Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

wolfskinka
19. júl 2010

@marta222 hej ta jedna kamoska dobehla z Krahul od Kremnice ked som v noci zavolala a ta druha doktorka tiez dobehla, takze nakoniec som tam mala "svoj" vybraty team, porod bol v pohode ... aj tie 3 hodiny bolesti a krcov sa dali vydrzat ...

takze zase sme mali operne arie a zachvaty zlosti, az sa zajakaval a nemohli sme ho hodinu utisit, skratka trapim ho stym kojenim, ale nema to vyznam ... moj muz rozhodol, ze nema vyznam ho trapit tak koniec s kojenim budeme len odstrekovat, zachvilu budeme mat v chladnicke viac mlieka ako potravin, idem si nastudovat vraj sa da odtreknute mlieko aj mrazit

cikyta
19. júl 2010

@bobik77 Len príd.Držím palce.

@wolfskinka Len študuj.Aj ja som mrazila,ale do 3 mesiacov ho treba minuť.Ci už normálne,či do kašičiek a príkrmov...

domika9
19. júl 2010

@wolfskinka v chladničke može byt mlieko 24hodín a v mrazaku 6 mesiacov

domika9
19. júl 2010

alebo 3ako píše ciky -teraz neviem

kiara15
19. júl 2010

pekny vecer vsetkym 😉

domika9
19. júl 2010

@kiara15 ahojček 😉

kiara15
19. júl 2010

@domika9 ahoj moja ako sa mas??ja uz pomali papam citrony keby si ma videla 😀 😀

domika9
19. júl 2010

načo citrony? koli dovolenke ?

kiara15
19. júl 2010

@domika9 ani nie ale chcem uz zacat tam pichat ale nie hned na zaciatku tak sa to snazim trosku pozastavit
😎

zuzanka7834
19. júl 2010

ahojte, je tu niekto

kiara15
19. júl 2010

@zuzanka7834 ahoj ano je!! 😀

zuzanka7834
19. júl 2010

@zuzanka7834 potrebovala by som jednu obrovsku pomoc, zajtra rano ideme 1x do heliosu, a ja si neviem spomenut, ci tam ist nalacno alebo nie, prosim poradte mi, nech netraposim, dakujem velmi

zuzanka7834
19. júl 2010

ahoj @kiara15, myslis, ze mi vies poradit? 😕

kiara15
19. júl 2010

@zuzanka7834 a na kolku si obiednana??lebo oni by ti povedali ci prist na lacno ale ja co som bola tak som nemusela byt na lacno ,Dost zalezi co idu stebou robit??

zuzanka7834
19. júl 2010

@kiara15 ideme na 9:30, ale o tom, ze nalacno nehovorili nic (pravda je, ze ja som sa nepytala). Ideme tam iba prvykrat.

kiara15
19. júl 2010

@zuzanka7834 tak sa nemusis bat nemusis byt na lacno ani ja som prvy krat nebola .TO sa porozpravate co a ako potom ti zoberu krv a mm spg tot vsio.Su tam velmi zlaty ludia 🙂

zuzanka7834
19. júl 2010

@kiara15 dakujem za radu, idem si uz lahnut. drz palce na zajtra 🙂 dobru noc 🙂

orsulka
20. júl 2010

dobre ranko spachtošky 😀 😀 😀 😀 😀
tak zas sa nam postupne oteplieva,cooooo??????? 😀

maw
20. júl 2010

@wolfskinka ahojky, no my momentalne relaxujeme, snazime sa co najviac bez stresov, oddych a tak, a september to isti. 😀 Druhe kolo!!! 🙂 😉 😠 😎 😀 😅

wolfskinka
20. júl 2010

@maw super, ze ste to nevzdali a idete do toho znova, hlavne je vydrzat a nevzdat ... 😵

orsulka
20. júl 2010

@maw presne taknto ma byt......aj statistiky vravia o druhom kole ako najuspešnejšom 😉 😉
😉 wolfi...ako sa ma matej????? a ako maminka????

maw
20. júl 2010

@orsulka no beriem ta za slovo... 😀 😀 😀

maw
20. júl 2010

@wolfskinka neboj my drzime a vydrziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiime!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
20. júl 2010

@maw mna kludne možeš.... 😉 😉 😉 uprimne vam zavidim doma ten bazen...hned by som sa tam supla... 😉

maw
20. júl 2010

@orsulka Vies co uz ani to moc neosviezi, vcera mala voda 28 stupnou. Citil som sa ako v salke kavy. Budeme musiet aspon cast vody vymenit aby sa trocha ochladila. Teda ak nezacne znova zima??? 😎 😎 😎

wolfskinka
20. júl 2010

@orsulka ani mi nehovor, v kuse place, ja uz neviem co mu moze byt, len ho nosime na rukach a stale place, zaspi ale ked ho polozim do postielky tak zase place, odstrekujem mu mlieko, mam ho dost aj do zasoby, spapa kolko mu dam, ale neviem preco place, aj brusko ma makke aj si pekne odgrgne aj viackart, pekne kaká aj ciká a aj tak stále place, uz sme hotovi z neho aj s muzom a pokus o kojenie, to sme uz vzdali, muz povedal, ze uz nie, ze je z toho len nervozny a krici este viac a neda sa utisit, tak uz len odstrekujem .. rezim nema ziadny , to sa skratka neda nastavit, ked 3 hodiny place a potom je a potom zase place a 5 hodin spi a stale inac, tuto noc sme sa aspon vyspali, zobudil sa o polnoci nakrmila som ho a spinkal do 5,00 a potom do 6,00 do 8,00 len plakal a plakal hodinu pospal a zase plakal o 10,00 som ho nakrmila , hodinu pospal a zase plakal, teraz som ho utisila tak spi asi polhodinku ... no zakazdym inac a ze ulozit do postielky a babetko by malo spat, tak na to mozem zabudnut, vlacim ho polhodiny na rukach a aj tak nechce spat, uz som skusala si k nemu lahnut a pritulit si ho, aby tak zaspal ani to sa mu nepaci

wolfskinka
20. júl 2010

@maw to je super, len vydrzte

@orsulka inac ja som v pohode, jazva uz neboli a fungujem normalne, mlieka mam dost v chladnicke su uz aj zasoby

maw
20. júl 2010

@wolfskinka tak to uz len vsetko treba vydrzat, su to starosti, ale podla mna krasne. Aj ked clovek je asi dost nervozny ked nevie ako prckovi pomoct... ☹

cikyta
20. júl 2010

Servuste heliosáci.Jako? Teplo? 😝 Veru,dlho sme sa nechladili 😀 A ja reku fasa,štvrtok aj piatok pôjdem so Sisou na kupko a to moje mini stvorenie mi do rána osoplikovalo. ☹ Takže super ☹
Sla som do lekárne,reku,dajte mi zelené kvapky olintu pre deti od O rokov a tá tetka,že také neexistuju!!!!!!!!!!!A dala mi taký sprej 😒
Doma mám krabičku z toho,čo som pýtala a keby nebol taký hic,tak jej to tam pôjdem šmariť do usmevu s pokrikom:
-Tak neexistuju???!!! 😠 😠 😠 😠

jankacajova
20. júl 2010

Ahojte , prepacte , ze vam tu skacem, ale chcem sa opytat, mate dake skusenosti s hematologiou v Ziline ? V Heliose mi dali papier, aby som sa objednala u dakeho doktora, ale je ich viac a neviem kto je "lepsi".
Dakujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre