Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kiara15
26. okt 2010

@zlatanka30 😒

majka11
26. okt 2010

@zlatanka30 Neboj moja, ja som mala cystu každý mesiac 7 rokov, nakoniec som aj stimulovala a predsa tam bola, pri odbere vajíčom zmizla a všetko dobre dopadlo. Nezúfaj, budem ti držať palce, dopadne to dobre. 😵 😵 😵 😵

zlatanka30
26. okt 2010

@kiara15 ty mas este mrazacikov,ale ja nemam nic .horko tazko nam ostalo na vklad.je mi z toho vsetkeho do placu

majka11
26. okt 2010

@zlatanka30 Neboj, ja som prvý krát nemala ani na vklad, druhýkrát boli už aj mrazáčikovia.

kiara15
26. okt 2010

@zlatanka30 myslis mne ako je?,ved ja uz mam za sebou 3ivf 1ketko a furt nist ide ma rozhodit .Ja viem ze mam este mraziakov ale to este neni iste 😒

cikyta
26. okt 2010

Ahojte.........@tija28 Termín pôrodu som mala 28.4.a Krajko povedal,že podla velkosti hlavičky by bol jeho skromný odhad na 25.4. A práve tento jeho "hlavičkový"odhad bol 100%-tný 😉

@zlatanka30 Teraz si určite nahnevaná,nazlostená na celý svet a ver,že je to uplne normálna reakcia.Každý by sa tak zachoval a viem,čo sa práve v tebe deje..........
Pozri,nepoznám tvoj príbeh dokonale,ale zase si trufam povedať,že dokial nemáš po 40-tke,minute všetky 3 IVF hradené poisťovnou,dokial nemáte spermie tak,že už nieje ani jedna.....................tak sa dievča musíš vzchopiť ! Cysty boli a vždy budu.Možno si ju ideš dať vybrať,možno nie.To už neviem,ako sa s dr.dohodnete na postupe,no ak to vzdáš bez boja,tak urobíš obrovsku chybu ! To mi ver ! Dokáž tej malej "otravnej cyste",že ťa nerozhádže,že ťa nepoloží,že si rovnako silná ako iné ženy s cystami a podme bojovať so vztýčenou hlavou.Podme Zlatanka,ved nie nadarmo nosíš taký vznešený login na modrom koniku !!!!
Takže posledný krát si udri do stola,zahreš tak škaredo,ako vieš a vykrič do sveta milion krát "PREČO?"..................
A po tomto všetkom sa postav,nahod usmev,zatni päste a kráčaj svojmu dieťatku oproti....nech nemá chudiatko taku dlhu cestu samé.... 🙂

chorale1
26. okt 2010

@cikyta ciky ty ma vždy tak dojmeš k slzičkám. krásne si to napísala 😉

kiara15
26. okt 2010

@cikyta veru aj mna 🙂 🙂

tija28
26. okt 2010

@zlatanka30 - presne ako napisala cikyta .............................................zlate to slova 😉
@cikyta - tak som zvedava, co povie mne doky na poradni......................lebo uz mam dva datumy od lekarov, jeden, ze 11.01., druhy 02.01., dalsi od wolfi 31.12..............no uvidime, kto sa trafi 😉
@kiara15 - caves bambulka 😉

belisima10936
26. okt 2010

@cikyta Ahoj nerada sa miesam do vasej debaty,ale musim ti napisat ako si Zlatke krasne napisala a podporila si ju az mna sa ti podarilo opat tak navnadit, ze moje Ket mi vinde na 100%, velmi dobre sa to citalo a tak ti aj ja chcem podakovat 😀 Normalne sa mi az slzicky do oci tlacia.Este raz ti velmi pekne dakujem 🙂

cikyta
26. okt 2010

@chorale1
@kiara15
@tija28 😉
@belisima10936 Akéže miešanie do debaty? Ved sme verejná diskusia a čím viac dušičiek,tým lepšie ! Tu je proste každý vítaný !
A dakujem...si ma hrozne moc potešila 😉

cikyta
26. okt 2010

@tija28 Tiež som mala každý Silvikin orgán iný TP 😀 Ale hlavička to vyhrala 😉 Tak ja ti tipujem 1.1.2011

belisima10936
26. okt 2010

@cikyta Ja tebe dakujem a aj za privitanie 😀 😀 😀

kiara15
26. okt 2010

@tija28 ahoj no a moj typ tiez 11.1.2011

@cikyta proste to vies 😉 😉 😉

kiara15
26. okt 2010

@belisima10936 🙂 🙂 🙂

belisima10936
26. okt 2010

@kiara15 ahoj moja 😀 😀 😀

kiara15
26. okt 2010

@belisima10936 som rada ze ta tu vidim 😉 😉 😉

belisima10936
26. okt 2010

@kiara15 Aj ja som rada, ze si tu 😀 😀 😀 no uz sa len stretnut v Heliose 😉

tija28
26. okt 2010

@belisima10936 - nasa cikytka to so slovickami naozaj vie vyborne, ved preto tu postupne vsetky otehotnievame a maminkujeme 😉 😉 😉 ................tak vitaj v klube 😉
@cikyta, @kiara15 - dakujem za tipy - pisem, v pripade vyhry vas budem kontaktovat 😀 😀 😀

minka051
26. okt 2010

ahojte tuším nám sem pribudla nová snažilka. @beisima10936 tak vitaj medzi nami. 🙂 🙂

@tija28 no ten Silvestrovský dátum sa mi páči 🙂 možno budeš aj v TV keď sa malý narodí presne o pol noci. 😀 😀 😀

kiara15
26. okt 2010

@tija28 to dufam 😀 😀 😀

tija28
26. okt 2010

@minka051 - a pekne so sampanskym v ruke, no nie ??? 😀 😀 😀 😀 😀 ....................a ty si das kedy tt do profilu ? 😉

minka051
26. okt 2010

@tija28 no myslela som že až ked budem mať za sebou UTZ. Inak priznám sa ani neviem ako si to vypočítam a sem dám. Už som nad tým rozmýšlala len neviem ako. 😒

tija28
26. okt 2010

@minka051 - toto je link, na tehotensku kalkulacku, kde si tam zadas len datum poslednej menstruacie a ono ti to samo vypocita.........................no a potom vo svojom nastaveni si tam len doplnis datum predpokladaneho porodu a ono ti to samo nahodi tyzdne.......................http://tehotenstvo.academy.sk/

wolfskinka
26. okt 2010

@tija28 koliky prešli, už sa nám aj sám vykaká hurááááááá, aj keď ešte niekedy treba pocvičiť s nožičkami aby sa vykakal, ale už sa to nedá porovnať oproti tomu, čo to bývalo, no a ta vojtovka, no cvičíme veru, vo štvrtok ideme na kontrolu tak som zvedavá čo povedia,

minka051
27. okt 2010

Ahojte dievčatá pekné ránko prajem 🙂 🙂

@tija28 dik moc idem to vyskúšať hádam sa mi to podarí 🙂

andy175
27. okt 2010

Ahojte! chcem sa spýtať, či máte niektorá z vás skúsenosť s doktorkou Gáťovou. Som k nej objednaná a len by som chcela vedieť aká je. Dakujem.

minka051
27. okt 2010

@andy175 ahoj o pokial viem tak je dobrá a príjemná. Ja som k nej síce nechodila viem o nej od iných dievčat a pochvalujú si ju tak sa nemáš čoho obávať. 🙂 🙂

fopardi
27. okt 2010

@andy175 ja som chodila ku nej a je super 😉

kiara15
27. okt 2010

@andy175 doktorka Gataova je super zena velmi mila nemusis sa jej vobec bat ja som u nej bola par krat a bola som snou velmi spokojna 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre