Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

tija28
5. aug 2010

dobre ranko spachtosky 😉 😉 😉
...........pd - pripravene na dnesne stretko o 16-tej pred priorom ?????...............................tesim sa na vas, ja uz idem do prace, aby som vsetko postihala a poobede si s vami mohla v klude posediet a pokecat 😀 😀 😝 😀 😀

@orsulka - ked budem tesne pred pd, ozvem sa ti a mi prosim ta potom vysvetli, ako trafim k tomu prioru, o.k. ??? 🙂

zdenka.valkova
5. aug 2010

@cikyta no presne tak nejak jemne citim ako pri menzese, tak dufam ze sa ujali moji drobcekovia

kuspitka
5. aug 2010

Ahojte dievcata.
my ideme asi 17.augusta do martina ,ale do obedu ak by sa niekto chcel stretnut tak by sme sa mohli....bola by som rada....

cikyta
5. aug 2010

Ahojte....

@zdenka.valkova Bude to fajn 😉 A chystáš sa aj testíkovať?

cikyta
5. aug 2010

@kuspitka Keby mi Sisa normálne vstávala ráno,tak OK,ale kedže mi zvyčajne spí do pol 10,tak doobeda nehrozí.
(Dnes mi výnimočne vstala o 8,normálne šok 😖 Ale aj tak dobre,lebo mám robotu.....A chcela by som si stihnuť škúty prefarbiť,kým mi nespí....Tak uvidím,ako sa dofarbím pri nej 😀 )

kuspitka
5. aug 2010

@cikyta tak skor ako o 12 by to asi nebolo...

cikyta
5. aug 2010

@kuspitka No to ju už chystám na spanie. Nám vyhovuje taký čas okolo16:OO-17:OO.Vtedy sme už isto hore,najedené a mašírujeme von,alebo tak...

cikyta
5. aug 2010

@kuspitka No záleží o kolkej zaspí a vstane.Niekedy už o pol 3 šantíme 🙂

cikyta
5. aug 2010

@kuspitka Ved ešte uvidíme.Cislo mám 😉

kuspitka
5. aug 2010

@cikyta dobre.inak mozeme ta prist pozriet aj domov.

zdenka.valkova
5. aug 2010

@cikyta no chystam ale nejak na buduci tyzden stvrtok alebo piatok, sme to s kamoskou ratali to bude nejaky 10-11 den tak dufam ze budu // 🙂

kamka17
5. aug 2010

ufff...no tak konečne tu je trochu kľud...tak vás všetky pozdravujem, prajem krásny deň a PD...užite si stretko aj za nás ostatné, veľmi neohovárajte a nezabudnite spoločné fotečky 😉 😉 😉

cikyta
5. aug 2010

@zdenka.valkova Juj tak to som zvedavá,no hlavne ti želám krásne // a nádherné bábätko-bábätká v brušku na celých 40tt.................takže tfuj tfuj................... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Tak ako tetka Kamka vraví.......neohovárať,slušne sa správať a domov prísť pred polnocou 😀 A robiť presnu fotodokumentáciu ! Inak sa máte po chlebe 😉

cikyta
5. aug 2010

Ježiš-aký trapas sa mi stal.....
Sisa zvykne otvárať šuflíky a dáva si okolo krku moje gaťky a tak chodí....Už ju tak normálne aj nechávam,lebo nemá význam jej to dávať dolu,kedže si to za chvílu dá znovu tak..........
No a teraz mi klope chlap skrz podpis na merače a Sisa dobehla medzi dvere S MOJIMI GATKAMI okolo krku 😅
Za hambáááá.......trapassss.......čo si mohol myslieť 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Pomooooc

cikyta
5. aug 2010

A ešte mám aj tričko naopak........no koniec 🙄

kamka17
5. aug 2010

@cikyta že tetka kamka...no dik, pekne si ma zaradila 😀 😀 😀
a už si sa zafarbila?? aj ťa spoznáme takú farebnú??

kamka17
5. aug 2010

@cikyta no čo už si len môže taký merač myslieť...ten si ani nebude pamätať, že bol u vás, lebo však chodia z bytu do bytu a nevšímajú si okrem meračov nič 😉 😉 😉

cikyta
5. aug 2010

@kamka17 No zafarbená 🙄 Musela som mať len chvíločku farbu skrz Sisu a tak mi nechytila ani prd makový 🙄

cikyta
5. aug 2010

@kamka17 Bavil sa so Sisou....vyžadoval od nej pápá a na mna sa kukal od hlavy po päty,takže si to musel všimnuť...............ešte mal aj bríle,takže zrak sťaby orol-tomu ver 😀

kamka17
5. aug 2010

ojojoj...tak to si sa mu asi aj páčila, keď ťa tak šacoval...šak fešná mamina s fešnou SIlvinkou, to s anevidí každý deň 😉 😉 😉 😉 😀 😀 😀

cikyta
5. aug 2010

@kamka17 No veru fešná maminka vo vyťahanom tričku naopak, s dcerkou s gaťkami okolo krku--to nevidí každý den 😀

kamka17
5. aug 2010

no ešte kvôli nejakému meračovi ja budem behať po byte v lodičkách a plesových šatách...ktoré aj tak nemám...no čo si robíš stres s nejakého uja 😀 😀 😀

cikyta
5. aug 2010

@kamka17 To nebol stres,to bola prča. 😉

komarik
5. aug 2010

@cikyta , to musel byť pohľad pre bohov. 😀 😀 😀

cikyta
5. aug 2010

@komarik No veru bol 😀
Niečo , ako minulý rok o takomto čase...vešala som prádlo z okna.Prehnutá najviac,ako sa len dalo.Vonku desiatky detí,ludí s lavičkami oproti nášmu oknu a ja.......len podprda a jeden cecok vyvalený vonku,lebo som si ho musela po byte luftovať,kedže som mala zapálenu bradavku z kojenia a natretu kremom.
No a jak vešam,tak vešam...hádam aj 15 minut.Necítila som nan ani chlad,lebo bolo teplo 😝 a tak niektore hlavičky makovičky kukali do nášho okna s bohovým uškrnom... 😖

orsulka
5. aug 2010

😀 😀 @cikyta tak tebe zas dievča ide.!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
a ked si vešala, tak ostatní sa asi dívali hore a boli nasratí, že je vonku len jeden !!!! 😀 😀 😀 😀
na stretku sa budeme chovať slušne, nebudeme ohovárať, a domov pojdeme pred polnocou ....tak prisaháme!!! 🙂 😉 🙂 😀

ja foto neslubujem, mame pokazeny fotak 😔

cikyta
5. aug 2010

@orsulka No,alebo boli nasratí,že prečo nedali k 1-izbákom aj balkony,aby videli aj to,od pol pása dolu 😅

No ...... hádam vás cvakne nejaký paparazzy........ 😉

komarik
5. aug 2010

@cikyta, s tebou musí byť bohová zábava 😀 😀 . Mali by sme sa neďaleko vás presťahovať a budeme ťa špehovať že čo zase vyvedieš. 😀
Inak prajem vám príjemné stretko. Poriadne sa vykecajte a zabavte 😵

cikyta
5. aug 2010

@komarik 😀

kiara15
5. aug 2010

pekny podvecer zelam no tak stretko vyslo super pekne si pokecali pospominali 🙂 🙂 tijuska ma krasne uz brusenko aj orsulik tak som si pochytkala nech sa to aj na mna nalepi 😀 😀

@cikyta 😀 😀 😀 😀 super trapasiky 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre