Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

finelka
30. jún 2009

ano strecno uz funguje 😉 tak drzim palce, nech to mas cim skor za sebou
a neboj pride to ani nevies ako 🙂 , mne doktorka na kontrole 4 dni pred terminom vyhlasila, ze ani za tyzden to este nevyzera, za par hodin mi odtiekla voda a uz to islo 😉

orsulka
30. jún 2009

pepu.....takže dnesna kontrola zas ukaže čo to bližsie....... ale držim palceky, nech to vsetko dopadne dobre!!!!!!!!!!! a nech sa vela netrapis .... a to už je jedno v ktorej nemocnici 🙂 🙂 😉 😉 ale asi to čakanie je blbe....... ked ja neviem...nikdy som to nezažila......

pepu
30. jún 2009

finel, IP

pepu
30. jún 2009

zazijes, orsul.....a ja verim,ze coskoro! 🙂
ak sa dostanem poobede na net, dam vam vediet ako som dopadla... 😉

orsulka
30. jún 2009

ok pepu......držkaj sa dievčatko!!!!! 🙂 🙂 ten krásny den sa bliži 😉

pepu
30. jún 2009

dakujem, orsulinka! 😵
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
ozvem sa ked sa bude dat,papa zatial
drzte sa vsetky! 😉

finelka
30. jún 2009

jaj a jasne, drzim palce, to som este do IP zabudla 😀 , neboj sa pepu, bude to rychlo, v pohode sup sup a budes mat toho svojho chrobacika v rukach 😉

finelka
30. jún 2009

a orsulka, zazijes, zazijeme este vsetky 😉 MUSIME 😀 😵 🙂

pepu
30. jún 2009

babulky, diky za podporu....ste strasne zlate... 😉

orsulka
30. jún 2009

😉 😉 😉 tak teda dobre.....určite sa dočkáme!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂

mzuzka
30. jún 2009

ahojte ahojte.
orsul, teda peknu reklamu si mi urobila, dakujem 😉 kedy vyuzijeme tu pauzu na nadych? vo stvrtok odlietam 😉

orsulka
30. jún 2009

ahoj lasenka..... 😉 😀 😀 😀 😀

orsulka
30. jún 2009

ja neviem zuzik....dnes mi naplanovali trening......a ty už más zajtra ten vklad....takže potom by bolo dobre ,a by si ležkala....
zajtra mas volat do heliku?????

orsulka
30. jún 2009

mzuzka...čo je?????? vypli ti elektriku???????? 😀 😀 😀

kiara15
30. jún 2009

ahojte babulky dnes to vyzera velmi pekne vonku 🙂 🙂 🙂

orsulka
30. jún 2009

kiara....ahoj.........no v Novákoch sa to nejak toči....raz zamračene, potom slnko..... 😠 😠

lucula73
30. jún 2009

tak som doma od doktora,PN mám,vychádzky som nedostala,presne ako som predpokladala,že najskor po dvoch týždňoch.....no čo už,nejak to vydržím,iné mi neostáva...a ešte tie vychádzky dávajú paušálne od-do,nie ako v helíku,že si možeš vybrať....nerozumiem tomu,v jednom štáte a rozne pravidlá... ☹

no u nás bola taká prietrž mračien,akurát v tom čase,normálne nám nestíhali stierače na aute,na ceste bolo vody ako v potoku...hrôza...

wolfskinka
30. jún 2009

lucula ahoj .. no vydrzis nejako budes pozerat z okna ... 😀 a ak byvas v dome tak budes moct byt aj na zahrade

chorale
30. jún 2009

tak som nakukla že čo nové, musím s vami súhlasiť že nejako tu babule prestali prispievať. snečka ako si na tom, stretneme sa v heliku na OPU či nie? lucul ty to vydržkaj na pn sadkaj si aspoň na balkon a tam naber čerstvý vzduch.

domika9
30. jún 2009

jaj lucul presne viem ako sa citiš ja som zakaždým mala žaludok ne vode vkuse sa mi grgalo nejake fajne jedlo a nevedela som ho identifikovať ale mala som na neho strašnu chuť
kiara tak super že už ideš sice nepríjemny zažitok ale o to budeš bližšie ku ivf 😉
ostatne kočky ahojte
a ktovie ako tinkaza či jej prešlo to špinenie tak snad ano

domika9
30. jún 2009

a toto? kde ste všetky ? halooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
no nič ja idem žehliť

domika9
30. jún 2009

Raz si manželia dôchodcovia povedia že sa budú opäť raz milovať, a tak dá babka dedovi viagru. Pred aktom ide dedko na malú potrebu a keď sa vráti tak je pošťatý. A babka sa ho pýta: ,,Ty si prečo pošťatý??" A dedko odpovedá:,, No čo prídem na záchod dám dole nohavice pozerám ten neni môj tak som ho dal naspäť."

domika9
30. jún 2009

Babka s dedkom sú v reštauracii. Babka vraví dedkovy : deduško, niečo ma hreje pri srdiečku. Dedko na to : bodaj by nie , kedy máš cecky v polievke...

kiara15
30. jún 2009

domi super ftipy 😀 😀 😀 vidim ze dnes sa moc nikomu nechcelo 😀 veru aspon to budem mat za sebou ale mam aj strach ☹

komarik
30. jún 2009

ahojte,

poviem Vám že tým že nie som doma mám hrozný strach o maličké. Stále mám na mysli doktorove slová o tom že sa to u nás vyvíja nejak neskôr. Zle mi býva kedykoľvek a kdekoľvek ale na koniec to rozchodím a nevraciam. Každý pach mi vadí, už ani muža pri sebe neznesiem. No hrozné. Asi si tu všetci o mne myslia že som nejaká citlivka. Už by som chcela byť doma a mať za sebou aj návštevu lekára. Prepáčte že píšem len o sebe ale vôbec neviem čo tu je nové a potrebovala som sa trošku posťažovať. Mám pocit že tu mi nikto nerozumie. Zatiaľ sa majte pekne a teším sa na 9.7., kedy budeme letieť domov.

kiara15
30. jún 2009

komarik ahoj neboj mi ta rozumieme zena ked je tehu je moc citliva tak vsetko sa u teba berie v pohode 🙂 🙂 🙂 len sa v klude vystazuj na to sme tu 🙂

wolfskinka
1. júl 2009

ahojte ........... prvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

komarik ... to nic neznamena si predsa tehotna mas pravo na negativne nalady a vykyvy nalad ... nech si drahy zvyka .... 😀 , kludne sa postazuj a hlavne si oddychni, lebo ked sa vratis tak uz budes pekne vlacit brusko pred sebou a to co si pribrala to pekne naberies 😀 😀 😀 😀

orsul a ty si sa mi kde stratila bosorka

tinkaza ako spinenie ???? kedy ides na tu krv ?

kamka, dunda, tinkaza tesim sa na vas buduci tyzden a aj na nejaku novu bosorku heliosacku zilincanku, ktora sa ku nam prida ..

orsulka
1. júl 2009

tak teda....druháááááááááááááááááááááááááááá

mzuzka..........volala dnes do toho Heliku...takže dnes bude ET ????? určite ano....čakám, že napises 😉 😉

komarik.....aj ja si myslim, že je uplne normálne, že myslíš na bábetko, je to predsa len vytužene a určite nechceš, aby sa niečo stalo.....normálne treba okoliu povedať v čom je problem a prečo ti pachy tak vadia, a uvidiš, že aspon ženská časť ťa pochopi.....a ak nie, tak si predsa len nedaj pokazit svoj oddych, lebo nasledujuce roky sa tak rýchlo k moru nedostanes.... 🙂 🙂 🙂 😉

lucula....tak nechápem s tymi vychádzkami...... 😠 😠 fakt čudne

wolfi..............AHOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

orsulka
1. júl 2009

tinkaza............ako kuriatko????, ako sa ti dari???vodi?????

domika...s tebou som takto online nekecala ani nepamatam...ale vtiiipky super 😀 😀 😀 ako pokracujes ty???? tusim si pisala o zvysených dávkach liekov..... 😕

lucula73
1. júl 2009

dobré ránko,či už vlastne deň... 😉

mzuzka - ako?dúfam,že nebudeme čakať na infošky až z Anglicka 😉

komarik - to je normálne,ako sa cítiš,a keď ti je zle,to je len a len dobre,lebo to znamená,že sa to vyvíja pekne ďalej,stúpajú ti hormony a preto ti je na figu 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre