Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

minka051
10. nov 2010

@tija28 no dobre ste urobili lebo takým tempom by ste neviem kedy boli hotový.

kiara15
10. nov 2010

@fopardi veru dlha doba ☹

@orsulka este nie kazal mi prist pred vkladom po recept 😉 preco??ty si ho kedy zacala pichat??

izzie27
10. nov 2010

Pekný deň prajem všetkým snažilkám a tehuľkám. Chcela by som sa spýtať, keď ste navštevovali centrum, boli ste na dovolenke alebo ste mali lekárske vyšetrenie. Ďakujem

izzie27
10. nov 2010

@speranza1 ahojky 😉 vie,že sklamanie bolí.Na to sa musíme pripraviť všetky. Ale aké budeme šťastné, ke)d to dobre dopadne.

tija28
10. nov 2010

@orsulka - tak to mas super, ked si sa takto dohodla 😉
@minka051 - ved aj ja som rada, ze sme ich poslali prec............neznesiem, ked sa robia veci inac ako bola dohoda 😉

mimili
10. nov 2010

Ahojte!

@izzie27 V Heliose Ti mozu potvrdit priepustku, takze si dovolenku brat nemusis, ak ides len na vysetrenie.

mimili
10. nov 2010

@kiara15 A kedy mame drzat palce na KET?

chorale1
10. nov 2010

@speranza1 my sme mali podonú skúsenosť s helikom a nie raz som sa presvedčila že sú tam prvoradé peniažky. chvalabohu máme už naše slniečko a......

majkaa
10. nov 2010

@chorale1 suhlasim

chorale1
10. nov 2010

@majkaa 😉 😉 😉 a pozerám že za chvíľu bude veľká oslava. patrik bude mať 1 rôčik. gratulujeme

izzie27
10. nov 2010

@mimili Ahoj
Ďakujem, lebo doteraz som bola až poobede ale na budúce chcem isť ráno. 😉

orsulka
11. nov 2010

dobre ranko prajem vsetkým .-)))))
dnes sa bura v obyvke strop, kvoli elektrike, a tak idem spratavať vsetko com som už do steny povykladala... 😉 😉 😉
@kiara15 ja som začala pichať, až ked bola pozitivna krvička......

petuska123
11. nov 2010

bre rano.......zajtra posledny odber krvi a cakat na vysledky a ide sa do toho...hadam v dalsom cykle...

komarik
11. nov 2010

Prajem krásne ránko všetkým. Dávno som nepísala ale podrobne vás sledujem 😉 . Všetkým prajem pohodu a kľud. 😵
@orsulka, cukor máš už za sebou? Ja som bola v pondelok a takmer som odpadla. Teraz čakám na výsledky. Dúfam že to nebude diabetes. Vidím že stále prerábate. Aj my dnes ideme maľovať detskú izbičku. 🙂

majkaa
11. nov 2010

@chorale1 ano uz je to velky sinter, prave vyhadzuje vsetko zo suflikov 😅

orsulka
11. nov 2010

@komarik caf moja...bola som...resp. robili mi to v nemocke...ale nerobia to tak, že musim pit ten sladky humus......inak cukor OK... 😉

komarik
11. nov 2010

@orsulka, tak to som rada že ste v pohode. Mne má gynekológ zavolať keď to bude zlé. Ale neopýtala som sa kedy budú výsledky, tak stále pozerám na telefón či nevolal.

kiara15
11. nov 2010

@mimili asi tak 16.11este sa urcite ozvem 😉
@orsulka no mne kazal prist pred vkladom a bude to claxane 😉 dnes som si bola po kartu 🙂

tija28
11. nov 2010

ahojte bambulky 😉 😉 😉 ............dneska som v praci fucala jak slon, co som uz tak velka, no cim viac tt, tym viac ufuf 😀
.........inak uz nam pracuje na dome nova partia - celkom sikovni vyzeraju byt, tak som zvedava, kedy uz budeme konecne vo vlastnom znova 😉 😉 😉

kvetinka98
11. nov 2010

babuľky potrebujem od vás pomoc chcela by som sa vás opýtať že ked ste IVF ostali tehu či ktoré ste chodili do Martina do Heliosu či vám po 14 dnoch po krvičke ked vám hcg bolo ok kázali prísť aj o týždeň znovu,,,dakujem

kiara15
11. nov 2010

@kvetinka98 ano vzdy kazu prist este o tyzden 😉 neboj 🙂

kvetinka98
11. nov 2010

@kiara15 dakujem si zlatučká že si ma takto rýchlo upokojila........držkam palčeky a posielam ///////////////////////////////////// 😉

dunda80
11. nov 2010

Ahojte babenky 🙂 .tak dnes nám @tinkaza porodila 😀 .Má malinú Karinku. Má 3000g a 48 cm.Aj ja sa už neviem dočkať,kedy to príde 🙂).Všetky snažilky a tehulky pozdravujem 😉

cikyta
11. nov 2010

Gratulujeme Ti Tinka,
k Tvojej krásnej Karinke,
k Tvojej vysnívanej dcerke,
k Tvojej láske malinkej.

Želáme vám hodne lásky,
velmi vela zdravíčka,
tetky "Helinky" jej pošlú,
velku pusku na líčka !

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

wolfskinka
11. nov 2010

@tinkaza gratulujemeeeeeeeeeeeeee a prajeme vela zdraviiiiiiička malej Karinke , šťastíčka a len a len všetko to najlepšie do života, už sa teší keď ju uvidím live.

@dunda80 no tak už len ty a je táto várka na komplet a potom este jannica a martulka

ani nestiham citat co tu mate nove, tak v pondelok idem pre novy kocik, uznali mi reklamaciu tak mi vymenia celu sadu, nebudem mat farbu polar, lebo taky uz neni tak mi daju farbu Bamboo aj vaničku aj športové prevedenie a uz model 2011 tak som zvedava, vraj to bude trochu iné ako to , čo som mala, iba vajičko mi zostane vo farbe polar ale to nevadi, tak sa už teším na Matejove nové autíčko, lebo teraz ho vozím v tom požičanom športiaku PegPerego a v stredu bude presne mesiac, čo ma kočík na reklamácii a uz mam strach ze z neho pomaly aj vyrastie

chystame sa do heliku ist Mateja ukázať, ale este nevieme kedy presne

orsulka
12. nov 2010

dobre ranko prajem....

@cikyta krásna basnička - ostatne - ako vždy🙂))

TINKAZA.....gratulujem k malej karinke, nech je hlavne zdravučka 🙂 🙂 🙂
@dunda80 ty to más tiež fakt za pár, tak nehc vsetko dobre dopadne 😉
@wolfskinka no tak super s tym kociarom, že ho vymenia, len už aby to bolo, a mal malinky svoje vlastné pohodlie 🙂 🙂

wolfskinka
12. nov 2010

@orsulka no do pondelka uz hadam nejako vydrzime, cez vikend bude len na zahrade u nasich a dnes este pokocikujeme aj s tym co mame a v pondelok huraaaaaaaa do noveho auta, uz sa tesiiiiiiiimmm a strasne

janicca
12. nov 2010

ahojteeeeeee 😉 😉 😉
tak dnes máme úplne že úžasné počasko tak akurát ísť späť do perín 🙄
@tinkaza všetko naj naj naj k malej Karinke a samozrejme nech sa darí aj maminke vela zdravíčka ,štastíčka,lasky a
@dunda80 tak ty to máš fakt za pár juuuj kedy tam ja už budem ja si ešte počkám 😉 aj tebe nech porod prebehne šup šup a hlavne bez problémov 🙂 🙂

chorale1
12. nov 2010

@majkaa to už robí predvianočné upratovanie 😀

orsulka
12. nov 2010

@janicca ja som rano vystrojila polovičku, dala oprať prádlo a zalahla a zobudila som sa o 9,45 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre