Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

zdenka.valkova
13. aug 2010

@kiara15 vies co ja som mala naposledy menzes 3,7 a vkladali mi 2,8 a testnut som testla ale bola len 1. uvidim v pondelok, dufam ze tak zostalo aspon jedno

zdenka.valkova
13. aug 2010

@afrika chcem sa ta opytat ked si si robila test vysiel pozitivne pa

afrika
13. aug 2010

@zdenka.valkova áno vyšiel.

afrika
13. aug 2010

@kiara15 moc nerozumiem otázke 😕 . celý cyklus je riadený hormónmi, tak nejakým menzesom sa vôbec netráp.

cikyta
13. aug 2010

Jupííííí..........Orsulka hodila foto a nie hodcijaké,ale parádne !!! Nádherné !!! Ty brdo a to bruško. Jéjda !!!!!!!! 😵 😵 😵 No kočica ako svet !!!! Normálne ti to brušku strašne sekne a budeš si ho musieť nechať navždy !!! Ved ty si o 20 rokov mladšia ! 😅 (oooo nie.Ved to by si mala 8 😅 😀 )

kiara15
13. aug 2010

@orsulka no jasne no ale tie plutvy este ne ideme pondelok s manzelom kupit 😀 joj uz sa nemozem dockat mojko 😉

kiara15
13. aug 2010

@zdenka.valkova to si mala volako neskoro kolko dni si si pichala injekcie??
@afrika ja viem uz mi to aj doky hovoril ale aj tak ked mi vkladali 2krat 22dc alebo23dc tak nic a potom ket na 19dc a hned som bola tehu teraz vies uz sa mi to blizi tak uz len rozmyslam 😉

afrika
13. aug 2010

@kiara15 naozaj sa neboj. ja som mala ET strašne neskoro-neviem koľký deň a tehu som ostala.....

zdenka.valkova
13. aug 2010

@kiara15 pichala som si od 7,7-25,7 takze 19 dni no bolo to dlho

kiara15
13. aug 2010

@afrika diky moja ale vies obavy budu vzdy aj ty sa drzkaj hlavne je ze HCG stupa drzim palce!!!! 🙂 🙂 🙂

afrika
13. aug 2010

@kiara15 ďakujem pekne

kiara15
13. aug 2010

@zdenka.valkova to teda bolo a to preco tak dlho??a kolko jednotiek??

kiara15
13. aug 2010

@afrika 🙂 🙂 🙂 🙂 kedy ides na kontrolu dufam ze tu este budem:??

afrika
13. aug 2010

@kiara15 no to závisí od toho kedy odchádzaš 😀 . kontrolu mám v utorok. kam idete na dovču? ti ju záááávidííííím

kiara15
13. aug 2010

@afrika ano na dovcu do chorvatska a po nej zacinam 😉 super este ta stiham mi odchadzame v stredu 😉

afrika
13. aug 2010

@kiara15 ms ti má prísť po dovolenke kedy?

afrika
13. aug 2010

aj ty máš teraz v piatok muža preč? môj je na stavbe 😖

kiara15
13. aug 2010

@afrika mrchu mam dostat teraz nedelu trochu sa mi posunula ale to neva a presne zacinat budem asi okolo 12.9.to podla toho ako mi pridu teraz 😉 ja mam muza v rakusku ale zajtra pride 😉

afrika
13. aug 2010

@kiara15 hlavne nech ti výnde to úspešného konca.pa a pekný večer

kiara15
13. aug 2010

@afrika diky aj tebe 🙂 🙂

zdenka.valkova
13. aug 2010

@kiara15 brala som 150 jednotiek a potom 225, neviem preco to tak trvalo, slabo som reagovala

kamka17
14. aug 2010

pekné víkendové ránko prajeme 😎 😎 😎 už od 5.00 nemožem spať, tak som to aj v posteli vzdala....

včera sme si fajne posedeli na teraske...mali sme tm aj akési rytierske slávnosti, tak bolo kopeeeec ľudí v meste...a bol s nami aj Matej, no bábika malinká je z neho, aj som si ho podržala a bonzenm na janicu a survi, že sa ho báli chytiť, ale je fakt že malinký, ale zlatýýýýý...a aj nám trochu ukázal, ako vie kričať 🙂 🙂 🙂
a s janicou sme si urobili aj nákupy..ona fajný svetrík a rifle a ja bublike dve malinké a jedno vačšie body...tak prvé bábatkovské nákupy mám týmto za sebou... 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀

a prajem pekný víkend všetkým, hádam bude slniečkovo, lebo v noci tá búrka bola vcelku drsná, teda aspoň u nás sa blýskalo ako divé...

orsul...pekná nová fotečka 😉 😉 😉

surviver
14. aug 2010

pekne ranko 🙂

@kamka17 a čo Ty už nacvičuješ skore ranne vstavanie? 😀

no a včera bolo fajn...maly Matejko je fakt taky maličky,jak babika 🙂 a pekne vlasky ma,no a aj trocha poplačkal,ale sa snažil byt slušny,nech nevylaka janiccu a kamku 😉 ...tie hlavne arie si nechal asi na večer, nech si Wolfi s mužičkom užiju...

wolfskinka
14. aug 2010

ahojte,

tak arie dnes v noci neboli, bol sice hore o 2,00 - 3,15 ale neplakal, len sa mu nedalo spinkat a potom o 6,00 sa zobudil, ale arie boli vecer pri kupani a az take ze zobudil aj Matuska, ktory spal v chodbe v kociku, tak spustil aj ten, tak to bolo duo Matus a Matej dvojhlasne 😀 😀 😀 😀 chudaci susedia 😀 😀 😀 aspon bola sranda 😀 😀 😀

@kamka17 a @janicca dakujem za darceky pre Matejka, my sme potom este boli aj podvecer na tych slavnostiach pozriet a Matej spal v kociku 4 hodiny, bral si priklad zo svojho bratranceka Matuska, ktory tam bol tiez a o 20,00 sme isli domov, lebo uz sa zacal budit a bolo treba krmit a kupat

inac vcera Matej trhol rekord ... 8 hodin v kociku na prechadzke v meste ... 😀 😀 😀 len mama ledva chodi, co ma nohy bolia

pekny vikend vsetkym

cikyta
14. aug 2010

Ahojte.Tak stretko sa vydarilo.To je fajn.

Ja som si pichala 16 dní injekcie a to som dobre reagovala...(pri prvom IVF)
Už pri druhom som si pichala 14 dní.

kiara15
14. aug 2010

pekny vikend vsetkym zelam 🙂 🙂 takze mrcha mi dorazila tak som si to ratala priblizne mi to vychadza zacat od 7 do 10sept.ak mi púridu skor ako aj chodia tak uz 7zacinam 😉 😉
@cikyta ja vzdy picham 14dni ale aky si mala menstruacny ciklus??lebo mne sa skratil na 24 az 25.preto sa mi uz vsetko zda neskoro 😒

domika9
14. aug 2010

ahojte ja len tak na skok
orsulik dakujem za recept kolač je fajn len nabuduce dam menej rumu lebo som zjedla 2 ks a mam člopnute 😀 😀 😀

cikyta
14. aug 2010

@kiara15 Cyklus mám 28 dnový.

@domika9 že "člopnute"ja umrem 😀 😀 😀 😀 Orsulík,daj aj mne ten recept. 😉

brmbolcek
14. aug 2010

zelam pekn vecer 🙂 🙂 🙂

... uz mame po krstinach a to uspesne malicka bola uzasna neplackala , 🙂 🙂 🙂 a som dojedena ako taky zralok 😀 😀 😀

@orsulka- verit mi mozes ze som lezkala lebo som mala manzelika doma a ma dokladne kontroloval 😵 😵 😵

@kiara15- lezkat mam preto, lebo mi tvrdne brusko, otvarat sa este neotvaram..... ale dr. kazal.... lebo hlavicka tlaci dole a ja som pocitovala taky tlak zo spodu, povedal mi ze to neni este take na lezanie v nemocnici ale vo svojom zaujme mam radsej lezat aby som skor neporodila ..... bo hlavicka je dole a brusko tvrdsie,... ale ja si myslim ze to brusko uz aj byva tvrdsie ku koncu tehuhu..... ci ? ? ?

zelam krasny zvysok sobotienky 😵 😵 😵

cikyta
14. aug 2010

@brmbolcek Ja som ho mala tvrde snád furt 😀 ,ale len pekne pomaly brmbolcek a pekne počuvaj dr. 😉 nech je všetko tak,ako má byť 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre