Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

cikyta
23. okt 2010

@janicca Šak sa dosmeješ holubienka ! 😀

janicca
23. okt 2010

@cikyta 😀 😀 😀.... na chladničke mám foto zo sona a drahý ked ide okolo nej tak vždy povie no čav Edmond ako máš a smeje sa jak šibnutý na tom mene 😉

janicca
23. okt 2010

@cikyta ja veru dosmejem ja viem 😀 😀 😀 no idem hodit sprche a davaj do hajan 🙂 🙂 majte sa mi tu krásne

cikyta
23. okt 2010

@janicca tak pa a Dobru nocku aj Edmondovi 😉

kamka17
23. okt 2010

@janicca no máme sa dobre, kedy nás pustia domov veruže netuším, som si to jednoduchšie predstavovala, ale tak hádam raz to bude 😀 😀 hádam v priebehu budúceho týždňa ju vyberú z inky, potom ja nabehnem si tam s ňou trochu poležať a potom už hádam aj do svojej postielky na nový matrac príde si pospať 😉
že Edmond 🙂 🙂 ale lepšie ako Alfréd...to kedysi drahý také meno vymyslel, lebo to je na jeho narodeniny 😒 😒 aleto by mu aj tak neprešlo
@cikyta no pekne sa choď ospršiť, lebo potom sa ti bude chcieť ešte menej, presne to poznám 😖 😖

no a idem k telke konečne, tak dobrú a zajtra vás zase aspoň kuknem

orsulka
24. okt 2010

peknu nedelu prajem .-)))))

ste tu mali vcera celkom veselo dievčence 🙂 🙂 🙂

@janicca veru asi by ste mali prozmyslať na d tou vasou garsonkou.... 😀 😀 😀
a co sa vitaminov tyka, urcite si kup a uživaj kyselinku listovu.....je to dobre brat do 12 tt...vyvíja sa dieťatku nervová sustava, preto je dobre, ked sa to uživa......mne doky potom ku kyselinepredpisal aj ten vitamin E.....aj ten toto vsetko podporuje..... 😉 😉 😉 po 12tt som to už nebrala, som si kupila centrum materna a tie beriem tak každy 3 den 😉 😉 no a aj to železo, lebo som mala nízjky hemoglobín 😉 😉
magnezko ti zatial urcite netreba......ak bude vobec treba, tak až neskor 😉 😉 😉

janicca
24. okt 2010

bré ránko vám prajem dievčence 😉

@orsulka čaves babula nooo s tou mojou garsonierou je to čiastočne poriešené 😉 ja mám doma calibrum babyplan tak asi začnem užívať ale pre istotu si kupim len tu kyselinu listovu myslím že sa to vola acidofolan alebo tak nejak
@kamka17 jasné no hádam si ju tam nechcu nechat na stálo taku princeznu 😉 neboj ani s nenazdáš a za dva týždne ste domka a uvidíš potom sa ti bude zdat naozaj všetko jednoduché 😀 😀 😀

cikyta
24. okt 2010

Ahojte..........
Tak sme so Sisou spali do 11:00 hod. a prve slovo,čo povedala bolo:
-Zima fuj !

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kamka17
24. okt 2010

@cikyta no u nás o 11.00 už bolo teplo...nejakých 10 stupnov... 🙂 🙂
pusinu posielam marodikovi, nech sa rýchlo vystrábi zo soplíkov 🙂 🙂
a peknú nedeľu prajem všetkým...oddychovať treba...ja som sa práve tiež druhý krát dnes zobudila 😅

orsulka
24. okt 2010

@cikyta tak ste asi zas ponocovali, ked tak dlho spite??????? 😀 😀 😀 😀
@kamka17 tak aj oddyych naozaj treba 🙂)))) 😉 😉
@janicca a kedy sa stahujete??? 😉 😉

cikyta
24. okt 2010

@orsulka Vstali sme len 3 krát.Zaspali o 23:00,takže to radím k tým lepším nociam 😉 Som uplne vyspatá. 😉

orsulka
24. okt 2010

@cikyta ved vidim ake máš veselé písmenká.... 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 😀 😀 😀
ja som dnes tiež spala na 2x....pvykrát do piatej.....a druhý od pol 7 do osmej 🙂 😉 🙂 😉

cikyta
24. okt 2010

@orsulka To sa ti len zdá.....Ja som viac chorá.Už aj kašlem. (Sisa našťastie nie) a bolí ma neskutočne brucho z menzesu.....Sa krčím od rána nad čajom a ibalginom. 🙄

orsulka
24. okt 2010

@cikyta joooooooooooooooooooj moja .....to mi je luto...... 😔 😔 😔 mala by ist k tomu doktorovi.....hned ako najbližšie bude príležitosť... tie tvoje bolesti fakt nie su sranda.... 😖 😖 😖

cikyta
24. okt 2010

@orsulka Vydržala som 18 rokov,vydržím ešte chvílku 😅 Aj ked...mna už vyslobodí jedine "prechod" 😉

cikyta
24. okt 2010

Inak-moje dieťa ma nelubi ☹ Stále len ocko,ocko,ocko..........mna odstrkuje a káže mi sedieť 😠 Na mna si spomenie len na mlieko a zase uteká za ockom ☹ Ani hrať sa s nimi nemožem ☹

orsulka
24. okt 2010

@cikyta nebud smutna moja...ona si len uživa tatinka, kedže davno neboli spolu .-)))) a ty to využi pre seba...krásne oddychuj, a lieč sa......potom sa budete jrať vetci traja 😉 😉 😉

kamka17
24. okt 2010

@cikyta tak si aspoň užívaj tú trošku kľudu, čo máš, keď sa teda dnes rozhodla, že ťa nechce...a povedz jej, že teda ani ty ju nechceš a že tým pádom už nebude mliečko...tak nech sa rozhodne 😉
a to máš také bolesti pri každom ms?? nič nezaberá?? nejaké bylinky alebo tak??

cikyta
24. okt 2010

Máte pravdu. 🙂
@kamka17 občas mi zaberie ibalgin,no musím si ich davať aj 3 dni.

lucula73
24. okt 2010

pekný dník 😉

aj ja som si už dnes dala 2 ibalginy.....viete čo som vyviedla,idem sa "pochváliť"..a dostala som z toho migrenu jaak šľak ☹ ☹ ......malý mi spadol zo stola z prebaľovacej podložky..krvi by ste sa mi nedorezali..ale našťastie som ho zachytila v poslednej chvíli za nohu,tak sa len trochu buchol...uf...migrenu som dostala do 5 minút ☹
ale už je dobre,len keď si spomeniem,mi mravčeky prebehnú 😉 ,bola to však čisto moja chyba 😠

orsulka
24. okt 2010

@lucula73 oooooooooooooooooooo!!!!!! lucul...........ale dobre, že si ho zachytila.....takže nakoniec vsetko dobr dopadlo...chvala bohu a tebe 😉 😉 😉
a migrena ustupi po nejakyych tych sedativach 😉

cikyta
24. okt 2010

@lucula73 ☹ bože moj,chvala bohu. ☹ že sa nič horšie nestalo-uf ☹

janicca
24. okt 2010

@orsulka ešte neviem kedy sa budeme stahovat môžme aj zajtra ale ked si predstavím že mám bývať s niekým tak mi vlasy dupkom stoja 🙄 😠

@lucula73 no vidíš a to si vravela že je pecník že sa mu nič nechce a aha ho galgana už chcel skákať z podložky ale hlavné je že sa nič nestalo 🙂
@cikyta chuda tak to si ani neviem predstaviť také bolesti ...šak nechaj Sisu nech sa vyblázni pri tatíkovi a ty si pekne oddychni a vykuriruj sa teraz to určite potrebuješ 😉

lucula73
24. okt 2010

no baby musím vám napísať,že ten mierny pád na hlavu mu asi pomohol 😀,asi ho niečo nakoplo... ...poobede sa viackrát postavil na štyri,jupíííí 🙂 ,a gúľal sa celé poobedie hore dolu po izbe,tak ho bude musieť asi premenovať 😀

fopardi
24. okt 2010

@janicca a vy sa idete sťahovať?

@lucula73 fuha naštasie to dopadlo tak ako to dopadlo ja mam strach stale myslím nato aby som všetko zabezpečila aby nespadol ale aj tak už sa 2x buchol do hlavy 😒 ale našťastie nespadol

wolfskinka
24. okt 2010

ahojte

tak my sme sa dnes vratili ... zdravim vsetkych a ... tinkaza uz porodila ??????????????
@kamka17 nevies nic o tinke ? je super ze sa paulinke tak dari, tesim sa

@janicca ze 7tt ty koki ale ti to nabieha

lujzalota
24. okt 2010

caute baby, prosim vas ked ste si pichali puregon a vyminuli celu ampulku, tak ostala v nej nejaka kvapalina alebo sa ta ampulka celkom vyprazdnila? prosim napiste mi, lebo neviem ci som si pichla spravnu davku ..... dakujem

minka051
25. okt 2010

Dobré Ránko 🙂
@lucula73 neboj pádov takých drobných ešte bude,.. zvykneš si ja som musela tiež, lebo moji boli hyperaktívní až moc. Ani som sa raz nenazdala a malý sa mi zgulal dolu po schodoch až k výťahu. Dve hrče na hlave ako lyžice ale ani plakať nestihol taký bol šokovaný 😀 😀 😀 No a teraz je už druhák na VŠ. 🙂 😉

lucula73
25. okt 2010

@minka051 ahoj mamina,ako sa máš? 🙂
ja viem,že budú pády,ale toto bola moja chyba...tá podložka trčala zo stola asi tretinu,ja som si to nevšimla a malý sa prevalil akurát na tú stranu,čo nebola na stole 😠

lucula73
25. okt 2010

@lujzalota logicky mi vychádza,že by mala ostať ampulka prázdna.....fakt neviem,snáď ti niekto poradí,ja som nemala puregon 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre