Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

janicca
27. júl 2010

@orsulka pomohlo a ani nevieš ako ... 😀 😀 😀 ....no svet sa nezruti keď nepojdem na dovču ... 😉 a za TV ďakujeeeeeem určite ich budem silno potrebovať... 😵 😵 tak to je dobré znamenie... 🙂 )))

orsulka
27. júl 2010

@janicca cmuuuuuuuuuuuuuky cmuk pokladik...ani dalkovat nemusis .-))))))) a dovca ????? sak eset nejaka bude, ta ne?????? ci teraz alebo o tri roky....neva...bude a hotovo .-))))))) 😀 😀

😀
@cikyta tak s novou kolegynkou ja zatial budem akurat tak kym jej spravim zmluvu 😀 😀 takžae budem milááááááááááááááááááá 😉 😉 😀

cikyta
27. júl 2010

@janicca Ani ja nejdem na dovču ! Budem ťa tu radčej povzbudzovať ! Jovan???

@orsulka Aha! To mám tak,ked čítam 3 krát jednu vetu,lebo ma svištík "odvoláva" a potom dopletiem všetko 😝 Promiň 😅

orsulka
27. júl 2010

@cikyta tak to sme už tri bez dovolenky....... 😀 😀 😀
a za čo sa ospravedlnujes???? ty sa nemusis...o tom, kolko budem s novou kolegynou som nepisala 😀 😀 ale kedže som stale PN, tak len pridem , spravim zluvu, prihlasky a odchod.....venovat sa jej budem až tak až po vyplatách 😀 😀 😀

janicca
27. júl 2010

@cikyta ,@orsulka babule ste ma potešili že ani vy nejdete .... 😀 😀 no škodoradosť najväčšia radosť ... 😀 😝 😀 ale nie samo že srandujem presne ako píšete radšej o tri roky ale už ako rodinka .... 😵 😉 bola som u Marty už je domka tak je to ok a nechala vás pekne šeeecky pozdravovať 😉

wolfskinka
27. júl 2010

@tija28 dakujeme, moc sme si nepospali, lebo sa zobudil ..

wolfskinka
27. júl 2010

@janicca ty kokso ze dominikanska republika, no tesim sa na fotky ... snad sa tam raz dostaneme aj my 😵

janicca
27. júl 2010

@wolfskinka 😀 😀 😀 no zajtra nejaké nájdem v goglovi urobím fotomontáž a pošlem ti 😀 😀 😝 no pučím sa tu jak rozvarený zemiak.... 😀 😀 ako to čítaš veď som písala že idem prstom po mape ....xixixixixi 😀 😀 ale ja viem ty máš teraz iné starosti moja a nazaujmaju ťa moje srandičky ... 🙂 )))

bru nocku vám prajem ... 🙂

surviver
27. júl 2010

pekny večer prajem 🙂
@janicca aj ja sa pridavam do klubu tych čo tohto roku nejdu na dovču...ale ten rozvareny zemiak nema chybu,kde na tie hlody chodiš?? 😉 som sa normalne rozosmiala 😀 a pozdrav Martulku,som rada,že je už doma a že su ok....

tija28
27. júl 2010

tak a uz som zase tu ........................konecne z prace domka 😀 😀 😀 .................som nejaka cula dneska, hned by som sla trsat aj 2v1 niekam na discu - nejako som teraz navecer nabrala druhy dych, xixi 😀 😎 😀

ja sa pripajam tiez do klubu dovolenkujucich na tento rok.....................u nas je to malta - a to doslova a do pismena a uz od jari zacala 😀 😀 😀

orsulka
28. júl 2010

dobreeeeeeeeeeeee rááááááááááááááááááno 🙂 🙂 🙂 🙂 cez den doma si pospim, v noci cumim do plafonu do jednoj v noci a este k tomu blbe sny !!!! ☹ tak toto musi prestať, a cez den žiadny spanok...ta nejak sa musim premotkať !!!!!!! v tomto pocasku to bude celkom problem, ale hádam zvládnem 😉 😉
a dufam, že zajtra nebude pršať lebo mám brigádu na okná 😉 😉

MARTULIK...vitaj domka hviezdička...som rada, že ste OK....len tak dalej, opatrujte sa a napis nam, ked sa ti bude chciet ...a možno by si mala popremyslať nad tou pracou....asi to dlhe sedenie nad papiermi vam nerobi dobre, potlač na sefa, nech ti da domov tie programy aby si mohla pracovat z domu, a byť viac v klude......doma lepsie a hocikedy vyložiš nohy hore, a oddýchnes si.......ani ja nie som moc nadsená, že som doma, hlavne, ked nechcem robit vela veci, aby......ved vieš..... sla by som do prace, ale zas na druhej strane mi to za to nestoji 😉 tak pritlac sefinka, pekne sa usmej a verim, že to pojde 😉 😉

;
@tija28 tak tebe sa diskoteky zachcelo ??????? tak si pusti doma magič a trsaj 😀 😀 😀

kamka17
28. júl 2010

pekné ránko prajem aj ja všetkým 😎 😎 😎
orsul...veru, ja keby som cez deň pospávala, tiež by som v noci nemohla, preto to radšej nikdy neriskujem...ale dnes by som veru spala, keby som mohla... 😅 😅 počasko nádherné spacie

janicca...ja som sa tiež pôvodne začudovala nad tou dominikánskou republikou...ale potom som sa zabavila, lebo to cestovanie prstom po mape tiež dobre poznám 😀 😀 😀 my sa tento rok asi len do chorvátska chystáme, len riadnu podrobnú mapu musím zohnať, nech si to riadne užijeme 😎 🙂 😎

ciky...Silvinka má krásne nové fotečky 🙂 velikú pusinu jej posielam 😉 😉

kuspitka
28. júl 2010

Ahojte dievcata ,ako sa mate.
wolfi aky je maly?
inak my uz lozime asi tyzden...

orsulka
28. júl 2010

@kamka17
@kuspitka ahojte 🙂))))))

kamka...tak aspon niekto si dovolenku užije......zbnámy su teraz v chorvátsku.......nevedeia si to vynachváliť .-)))))) uži si to dievčatko .-)))))

kuspi....takže lezunku mate doma .-))))) 😉

kuspitka
28. júl 2010

@orsulka ano už máme doma lezunku....
inak sa pekne dostane vsade len obcas sa jej nechce....

orsulka
28. júl 2010

@kuspitka šak skuša huncutka...načo by liezla, ked ju tam mamina može doniesť??? 😀 😀 😀

kuspitka
28. júl 2010

@orsulka tak ona je betar...aj teraz mnavci ako maca.
a ty co ako sa citis moja?

orsulka
28. júl 2010

@kuspitka v pohode moja, až na tie križe niekedy, ale ide to......

zatial sa lucim...idem von, s kamoskou na kavu, tak sa idem vychystat....
pekny den zatim..... 😉

tinusa412
28. júl 2010

Ahojte babenky

neviete miporadiť, či škodí časté sono babatkam. Ja chodím na sono aj do Heliku tam im totiz doverjem najviac ale aj k mojmu obvodnemu gyndosovi. Opýtala som sa na to aj Krajka aj Gaťovej a tvrdili mi že to nie je škodlivé .

kuspitka
28. júl 2010

@orsulka som rada,ze ti je dobre.
tak som ti to velmi priala .
pozdravuj draheho....
pekne sa zabav vonku

kuspitka
28. júl 2010

@tinusa412
aj ja som chodila casto na sono a nic mala je pohode len je narocna

surviver
28. júl 2010

pekne ranko 🙂

@kuspitka kuspi,blahoželam k lozeniu 🙂 a už sedi sama,myslim,či sa do sedu posadi sama?

@tinusa412 ,všetci vravia,že sono neškodi,ale čo som čitala take študie,tak priliš časte sona možu negativne posobit na sluch babatka,ale zatial to nikto 100% nedokazal,lebo sono mania,je až teraz v poslednych rokoch...myslim,že všetko treba s mierou a ani so sonom to netreba prehanat....su to veci,ktore až po rokoch zistime či to bolo škodlive ,či nie...tak je už na tebe ako často sa rozhodneš to absolvovat 😉

kuspitka
28. júl 2010

@surviver este sama sa neposedi,ale ja ju davam stale sadnut.
tak nasa nieje hlucha aj ,ked obcas mi to tak pripada 😀
teraz psa robi.... 😀

surviver
28. júl 2010

@kuspitka no aspon sa nenudiš 😉 😀

kuspitka
28. júl 2010

@surviver tak to nie.
a vy co ako sa mate?

surviver
28. júl 2010

@kuspitka ale fajn,len v noci sa budime aj 4-5 krat,tak som dost nevyspata,asi mu idu zubky..ale cez den je fajn..prešli sme do športiaka,pomaly aj začneme lozit,ja ho zase sadat nedavam,lebo predsa chrbtica je ešte slaba,tak nech sa mu nekrivy....

kuspitka
28. júl 2010

@surviver doktorka povedala,ze mozeme len nie stale a casto.
nasa uz len na nohách chce byt aj to povedala co uz snov ,ked chce stale byt na nohach...
tak ma bezku a strasne je to super kvoli tomu,ze uz konecne aj nieco navarim.

wolfskinka
28. júl 2010

@janicca aspon vidis ako som mimo, Matej zase celu noc preplakal, zase to brusko, spala som asi hodinu, ak vobec, je zo mna totalna matoha.

wolfskinka
28. júl 2010

inac zacal mi jest kazde dve hodiny a uz mi nestiha mlieko, tak uz dokrmujem Bebou, co ma dost trapi, ale nic s tym neurobim, z 8 papani za den dostane 2x Bebu a to odsavam kazde dve hodiny, aby som vyzdimala co najviac mlieka.
Z tej Beby mi dost grcka, z mojho mlieka nie, tak neviem, zejtra sa spytam doktorky na poradni


.

kuspitka
28. júl 2010

wolfskinka niektore deti neznasaju bebe.preto sme mi mali nutrilon...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre