomu autu v utorok - že si to dovtedy rozmyslia, a keď mu volal, tak mu ani nezdvíhal telefón a ani neodpovedal na sms-ku. No - rozumieš tomu 😅 😅 ?? Mohol aspoň zdvihnúť a povedať, že ho nepredajú... To sú dnes ľudia...

janicca
14. máj 2010

ahojte babule tu som a pravdu povediac nechce sa mi ani moc písať a vlastne ani nemám čo ... 😝 to robí asi to počasko už mi to riadne ide na nervy ten dážď počítam že v UK je viac slnka ako u nás ... 🙄

ale som rada že sa vám tu všetkým darí a všetko ide podľa plánu tak ako má ... 🙂 🙂 a hlavne myslíme teraz na Orsulku ... 😵 😵 😵

wolfskinka
14. máj 2010

marti ved to, keby mal aspon pristup, a to ze ma predavkoval macmirorom, mesiac som ho vkladala a to su antibiotika, potom mi chcel dat preventivne antibiotika zinnat ... tie neuzivam a magnezium mi dal uzivat 6 tabliet 500mg, co je konska davka, v nemocnici mi povedali, ze to nemam uzivat, lebo ze keby nieco bolo tak keby mi oni chceli zastavit kontrakcie alebo nieco, ze uz mi ani infuzka nezaberie, ze si mam dat magnezko iba vtedy ked mi tvrdne brucho a nie to uzivat stale .... nastastie ja som si ho nedavala tak ako povedal, ale tak ako mi tu baby radili , ze iba ked mi tvrdne brucho ... dik za radu, tak som neni predavkovana

marta222
14. máj 2010

No vidíš, wolfi - a teraz spoliehaj sa na doktorov. Tak to je sila 😠 😠 😠 a ešte si za to aj riadne priplatíš. Inak, v jednom takom regionálnom žurnále čo nám tu chodí vedie ten tvoj dr. takú gynekologickú rubriku - myslím, že odborník je, ale asi už má toho veľa, tak to fláka ....
Jani, veď ani ja nemám nič nové, ale robiť sa mi tiež nesce 😀 😀 😀 . Tak píšem, aby to tu celkom neochablo 😀 😀 😀

tija28
14. máj 2010

ahojte bambule ------------ tak dneska som si dala volno od prace, lebo ma rano zase chytili tie hnusne krce ako pred mrchou, tak som radsej doma zostala lezat, lebo vcera som to asi fakt trocha prepiskla, xixi 😕

orsulik........................................verim, ze nam o dva tyzdne oznamis super spravicku - teraz si len pekne od nas oddychni, lebo potom Ti nedame pokoja 😉

mzuzka - myslim na Teba, a verim, ze operaciu hravo zvladnes a rychlo sa nam zotavis 😉 drz sa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

cavecte 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

surviver
14. máj 2010

ahojte 😉

dnes je fakt škaredo vonku...už sme boli aj vychystani,že ideme von,ale zase sa rozpršalo ☹ ...tak kočikujem doma 😉 ..ešteže mame kuchynu,chodbu a obyvačku prepojenu,tak som chodila asi 10minut hore dole a maly zaspal,teraz sedim a len tak ho posuvam hore-dole 😅 ,som zvedava dokedy....

marti auto bude ine a ta farba,no nebola nič moc,tak nech si s nou chodi on 😀

wolfi,ani mna nepozeral každu poradnu krčok a tiež som bola trocha sklamana z toho 😒

jani,tak oddychuj,ked maš vlno od konika 😉 ,nieže budeš pracovat,ved je piatok..

orsulka na Teba stale myslime 😵

kamka17
14. máj 2010

😀 😀 marti, správny prístup, aj keď neni o čom písať, aj tak budeme písmenkovať,aspoň niekto zodpovedný sa tu našiel 😉 😉

ja inak dnes trochu nestíham, lebo som dlho spala, teda do 9.30...z toho počasia...utekala som do obchodu, lebo však prázdna ladnička a tak...a teraz konečne idem polievku papať...sáčkovú francúzsku, moja obľúbená, vypijem kafe a pomaly do práce sa môžem chystať...a krásny deň za nami...ešteže je zajtra už víkend... 😅 😎

wolfi...nevieš ako alica dopadla??

wolfskinka
14. máj 2010

survi .. no na to, ze ma 3 mesiace strasi s krckom mi ho mal skontrolovat ... ale to je jedno, citim sa dobre a to je dolezite .... no vonku je hnusne, a ja o 14,00 idem do roboty na gulas 😀 ale nastastie tam bude pristresok tak budeme sediet tam

marta222
14. máj 2010

Ahojte... tijuš, veru šetri sa, aspoň teraz zo začiatku určite - ten prvý semester by si to nemala s prácou preháňať, plodík je ešte veľmi citlivý 😉 ....
Survi - ešteže máš obrovský byt - môžeš nabehať s kočíkom kopec kilometrov 😀 😀 😀

surviver
14. máj 2010

wolfi,aj mne stale vravel,že mam chaby krčok...preto som potom radšej len doma bola a vela ležala...a taky gulaš,mňam dala by som si....ale Timurkovi by sa to asi nepačilo 😠

wolfskinka
14. máj 2010

survio ved aj ja som doma a nic nerobim, iba lezim a sem tam vybehnem von, dnes nemam obed tak sa na ten gulas tesim

marta222
14. máj 2010

kamka - vidím, že máš super výživnú tehotenskú stravu 😀 😀 😀 . Francúzska sáčková, to som nejedla už 100 rokov, ale inak, aj ja ju mám celkom rada (len nesmie byť často 😀 😀 😀 ), ale radšej mám také tie krémové - brokolicová, hubová, syrová, hrachová - napr. tie "Maggi - Zo záhradky" sú celkom fajn...

marta222
14. máj 2010

Survi, wolfi - možno ten váš dr. to má nacvičené - všetky tehule postraší skracovaním krčka a je to 😕 😉 (možno to má v náplni práce) 😀 😀 😀

wolfskinka
14. máj 2010

marti no asi to tak bude, nacvicenu vetu a tu opakuje stale dookola

surviver
14. máj 2010

marti,byt nie je velky,ale to prepojenie sa vydarilo,ked sme to prerabali,ani ma nenapadlo na čo sa to využije 😉

marta222
14. máj 2010

wolfi - to sú tí "ťažkí profesionáli" 😀 ..
No vidíš, survi - niekedy je človek veľmi prezieravý a predvídavý 😉

lusina
14. máj 2010

Ahojte, ja sa ozývam, že ešte žijem ,len akosi sa mi nechce písať, tak Vás len čítam.Moja nálada je podobna počasiu vonku 😅
aj ja sa pridavam do klubu: držíme palce oršulke, nech jej to výjde. 🙂

kuspitka
14. máj 2010

marta kamilka je este stale chora.

marta222
14. máj 2010

Ahoj lusi - z toho si nič nerob, asi všetky máme podobnú náladu 😖 . Mňa teší aspoň to, že ide víkend 😉 . A orsulka nás dnes nepríde pozrieť? Lusi - ty ako jej segra by si mala vedieť, čo?

marta222
14. máj 2010

kuspit - to ma mrzí 😖 . A je jej aspoň o čosi lepšie?

kuspitka
14. máj 2010

marta hej o trosku.ked jej vysavame nos tak jej praskaju žilky.
len to je problem ,ze cez den ju neviem uspat

kamka17
14. máj 2010

marti...ja sáčkové polievky tak raz za sto rokov, len dnes nestíham a drahý je polievkový a už dva dni nemal, tak aspoň na oklamanie žalúdka..na víked bude riadna zeleninová domáca 😉

kuspi...Kamilka má niečo vážne?? dúfam, že rýchlo vyzdravie a aj že sa čím skôr počasie umúdri, lebo z tohto človek fakt len depky chytá a ani von sa nedá ísť 😒

lusi servus...ako dnes v práci pred víkendom?

wolfi...asi by sa mi nechcelo trepať na ten guláš, ale hádam aspoň trochu zmena prostredia Matejovi prospeje 😉

wolfskinka
14. máj 2010

ved to cele dni sme sami doma, muz isiel na sluzobku pride az vecer, ved to je v zavodi na ihrisku, tam je terasa a pristresok, chvilu posedim zjem gulas pokecam s kolegami a pojdem domov

janicca
14. máj 2010

Lusi niečo na vylepšenie náladičky keď už nám počasie nepraje ja som na tom podobne aspoň že ten víkend je predo dvermi 😉 😉

> V sobotu ráno som si privstal, potichu sa obliekol, urobil si obed a pomaly odišiel do garáže. Za svoj Jeep som zahákol príves s člnom a tešil som sa na rybačku. Keď som však otvoril dvere garáže, zistil som že vonku fúka vietor rýchlosti 90 km/h. Zapol som si rádio a zistil som,že takéto zlé počasie má byť po celý deň. Išiel som teda naspäť do domu, v tichosti som sa prezliekol a znova som vliezol do postele. Objal som ženu od zadu a tichým hláskom som jej pošepkal: "Dnes je vonku príšerné počasie drahá, skoro ma odfúklo". Moja žena, s ktorou som mimochodom ženatý 2 mesiace, na to odpovedala:
> "A si predstav, že ten môj blbý manžel sa vybral v takomto počasí na ryby!!!!!!!
>
> A potom sa začala hádka...................

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre