Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
3. aug 2009

wolfi.......si ty normálna????????????????????? takto si ubližiť?????????? to ti teda nezávidím, viem čo je to poriadna svalovica na celom tele.....to je najlepsie bud prespat, alebo zas "rocvičiť" 🙂)))))) tak si vyber 🙂))))))

lusina
3. aug 2009

Ahojte,tak už aj ja som tu.dnes som bola v helíku, už mám 7 vajok. dr. povedala, že som až moc zareagovala na hormony, asi mi znížia dávku.
wolfi, ty čo vymýšľaš s takýmito eytra túrami, to musíš len tak light. 😀

wolfskinka
3. aug 2009

orsul ze rozcvicit ved ja nemozem ani sediet ... ak poznas Tatry tak sme isli Tatranska Lomnica - Skalnate pleso kabinkou nastastie, najskor som to chcela ist pesi, ale ma prehovorili a potom zo skalnateho plesa ... okolo hvezdarne na Svistovku a potom nekonecne cesta dole na chatu na Zelenom plese tam obed a nekonecna cesta dole do Tatranskej Lomnice ... vyrazili sme o 9.00 a k autu sme dorazili o 19.00 prestavka na obed 45 minut na chate ... poslem Ti potom fotky nejake do mailu, ked ho budem mat sprevadzkovany konecne snad uz tento tyzden budeme mat notebook.

vcera doobeda sa moj muz pohraval s myslienkou ze tento tyzden Rysy .. ale po vcerajsku ho ta myslienka velmi rychlo presla 😀 😀 😀 Mozno Hincove plesa nejako ku koncu augusta

a co ty ako vasi chlapi dopadli na splave a ako si zurovala ?

kiara15
3. aug 2009

pekny den vsetkym 🙂 🙂
lusina tak krasne hovorim ze sa mi este stretneme na odbere alebo ma este aj predbehnes 😉

orsulka
3. aug 2009

lusina...že pekne si sa rozbehla kočka!!!!! 🙂)))))) tak nech znižia davočku.......aby to neprehnali 😀 😀 😀

kiarka...ahaoj kuriatko...🙂))) tak aj tebe nech zajtra povedai krásne správičky .-)))))

wolfi...žurka dobre, kubansky spevak - velmo pekne spieval 🙂)))))) drinky v pohode.......a drhy dorazil vcera o 22,30 zo splavu, vraj sa mali vyborne...vybalil tasky, zbalil dalsiu ao 02,30 odchádzal do Nemecka na koncert....moc sme nestihli ano pokecat, lebo ja som už bola rozdiremana ..... 😔 😔 😔

lusina
3. aug 2009

AHoj kiari, to asi nie, mne OPU vychádza cca na 12.8. a ty si písala, že ty máš okolo 10.8. 🙂

kiara15
3. aug 2009

lusimna ale to som si asi tak len typla tebe to uz povedali?sestricka mi povedala ze to mam tak na tesno 😉

lusina
3. aug 2009

kiari, mne to povedala Mikulová ešte na IVF pohovore, že to asi bude vtedy,ale jasné môže to byť aj inokedy, všetko ukáže čas a vajka. 🙂 a čo máš na tesno?

wolfskinka
3. aug 2009

orsulka no parada a na aky koncert isiel ?

tak tu sa dohaduje stretko na OPU ... no baby ... drzim palce

kiara15
3. aug 2009

lusina lebo ja by som mozno isla aj skor len to mam vsetko posunute krz muza lebo on pride az 8.8.tak mi to tak nastelovali aby to nebolo skor 🙂

kiara15
3. aug 2009

wolfi diky veru sa nam to krati 😉

wolfskinka
3. aug 2009

kiara no veru hej ja budem mat 11.8. alebo 12.8. posledne stretnutie s tou pani z navratu a odovzda nas psychologicke tak som zvedava ako to dopadne, ci rpejdeme tymi psychotestami ... no dufam, ze ano ...

kiara15
3. aug 2009

orsulik a ty si preco nesla n a koncert?diky ti za podporu budem ju teraz potrebovat 😉

kiara15
3. aug 2009

wolfi jasne ze prejdete co by ste nepresli 🙂

wolfskinka
3. aug 2009

kiara uvidime, buduci tyzden bude fest narocny ... to sedenie, mozno 2 sedenia s psychologickou a 15.-16.8. cely vikend 16 hodin skupinove sedenie ... ale keby to vyslo pekne tak ako ma tak by to bolo super, ale po toom tyzdni padnem na hubu z psychickeho vycerpania 😀 😀 😀 ale zase to budeme mat za sebou

monika0001
3. aug 2009

Wolfi - ahoj... pozeram, že si tu tak idem ta pozdravit... ako moja zlatá?

orsulka
3. aug 2009

wolfi...na U2......

kiari ja nemože mv tomto termine odisť z prace.... mam uzavierku predchádzajuceho mesiaca, jednoducho to neslo.....a dokonca im jeden aj zrusil, takže bol listok jeden volny....ale co uz...ked sa neda.....

kiara15
3. aug 2009

wolfi vsetko bude ok a neboj vsetko pojde ako ma 🙂 budeme na teba myslet vsetky 😉

no ja uz mam ranajsiu davku za sebou ale ten decaceptyl je hrozny raz boli raz nie a dnes bolel 😒

wolfskinka
3. aug 2009

monika ahoj .... no tazko tazko po vikende, ale uz som naplanovala novu turu ... v sobotu diery, rozsutec velky a maly a 22.8. Hincove plesa ....

kiara ale bude hadam, ved nie sme nejaky ikvaci, ale aspon si myslim ze inteligentny ludia tak by to malo byt v suchu, uvidime tento tyzden nemame nic ale ten buduci to bude zaberak, ale zvladli sme toho uz vela tak zvladneme aj toto, a mozno je to lepsie ked sa nam to zosype vsetko na kopu a nebudeme mat kedy ani nad tym rozmyslat a bude to rychlo za nami

mzuzka
3. aug 2009

ahojte.kiari, nechaj ten decapeptil vonku z chladnicky, v teple, taku aspon hodku. vtedy tak nestipe.

lusi pekne, aj ja som rychlo reagovala, tiez mi znizili davku. zacala som pichat 14.6. a odber som mala 26.6.

wolfskinka
3. aug 2009

mzuzka kedy ides na sono ?

kiara15
3. aug 2009

wolfi presne tak a potom aj infosky pojdu jedna druha za sebou a kycham tak je to potvrdene 🙂 🙂 🙂

orsul to mas na prd ...ozaj ked sa neda to je na nic ale si aspon doma odychnes 😀 😀 😀

wolfskinka
3. aug 2009

kiara no super dik za kychanie 😀 😀 😀

kiara15
3. aug 2009

mzuzi ahoj ved som mala aj tak dneska bol taky zly 😒 ale uz to prebolelo 🙂

kiara15
3. aug 2009

wolfi neni zac 🙂 🙂 🙂

wolfskinka
3. aug 2009

ale je ... a potom cez vikend musis kychat o zivot aby nam vysiel ten jonas 😀 😀 😀

kiara15
3. aug 2009

neboj ja kycham skoro kazde rano tak budem myslet na teba 🙂 🙂 🙂

wolfskinka
3. aug 2009

kiara no super len pekne mysli a ja myslim na tvoje folikuly ... ako vlastne na tom teraz ste ??? kolko ich mas ?

lusina a ty ako ? kolko folikulov si si narastla ?

kiara15
3. aug 2009

wolfi zatial 5 hovorila doky ale povedala ze je tam este vela malych a ze sa mozu prebudit tak som zvedava zajtra idem na sono 😉

wolfskinka
3. aug 2009

kiara no som aj ja zvedava drzim palce aby sa zaspate foliky zobudili a rastli , budem na teba zajtra mysliet

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre