Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

brmbolcek
18. jún 2010

@wolfskinka- no skus sa dohodnut stou na tom stavebnom urade ze to je tvoja sestra a zije mimo, ci by jej nestacilo cestne prehlasenie ze suhlasi so stavbou...... 😉 😉 😉 no s tej tretej strany hm... polia role- to by si aj ona mohla vyzistit na stav.urade s katastralnej mapy pre nu by to bolo lahsie hladanie ako pre vas ..... a ten pozemok co chce ten pan predat iba na kseft,ono by to malo byt po spravnosti tak ze ten majitel to ponukne spolususedovi ako prvemu a ked ten odmietne tak ho preda , to ak by mal zaujem on zeby si zvacil pozemok , ale vy ho mate dost velky ....

wolfskinka
18. jún 2010

brmbolcek .. tie polia role vlastni asi 50 ludi, lebo to su same take tenke pasy a z dedicskeho konania to patri tolkym ludom, tak to tam budu volat vsetkych, ved to hadam nie, my o ten pozemok nemame zaujem, lebo je dost v kopci a ma 1500 metrov stvorcovych a to bude ina palka, ked sme pozemok kupovali, tak meter stvrocovy stal 600 sk, a teraz ich predavaju meter stvrocovy po 100 euro ... a my mame dost velky pozemok naco by nam bol dalsi ...

co viem tak oni si ho chcu nechat este zo dva tri roky a potom ho predaju, ked tam budu postavene domy, lebo stupne zase na cene ... takze asi takych mame susedov, so segrou neni absolutne ziaden problem podpisu nam cokolvek ale ti dalsi to bude dost komplikovane

wolfskinka
18. jún 2010

akurat som volala vseobecnej dr. tak v utorok idem na krv na predoperacne, ineterne mi urobi v priebehu tzydna a v piatok idem na anesteziologicke vysetrenie

brmbolcek
18. jún 2010

@wolfskinka- ved to nie to by ste sa zblaznili to si uz ona musi dat do poriadku ....... inak tam nemate komu vadit ani tienit, len na tom urade su vselijake prijemne tety......ja si myslim ze to by ste mali vyriesene uz teraz tu stranu....
staci ked jeden bude robit prieky ..... a bude sa to tahat pokym nezmudreju..... a aky maju problem aby ti to nepodpisali ci neschvalili ?

wolfskinka
18. jún 2010

@brmbolcek nikomu nebudeme ani tienit ani vadit, nakolko segra je trochu vyssie a my budeme mat dom typu L s rovnou strechou zaseknuty v kopci, čiže nizky dom, no mi hovor napr. taka pani A., nemaju problem, ti co to chcu predat im je suma fuk aky dom postavime, ti co tam maju role ich prenajimaju druzstvu a co si pamatam tak nikdy tam nikto nic nepestovala lebo to su take pozemky, ze niekto ma 5 metrov, dalsi 10 .... a navyse, nas dom bude blizsie k ulici, lebo nam dali liniu 5 metrov od cesty musime dodrzat a ked postavime dom tak od tych ich pozemkov bude dom dost daleko ... takze nema im co vadit

nikto nema problem, len my to potrebujeme urychlit, aby sme mohli v auguste zacat stavat

wolfskinka
18. jún 2010

len sa to bude dost dlho natahovat a my potrebujeme do novembra postavit hrubu stavbu, to mame zase taku podmienku v hypoteke ... tak co ti budem hovorit

brmbolcek
18. jún 2010

@wolfskinka- ak by to islo bez zadrhelov ja by som bola len a len rada, sestra ti podpise ze suhlasi a ostatny su budu podla nej musiet prisposobit 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , tak im to povedz 😀 😀 😀 😀 😀 😀

brmbolcek
18. jún 2010

@wolfskinka- to poznam tie podmienky hypoteky ....... banka ma sbvoje pravidla a vam nic ine neostava ako sa im prisposobit ....... sa mi zda ze do dvoch rokov by mal byt dom aspon zacaty vo vystavbe .....

wolfskinka
18. jún 2010

nam dali podmienku, ze musime minut do polroka od podpisania zmluvy polovicu hypoteky a to je presne na hrubu stavbu, a druhu polovicu do roka lebo inak budeme platit penale za nedodrzanie podmienok, preto nam to stavebne tak nahana ... to je na nervy

brmbolcek
18. jún 2010

wolfi- to ti verim,..... ked sa musis prisposobovat podmienkam, ked okolnosti su ine.....

cikyta
18. jún 2010

Zuzka,veru škoda,že nám to stretko nevyšlo,ale tak to napravíme nebuduce zase niekedy.Už sa teším 😉

cikyta
18. jún 2010

Inak ahojte všetcia 😎

janicca
18. jún 2010

ahoj Ciky 😎

cikyta
18. jún 2010

No čo Jani,jak de život?

kamka17
18. jún 2010

servus ciky...ako sa dnes máte??

tija28
18. jún 2010

ahojte bambulky 😉 😉 😉

@mzuzka - ty mas krasne deticky - vsetky 😉 😉 😉

@cikyta - ta tvoja mala nezbednica nema fakt chybu ...................a tie tvoje komentare k fotkam - ved ty si sa minula povolanim ??? 😀 😀 😀

@wolfskinka - ty mas ine vybehavacky okolo porodu - no hlavne, aby si ho mala pekne rychly a hladky bez problemov 😉

inak ja idem v pondelok na prvu poradnu - uz sa neviem dockat - si uz normalne minuty pocitam - no hlavne aby bolo vsetko v poriadku 😉

ostatne bambulky vsetky zdravim 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 a prajem zaroven vsetkym krasny vikend 😎 😎 😎 😎 😎


cikyta
18. jún 2010

@kamka17 No,máme taký bežný den,len škoda,že bez slniečka ☹ A kedy by si zajtra prišla.O kolkej hod.?Nech sme domka.

@tija28 No že dakujeme 😅 A poradnu si pekne užívaj a všetko sa pýtaj.Ja som si sem tam otázky napísala na papierik,lebo ked som vošla do ordinácie,na všetko som zabudla. 😅

janicca
18. jún 2010

@cikyta no už je to lepšie zub prestal bolieť uvidíme do kedy...a ide víkend tak to ma teším ...a ináč Sisa je úplne že úžasná ....... 😵 ja každý deň prvé čo otvorím koňa kukám tvoj album a hneď je náladička ....... 😵

@kamka17 ahoj dnes sa naháňame po nete ...... 😀

Lusina sa tu dlho neukázala ani na FB sem tam sme z kecli a teraz ništ.......že by už dovolenkovala ? šak snáď sa nám ukáže .... 🙂 ))

cikyta
18. jún 2010

@janicca no tak super,že zubok sa umudril.

cikyta
18. jún 2010

@janicca A kedže si každý den otváraš náš album,to je dobre vedieť 😉 Další akt bude venovaný tebe 😉

janicca
18. jún 2010

@cikyta tešíííím no som zvedavá čím teraz prekvapíš..... 😵 určite to bude milé prekvapenie.... 😵 😵 a zub klop klop kolp ale asi ho dám von ešte pred stimulkou nechcem mať s tým potom problémy...
Orsulka nám určite už cestuje na ďaleký východ... 😉

tija28
18. jún 2010

@cikyta - sak ja este ani neviem, co by som sa na tej poradni pytala......................ja sa hlavne tesim na sono 😀 tam to je bez slov 😀 😀 😀

@janicca - dufam, ze ti da ten zubok pokoj na cely vikend, lebo inac dostane na rit - mu odkazujem 😀

cikyta
18. jún 2010

@janicca NO veru.Orsulík cestuje a super,že jej nepraží slnko a aspon v tomto cestovaní to počasko praje 😉

@tija28 No ved hej.Na začiatku možno neni tolko otázok,no neskôr bude.Teda-myslím.Ja som ich mala stále viac 😀

wolfskinka
18. jún 2010

@tija28 jasne ze bude vsetko v poriadku, ani sa nenazdas a budes lietat po doktoroch ako ja ... ako sa blizi termin je toho akosi moc,

inac poradna ok,. vysledky ok, kontrakcie nemam ... takze parada, dalsia poradna o tyzden a buduci tyzden mam mat hotove aj predoperacne

kamka17
18. jún 2010

ciky...z môjho výletu do MT nebude zajtra nič, lebo sa to preložilo na nedeľu a sa to zvrhlo na rodinnú slávnosť...tety, ujovia...tak asi nepôjdem nikam... 😒 😒 ☹ ...a šak nejdeme umreť, ak ma drahý napáli, tak hocikedy sadnem do vlaku 😎 😅 😉

cikyta
18. jún 2010

@kamka17 škoda ☹
No ale pekne si to napísala 😀

janicca
18. jún 2010

@kamka17 a keď aj mna moj drahý napáli tak ja sa pridám 😀

kamka17
18. jún 2010

baby...aj vám sa tak hrozne chce spať???? ja tu ledva držím oči otvorené...ani vetrať nemôžme, lebo vraj funguje klíma...ale to že nám chýba kyslík, čerstvý vdzuch, tak to nikoho nezaujíma...joj, logika na nervy... 😒 😒

kamka17
18. jún 2010

jani...no už aby nás napálili...môj k tomu nemá ďaleko, lebo zajtra má narodky, tak sa dnes velice chystá oslavovať s kamarátmi...už vidím, že príde ráno domov... 😠 😠 😠 🙄 🙄 🙄
a nič som mu nekúpila, lebo neviem, že čo...lebo on chce furt novú motorku, ale no...má smolu... 😅

janicca
18. jún 2010

@kamka17 a v dráčiku nemajú motorky ??? 😀 😀 aj na mňa idu jake drietomy jak sa povie a u nás už začalo pršať tak krásny víkend nás čaká ... 😒 a vieš ako sa hovorí radšej skoro ráno ako neskoro večer prísť domov ... 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre