Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kiara15
24. sep 2010

@mimili ja viem ale davam si moju osvecenu alpu a potom uvidim 😉 No pri prvom ivf som moc nepribrala ale pri druhom som to asi dobehla som zo seba nestastna a teraz z tohto 3mam strach co to somnou urobi ale vies je to individualne kazda sme ina niektore vobec nepribere ale ja mam na to nabeh mame to v rodine co narobim potom budem mat co robit 😉

orsulka
24. sep 2010

ahoj ahoj ahoj ahoj ahoj ahoj ahoj ahoj ahoj ahoj ahoj ahoj ahoj ahoj ahoj ahoj 😵 😵 😵

pozdravujem vsetky....sak s neviem ted docitať....uff....ale ste toho pismenkovali!!!!!!!! ale dobre...len nehc to tu trošku žije....
@cikyta moja, tak ty si zas o jeden zub lahsia 😀 😀 ...hlavne nech sa už stabilizuje a neboli ta dzúra 😝 😝

@kamka17 taka som rada, že ťa tu vidim, včera som volala s Kiarkou tak este nevedela nic a dnes pozeram a konečne si napisala...tak sa tesakujem, že Paulinka pekne rastie a že sa držite.....aj ty davaj na seba pekne pozor a už žiadne prechladnutia a sople!!!! 😀 😀

janicca.....ty kasli na známky.....akože fakt je to jedno...aj tak ti tam daju tie najlepsie no nie??????? ale tesim sa, že 9 vajok tak to je super ciselko, ´verim, že bude z čoho vyberať 😉 😉 😉 PS: aj maju čo znamkovať 😀 😀 😀
Tija.....caf mamula...tak nechápem normálne, že už si aj obden oddychovala a nesla do prace 😀 😀 😀 ale fajn, že kontrola dopadla skvelo a Oliverko pekne poslucha a skeri sa...kedy mas ten termin na 3D????? ja sa chcem tiež objednat.....v pondelok pojdem so spravou z nemocnice za dokym, tak už sa chcem objednat.... 😉
martulka...ty sa drž hviezdička v tej nemocke, naberies zopar infuziek a pojdete domkov.....!!!!! držim palčeky 😵 😵

orsulka
24. sep 2010

nas vcera prepustili z nemocky....vsetko dopadlo OK....doky tam "zasunul" jeden steh, a že pekne vysoko 🙂))))

potom tiež merali krčok, tak mame 4 cm....kontrolovali aj bobakov....vsetko OK, zas vsetko pekne premerali a pomerali a celkom pekne sme sa zhodovali s nasimi tt 🙂 🙂 🙂
este je treba ležať doma vo vodorovnej polohe, nech si to tam dole vsetko sadne tak ako ma....vraj takych 7 dni.....
chcem sa teda objednat na to 3D este, a moj doky mi na sale povedal, že po tom 3D ma presunie na rizikovu poradnu do nemocnice, kam budem chodit každe 2 týžde......takže teraz som sa akurat zoznamila na oddeleni s dokym ku ktoremu budem chodiť......ale niank super, aj doktori a j sestricky, milí ustretoví...pohodka.....
najhorsie bolo ležat po tej serklaži 24 hodin....a nesmiet vstat......ale vydržali sme.. 😉

kuspitka
24. sep 2010

@orsulka moja tak som rada veľmi,že ste v poriadku.
juj tak sa bojim o vás....

orsulka
24. sep 2010

@kuspitka neboj sa...vsetko je OK 😵 😵 😵

kuspitka
24. sep 2010

@orsulka ta to som rada.
inak možno ta prídeme pozrieť ak durko bude súhlasiť stým....

zlatanka30
24. sep 2010

orsulka ahoj super,ze ste v poriadku

cikyta
24. sep 2010

@orsulka Tak super.Všetko v "porádku"a teraz sa chviločku hraj na královnu.Urob si pohodlíčko na postely,obklop sa jedlami od výmyslu sveta a Ferino,nech trilkuje okolo 😉
Myslela som na vás a držala všemohucne palčeky,nech je všetko tak,ako má byť.Takže som na teba pyšná,že si ma nesklamala a hlavne...obdivujem tvoj klud 😔 Iné by sa tak báli,že by sa až klávesnica triasla a ty si uplne normálna ukážková mamina s vyrovnanými nervičkami.(ja by som to nedokázala teda)
Pán boh vedel,komu má nadeliť dvojočky a komu radčej iba jedno. 😉

dunda80
24. sep 2010

Ahojte ;-
@kamka17 my sa zatiaľ držíme,aj keď sa mi zdá,že už je to len horšie a horšie bude 😀 .Poslednú dobu sa každú noc budím a aj 2 hodinky som hore 😒 .Ale dúfam,že sa ani nenazdám a malá bude na svete a potom už bude hádam lepšie,ale asi skôr prídu iné starosti 😀 .Ty teraz hlavne dávaj na seba pozor a dúfam,že sa čoskoro zotavíš a aj maličká bude pekne priberať 🙂.
@cikyta no sranda,možno to bude aj na Tvoje narodky 😀 .U nás zase všetci chcú 28.11,lebo to sa švagor narodil a ešte aj kamarát 🙂ale nechám sa prekvapiť,kedy sa Laurinke bude chcieť prísť na svet.
@janicca a @kiara15 mooc Vám držím palce,nech nás pekne nasledujete 😉 😉

orsulka
24. sep 2010

@cikyta ty moja hviezdička....aku pochvalu si mi tu nzložila moja...to si ani nezaslužim.....ved ono ked ma priviezli na salu tiež mi nebolo vsetio jedno,ale bola tam super sestricka, ktorá mi napichovala ruku a tak sme kecali a dokonca aj smiali sa......ono je to tak, že ked poviem, že dvojičky tak sa tak nejak kademu viac rozviaže jazyk 😀 😀 😀 😀 😀 ale aj tak ti dakujem, velmi mi to zahrialo srdiečko... 😉 😉
@zlatanka30 tebe tiež držim palce vsetky....sledujem, že si už zacala pichať 😉 😉 😉 a kedže ma Hudec cochvila posunie na rizikovu poradnu, tak tebe aj Kiarke kludne prenechám svoje poradnove miestecko u neho 😉 😉 😉 😉
@dunda80 panečku moja...tiež to ale frči....tk sa pekne držkajte s malinkou.....nech to predsa len potiahnete este kusok spolocne, aj ked s nespavostou 😉 😉

kiara15
24. sep 2010

@orsulka hura uz si tu zajtra sa ti ozvem ako som dopadla oki?? 🙂 🙂 🙂

tija28
24. sep 2010

ahojte bambulky 😉 😉 😉
.....tak dneska bol divny den, na jednej nasej novootvorenej prevadzke nam niekto v noci rozbil skla na vykladoch - asi nejakej konkurencii lezime v zaludku - na jednej strane ma to nahnevalo, no na druhej som rada, ze niekoho stveme, lebo takto aspon viem, ze to otvorenie stalo zato a nejakej konkurencii sa tym padom znizili trzby - no podnikanie je velmi zaujimave - hlavne na svk 😎
@kamka17 - som velmi rada, ze sa paulinke dari a pekne pribera do krasy, takze ty si teraz este trosicka oddychni, lebo ochvilu, ked budete mat malu domka, ta ti neda veru ani vydychnut - istotne to bude take zive dieta ako je nasa mala cikytkyna silvinka 😉 😉 😉
@janicca - no ty mas teda paradnu urodicku - tak z tohto mi vychadzaju aj dvojicky, hmmmm ? 😉
@orsulka - som velmi rada, ze vsetko prebehlo u teba v poriadku, drobcekovia su pekne uzamknuti v brusku, takze mozes hravo priberat a priberat 😉 😉 😉.....ja mam 3D 21.10., tak som zvedava, cim ma oliverko prekvapi 😉 a este vam doktor nepovedal, co cakate ? ci dievcatka, ci chlapcov, ci mix ? 😉
@dunda - jeeeeeeej, aky ty uz mas tyzden, ze 32, ........a s tou nespavostou sa zacinam trapit uz aj ja, z toho si nic nerob, ved zachvilu sa isto aj tak uz nevyspime, tak to mame taku malu predpripravu 😉
@kiara15 - tak na teba som obzvlast zvedava 😉
.............................vsetky ostatne vas pekne pozdravujem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

kiara15
24. sep 2010

@tija28 ahoj ved aj ja sama som na seba zvedava 😀 a veru to je pre vas len vyhoda ze niekomu lezite v zaludku 😉

katy7
24. sep 2010

Ahojte babulky, konecne som sa sem na skok dostala, maly konecne zaspal, dnes ma teda vykony... Inak take kludne babo a dnes len mrnci a nie a nie zaspat. Az teraz, uz som zacinala byt zufala. Idem skusit docitat, co nove.

katy7
24. sep 2010

@kamka17 ake prekvapenie, srdecne blahozelam k Paulinke a prajem vam obom veeeelmi vela zdravicka, nech je Paulinka co najskor doma s vami

janicca
24. sep 2010

ahojte moje krásne tak ja už som spat a to som si myslela že sa budem doma od nudy škriabať po stenách a ja zatial neviem kde mi hlava stojí a to mám na pláne navštíviť aj Žilinčanky no len či mi to vydá ... 😉 😉

@kamka17 @surviver, mne nemá kto domá upratať nie to ešte ku vám chodiť na brigádu ale na kávičku by sme mohli zájsť 😵 😵 😵no samozrejme aj s wolfi ... 😵
@mimili ďakujem za energiu síce tej mám dosť len sem tam by sa zišlo pozitívnejšie myslieť ... 😉 nie neboj nepriberieš a nebudeš mať ani vyrážky ako ježibaba toho sa ozaj nemusíš báť 😉 😀
@cikyta keby že som normálna tak už šoferujem sadnem na kona a dojdem vás pozrieť.... 😉 by sme to roztočili na kolotočoch a potom by sme spoločne grcali .... 😀 😀 😀 😀
@dunda80 ďakujem za palčoky ....držte sa babule velmi pekné meno ste vybrali ... 😵
@orsulka je fajn že máte tu serkláž za sebou a hlavne že už ste domka .... 😵
@tija28 ja tiež hovorím že by to mohli byť aj dvojičky kludne by som brala ale moja veštkyňa si stále myslí niečo iné no nejdem ju presviedčať necháme sa prekvapiť.... 😉

minka051
24. sep 2010

kuspitka no neboj aj to bude ešte máš čas ale ja už nie tak všetko vkladám do tohto pokusu. 😉

mysiatko
24. sep 2010

ahojte babenky, potrebujem poradiť, mám približne 2-3 týždne do odberu vajíčok a niečo na mňa lezie, teda na moje priedušky, čítala som v papieroch že 3 týždne pred odberom nesmiem byť chorá. Máte s tým niekto skúsenosť čo v takomto prípade?

fopardi
24. sep 2010

@mysiatko no ja ti neporadím ale myslím že ked nemaš teplotu tak by to nemalo byť take strašne ale baby asi napíšu viac 😉

cikyta
25. sep 2010

@kiara15 ako ??? Myslím na teba 🙂

@tija28 teda to je sila.Uf 😠

@katy7 pozdravujeme Majka 🙂

@janicca ako??? dnes si nevolala? 😉

@minka051 😎 ja ti velmi držím palčeky!

@mysiatko snaž sa z toho dostať,pokial možno bez atb.Ono toto ochorenie a atb škodí hlavne spermiam a mužovi,takže sa snaž nenakaziť hlavne jeho 😉

Inak dnes som bola na pohotovosti z dierou 😠 zaplatila som 5 € za kvapku peroxidu a radu,že to mám vyplachovať 😠 Ani atb-nič !!! A to mám opuch+hnis v tom 😠 Nič nespím,len zurim,ako tiger....sem tam slza 😒 To ešte týžden mešká mrcha a mna ide rozdrapiť 😠

Inak-pekný výkend 😉

janicca
25. sep 2010

ahoooooooooooj fešandy 😉 😉
@cikyta chúďa moje ty musíš stále takto trpieť neboj ono sa ti to všetko raz vráti ja viem bolesť zuba to je sviňa musíš len vydržať ty si silná bojovníčka ....nie dnes som nevolala až zajtra mám volať ale mám taký dobrý pocit z toho a verím že sa dobre vyvíjajú a čoskoro budu u maminky v brušku 😵 😵 😵 😵 😵
@kiara15 myslím na teba ja pojdem v stredu na ET a ty na OPU no to by bolo fajn možno by sme sa konečne stretli a to by bolo určite dobre znamenie 🙂

cikyta
25. sep 2010

No veru,to by bolo super,keby ste sa stretli v stredu s Kiarkou. Jedna duhu by ste vzájomne popluli pre šťastie 😉

cikyta
25. sep 2010

Ozaj a ráno,kým som sa obliekala k tej dr.,tak Sisa prvý krát v živote začala škrípať zubami-no proste inak som to nebrala,len ako PROVOKACIU 😠 😅

kiara15
25. sep 2010

@cikyta diky ze myslis na mna veru si dobre robila lebo som bola zo vsetkeho prekvapena najprv mi povedia ze pondelok nepripada odber a co idem v pondelok na odber 😉 aj som ti kyvala mate tam jarmek sme pozerali 🙂 🙂

@janicca no asi sa nestretneme ☹ lebo odber mam uz v pondelok volako sa foliky rozbehli tak taka zmena ale so aj rada nemam ich moc 4alebo5 neviem presne ale hadam budu suprove a tie prave 😉

cikyta
25. sep 2010

@kiara15 jéjda,tak to je super,že sa rozbehli a pondelok bude tvoj den. 🙂 Aj my sme ti kývali dnes 😀 Z davu 😀

fopardi
25. sep 2010

@tija28 a v čom vlastene podnikate ? stale spomínaš prevadzku ale nevieme v čom

@kiara15 super držím palce na pondelok a malo je niekedy viac takže to bude určite stačiť 😉

kiara15
25. sep 2010

@cikyta veru sa mi aj nieco zdalo 😀 😀 veru v pondelok budem nervozna ale hadam to zvladnem 😉 😉
@fopardi veru aj ja sa toho drzim malo ale kvalita 😉

zuzanka7834
25. sep 2010

caute baby 🙂 tak ja sa zas takto sporadicky hlasim 🙂 Minuly mesiac som brala ten clostil, od 18DC som spinila az mi to pekne plynule preslo do mrchy, ktorej zaciatok predpokladam na 23DC (kedze kvoli tomu spineniu neviem presne urcit, kedy to bolo). Tento cyklus som bola bez akychkolvek liekov. Nic (okrem euthyroxu, ale to sa nerata). A len tak zo zvedavosti som sa objednala na foliky, ktore cuduj sa svete, krasne narastli (13DC - na jednej strane 20mm, na druhej 15mm), tak som hned cela vzrusena volala do Helika. Este v ten vecer sa mi pichol Pregnyl a vo stvrtok som bola na inseminacii. Bolo to take necakane, ja som si myslela, ze az do novembra teraz nebudeme nic riesit a foliky si zrazu narastu len tak 🙂 Neviem, co od toho cakat, sama sebe sa cudujem, ako triezvo to zatial beriem... Jednak nemam absolutne ziadne tehu pocity (ale na tie by bolo asi este skoro) a jednak som este stale nastavena na ten povodny plan, ze snazenie posuvame na november, akoby mi este nedoslo, ze mozno sa uz nieco deje... Nepoznate nahodou niekoho, komu vysla hned prva IUI? Dievcence drzte mi palce, na krv mam ist 7.10, ale velmi rozmyslam, ze pojdem uz o den skor, lebo na 12.10 mam uz kupenu letenku do Bostonu, tak nech sa stihne prepisat na niekoho ineho, kdyby neco...

@cikyta skus si na ten zubok davat studeny obklad, pripadne vreckovku s alpou... Ak si tam nahodou mala nejaky zapal, tak mu teplo neprospeje. Drzim palce, nech Ta to velmi rychlo prejde 😉

zuzanka7834
25. sep 2010

@kiara15 a co Ta caka v pondelok?

orsulka
25. sep 2010

cavo babule........peknu sobotu prajem...teda už prijemný večer 😉 😉
@kiara15 dik , že si zavolala, hned sa ma aj F. vypytoval, že kto volala a ako sa darí 😉 😉 tesim sa s Tebou, že to takto pekne pokracuje 😉 😉
@janicca a ty kuriatko len takto pekne dalej...v klude v pohode a v presvedčení, že to je vsetko v poriadku....teda optimisticky.....toto už musi vyjsť!!!!! 😉 😉 🙂 🙂
@cikyta je mi velmi luto, že ťa ten zub rtakto trápi...ved ked už je vonku, tak by to mohlo byt OK...ale ono nie...tak dufam, že pekne vyplachujes a aliečeiš...nech je tato noc už kludná 😉 😉 😉
@zuzanka7834 držim palec...nech to vsetko dobre dopadne, aj ked by si mala obetovat ten Boston 😉 😉 😉
@katy7 ahoj maminka.....tak pekne napredujete s Majkom🙂)) ono asi sem tam budu aj ťažsie dni...ale vy to zvladnete🙂)))

KAMKA...ako sa mavate??? co noveho????? dufam, že si OK...prechladnutie je už v zabudnutí 😉 😉
@tija28 tak to mi je luto, že tie okna takto...je to jasne, že niekomu to prekáža, ale zas len dalsie atarosti a naklady.....skoda vsetkeho zničeneho 😔 😔 ja uvidimm, kedy ma Bejátka objedna na to 3D.... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre