Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kiara15
5. máj 2010

ahojte vsetky 🙂 🙂 🙂

tijus ahoj mojko super spravicka nemysli hned na to najhorsie proste to prislo samo a hotovo zajtra to uz bude oficialne 😉 😉 😉

orsulik na sobotu drzkam palceky vidim ze mas aj tak dobru urodicku 😉 😉 😉 stale na teba myslim 😉 😉

wolfskinka
5. máj 2010

tija .. tak toto ani nahodou nemoze byt mimomaternicove , ja som take kolajnice nemala ani 40dc

tija28
5. máj 2010

kiarka, diky.......................a prosim Ta, ako postupuje orsulka teraz - som bola par mesiacov mimo - prosim nejake infosky 😉

wolfskinka
5. máj 2010

tija no som zvedava na tie tvoje vysledky zajtra, teraz musis chvilu cakat kym babo bude vidiet, ale pri mimomaternicovych nestupa hcg tak rychlo ako pri normalnom tehu, ja verim ze je normalne a zachvilku pri tvojom mene uvidim konecne tt

kiara15
5. máj 2010

tijus mas ip 😉

tija28
5. máj 2010

babenky, isto sa vam zajtra ozvem a este raz diky za povzbudenie 😉 ................ved predsa konik je len jeden 😀 😀 😀

a orsul - drzim vsetko, co mam,......... nech sa nam tie koniky pekne dalej rozrastaju 🙂 🙂 🙂

kiara15
5. máj 2010

tijus veru budeme aj cakat 🙂 🙂 🙂

mzuzka
5. máj 2010

kiarka, ty budes taky nas jesenny zlaty kliniec programu 🙂

kiara15
5. máj 2010

mzuzi ahoj ako sa mas??a ako ??uz mas po operacii??To dufam ze budem 🙂 🙂 🙂

katy7
5. máj 2010

tijus 😉

tija28
5. máj 2010

katy, kiarka 🙂 🙂 🙂

mzuzka 😉

mrnous1
5. máj 2010

Ahojte baby môžem sa k vám pridať ? 🙂

katy7
5. máj 2010

ahoj mrnou, vitame ta 🙂

katy7
5. máj 2010

prepac, hned preklep - mrnous 🙂 🙂 🙂

kiara15
5. máj 2010

mrnous jasne ze mozes 🙂 🙂 🙂

mrnous1
5. máj 2010

Ahojte baby 🙂
Tiež navštevujem sanatórium Helios a celkom sa mi pozdáva. Ale chcela som sa opýtať nemáte niektorá skúsenosti s užívaním duphastonu, lebo lekárka mi predpísala na 30DC. Duphaston 2x1 tabletu a povedala, že menzes príde do 10 dní, ale ja neviem či mal prísť počas užívania alebo do 10 dní až po jeho dobratí?

tija28
5. máj 2010

ahoj mrnous - vitaj medzi nami 😉

kiara15
5. máj 2010

mrnous to ti veru nepoviem ale mozno ina babenka 😉 ale myslim si po dobrati 🙂

janicca
5. máj 2010

Tijuš ahooooooj stratená ...... 😉 ty vieš prečo si sa odmlčala aby si nás mohla milo prekvapiť.....potichučky gratulujem a tešííííííím sa s tebou .... 🙂)))

mrňous vitaj medzi nami... 😉 a stým duphastonom neviem poradiť ak kočky vedia tak poradia....

wolfskinka
5. máj 2010

mrnous1 vitaj v klube

lucula73
5. máj 2010

tija 🙂 veľmi sa teším a zajtra len pozitívne správičky 😉

marti - no ja som teda riadny závislík,aj keď sa to možno nezdá,ale ja o 7.45 ráno hneď ako veroniku vypravím do školy zapínam pc................ja vás čítam stále,aj tú druhú našu tehu temičku,len mne sa nedá písať,lebo ja napíšem jednu vetu ako dnes a potom sa sem niekedy dostanem až o hodinu,dve a niekedy aj vobec 😀

survi - tak tá družina nemá chybu 🙂 ,pozdravujem Timurka,nech poslucha maminu 😅

kiari čauko 😉

kiara15
5. máj 2010

lucul ahoj no vies Matusko je prednejsi ako my 😉 ako sa ma malinky??

mzuzka
5. máj 2010

kiarka, 14.5. idem a 20teho letim domov. tak sa uvidime za chviiilku 😉 dnes sme akurat boli malym vybavit pasy 😅
toto je vysledok nasej hodinovej prace, aby fotka splnala kriteria 😀 😀 vysvetli svistom ( iked su z nich uz pekni syslici ) , ze musia mat pohlad do predu, otvorene ocka, hlavicku na stred.... sranda 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
5. máj 2010

mzuzka a teraz take male babo potrebuje svoj pas ? uz sa neda dieta zapisat do pasu ?

wolfskinka
5. máj 2010

ale su fesaci

mzuzka
5. máj 2010

da wolfi, ale musi mat SR rodny list a ten my este nemame, mame len UK, ten prave ideme na Slovensko vybavit. takze zatial vlastne aninemaju original pas, ale len cestovny doklad platny mesiac, ktory nahradza pas.Ked budeme mat SR rodny list, tak si ich mozeme dat zapisat do pasov, alebo im dat urobit vlastne.

wolfskinka
6. máj 2010

ahojte, dobre rano, ja nasrata uz do rana .... bola som na krvi, ta protivna sestricka po mne vybehla pred celou cakarnou, ze si mam dat navleky a nebehat jej tam, ma skoro slak trafil, tak sa chova k tehotnej v 8mom mesiaci, ked si potrebujem dat navleky tak si k tomu musim sadnut a len som vosla uz ma okrikla

vysledky mi nechcela dat, tak som ich pytala od druhej sestricky ta mi ich pozrela a povedala, ze tie hodnoty mam zvysene od zaciatku tehotenstva, tak nechapem preco to riesi teraz, ked to doteraz neriesil,

tak som potom tej hlupej sestricke povedala, ze si pridem po vysledky, lebo ich potrebujem na neurologiu a ona pred celou cakarnou naco idem na neurologiu, ked ma tam dr. neposlal, ze co to vymyslam, tak som jej povedala, ze kvoli epilepsii a uz sklapla, dolezitejsia ako dr., keby si pozrela kartu tak ma na vrchu napisanu poznamku EPILEPSIA ....

brmbolcek
6. máj 2010

Ahojte, ahojte,ahojte 🙂 🙂 🙂 🙂 dnes krasny dnik pravda 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Luculka- ahoj ako sa ma nas chlapcek Matusko ?

Martulik- ej, ej tak tu sa cochvilka bude robit cesta okolo sveta na takom terennom vozitku 😎 😎 😎 😎 , potom budeme mavat

Survi- hlasim, ze od buduceho tyzdna uz by malo byt lepsie pocasicko 😎 😎 😎 a pojdete s Timurkom na prechadzku 😉 😉 😉

Janka- to, ze nemas vodicak a vozi ta drahy tak to ma svoje vyhody 🙂 🙂 🙂ze si mozes pustit zilov 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀a ti ktori soferuju mozu pit iba mlieckooooooooo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Tijuska- vauu, ono to uz raz tak v zivote chodi, necakane velke prekvapenie, 🙂 🙂 🙂 tesim sa s tebou , viac ti napovie par dni do predu ako sa ti bude javit telo-organizmus ale uz teraz to vyzera,ze je to tam , super moja 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 dnes o 11.00h, budeme mysliet 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Wolfi- tak ty uz mas predplateneho porodnika ? a kde to bude tu v ZA ci ?

Kiarka- servus mojko ako mas ? co mate nove v praci ? a kde ste si vybrali destinaciu-dovolenocku ?

Katy-ahoj co noveho ? ako pokracujes v tehulkovani ?

Mrnous-vitaj medzi nami- a uz nech si coskoro tehuhu 🙂 🙂 🙂 aky mate problem ? a ten duphaston sa mi zda, ze sa normalne uziva pocas 10 dni a pocas nich moze prist menzes, Duphaston by ho mal udrazat ale mnohym prislo aj pocas uzivania menzes...... drzim palce 😉 😉 😉

Mzuzka- teda jeden krajsi ako druhy 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 krasny chlapcekovia a uz teraz budu niest podobu po tebe a povahu po tatovi 😀 😀 😀 😀 😀 dcery sa viac menej podobaju na ocinov, ale nie je to pravidlo, 😉 😉 😉 uz teraz myslim na 14.5 aby vsetko ok dopadlo a nech mate co najjemnejsi let 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Orsulik- dnes je stvrtok a tebe sa to uz blizi , 😉 😉 😉 inak pocas vikendu nebude pekne ale pre teba super pocasicko 😎 😎 😎 😎 na lezanie a lenosenie nic lepsieho ta nepostretne 🙂 🙂 🙂 ako si ist pre drobcov uz teraz zacinajucich svoj novy zivotik, 😀 😀 😀 😀 len sa drzkajte a budeme mysliet aby vsetko dopadlo ako dopadnut ma .......... //.......... 🙂 😉 😵 tfuj,tfuj,tfuj

wolfskinka
6. máj 2010

brmbolcek nemam nikoho predplateneho ... iba vybaveneho ... co znamena, ze moja najlepsia kamoska mi bude pichat spinalku , lebo je dr. anesteziologicka a jej kamaratka a spoluziacka zo skoly ma odrodi ...

brmbolcek
6. máj 2010

Wolfi- servus tak to je riadny tutmak cela dolezita sestra 😠 😠 😠 😠 inak to by kazdeho nastartovala takymto jednanim-sposobom , ........ neries ju mas svoju inteligenciu a nezur aby Matej nebol nervacik 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre