Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

jerryjanka
21. máj 2010

domi dakujem - snad budeme ok a budeme maximalne 3v 1 😀

marta222
21. máj 2010

jerry, a kedy ideš na ultrazvuk?

domika9
21. máj 2010

ale mam aj celkom čas pri malom ale mm si nosí pc do roboty a ked pride domov tak väčšinou poobede plačeme a trošku a potom sa už ideme kupať krmiť uspavať a ešte treba čo-to požehliť alebo popratať a potom už ked je viac hodín sa mi ani nechce vyberať nb tak kašlem nato teraz tu bola aj švagrina od krstu včera odišla tak sme sa venovali no a tak nejako nam to letí
s malym sme boli v stredu 1.x v poradni a mal na palčeku ešte od nemocnice take zapalene a poslali nas na chirurgiu a dr. mu to strihal tak sme plakali velka bolačka au au au tak zase sme si užili ☹ chudatko moj maličky take šoky ma od narodenia

jerry držím palce 😉 no veru 4v 1 to by už asi bolo asi dosť 🙂

jerryjanka
21. máj 2010

marti povedal krajko o dva tyždne na srdiečko ale ak by som chcela vedieť počet tak mam prisť o tyžden 😅 tak uvidim či presvedčim chlapa 😀
domi - no mne hrozi až 5v 1 - teda štvoričky 😅

marta222
21. máj 2010

Domi, tak to sa teším, že Matúško je dobré bábätko 🙂 . No, tak dúfam, že sa mu palček rýchlo zahojí...
Fakt to strašne letí, pozerám, že už má 1 mesiac a veď len toť sme čakali kým nám oznámiš, že už je na svete 😉 - zdá sa mi ako keby to bolo pred týždňom a nie pred mesiacom 😀 😀 😀

marta222
21. máj 2010

hehe, jerry - tak to by bola iná "káva", že 4... No, ale dúfam, že budú maximálne 2 ks 😉 .

orsulka
21. máj 2010

všetkym prajem krasny vikend dievčatka......a velmi dakujem za podporu 😵 😵
verim, že slniečko už bude viac svietiť a bude teplučko.....

pa pa pa

jerryjanka
21. máj 2010

marti - dufame aj my 😀
som sa smiala na chlapovi
prišla som k nemu predvčerom a naš rozhovor znel
JA: macko vieš že čakame babatko?
MM: ano viem
JA: a tešiš sa?
MM: jasne
JA: a tešil by si sa aj keby boli napriklad tri?
MM ano
Ja: a keby to boli 3 dcery?
MM - hrobove ticho zostalo 😀 😀 😀

marta222
21. máj 2010

Ahoj orsulka, to som rada, že ťa vidím, že si nás prišla trošku mrknúť. No na to slniečko už čaká asi každý 😉 . A už ideš domkov víkendovať?

jerryjanka
21. máj 2010

jej orsulik - slniečko svieti a dufam že aj ty budeš svietiť priam ako to slniečko. tešime sa na spravičky moc moc moc moc držim palce

marta222
21. máj 2010

😀 😀 😀 jerry, to bolo dobré.. To sú tí chlapi - každý by mal najradšej synov 😉

jerryjanka
21. máj 2010

no moj brat - ten je vynimka - maju dceru a čakaju v januari druhe a tiež chcu dceru 😀

domika9
21. máj 2010

veru ani sa mi nezda že mame už mesiac naozaj ešte nedavno som si myslela že neporodím ani do vianoc 🙂 a už mame mesiac
ved za chvílu mi treba kupovať darčeky na vianoce zase 😀 leto zbehne akko voda a zas tu bude zima 😀 😀 😀

marta222
21. máj 2010

domi, nestraš s Vianocami 😀 😀 😀 , veď ešte nebolo ani leto...
jerry, tak také výnimky sú ozaj vzácne - môj švagor, keď čakali 3. bábätko - tak tiež chcel dcéru, ale to preto, lebo už mali 2 synov a zasa to bol syn... Ale to bolo už stráááááášne dáááávno... 😀 😀 😀 . A ešte máš aké príznaky okrem toho, že ti je zle?

jerryjanka
21. máj 2010

domi - som jak ty tiež už pomaly zvažujem čo komu a hlavne za čo na tie vianoce 😀

marti - bolieva ma brucho - hlavne ked viac pochodim alebo niečo urobim
a bolia ma bradavky ale hrozne

domika9
21. máj 2010

jerry prsia boleli aj mna a myslím okolo 12tt to prestalo
ale to bolo nič oproti tomu ako ma bolia teraz ake ich mam rozžute a ťažko sa to hojí ale hoji ale pomaličky

kamka17
21. máj 2010

tak ja idem...tak sa tu majte pekne, užite si víkend, hádam už bude slniečkový 😎 😎 a v pondelok samé vysmiate tváričky chcem vidieť 😀 😀 😀

jerryjanka
21. máj 2010

kamka - uži si vikend - a slniečko

domika9
21. máj 2010

velmi sa netešte v nedelu ma zase pršať 😒

jerryjanka
21. máj 2010

no nesranduj asi sa odsťahujem 🙄

janicca
21. máj 2010

aj ja pomaly idem majte sa fajn a prajem pekný víkend ........ 😉

jerryjanka
21. máj 2010

papa

marta222
21. máj 2010

Tak aj ja sa lúčim, prajem krásny víkend 😉

wolfskinka
21. máj 2010

pekny vikend vsetkym .... my ideme malovat spalnu .. 😀

tija28
22. máj 2010

ahojte bambulky................aj ja som vam prisla zazelat pekny slnieckovy vikend................... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
........ja sa idem pustit do velkeho upratovania a sem-tam odskocim aj do firmy - to aby som sa moc nenudila 😉 .........inak sa budem setrit - a podbrusko boli a reze a pich a snad to tak ma byt 😀 😀 😀

nove tehulky - vy sa pekne setrite a relaxujteeeeeeee 😉
wolfi - a Ty sa moc neprepracuj a nenadychaj farieb - nieze urobis matejovi vecierok 😀 😀 😀

wolfskinka
22. máj 2010

tija ja nejdem pracovat .... teda idem ale idem zehlit plienky a muzove kosele a perie sa mi dalsie pradlo
no pomalicky si zvykaj na to tlacenie to sa roztahuje maternica a to pobolieva,

domcek
22. máj 2010

Ahojte,
martus mame sa fajn. Akurat sa idem popasovat s riadmi mali sme navstevu a je toho teda veeela. A umyvacka je len manualna... 😝
Brnbolcek Stellku som pozdravila. Dnes som ju vyparadila koli navsteve do 5min. sa kompletne povracala aby toho nebolo malo aj maminku a aj gauc. No a keby mala mama malo zabavy tak sa povracala aj pred chvylkou tak sme pre zmenu umyvali podlahu a cistili koberec.... 🙄
Ale hlavne ze je pohoda...
Paaa idem makat a ked skoncim hadam kuknem aj na MM aby stale necumel len sport...

wolfskinka
23. máj 2010

ahojte,
včera 22.05.2010 o 22,10 som sa stala tetou, Matúško vážil 3370g a meral 50cm ... 🙂 a teraz je na rade Mate 😵

wolfskinka
23. máj 2010

ahojte,
včera 22.05.2010 o 22,10 som sa stala tetou, Matúško vážil 3370g a meral 50cm ... 🙂 a teraz je na rade Matej 😵

tija28
23. máj 2010

dobre ranko bambulky............ 🙂 🙂 🙂

wolfi - gratulujem k tete 😉 😉 😉 😉 😉

vsetkym vam prajem krasnu nedelu - slniecko sa nam sice dneska trocha schovava, ale to predsa nevadiiiiiiii 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre