Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kiara15
23. jún 2010

@lucula73 diky uz som kukla super dalsi chlapec na svete 😉 😉

janicca
23. jún 2010

ahojte babule ...ja som vobec nie v obraze za tieto dva dni...ale čo to tu čítam že Wolfi je už v nemocke a to ma musela ešte na to Kiarka upoznornit....no zajtra rozhodím siete a zistíme bližšie info .... 😉 alebo ráno už budeme vedieť že je Matej na svete ak už aj nie je? .... a čo som stihla kuk tak to je Sisa v trendy bríloch ..... 😀 😀 😀 no super kočena.... 😉 tak že aj Romy to už má za sebou no super gratulujem .... 😵tak sa to tu rozbieha..

Orsulke len to naj naj naj....ved to všetci vieme že svište sa jej už nepusti.... 😵 😵 😵 držím,myslím,posielam...... koooooopec energie .... 🙂

prajem vám dobru noc a krásne tehulkovsko,snažilkovske,babatkovske ....sníčky 😉 😉 😉

maw
24. jún 2010

Dobre ranko tu vsetkym prajem. Dakujeme za podporu, hned je cloveku lepsie na dusi. 🙂 😉 😠 😀

brmbolcek
24. jún 2010

zelam pekne stvrtkove ranecko 😉 😉 😉

u nas slniecko krasne svieti, no dufam, ze aj vikendik uz bude krajsi 😉 😉 😉
@romy01- srdecne gratulujeme ze to uz ma uspesne za sebou, a zelame ten najuspesnejsi krok v novom zivotiku a kopec zdravicka 🙂 🙂 🙂

@cikyta- dobre sme to odhadovali, ze @romy01 porodi do konca tyzdna a ty si strelila do cierneho a nasa babica to stihla presne v stredu 😀 😀 😀

@surviver-dakujem za opytanie , uz sme vcera zaplatili novu postielku s madracom .... a z veci co nekupim zbehneme do polska .....

@komarik - ako sa vam dari ? boli ste v heliku ?

@wolfskinka- tak Matej ju asi prekvapi skor nez cakala ... drz sa 😉 😉 😉

@orsulka- hned ako budes moct daj nam vediet ako sa ti dari ..... myslime na teba 🙂 🙂 🙂

@kamka- uz viete co cakate ?

ostatne pekne zdravim a zelam krasny dnik 😵 😵 😵

brmbolcek
24. jún 2010

@kiara15-tesime sa ze uz sa coskoro blizi den co den je to blizsie k IVF, tak po dovolenke tfuj tfuj .... 😎 😎 😎 😎 😎 😎

@lucula73- ako sa ma nas maly Matusko ?

@maw-drzim palce do dalsieho kola 😉 😉 😉 uz budes vediet co ta caka a mi budeme na teba silno mysliet 😵 😵 😵 a posielat tehu vyrusiky 😉 😉 😉 😉 😉 😉

janicca
24. jún 2010

bré ránko vám prajem... 😉

@maw ako chlap to zvládaš úplne že perfektne ... 😉 to moja polovička po neúspešnom IVF povedal že viac do toho nejde ked videl na mne čo to so mnou urobilo.... 😕...otriasli sme sa a ideme ďalej teraz sa na tom smejeme že to prvé IVF bolo len také zahrievacie kolo a teraz idem do finále .... 😵 😵

brmbolcek
24. jún 2010

@janicca- ahoj moja , ako sa mi mas ? dnes ta nikto nehneva v praci ci ti nedycha za chrbatikom ? 😀 😀 😀 bola si s martuskou ? nechaj ju pozdravovat ,prosim .....

janicca
24. jún 2010

@brmbolcek ahoooooj mám sa fajn akurát vyčšina z nášho kancala sa išla radiť tak s kolegynou máme trošku veget....nie s Martulou som nebola ale chastám sa tam len nie a nie tma dojsť snáď cez víkend.... 😉 volala som s nou a má sa fajn 😉

surviver
24. jún 2010

🙂 dobre ranko babulky 🙂 svieti slniečko,tak hned aj nalada lepšia a bliži sa piatoček,tak pre pracanky dalšie pozitivum 😵

jani,brmbi,maw čaute 😉

janicca
24. jún 2010

@surviver ahooooj ... 😵 no hned je lepšia nálada ked je zajtra ten piatoček .... 🙂

kamka17
24. jún 2010

servuste všetci...hihi, už nemožem písať všetky, lebo šak už aj chlapa tu máme 😉 😉 takže pekné ránko sa praje všetkým 😎 😎
maw...silno silno prajem, nech ten druhý pokus v lete je aj posledný a samozrejme s úspešným koncom 😉

romy to už má z asebou?? tak že gratulácia a všetko dobré malinkému...ako sa vlastne ide volať???

wolfi sa zatiaľ asi nikomu neozvala, tak asi je ešte kinderko...

surviver
24. jún 2010

@janicca a ako pokračuje Tvoja zumba? som si minule všimla vo vyklade,že aj kniha je k tomu,je to asi taky novodoby "ošial" tu na Slovensku,lebo aj v telke o tom častu davaju... 😉

surviver
24. jún 2010

@kamka17 Timotej...čauko kami 😉

surviver
24. jún 2010

@kamka17 a orsulka sa Ti neozvala,že ako sa ma...

kamka17
24. jún 2010

survi ...dik...lebo sa mi marí, že mali tri mená vo výbere, tak za to som si nebola istá, či náhodou neustúpila predsa len manželíkovi 😉 😉 ale fest pekné meno vybrali
vy sa ako dnes máte??

surviver
24. jún 2010

@kamka17 noc nič moc a teraz sa už asi prebudil,lebo čosi mrnči v kočiku..klasika 30 minut,,, 🙂

kamka17
24. jún 2010

survi..nie nie, neozvala, možno skor kiara s ňou volala...lebo domkov do PD má ísť až zajtra, teraz je v Ke u rodiny...a verím tomu, že je s ňou všetko ok 🙂

kamka17
24. jún 2010

survi, hihi, no tak aspoň máš vždy istotu, že aspoň tých 30 min pospí...a lepšie to už nebude, som ti hovorila, že už len menej a menej bude spávať...ale kým nejako veľmi neplače, tak hádam to zvádnete 😉

surviver
24. jún 2010

@kamka17 aha,tak je ešte na vychode...no verim,že je všetko ok 🙂 ...tak ja už idem mliečko varit,nech nie sme hladny... 😀 paaa apekny den pekne oddychuj 😉

surviver
24. jún 2010

@kamka17 no ved hej aj 30 minut poteši.. 😵

brmbolcek
24. jún 2010

@kamka17- uz viete co cakate ?

@janicca- tak to je fajn ze mate dnes taky light vegetik 😎 😎 😎

@surviver- kolko ti uz TIMURKO spapa mliecka ?

janicca
24. jún 2010

@kamka17 ahoj moja ako dovolenkuješ ??? 🙂

@surviver tak ešte zumbujem baví ma to je to také dinamické a to ja môžem.... 😉 ....v nedelu by som mala ísť na zumba maratón že vraj sa bude 3 hod . cvičiť no ja odpadnem po hodine a dovi dopo pojdem domkov .... 😀 😀 😝 😝

kamka17
24. jún 2010

brmbolcek...servus moja...no veru nevieme, lebo som sa v utorok pýtala, že kedy to bude vidno...čakala som, že celý rád mi povie...ale vraj tak o mesiac a aj to nebude 100% istota... 😕 takže zatiaľ nič a ani mi to akosi až tak veľminevadí, však prinajhoršom si to necháme ako prekvapko 😉 ale 12.7. máme genetické sono, tak hádam bude niečo vidno a bude doky ochotný mi to prezradiť...
ale ani u teba som nezachytila, že čo to bude...tiež si raidny tajnostkár 😉 😉 a na to stretko v utorok sa teda nepridáš??

kamka17
24. jún 2010

jani...no veru, keby som nebola tehu, tak asi by som sa na tú zumbu dala nahovoriť, ale však hádam to bude fungovať aj potom...a dovolenkujem tak, že už je štvrtok a ani som si poriadne neuvedomila, ako to rýchlo ide...včera som mala návštevný deň...u našich som bola, potom u sesterky a nakoniec u bývalej spolužiačky...a večer som od únavy vyzerala ako zombík a zaspala som pri telke...tak dnes to chcem trochu odčiniť a aj niečo doma konečne urobiť..ale keby sa mi tak chcelo, ako sa mi nechce, tak by to bolo super 😀 😉

brmbolcek
24. jún 2010

@kamka17- mas IP 🙂 🙂 🙂

janicca
24. jún 2010

@kamka17 jasné ešte si spolu zacvičíme na tej Zumbu ja dufam že na buduci rok ešte nie ale tak v septembri po porode by som už mohla začať .....hahahahha ešte som není ani tehua a už chcem rodiť...... 😀 😀 😀 treba predsa pozitívne myslieť .... 😵 😵

lucula73
24. jún 2010

ahojte dievčatá...

kamka - mne to povedali v 19tt,ono to už jue vidno,ale aj bábo musí byť dobre otočené.....takže na tom genetickom sone ti to určite povedia 😉 ...lebo aj ja som už veeľmi zvedavá 🙂

a o wolfi neviete furt nič? 😕

brmbolcek ahojček.....my sa máme celkom fajn,cez deň, v noci to už také fajne nie je 😝 ,asle aj to sa raz hádam napraví.... 😉

brmbolcek
24. jún 2010

@lucul73- ale da sa to zvladnut taky krasny maly zivy uzlicek 🙂 🙂 🙂 ja uz sa neviem toho mojho dockat 😀 😀 😀 , moc moc silno sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

@kamka17- nam to tiez povedali na tom genetickom na tutovku 😀 😀 😀

dievcatka nemate nejaky lahky eecept na slivkovy kolacik , ??? taky rychly a dobry .... mozno aj s tou posypkou navrchu 😉 😉 😉

brmbolcek
24. jún 2010

okopirovane z inej temy...... Wolfi davaju magnezko infuzkami , zatial kontrakcie nestupnuju ak nadalej nebudu tak ju zajtra pustia domov 😉 😉 😉

domcek
24. jún 2010

Caveste, tak osd vcera sa nam derie prvy zubok hlaaasim. Sa tesime dufam ze mi ta nasa krasavica teraz cicu neodhrizne no ale to bude na jej skodu kedze flasu nechce.. 😀 😝
@tija28 malo by si babo odgrgnut ale ja mam asi pohodlne deti mne si ani jedno v noci nedogrhne. A Stellka ma cicu ako uspavanku kedze nema ani cumel.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre