Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

surviver
18. okt 2010

@minka051 podla tych priznakov,myslim,že Ta milo prekvapia držim palce a hlavne vela oddychuj 😉

denis19
18. okt 2010

@minka051 no to vypadá nádejne!!!!!!Jupííííí

minka051
18. okt 2010

@surviver ahoj no snažím sa oddychovať čo najviac a na milé prekvapenie strašne čakám. 🙂 A malému želám skoré uzdravenie raz to musí prejsť a neboj bude dobre. Treba všetkým prejsť. 😉 Ja to poznám.

surviver
18. okt 2010

@minka051 dakujem 🙂 ,ja viem,že nas ešte čakaju isto aj zložitejšie "skušky"..to je proste život...no už sa mi maly zobudil ,ale spal hodinu a 15 minut,takže si hadam oddychol 😉

orsulka
18. okt 2010

@surviver prajem drobcekov nech je čim skor zdravučkí 😉 😉 😉 aby sa aj on vyspinkal.....
@minka051 ja len tolko moja....tfuj tfuj tfuj tfuj.......aj ked to asi nie je nič prijemne, ak ti je zle...a cloveka napádaju kadejake uvahy.........ale treba vydržať.....je fajn, že si ostala domka.....

Tijuška...tak ja to poznam , ked su veci, ktroe jednoducho musíš urobiť......a nedá sa inak.......tak verim, že to dnes s Oliverkom spoločne v pohodke zvladnete ....hlavne sa nenevruj a nerozculuj.......nestoji to aj tak za to 😀 😀 😀

minka051
18. okt 2010

@orsulka no len ma dobre popľuj aby to malo ten správny efekt 🙂 Také vírusíky potrebujem. Ešte 2 dni a uvidíme.
@denis19 tak dúfam že motyka vystrelí. 😀 Inak ako sa máte s Karolínkou? 🙂

Ozaj neviete bola tu jedna kočka len neviem či zlatanka alebo sa mýlim , mala vklad 2.10, len by som chcela vedieť ako na tom je. Nieviete o nej niečo náhodou.

orsulka
18. okt 2010

@minka051 pokial mrcha nedosla....je to super...!!!!!!! to sa naozaj oplati pockat na krvičku...takže si vobec netestovala??????

zlatanka bola na vklade, ale ja neviem ci presne 2.10. mne sa zdá že až 4.10. v pondelok bola.....
pisala tu nedavno....zatial netestovala, vsetko je zatial OK........ 😉 😉 😉

minka051
18. okt 2010

@orsulka nie netestovala a ani nebudem,lebo nemám doma test. Nekúpila som. 🙂 Mrcha tá nieje a ani ju nechcem.
Dík za info o zalatanke. 😉

janicca
18. okt 2010

ahojte dievčence idem vás kuk som prišla na to že ako som doma tak mám ešte menej času ako ked som pracovala 🙂 😉 ............ináč poctivo odychujem aj nočné spanie sa polepšilo a dnes už ani brucho tak nebolí sem tam pich pich ale to asi patrí k tomu 😉
@minka051 tvoje písmenka čítam so zatajeným dychom pevne verím že nás prekvapíš 😉 😉 😵 tfu tfuj tfu 😉

orsulka
18. okt 2010

@janicca caf caf caf........na brusko si zvyknes...sem tam pich...sem tam myk...ale to je fajn..... 😉 😉 apon vieš, že rastiete 😉 😉 😉

dnes je tu fakt akosi ticho....
ale tusim chvilku konik nesiel......

minka051
18. okt 2010

@janicca ahojček 🙂 🙂 no ja som teba tak sledovala ale hlavne verila že ti to vyjde. 😉 Tak sa musím teraz poriadne od tých vašich pľuvancov nakaziť a pridať sa ku vám s tehulkovaním. 🙂 A také pichanie v brušku sem tam cítim aj ja. No a zas som pri TV zaspala už som ako šípková Ruženka. 😀 😀 No ale začala som sa budiť v noci, ale idem len na WCko a spím ďalej 🙂 🙂

mimili
18. okt 2010

Ahojte kočky! Všetky pozdravujem! Tak ja už makám v práci, choroba je už snáď zažehnaná. Dnes prvýkrát picháme Decapeptyl... tak nám držte silno palčoky, nech dobre začneme 🙂 .

minka051
18. okt 2010

@mimili tak držím palce nech je všetko ako má byť 🙂 😉

kiara15
18. okt 2010

pekny den vam vsetkym zelam 🙂
@minka051 drzkam palceky nech su len dobre spravicky 😉

no a ku mne:No a ja :Takze dnes som bola na krvy som taka zo vsetkeho zosokovana ze nicomu uz nerozumiem takze tehu som bola pravdepodobne lebo volake hcg je tam ale vo piatok musim ist na kontrolnu krv ci to klesa vobec som stym neratala ze taketo nieco mi povedia a neviem co sa stalo
Dnes o 17:21 • 1 dieťa - snaží sa • Odpovedz • Opraviť preklepy

janicca
18. okt 2010

@orsulka asi niečo na tom bude s tým bruškom myslím že to nie je nič strašné teda snažím sa myslieť akože pozitívne 😝 😵
@minka051 😵 😵 😵 verím že keď sme tu už navzájom také doopľuvané ínáč ako tehulkovínm to ani skončiť nemože 😉 to čuranie a únave je len a len dobré znamenie 😉 😉 ak môžeš hoď mi recept na tie lokše niekedy by som to chcela ukuchtiť 🙂
@mimili neboj zvládneš to ľavou zadnou ak sa povie držím palce 😉

minka051
18. okt 2010

@kiara15 no tak to by som z toho boa blázon aj ja. A nevieš koľko bolo to HCG. Nepovedali ti. Júj velmi by som ti priala malý zázrak 🙂 🙂

janicca
18. okt 2010

@kiara15 ahoj moja to naozaj ??? 😕 a nakoniec tam možno aj niečo nájdu no zázraky sa niekedy dejú 😉 a testnut si neskušala ?

zlatanka30
18. okt 2010

@kiara15 poslala som ti IP

kiara15
18. okt 2010

@minka051 veru som aj a neviem kolko som mala hcg lebo som bola v soku 😒

@janicca neskusala ale skusim zajtra co to spravy
😉

wodanka
18. okt 2010

@minka051 ja som si pisala s jednou zlatankou, ale ta mala ist na vklad okolo 11. a mala len jedno embryjko a cakala, ci bude vhodne na vklad alebo nie... a potom sa mi uz neozvala

kiara15
18. okt 2010

@wodanka no ona aj mne pise vsak uvidime mozno sa ozve 🙂

wodanka
18. okt 2010

@kiara15 a nevies ci sa dostala az k tomu vkladu?

tija28
18. okt 2010

ahojte bambulky 😉 😉 😉 .................tak ja uz som konecne doma, akurat srotim nejaku veceru a idem oddychovat 😉 oliverko dneska celkom posluchal, zaco mu velmi pekne dakujem...............no a dneska mi konecne doslo aj oblecko pre maleho, tak sa idem kochat......... tolko zatial 😀 😀 😀 😀 😀
@kiara15 - tak toto je iny sok a velmi prijemny............................hlavne nech ti hcg pekne stupa 😉drz sa 😉
..................ostatne pekne zdravim 😉

zlatanka30
18. okt 2010

@wodanka ahoj ano dostala som sa ku vkladu embryjko bojovalo 🙂

wodanka
18. okt 2010

@zlatanka30 gratulujem 🙂 verim, ze zostane u Teba nasledujucich 9 mesiacov 😉

kiara15
18. okt 2010

@tija28 nechcem sa tesit lebo to nevyzera na dobrej ceste ono oni sa chcu ubespecit ze to klesa 😒
@wodanka uz tiodpovedala

soni1
18. okt 2010

Ahojte, nepočuli ste náhodou o čaji goji?

zlatanka30
18. okt 2010

@wodanka no neviem neviem ☹ ☹ ☹

tija28
18. okt 2010

@kiara15 - aj mna hudec na zaciatku strasil, ze mam pockat na dalsiu krv a tak...............takze to ber s rezervou, a ja verim, ze to s tebou dobre dopadne 😉 😉 😉

katy7
18. okt 2010

ahojte vsetky babulky, co to tu citam @minka051 o dva dni cakam uzasnu spravicku a pridas sa k oficialnym tehulkam 🙂 🙂 🙂
@kiara15 prepac nezachytila som, bola si na IVF alebo ako? ale tak ci tak ti zelam, nech HCG stupa nie klesa ...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre