Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kamka17
24. aug 2010

@cikyta asi má dovču, tak skúšaj ďalej a možno sž budúci týždeň...len nechápem, prečo ti kázali to riešiť cez žilinu...teda ak som to správne pochopila 😕 😕
inak ja som kdesi kedysi čítala, že chrup sa bábätkám formuje už v brušku, že už vtedy je dôležité konzumovať potrebné vitamíny a tak, že už keď je na svete, tak sa to veľmi ovplyvniť nedá, tak neviem kde je pravda...

pekný dník prajem všetkým...u nás síce zase zamračené a už aj prší, ale vyškeríme všetky sovje zúbky a budeme mať slniečkovo 😀 😀

kamka17
24. aug 2010

teda nie chrup, ale akože základ pre zdravé zúbky... 😅

lucula73
24. aug 2010

@cikyta tak veľa úspechov.... 😉 švagriná pred mesiacom zháňala zubára pre svoje tri deti od 3 do 9 rokov a veru sa nazháňala,naokniec kohosi vybavila 😠
a my ideme vo štvrtok s Matúškom do Martina na kontrolu,tak vám potom z diaľky zakýveme 😀

lucula73
24. aug 2010

@kamka17 ahoj, a ty si už pokročila s výbavičkou? 🙂

cikyta
24. aug 2010

@kamka17 v Ziline je VúC stomatologie,tak preto...

@lucula73 Minule som čitala,že deti by mal zobrať každý zubár! No kedže sa nechcu "paprať"s plakajucim dieťaťom,radi si vymyslia,že maju vela ludí,nemaju kreslo atd...čo každý bežný človek akceptuje,kedže sa do toho nevyzná a ak by sa aj...su nejaké nedomyslené medzery v zákone,ktore teraz nikto vo vláde nerieši,lebo nieje také potrebne...

cikyta
24. aug 2010

Aj u vás tak leje? 😢

kamka17
24. aug 2010

@cikyta leje, veru leje...a drahý má z toto stres, lebo včera robil prvý náter v obyvke už potme pri svetlách a tešil sa, že však dnes na to aspoň uvidí...no nevidí...zase musí svietiť...tak sa vytešuje 🙄 😅 😕 a mne ten lejak nejakoveľmi neva, len sa trohca nudím, lebo nemám čo robiť...ale len dočasne, potom ma čaká upratovanie
@lucula73 no pokročila som asi len s jednými capačkami...mamina mi včera čosi zas kúpila, budem to musieť ísť skontrolovať, lebo tá kupuje kupuje...jaj a svokra mi ukozovala nejaké veci do postielky máme, vankúšiky, spací vak...tak nejako pomaly sa to začína rysovať...a postieľku mi ide kamoška požičať...tak tak...
ozaj, vy už ste doma z dovolenky??

cikyta
24. aug 2010

@kamka17 zdravím mužíka 😉 A pevne nervičky 😉
Ani mne ten dážd nevadí a za iných okolností by som ho najradčej prespala,no to nejde....Preto ma štve,že nemože isť Sisa von ☹ Stále si pýta na PC macka pooh a toho by kukala celý den.Nechce sa ani hrať somnou ☹
Dnes som odbehla na 2 sekundy do kupelne a zrazu buchooot-padla z gauča hore značky a ked som ju videla,skoro som zomrela !!! ☹ Ja že má zlomený krčik ☹ tak bola poskladaná na zemi s čajíkom v ruke.(asi sa chcela napiť a ked sa nahla dozadu-bác!) 😒 Uf...stále ma klepe z toho.Má len taku otlačku pod noštekom z pohárika,inak vizerá byť OK:

domcek
24. aug 2010

Ahojte dievcata som tu dlho nebola boli sme sa trosku zrekreovat na dovolenke.
AKo sa mate co nove.
A pridavam fot nasej slecny takto oslavovala 7 mesiacov. 😉

domika9
24. aug 2010

@domcek pekne a v roku to bude čo? 😀 😀 😀 😀

kamka17
24. aug 2010

@cikyta sa mi zdá, že Silvia si z tých pádov už ani nič nerobí, väčší stres zažívaš asi ty, keď ju vidíš...hádam to nebude mať následky...cmučik na bolačku jej posielam 😉 😉
no a vyzerá, že do večera sa nám aj slnko ukáže, teda aspoň u nás už prestalo pršať
@domcek no veru...fajná fotka, ale zas čo sa za maldi naučíš... 😀 😀 😀

cikyta
24. aug 2010

@domcek Stellka nemá najmenšiu chybu 😀 😀 😀 😀 😀 super! 😀 😀 😀 😀

@kamka17 No minule mi utekala vonku a zrazu BAC na beton holými nôžkami.Z kolienka jej začala tiecť krvička,no nemala som jej to kedy ani utrieť,lebo tá krpatá sa v momente postavila,povedala:
-Jáj !
A bežala dalej...
😵

tija28
24. aug 2010

ahojte bambulky............no vidim, ze tu naplno riesite zubnikov 😉 😉 😉 tych sa bojim najviac.............no a @cikyta - tak ja mam odmalicka tiez problemy so zubmi a tiez uz som po funuse, ale maleho sa budem snazit tahat zubarom preventivne vzdy a pravidelne, aby nedopadol ako ja........................tak ty len pekne vytrvalo otravuj tych zubnikov, nech ma siska krasne zdrave zubky 😉 😉 😉
@domcek - no penka oslavenkyna to je......................som ja tiez zvedava, cim vas prekvapi na oslave prveho rocka 😀
@kamka17 - pozeram, ze uz mas aj ty uspesne prve nakupy za sebou.............a hlavne, ked sa divam na ten tvoj 28tt, tak uffff, ako to rychlo veru leti 🙂

domika9
24. aug 2010

@cikyta tak aspon z nej nebudeš mať malu citlivku určite sa jej to čo nevidieť zahoji 😉

mrnous1
24. aug 2010

Ahojte baby 🙂 Môžem sa pridať. Neviete mi niektorá poradiť čo to môže byť keď ma pobolieva pravý vaječník? Mala som ich stimulované Clostilbegytom, teraz som 3.DPO čo mi bol pichnutý Pregnyl a začalo ma pobolievať v oblasti pravého vaječníka. Začínam mať z toho strach čo to môže byť.

kiara15
24. aug 2010

babulky dakujem za priania mam sa ozaj super este sme tu len som vas na skok kuk lebomi uz chybate co mate nove 😉 😎 pozdravujem vas a ked pridem domov tak sa vam ozvem 😎 😎 😎

domcek
24. aug 2010

Ahojte, no co bude v roku ani netusim, ale kedze je to potvora tak tatino vyhlasil, ze ju isto kojim dakym redbullom... 😅 😅 😀
Mna nastastie zuby posluchaju dufam ze aj nadalej budu.
@ tija28 tak idete magt chlapceka gratulujem. 😉

cikyta
24. aug 2010

@mrnous1 Ak si bola stimulovaná,tak bolesť vaječnikov,alebo bruška je uplne bežná a normálna.Nič sa neboj. 🙂
@domcek Stellka má sponku???

(včera som kupila Sise fasa gumičky a pukačky a su mi tak na 2 veci 😒 Nechce to mať na vláskoch)

domcek
24. aug 2010

@cikyta - nasa Sttellka nosi obcas sponku, aj stipcek od narodenia.. 😀 😝
A co Sise sa nechce nosit.
Nasa este neobjavila ze jej nieco na hlavicku davam. Ale na ruke ma naramok, dostala na pol rocka.
Naskor si ho nevsimla asi tak 2 - 3 dni a potom si ho sla z ruky zjest aj teraz obcas ked sa nudi tak ma zubky poodtlacane na rucke... 😅 😖

domcek
24. aug 2010

Tot krasavica ked prisla domov z porodnice.

cikyta
24. aug 2010

@domcek Nádherná.A tie huste vlásky 😵 😵 😵
Ideme von,Sisa mi podáva do ruky čiapočku a tlačí sa ku mne hlavičkou,nech jej ju dám.Prídeme z vonku a len čo prekročí prah do bytu,už si strháva čiapočku a dáva mi ju do ruky so slovkom:
-Páči sa !
Ešte aj ten kýbel,či misku rada nosí na hlavičke 😀
Ale sponky,gumky a podobne mini pidi veci eee...

domika9
25. aug 2010

ejha a čototu že ja nemam s kym písať? tak konečne presvedčím mm nech mi necha doma nb a vy takto sa flakate 😅

komarik
25. aug 2010

ahojte, tak ja som celú noc prevracala a prehnačkovala. Ráno sme boli v Heliose a Krajko povedal že zatiaľ vypadá všetko v poriadku. Čo môžem papať? Bojím sa jesť hocičo ale zase nechce aby bol prcek hladný.

cikyta
25. aug 2010

@komarik Len pekne dietuj,ako sa bežne pri hnačkách a grckaní má...papaj banany,chlebík,rožky,maslo,vele vela čaju ....nič dráždive korenené atd....Neboj nič.Malý má schovaných v tebe dosť živín aj na niekolko dní vopred. 😉

evasbk
25. aug 2010

Ahoj dievčatá, tiež chodím do heliosu a momentálne sa pripravuje na moje 2 ivf, neviete mi povedat o nejaké babe, ktorá tiež začína v septembri stimulkovat???,

komarik
25. aug 2010

@cikyta - ďakujem. Zatiaľ sa držím toho čo si napísala ale pijem aj vodu s citrónom. Našťastie už negrckám a hnačka sa hádam upravý.

katy7
25. aug 2010

ahojte babulky, ja tu este stale strasim, podla vsetkeho este stiham aj tu piatkovu poradnu, maleho budu asi musiet vydymit 😀 😀 😀
@komarik a ty si kde lapla taku virozu?

cikyta
25. aug 2010

@evasbk Neviem veru.Viem,kto začal teraz,ale v septembry.... ☹
@komarik Toto iste som mala aj ja,no to som bola v 9tt a v nemocke 3 dni 😝 Ale viac menej mi k tomu dopomohli slivky s mliečkom 😅
@katy7 že: "vydymyť" 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Stav sa o čo chceš,že piatok si poboskáš svojho maličkého Marianka 😉

katy7
25. aug 2010

@cikyta no to som zvedava, ci tvoja vestba vide 😉

cikyta
25. aug 2010

@katy7 To si píš ! 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre