Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

cikyta
31. máj 2010

Hore v lište máš že: kto ma spomína.......a červenu 1
lebo ťa spomínam,tým že som pri písaní klikla na modre odpovedz pri tvojom článku (kde su fotoblog-posli IP,príspevok nieje OK)

cikyta
31. máj 2010

máš? 😀

kiara15
31. máj 2010

pekny vecer vsetkym 🙂 a mne nesvietilo ☹ @cykyta,@orsul,@lucul,@brmbolcek,@janica,@tija,@wolfi

a @komarik tebe gratulujem zatial potichucky ale predsa som ti hovorila ze to bude 😀 😀 😀

domika9
31. máj 2010

komarik super teším sa s tebou 🙂

lucula73
31. máj 2010

ciky - k tomu šetreniu....jasné že tehotenstvo nie je choroba...ale radšej sa šetriť ako si potom vyčítať,keby sa nedajbože niečo stalo ....ja som sťahovala pri Veronike malé nočné stolíky a večer som bola v špitáli skrz krvácanie,v 9tt....teraz pri druhom sa ma doktor ani nepýtala rovno som šla na Pn,len sa šetriť..takže niečo na tom kludovom režime bude pravdy....aspoň prvý trimester,kým sa dobre uhniezdi... 😉

tija gratulujem ku srdiečku,až teraz som si všimla... 🙂

domika9
31. máj 2010
domika9
31. máj 2010

to bola skuška 😀

lucula73
31. máj 2010

domi - svieti ti?? 😀

lucula73 - tiež skúšam..

cikyta
31. máj 2010

Lucul-ale čítaj,že Orsulka to okno umývala len jedno,pol dna ! A je to športovkina a bolo jej fajn.
To je ten rozdiel.........................nevravím,že má robiť to,čo doteraz.Treba niečo vylučiť ,ale tento konkretny prípad bol v pohode.

Baba,čo sa tu sťažuje na všetko a prehnane tu fnuká,je OK.No baba,čo je tvrdá,silná žienka a VIE CO ROBI je zvozená pod čiernu zem......... 😒
To nič Orsul.

lucula73
31. máj 2010

ciky - ja sa nechcem hádať,každý nech si spraví tak,ako sa cíti a hotovo 😉

domika9
31. máj 2010

boože ved ja som bola v 12tt a umyla som všetky okna doma a som tu tiež som si davala pozor tak fakt netreba sa stresovať šak nevalala priečky doma 😉

lucul svieti svieti

katy7
31. máj 2010

ahojte babulky, zdravim vas vsetky, my sme si boli s mm cez vikend trosicku oddychnut, tak som mala co robit, aby som vas teraz docitala 😵
tijuska-blahozelam k srdiecku, nadherny to zvuk
komarik-straaaasne drzim palceky
orsulka-uz nech pocujes aj ty co najskor srdiecko svojho drobceka, kedy to mas kontrolu, v piatok?

brmbolcek
1. jún 2010

pekne utorkove uprsane ranko

@cikyta- uz svieti ? ???

@kiara15- ani mne to este nezasvietilo, bude mi to robit tak ako ciky... oneskorene nam to kazuje ......ako sa mi mas ? uz sa vam blizi dovolenka 😉 😉 😉 paradicka 🙂 🙂 🙂

@tijus- posielame velku gratulaciu ku srdiecku 🙂 🙂 🙂

@katy- ahoj moja a kde ste si boli oddychnut ??? tebe inak letia tie tt 🙂 🙂

ostatne dobre ranecko , asi pijete kavicku 😵 😵 😵 dnes budeme drzat palceky nasej @minke 🙂 🙂 🙂tfuj, tfuj a zajtra nam uz aj Martulka napise ako pochodila v heliku 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ale je jej dobre domka v takomto pocasicku, same lenosenie 😀

janicca
1. jún 2010

@cikyta
svietiš ????silno na teba myslím ..... 😀 😝 fňuk,fňuk ,jaj jaj ja nešťastný zemepán ...dufam že ma tu nikdo nezvozí že tu fňukám...... 😀 😝 😀 😝

a inak prajem krásne upršané 😠 😠 ránečko všetkým vám od A po Z..... 😵 😵 😵

orsulka
1. jún 2010

dobre ranko prajem.....
tak u nas začalo pršat večer a este stale neprestalo....vonku je 10 stupnov.......hrozne !!!!! 😒 😒 😒 ale vydržime nejako 🙂))

a inak baby, fakt sa nehádajte......každá mate na to iný názor.......nevadi.........a ja som si zo vsetkeho zobrala
😉 😉 a aj tak som názoru, že som nič zle neurobila 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
1. jún 2010

@janicca

hihihihihi...ja ťa idem pekne pozdravit.... ahooooooooooooj....dnes mas tiež kopec práce????

janicca
1. jún 2010

@orsulka

jeeeej aj Orsulka na mňa myslí ono mi to tu zasivietilo .... 😵 😵 ja som tiež toho názoru sto ľudí sto chutí tak že každý si z toho vyberie čo mu vyhovuje a hotovo !!!!....... 😉 no dnes kopec práce ???zatial to vyzerá pohodička práce mám tak akurát ... 😉 😉

cikyta
1. jún 2010

Jani+Brmbolcek-svietim 😉
Ostatné...ahojte.

wolfskinka
1. jún 2010

dobre ranko ....

to bola zase noc ... vacsinu noci sme prelezali a kukali do blba a zbytok prespali takym spankom ze na kazde suchnutie som bola hore

ozaj baby, dostavam krce do noh neviete co na to zabera ? opuchy nemam

cikyta
1. jún 2010

Wolfi-viac pi. 😉 vodičky 😉

orsulka
1. jún 2010

@ciky
@wolfskinka

ahojte.....
tak ja som spat...som bola na UPSVaR..........a stale leje a leje a leje!!!! 😝 😝 😝

wolfskinka
1. jún 2010

ciky myslis ze 3 litre je malo ?

maska1
1. jún 2010

ahojte kráásky 🙂
v prvom rade chcem všetkým čerstvým tehuľkám zaželať len to, aby porodili zdravé bábetko 😵 a veľmi sa teším s vami
zle sa mi píše, lebo mi tu Kubko sa snaží búchať po klávesnici 😀 😀

wolfskinka
1. jún 2010

no idem si ja na chvilku este lahnut a skusit pospat aspon hodinku, uvidime, ako sa to bude pacit mojmu najomnikovi .... 😀

orsulka
1. jún 2010

maska.....hihihi...ahoooooooooooj ved ho nechaj, nech s nami popísmenkuje .-))))) 😉

wolfskinka
1. jún 2010

zjedla som pol makovnika a po maku by mal trosku pospat a ja s nim no nie ?

cikyta
1. jún 2010

Wolfi-neviem kolko piješ.Len píšem,čo na to pomáha.Ak piješ dosť a máš krče,tak tu ešte pomáha POHYB.
Lebo cievy su stlačené.
Orsulík-Tak vravíš,že a nezaprší a nezaprší 😀

wolfskinka
1. jún 2010

orsul za par rokov si tu budu pisat nase deti a nazov temy zmenia, na "Heliosáci "

orsulka
1. jún 2010

wolfi...hihihihih...jasne, že budete spat obaja...mak je predsa ópium .-))))))))

ciky..... 😀 😀 😀 😀 ako????

cikyta
1. jún 2010

Maska ahoj zlato!!!Jakubko poslucha? Je zdravučký v tomto otrasnom počasku?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre