Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

cikyta
25. feb 2010

Martus,kedy ideš teraz do Heliku? Pozabudla som 😒

cikyta
25. feb 2010

Marti to vám robili normálne na trombofilne mutácie testy,atd?

janicca
25. feb 2010

jery no vidíš tak tie protilátky nemám v zázname u mojho dokiho len v helíku ale veď to by sa dalo zistiť s vyšetrení s kultivácie,citologie u neho ? a či nie ?veď aj rozmýšlľam že nepôjdem už do toh plánované styku....

marta222
25. feb 2010

ciky - no tie trombofilné stavy mi robili asi v Helíku, myslím si... Lebo tam bola nejaká poznámka o tom a asi je to negatívne. Lebo v tejto genetike nič o tom nevidím a tie výsledky z Heliosu som im k tomu doložila

janicca
25. feb 2010

a ja už nejdem riešiť radšej nič lebo ma už ide z toho picnúť a potom mám z toho akurát tak depky.... 😝

brmbolcek
25. feb 2010

dievcatka ako sa mate dnes v praci ? Janka, Martulik Orsulka? a ostatne pracantky ? uz sa vam pomaly z vikendnieva 😀 😀 😀 tesite sa ? tesite ? 🙂 🙂 🙂

marta222
25. feb 2010

Vypadol mi kôň... Ciky .. a do Helíku ideme vo štvrtok 4.3. No, brmbolček, mne sa už zvíkendieva - zajtra mám dovolenku, jupíííííí 😉

cikyta
25. feb 2010

Hm.Už chápem. 😒

wolfskinka
25. feb 2010

marti no super, to vas rychle objednali, ja idem 1.3. do heliku na geneticke sono ... k dr.biringerovi, tak dufam, ze bude vsetko ok

marti tak predlzeny vikend a co ides robit ?

marta222
25. feb 2010

No, nejdem robiť asi nič - aj drahý má zajtra voľno, tak uvidíme - budeme odpočívať alebo behať po obchodoch 😉 . No objednali nás dosť rýchlo - veď sme tam mali ísť minulý piatok, takže kvôli tej genetike nás preobjednali. Aj som sa bála, že tá genetika nepríde ani dovtedy. Takže v Heliose majú aj ďalšieho doktora? Či to je nejaký externista, ktorý chodí robiť len tieto genetické soná? Ja idem do MT aj v utorok 2.3 - na školenie 😀 .

wolfskinka
25. feb 2010

marti to su externisti co robia geneticke sona v tehotenstve

janula18
25. feb 2010

Ja som si dnes pichla druhý den tu zníženú dávku meopuru, a volako ma prestali bolieť vaječníky. Neviem či to je dobré alebo nie.
Dnes je už 10 den čo pichám ten Menopur, tak som zvedavá čo mi zajtra povedia.

cikyta
25. feb 2010

Janula.To nič.Nepozoruj sa velmi.Oni zase začnu bolieť.Je to také striedave a je to v poriadku 😉 Zajtra sme s tebou 😉 Uvidíš ako pekne vajká rastu 😉

jerryjanka
25. feb 2010

janicca - protilatky sa zo sterov zistiť nedaju.

janicca
25. feb 2010

jery dik za infošky už som zase mudrejšia ale radšej by som bola keby som také info vôbec nepotreboval no ale čo už...... 😉

kiara15
25. feb 2010

pEkny den zelam ale dnes je ozaj pekny aspon u nas?,

kamka gratulujem pekne pokracujes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!drzkam ti palcoky!!!!!!!!!!!!!!

monita81
25. feb 2010

Pekný den dievčence. 🙂Takže ja som bola dnes v Heliku na 2. pohovor a s doktorom sme sa dohodli,že skúsime teraz 2krát IUI a ak sa to nepodarí tak 2.IVF.Takže čakáme na ms.
ciky kukla som aj na nástenku,sú tam dve žabky s riflovými šatami ale tie Sisine čokoládové kukadlá ju prezradili.
ako vidím tak máte hokej pod kontrolou,takže držíme palce!!! 😀
brmbolček aj mne ostal Menopur,ale ešte počkám ak by nám IUI nevišlo a doktor by nám zmenil lieky na IVF,tak by som ho ponúkla v téme mám/nemám lieky,tam to aspon využijú a každá korunka dobrá,hlavne teraz ked ty papaš za dvoch.
držím všetkým embrijkám a snažilkám pršteky a maminkám pevné nervy pri svojich čertíkoch. 😉

janicca
25. feb 2010

Kiarka ahoj moja máš sa ?Ako pokračujete idete ďalej ?aj u nás je celkom OK trošku je už zatiahnuté ale vdzuch je úplne že jarný....... 😉

kiara15
25. feb 2010

janica ahoooj mojko mam sa na figu zase som nachladla tak sa trochu liecim ale vysledky mam vsetky ok tak v lete teda koncom leta ideme na to dufam uz s uspesnejsim koncom 😉

marta222
25. feb 2010

Na dnes sa s vami lúčim, prajem Vám príjemný posledný pracovný deň a krásny víkendík. Ja už víkendujem - zajtra mám voľno. Majte sa krásne 😉 .

cikyta
25. feb 2010

Monita-tak držím palce k IUI a nech už nemusite žiadne IVF absolvovať.
🙂 Sisa má také očká,ako jazero.Strašne tmavo zelene.Na fotkách až čierne 😀
Takže čakáme ms a hor sa do toho!!! Tfuj! Tfuj! 😉

Kiarka-koniec leta bude u vás fajn.Teda,pevne verím,že vám prinesie také šťastie,ako nám na konci leta pred 19 mesiacmi,ked som našla na teste // a bol to čistý ŠOK! Budeš vydovolenkovaná,svieža,opálená,zdrava,oddýchnutá-takže nič nebude brániť tomu,aby sa vám to podarilo! 🙂

Janica-práve cítim chvenie zeme....žeby? 😀

Martus-želám nádherný predlžený výkendík plný oddychu a spokojnosti 😵

janicca
26. feb 2010

dobré ránko babule ....... 🙂 )))) tak dne som tu asi sama ??? ☹
Martula si užíva dovolenku ....Orsulka je zavalená daňovým,výplatami .......ale dnes je piaaaaaatočeeeeeeeeeeeek tak to ma teší a nejako to tu doklepém ........ 😉

Ciky to faaaaaaakt bolo počuť až tam ???? 😀 😀

jery jaj veď ma napadlo na tie protilátky mi brali krv .... 😉 máš nové foto peknééé......

brmbolcek
26. feb 2010

pekne ranko dievcatka 🙂 🙂 🙂

tak mne vcera blbol konik akosi sa mi nedalo pripojit tak si vas idem teraz precitat co tu noveho 🙂 🙂 🙂

Martulik - tak buduci tyzden v heliose 😉 😉 😉 a zelam pekny predlzeny vikendik 🙂 🙂 🙂

Wolfi- a tie geneticke sona v tehotenstve robia iba externisti v heliku ?? Gatova a Krajko to nerobia ???

Janula- tak este par dni a uz pojdes coskoro na OPU 😉 😉 😉, uz sa to blizi 🙂 🙂 🙂

Monita- ahoj , dlho si tu uz nebola , to je fajn, ze ste si zvolili dalsi postup 😉 😉 😉, ved treba skusit vsetko aby clovek si nic nevycital, tak drzim palceky a do uspesneho konca 🙂 🙂 🙂

Kiarka- napar sanad hrncom slanou vodou , teras su v ovzdusi vselijake bacile, to preto to tvoje nachladnutie ...a tesime sa na leto , juchuuuuuuuuu 😀 😀 😀

jerry...- paradne foto 😉 😉 😉,

Janka- ahoj tak ako dnes v praci ?

Kamka dnes cakame na info .... tvojich drobcou , uz vies kolko ides vkladat ?

ostatne dievcatka pekne ranko, Orsulik ja uz mam danove hotove 😀 😀 😀

orsulka
26. feb 2010

dobre ranko prajem...tak ja len takto narychlo...včera nebol čas pisať...Janicca mas uplnu pravdu...a o nejakych 10 min dnes odcházam na skolenie....tak držte palce,nech tam nezaspim!!! 😀 😀 😀 😀

orsulka
26. feb 2010

kamka....moja milovaná.....super vsledíky.....tak pekne rozmyslaj, že kolko vložiť !!!!!!!! juuuj, tesim sa, ako pekne rastu..!!!!! 3x jednotka....skvele 🙂)))))))

brmbolček...ty ma netýr s tymi danovými!!! 😀 😀 😀 aj ja už mam až na par jedincov a moju mamču, ktorá mi ale mimochodom ešte nedoručila vsetky papiere.... 😀 😀 😀

no nič...balim...odchádzam.......škoooooooooooooooooda...ale čo už.....

vsetkým prekrásny piattttttttttttttttoooooooooooooooooooooookkkkkkkkkkkkk !!!!!!!!

😵 😵 😵

cikyta
26. feb 2010

Ahojte.
Jani-bolo a ako! Normálne sa nám luster triasol! 😀 A omietka opadávala 😀 !
Brmbolcek-tie soná robi aj Krajko,aj Gatova a iný dr.z MFN,len sa striedaju už poobede.
Orsulka-nechod preč! ☹ 😢 😢 😢

wolfskinka
26. feb 2010

ahojte dobre ranko ... brmbolcek ano, gatova a krajkosa specializuju na foliky a sliznicu nie na geneticke sona, podla mna by ich vedeli urobit, ale moj osobny nazor je aj cas .. ved tam nemozu byt od rana do vecera a na geneticke sono sa objednava 3 tyzdne dopredu, co maju tak plno

cikyta
26. feb 2010

Samozrejme,že už málokedy urobi poobede sono Krajko s Gatovou,ale stane sa.No zväčša je to už iný dr.z nemocnice.

wolfskinka
26. feb 2010

dnes ma priserne boli hlava tak som si dala kavu hadam to gulkovi neublizi ale radsej kavu akoby som mala skucat aj 3 hodiny kym to prejde

brmbolcek
26. feb 2010

Ciky..- Wolfi- dakujem 😀 😀 😀

aj ja ked som tam bola tak tam chodil nejaky novy dr,. a veru ze iba k nemu chodili mamicky s veôlkymi bruskami 😉 😉 😉 a chodili do Krajkovej ambulancie .....

Kamka- a kde su infosky ??? 😕 😕 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre