Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
5. jan 2010

ahoj Minka.....som rada, že aj Romy mi napisala o tebe.....takže zas si o kročik bližšie k vytuženemu cielu....
tak ja momentálne nepokračujem nijak.....a este celkom dobre ani neviem ako a či pokračovat budem.. uvidime
tak pocas stimulky a snaženia a brania liekov je asi celkom zbytočne sa zaoberať vahou...!!!!! to by sa jedna utrápila... na jeno pomože, na ine nie.....a más pravdu....raz to pojde dole .-))))))))

janicca
5. jan 2010

orsul naozaj sa nič nestalo ... 😉 tak čo sa týka naberania tak to už moc nerieším lebo stále je to na tom istom .... 😉 ale do stimulky by som chcela dať niečo dole šak uvidíme či sa mi to podarí ...ja sa radšej hýbem ako obmedzujem v papkaní ... 😉 ten skvelý pocit po fyzickej námahe moc dobre poznám hneď sa lepšie cítim len prinútiť sa to je väčší problém ... 😉

minka051
5. jan 2010

No po malých krôčikoch sa hádam dopracujem k cieľu. Dnes ked volali tak som normálne dostala aj strach ani neviem prečo. Ešte stále som doma od vianoc do práce idem až štvrtok. Celkom sa mi doma páči a ani sa mi do roboty nechce 😀 😀 .

orsulka
5. jan 2010

kani...presne tak... u mňa je najťažšie začať!! 😀 😀 😀 potom to už ide .-))

janicca
5. jan 2010

ORSUUUUUUUUL mám ti prísť vytrhnúúúúúúť to K z klávesice ........ 😀 😀 😀

marta222
5. jan 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 , dievčatá, super ste ma pobavili s tými preklepmi. Inak, aj ja riešim stále váhu, po 2. potrate mi ostali 4 kg z tehotenstva a ešte zo 2 sa mi teraz k nim pridali (ani predtým som nebola super štíhla), takže.. je ma dosť. Lenže mne na chudnutie najviac pomáha menej jesť, a to sa mi teda nedarí vôbec 😖 - asi sa teraz po sviatkoch budem musieť dať zatvoriť do "nejhladovější hladomorny" 😀 😀 😀 .

janicca
5. jan 2010

martula vidíš ako som dopadla ... 😀 😀 😀 ja hovorím hlavne je zdravie a čo tam nejake to kilo hore dole ... 😉

lucula73
5. jan 2010

ahojte,

aj ja som sa fajne pobavila,naša orsul je expertka na preklepy 😉

a váhu naozaj neriešte,budete chudnúť po porode,všetky do jednej.. 🙂

inak survi,domcek,to bude teda sila,ak sa tam vy dve na izbe stretnete....

ja pečiem oškvarkové pagáčiky,budeme mať návštevu poobede,no keby som bola vedela,tak to nechám tak,kríže ma bolia ako šľak... 😒

orsulka
5. jan 2010

jani......ja som to !K! už na klavesnici prelepila....hihihih.....len problem je v tom, že ked pisem moc na klavesnicu nepozeram a tak nerucim, že dalsie preklepičky nebudu...hihihihihihihihihihihihihihi

lucul....ty si fakt nedas pokoj......daš na bars co!!! 😀 😀 ale taký pagač......dala by som si......aj si 3x cesto preložila???????
to bol jeden taky frk....že jedna piekla pagače a neslo jej to...tak sa sťažovala druhej a ta sa jej pyta, aj si to cesto 3x preložila???? a ona že: ano....aj na chladničke som ho mala, aj v chodbe, aj na sporaku 😀 😀 😀

janicca
5. jan 2010

lucul mňam taky pagáč hoci kedy ...hoď recept ak môžeš

orsul .. 😀 😀 😀

orsulka
5. jan 2010

lucul......inak ren dzuovy kolac sa mi tentokrát spraval presne ako ten tvoj....velmi mi zvhol ten spodny plat a ťažko sa krajal.....asi to bude prostredim, lebo na tej chate bolo dosť vlhko....doma sa mi to nestalo....
tak len aby si vedela......
domika...????? čo ty na to vraviš????? tebe sa to nestalo???????

marta222
5. jan 2010

Často tu ospevujete ten džúsový koláčik, to musí byť nejaká špecialitka. Hodí mi sem niekto naň recepis? Alebo je to tajomstvo šéfkuchára? Dúfam ale, že to nie je moc zložité, lebo ja nie som veľmi zručná na pečenie 🙂 🙂 .

orsulka
5. jan 2010

marti...mas to v IP 😉

janicca
5. jan 2010

orsul aj mne to hoď nechce sa mi to hľadať viem že to tu Domika kdesi písala....Ď

orsulka
5. jan 2010

janicca...tvoje prianie je mi rozkazom.......

dnes si musím u teba žehliž čo sa dá ..... 😀 😀 😀 😀 😀

IP!!!!! 😉 😉 😉

janicca
5. jan 2010

ORSUL dik..... ešte že tak !!! ... 😀 😀 😀

wolfskinka
5. jan 2010

dobre ranko ....... teda ako komu 😀 😀 😀 😀

janicca
5. jan 2010

a kde su naše babule Kamka,Wolfi.......????

marta222
5. jan 2010

Ďakujem, orsulík za recept. A ozaj aký džús je do toho najlepší 😅 ?
wolfi, ahoj.. že dobré ránko 😀 😀 😀 , my "pracujúci ľud" pôjdeme už o chvíľu spať 😀 😀 😀 .

orsulka
5. jan 2010

wolfi..................... 😀 😀 😀 ale to už más hadam druhe rano ????

kamka???????????????????

surviver
5. jan 2010

babulky zase riešite chudnutie 😠 Ja viem ,že každa by sme chceli idealnu postavu,ale čo je vlastne ten ideal??? a kto ho vymyslel??? Budme radi,že sme ako tak zdrave,lebo ked by sme boli chore,tak schudneme ani sa nenazdame ☹ mne stačil o,ked mi vyberali slepak a nemohla som 3 dni nič jest,len pit čaj...potom ešte par tyždnov,len same suchare... a za 3tyždne som schudla 6kg,bola som slaba a jak z koncentraku...tak fakt janica ma pravdu budme radi,že sme zdrave 🙂

janica zajtra peknu lyžovačku Ti prajem 😵

luculka,Ty si fakt nedaš pokoj,to Ti včerajšie vysavanie nestačilo??? ale pagačik by som si aj ja dala,mňam 😵 Už sa fakt šetri moja...

kamka asi rano dospavala,lebo mala včera poobednu...a ktovie ako dnes...kamka kde si??? a ani Kuspitka teraz pri malej nestiha konika,ale snad su OK

surviver
5. jan 2010

ups,ale som sa rozpisala...to si asi predpisujem,lebo za chvilu budem v nemocke tak budem mat absťak 😀

janicca
5. jan 2010

survi ďakujem a keď sa vrátim tak nech si ešte 2 v 1 bo vonku je zima ...... 😉

surviver
5. jan 2010

jani no dufam,že budem...a to len na jeden den idete??

orsulka
5. jan 2010

survi...no ty ked si pospiš, tak ti to píše 😀 😀 😀

no kuspi sa ma teraz čo otačat 🙂)))) som zvedava čo a kolko budes stihat ty survi 😉 😉 😉 ale ja verim, že občas pekne nakukneš a hlavne popridavas fotečky maleho....aj seba samozrejme 😉

janicca
5. jan 2010

survi áno len jeden deň veď je to sem za rohom a vo štrvtok do práce.... a keby sme išli tak až niekedy v apríli na dlhšie veď vieš nemôžeme mať všetko aj IVF aj dovolenky aj aj aj ........... 😉

janicca
5. jan 2010

orsul martula že vraj pracujuce a celý deň sme na KOŇOVI ....... 😀 tak potom musíme byť strašne šikovné keď dokážeme aj pracovať,aj chatovať ....... 😵 😵

surviver
5. jan 2010

orsulka,no spanie pisaniu pomohlo,ale hlave boľavej nič...furt boli...ale to vydržim...no budem sa potom snažit zo všetkych sil pisat dalej,ved vas tu nemožem nechat bez dozoru 😀 😵 😵 😵

surviver
5. jan 2010

jani,tak..tak pekne pomaly,jedno po druhom neda sa všetko naraz a nezabudni...Martin bližši jak Egypt 😉 a hlavne istejši...

orsulka
5. jan 2010

survi....moooooooooooooooooja.....tak ta hlava ma mrzi...ale aspon vieš, že prazna hlava neboli!! 🙂
a dozor potrebujeme!!!! 😀 😀

jani...to preto sme ženy, a dokažeme robit viac činnosti naraz!! 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre