Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kiara15
21. sep 2010

@cikyta vies co niekedy ani nemam cas na to myslet manzel ma zamesnal inou hrackou ideme kupit auto tak mam pred sebou kade co zase penezi fuc 😉

fopardi
21. sep 2010

o kamke neviete nič nove???

cikyta
21. sep 2010

Baby fsh injekcie sa pichaju len do bruška? (lebo som počula,že napr.merional sa pichá do svalu...) 😕

cikyta
21. sep 2010

@fopardi nič veru. ☹

fopardi
21. sep 2010

@cikyta nakukam nakukam či ju už nepustili z nemocnice či nam nenapíše par riadkov

cikyta
21. sep 2010

@fopardi ty nevieš,kde sa pichá gonal?

fopardi
21. sep 2010

@cikyta nie gonal neviem ja som pichala iba pragnyl a clexan

cikyta
21. sep 2010

@fopardi No lebo ja som bola v tom,že do zadku sa pichá len pregnyl.
A čo sa týka tých fsh injekcií,ako menopur,gonal,merional atd...do bruška.
No jedna známa,ktorá chodí do ineho caru mi písala v IP,že potrebuje radu,kam pichnuť gonal.....kedže merional pichala do zadku minule...tak som v uplnom pomykove..........zmiatla ma......... ☹ a nechcem jej zle radiť ☹

kiara15
21. sep 2010

@cikyta ja si picham do brucha vsetko ale tiez som pocula ze niekto si picha do svalu ale som si moc neni ista 😒
@fopardi ahoj co nove??

cikyta
21. sep 2010

@kiara15 Zrejme je to tak,že najlepšie je do brucha.,ale ked nemáš na to odvahu,pichni aj do ruky.........ako pri fraxiparíne.......Ale potvrdila si mi to.Dík.

kiara15
21. sep 2010

@cikyta 🙂 neni zac

kiara15
21. sep 2010

A Orsulke drzkam palcoky moja nech je cim skor doma 😉

cikyta
21. sep 2010

@kiara15 máš môj hlas.....tiež na nu myslím dneska 😉

kuspitka
22. sep 2010

Ahojte,prajem pekne ranko.
ja len takto rano mozem byt na nete neskor sa mi neda.
mala je dnes nejaka umrncana,stale mame sople....

mimili
22. sep 2010

@cikyta Ahojte! Ano babky, je to tak, ze vraj najmenej bolestivejsie je to do brucha, do svalu to vraj viac boli.

minka051
22. sep 2010

@cikyta ďakujem a dúfam že v lete už budem kočíkať 🙂 🙂
zlatanka tak držím palce ne sa ti podarí ja som dnes tiež začala z liekmi a 4.10. už mám UTZ sliznice.

minka051
22. sep 2010

@kuspitka ahoj dlho som ti nepísala málo sem chodím. Bože ako to všetko letí malá už má 9 mesiacov 🙂

cikyta
22. sep 2010

@mimili Ano.A na hematologii mi vravela dr.že najväčší učinok má injekcia pichnutá do bruška.Ak sa pichne do ruk,či nôh....tak zaberie,ale už nie 100%-tne dobre.

kiara15
22. sep 2010

pekny den zelam no ja som prisla s kontroli takze pomalicky mi foliky rastu preto mi zvysili davky ale ze rastu som zvedava co mi povedia dnes som stoho trosku mimo takze najblisie opu asi az v stredu 😒

kiara15
22. sep 2010

@cikyta mozno sa uz aj dozvie co caka 😉 😉

zlatanka30
22. sep 2010

ahojte.cikyta dakujem za info.minka 051 aj ja drzim palceky nech to uz konecne vyde.ozaj neviete niekto ako sa picha gonal dnes mam uz aj ten.ci rovno alebo kolmo.asi je to podla mna jedno. 😉 😉 😉

kuspitka
22. sep 2010

@minka051 ano už máme tolko.letí to veľmi,ale zas by som možno priala aj ďalšie ,ale nato je veľmi skoro ešte.

cikyta
22. sep 2010

@kiara15 No veru... 😉

@zlatanka30 za málo... 😉

@kuspitka dalšie 😅 ?

Bola som so Sisou na tržnici a kedže ako vždy robila do všetkého hlavného ochutnávača,tak som kupila viac,než som mala v pláne.Napokon jej tetka umyla najväčšiu papriku čo mali (to si Sisa vybrala) a išli sme domov tak,že ju po ceste jedla. 😀 Ludia sa na nás divne dívali a asi si kládli otázku,prečo tomu dieťaťu nedám papať jablčko,ale papriku...? 😅 No prečo??????? 😠 Lebo ona také "patoky"ako jablčka neje! ☹

kuspitka
22. sep 2010

@cikyta aj by som brala.....len ešte je skoro.mala je náročná a všetku pozornosť musí mať ona.
možno ,keby naozaj boli dve tak by sa pekne pohrali,ale ešte by som brala dve 😉 😅
tak si mala zábavu poriadnu.
kedy ti začala chodiť Sisa?

cikyta
22. sep 2010

@kuspitka Medzi 6-7 mesiacom mi stála v postielke tak,že sa držala a v 9 mesiacoch mi už sama kráčala bez držania.

kuspitka
22. sep 2010

@cikyta naša už celkom pekne drží rovnováhu,ale nie dlho len pár sekund.preto sa pýtam.

cikyta
22. sep 2010

@kuspitka Nič neboj Kuspitka.
Kamilka má ešte času jak indián šípov ! 😉

Poznám našich rovesníkov,ktorí sa pustili chodiť v 15 mesiacoch a o nič neprišli. 😉

kuspitka
22. sep 2010

@cikyta aj kamošku mám čo jej začal len teraz chodiť.....

cikyta
22. sep 2010

@kuspitka pekná foto.Upresni vek k tomu,čo si napísala. 😉

kuspitka
22. sep 2010

@cikyta dakujem.
tak malý ma asi 15mesiacov.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre