Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

wolfskinka
26. jún 2010

@cikyta no iba ak by na tych kupaliskach opekali spekacky ... xixi

cikyta
27. jún 2010

@wolfskinka prečo?

tija28
27. jún 2010

ahojte bambulky....... 🙂 🙂 🙂

@cikyta - tak ja vikendujem pekne v posteli, kvoli tym krcom, ale uz je to o nieco lepsie, len ten vytok mam stale tmavo zlty, az dohneda, tak zajtra budem volat na gyndu - len moj doky ma dovolenku, tak snad mi bude vediet co-to povedat aj doktorka, co ho zastupuje 😉 bojim, bojim,...............a tak pekne to zacalo 😉

@wolfskinka - ty si uz veru pekne vychystana do nemocky - proste "vzdy pripravena" 😀 tak si este vychutnaj pekne tieto dni 2v1, lebo potom ta uz matej bude pekne prehanat ako nasa sisi cikytku 😉 😉 😉

ja idem vegetit, aspon ze varit nemusim, pribuzni sa o mna pekne staraju - no nieco zle je aspon na nieco dobre 😀 😀 😀

tak zelam vsetkym bambulkam krasnu slnieckovu nedelu 😉

cikyta
27. jún 2010

@tija28 Len pekne vegeť moja.Na zajtra držím palce.Bude to v poriadku 😉 Ved aj naša Wolfi ako dlho krvácala na začiatku chudiatko a je "chvala bohu"OK a Matejko v poriadku.
Takže zajtra budem moc myslieť na tvoje malinké dievčatko 😉

tija28
27. jún 2010

@cikyta - diky, ved sa snazim konecne mysliet uz aj na to male a nielen na seba - workoholika....................len dufam, ze uz nie je neskoro, a mala je zdrava a stale pekne rastie 😉 .........sak zajtra podam infosky 😉

a co sisi, co vyparatila dneska ? ci sa kroti zatial ? 😀

cikyta
27. jún 2010

@tija28 Bude to fajn,uvidíš 😉
No poobede ideme von,tak uvidíme,čo nás tam čaká...
Včera sa mi 2 krát vypýtala cikať 😅 (Mám foto zo včera v albume.)

kiara15
27. jún 2010

@domika9 veru vybrata uz som pisala ze ideme do orebicu v chorvatsku 😉 uz sa nemozeme dockat 🙂 aj do grecka by som dakedy sla ale uvidime 🙂

inek pekny vykendik zelam vsetkym mi sme boli v lesoparku varit gulas a grilovat bolo super dnes sme toaj zo spankom prehnali ale sme si aspon odychli 😉 😉

domika9
27. jún 2010

jaj už si spomínam som nato uplne zabudla ved som vtedy vravela že pojdete okolo hotela v ktorom sme boli my -ja hlava derava 😉 🙂

tija28
27. jún 2010

@cikyta - foto nema chybu - ved ako vzdy 😉 😉 😉

@kiarka - teraz ti aj zavidim tu dovolenku, ja som spominala, ze teraz najblizsie niekam pojdeme na last minute, no ale pri tych mojich krcoch pojdeme tak akurat do postele 😉 no ale babo je na 1.mieste, tak aj dovolenku radsej ozeliem, pre istotu, ved ked sme uz tak dlho cakali 😉 .................no ty si ju pekne len uzi, poriadne si od nas potom oddychni, lebo ked sa vratis, tak ta obsypeme tehuvirusikmi, ze nebudes mat ziadnu chvilu volnu 😉 😉 😉

cikyta
27. jún 2010

@kiara15 Tak ti želám príjemnu dovolenku a šťastnu cestu.Juj ale vám bude súpér 😵

@tija28 Dakujem Tijuška.Pozri,ono ani taká dovolenka v postely neni zlá ! Clovek si má na dovolenke oddýchnuť a vypnuť-no a v takej postielke to lahko ide. 😀 Na dovolenku pôjdete nabuduce,aj s vašim malým dievčatkom. Jovan Mariška?

tija28
27. jún 2010

@cikyta - jovan, jovan...............uz aby to bolo 😀 😀 😀

wolfskinka
27. jún 2010

ahojte zajtra idem do nemocnice na CTG a potom na sono ... tak neviem ci si ma tam zase nenechaju, ale brucho mi netvrdne, ale dnes ma tam akosi pichalo ... dnes som mala neterku na rukach, taka je krasna a tak babetkovsko vonala,a tie jej ocicka modrucke ked na mna vyvalila .... jaj ta ked vyrastie to bude ina fesanda

uz sa tesim ked budem aj mateja tak nosit ... taska dobalena ... xixi

cikyta
27. jún 2010

@tija28 Si sa pýtala,čo Sisa vyparatila dneska? Tak o pol 9 ma skoro prekotilo ! ☹ Sisa si strčila hlavičku medzi umyvadlo a stenu v kupelni.(umyvadlo je spojené so skrinkou)Začala tak strašne plakať a kričať,že som skoro skolabovala od strachu.Ťahala som jej ju von.Kadejak stáčala.No ja neviem,či jej tá hlavička revom opuchla,či čo,no nešlo jej ju vôbec nijak vybrať.Dobehol aj muž (našťastie bol doma) a vydrapil celé umývadlo zo steny (ešte sa to už mierne kývalo 😝 a nebolo to uplne dorobené)
Silvia sa mi v živote tak na rukách neklepala,ako po vytiahnutí 🙄 A samozrejme ja som sa klepala s nou 😢

Inak bolo dneska fasa.Boli sme na výlete po luke,lese a na pivku(na takej chate)....Odhodlala som sa 1 pivo vypiť a hned som cválala rezkejšie lesom naspäť domkov. Srna hôrna mohla ísť do riti. 😅 Ale pst.

wolfskinka
27. jún 2010

@cikyta co ty preboha davas jest silvinke ??????

kamka17
28. jún 2010

pekné ránko prajem 😎 😎 😎 slniečkové 😎 😎 😎

ciky...no tak to máte riadne šoky...ešteže bol drahý doma, ja by som asi zinfarktovala...umývadlo da hádam bude dať znova nahodiť na stenu??
a ako to vyzerá s tým zajtrajším stretkom??? počasie by malo byť ok, tak hádam nájdeme najaké voľné miesto na nejakej teraske 😉

tijuš...už si volala tej doktorke??

wolfskinka
28. jún 2010

@kamka17 no ja uvidim ako sa budem gulat, a co mi dnes povedia ci mam lezat ... ale ak budem mat dnes zase tie braxton kontrakcie na CTG tak asi ma moj muz nepusti samu do mesta a uz si ani neviem predstavit ako by som sa tam vygulala, ledva sa vleciem z nohy na nohu ... ale uvidime zajtra co bude, mozno si ma dnes zase nechaju v porodnici, v noci som mala hororove sny a do toho mi tvrdlo brucho som len magnezium hltala celu noc ....

tija28
28. jún 2010

ahojte bambulky...........................tak ja len tak narychlo...........................prave odchadzam do nemocnice na pozorovanie, tak som zvedava ako dopadnem 😨

@wolfskinka - myslim na teba vo dne v noci 😉 😉 😉 drz sa nam 😉

@cikyta - no ty mas ine zazitky so silvinkou, hlavne, ze vsetko dobre dopadlo 😉

ostatne vsetky vas zdravim 😉 a zelam krasny slnieckovy tyzden 😉

cikyta
28. jún 2010

Dobre ranko...

@wolfskinka Jesť???? Myslíš skrz ten strom,či...?

@kamka17 Ak nedostanem do zajtra mrchu,tak určite prídeme. (nejako ma bolia bachory 😠 ,ale mrcha má prísť až sobotu) Aj to mám nerva,lebo utorok mi maju trhať zub a ked je mrcha,tak sa to nesmie,len môjmu zubníkovi to je fuk.

@tija28 Držkaj sa.Moc na teba myslím a neskutočne silno držím palčeky..... ☹ 🙂

cikyta
28. jún 2010

Napíšte mi niektorá do IP vaše tel.číslo.......čo pôjdete zajtra na stretko.Nech som v kontakte,ked nečakane zajtra vyrazíme do ZA 😉

janicca
28. jún 2010

ahojte moje krásne a prajem pekný deň aj ked trošku zatiahnuté ... 😉 tak ja stretko potrvdzujem ak má valec neprejde tak dojdem do ZA.... 😉

@cikyta IP 😉

cikyta
28. jún 2010

@janicca Ok.Čiselko mám zaznačené na čestnom mieste v mojom diáry 😉

cikyta
28. jún 2010

Musím aj krpatu riadne vykupať,lebo som vešala pred chvílou prádlo a ked máme nedorobený balkon,je plný takého bieleho prachu z omietky.No a v duchu som predpokladala,že tu chvilku mi tam Sisa vydrží stáť.No to isto 😠 V momente sa zvalila a celá sa tam vyválala s rehotom.Ked som jej dala bac po plienke,tak sa vyvalil kudel bieleho prachu z jej teplákov a vlásky jej ani nerozčešem,aké ich má zaprášené 😀
Takže jej idem dať tretie oblečenie 🙄 To prve mi prekakala a teraz toto.
A to je hore len 1,5 hodiny. 😖 😀

wolfskinka
28. jún 2010

tak a som doma, kontrakcie upllne prestali, maly ma dost plodovej vody, je presne taky velky ako ma byt .. a povedala ze ak to ojde takto ze vydrzime do 40tt ... ma skoro vykotilo, v piatok idem zase na pasy a potom ku nej na sono

@tija28 dakujem , ale vyzera to ze este zostaneme pekne dlho pokope ...

@cikyta myslela som dive huby , ked je silvinka taka akcna .... xixi

inac baby, ak nebude moc teplo nejako sa vygulam na to namestie ... alebo ma jannica s martou vytlacia ked pojdu zo stanice ... a o kolkej by ste to chceli dat ?

cikyta
28. jún 2010

@wolfskinka Ved bud rada,že je Matejko ok a to,aby bol v tebe do 40tt bude prenho len a len to najlepšie! Možno pre teba nie,ale neho ano.
Neviem čas...........15:OO-16:OO hod.(ešte netuším,ako pôjdu nám kone z MT do ZA)Ale to je fuk.Nejako dojdeme.

cikyta
28. jún 2010

Ako "nebezpečne" mi vie malá sedkať.Na kolíkoch pre radiator.Dnes padla hlavičkou len 20cm od toho.Sakra,celý svet je nebezpečný už.............. ☹

cikyta
28. jún 2010

No vizerá to všeliako,ale nieje to tak.Má plienočku 😅

wolfskinka
28. jún 2010

@cikyta ved jasne ... ze som rada nech len vydrzi co najdlhsie ... tak a uz mame vybavenu aj detsku dr. , dalsia starost z krku

no silvinke je nebezpecny aj vankus mam taky dojem .... 😀 dufam, ze aj ten nas heliosak bude taky ako sisinka

cikyta
28. jún 2010

@wolfskinka 😉

marta222
28. jún 2010

Ahojte 🙂 , ako sa máme po víkende? Čo nové? Ako to vyzerá so zajtrajším stretkom? Ciky, Wolfi - prídete? Dúfam, že áno..
Ciky, vieš niečo o orsulke? Idem si vás trošku prečítať, čo sa tu udialo 😉

marta222
28. jún 2010

No, mne ide od nás bus o 15:00 hod., takže o 15:15 som v ZA na stanici. Ciky - môžem ťa počkať (aj keď ťa nepoznám 😀 😀 😀 ) a myslím, že aj Janicca príde okolo tej 15:15 do ZA, takže tam budeme asi obe 😉 ...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre