Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
19. júl 2009

už som tu sama...tak vsetkym prajem dobru nocku........
a krásny začiatok nového týždna...........

🙂 🙂 🙂 🙂

poslednáááááááááááááááááááááááááá

😀 😀 😀 😀

brmbolcek
19. júl 2009

ahojte kocandy , tak dnes mam hlavku smutku a rozmyslam ....
dnes som bola v heliose na kontrole po uzivani clost.... dr. mi zistila ze mam obrovske mnozstvo folikulov a to na prvy krat je ich á A ESTE SA MI TVORIA ních velkost je22mm.... dr. nam nedoporucila planovane IUI pre viac nasobnu graviditu na rovinu nam povedala ze sa uz dlho a uz davno a ani si nepameta tolko folikulov , povedala nam ze mozme mat trojcata a viac nasobne tehotentvo, no rozhodnutie nechava na nas aj samozrejme rizikaaaaaaaa, ale ked ja tak velmi chcem napriek rizikam ist do toho

orsulik ahoj 😉

mzuzka
19. júl 2009

ahojte. orsul nefandi si, ked si nestihla byt prva, tak sa nepredbiehaj ze posledna. a krasne snicky od heliosackeho anjelika takto nic?

tak ostatnym helinkam, ktore vedia ze vas strazi nocny anjel, krasne snicky. orsulke az zajtra. dnes ovecky, moja, ovecky. 😵 😵

brmbolcek
19. júl 2009

zuzanka IP
😉

brmbolcek
19. júl 2009

zuzanka mas to u mna 😉 dakujem ti ! a nech ti to rychlo ubehne bay bay

ybyta
19. júl 2009

ahojček asi vam už zaželam len dobru nocku 😔 Mzuzka len tak pekne dalej moja 😉

orsulka
19. júl 2009

takže treba sa odhlasit sposobom, že posledná, a hned sa sem zleziete?????? 😀 😀 😀

orsulka
19. júl 2009

zuzik....som rada, že viem, že ma budeš strážiť 🙂))

brmbolcek..... hmmmmmmm......to je naozaj ťažke.......ja som napr. v situáícii, kedy by som zobrala aj trojičky 😀 😀 😀 ...tak ti asi neviem poradit.....
ale ked chceš ist do toho....tak chod.... 😉

brmbolcek
19. júl 2009

orsulik mas pravdu je to tazke .... ale uz sa nejako rozhodnem teda ja som uz davno rozhodnuta som vysmiata ako leco 😀 😀 ale ved mna to prejde ak to vide a budu rizika , horsie je to s mojim panom manzelom ktory sa totalne ze boji o mna ... ono trpi za mna 😉 😉 🙂 🙂 ked mi pichali v heliku inekciu do zadnice 🙂 tak tam bola sestricka ktora mi ju sla pichat a manzelik uz hovoril ze ho to boli za mna...a dr. hovori no to je dobra telepatia 😉 🙂 no ma ma proste rad .. 😉

ale ja asi pojdem do toho ja velmi chcem , len musim manzelika postenkirovat nech sa tolko o mna neojiiiiiiii

orsulka
19. júl 2009

nech sa rozhodneš akokolvek........držím palceky...!!!!!!!!!
a mm povedz, že už si velke dievčatko...a že to určite zvládneš 🙂 🙂 😉 a budeme ti pomáhať .-)))

brmbolcek
19. júl 2009

panu manzelovi az slzicka vyhrkla ..... 😉 😉 odkaz som mu patricne dala 🙂 🙂

orsulik a je to normalne ze mam toklo folikov ???

ybyta
19. júl 2009

ana mna ste zabudli? Oršulik tiž nemožeš buvať??????????? Brmbolček ja by som do toho šla neboj priroda si to zariadi ako toma byť!!!!!!!!! 😉 🙂

orsulka
19. júl 2009

brmbolcek ja neviem....asi ano, jednoducho dobre ragujes...predsa je to len stimulácia..... 😉 je to dobre, neboj sa.....

ybyta...nezabudli sme........ spala som vela dnes...tak sa mi nechce ešte.....

brmbolcek
19. júl 2009

babice same kladne odpovede a citam ich aj mm, 🙂 a on caka iba to horsie myslim tym tie horsie spravicky ... no ja mam jasno keby sa dalo tak uz ho chytam teraz za boxerky 😀 😀 ale musim este pockat na ten 14 DC -DEN D 😀 a dovtedy uvidime .....

ale ste zlate dakujem za kazdu radu aj dobru aj zluuuuuuuuuuuuu 😉 😉 vazim si vas !

ybyta
19. júl 2009

neboj matka priroda apan BOH ti pomôže moja neboj jeich vela tak sa ti to teda vammmmmmmmm podari ajoj Oršulik ajoj BRMBOLčEK Amzuzka kdeje ? spinka ajoj dobru nocku 😉 😔 😔 😔 😔

brmbolcek
19. júl 2009

babulky moje odchadzam do vecnych lovist 🙂 🙂 idem hajat buvat a vsetko co s tym suvisiiii 😀 😀 zelam vam krasne snicky od veverickyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 😀 😀 😀 nech vas zle obchadza a ako isty pan v telke ked davali pocasie vzdy na zaver pocasia povedal .... a zelam vam pokoj v dusi.....

a ranko prajem uz teraz tym co tu budu ako prve 😉 ze uz teraz su druheeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀 😀 😀

peknu nocku a sup sup do hajanov 😉 😉 🙂 🙂 🙂 😀 😀 pa pa a pekny a icim neruseny pracovny tyzden 😝 😀 😉 🙂

brmbolcek
19. júl 2009

zuzanka uz sla na nocnu uz maka ako taky nocny netopierik 🙂 dobru nocku

domika9
19. júl 2009

brmbolcek a kolko clostilu si brala denne? ja beriem 3 tak hadam budu aspon dva alebonechceš mi nejaky folikul požičiať?
no tak sa majte ja som dnes uplne posledna dobru noc

brmbolcek
20. júl 2009

dobre ranko ,

ahoj domi... brala som 2 krat jednu rano a vecer a bolo ich 1é tabliet od 3 DC do 7DC... a ty ich mas kolko ? mas ich malo ci ja som asi abnormalny priklad na reakciu uzivania clostilu......

ale doma som zahlasila motto : mm milujte sa a mnozte sa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
20. júl 2009

dobre ranecko....spachtosky 😀 😀 teda okrem mzuzky, lebo tá má narok po strážnej nočnej 🙂)))

brmbolcek - krásne motto, a velmi aktuálne 🙂

chorale
20. júl 2009

dobré ránko, ako sa máte? ja sa mám dobre, trikrát ma prepadli mrchovské bolesti so strachom ísť aj na wc ale všetko je super. len sa mi chce stále spať a spať.a už by som najradšej posunula ten čas o týždeň, lebo je to hrozné to čakanie.ale musím vydržať.
pekný týždeň vám prajem - tím, ktorí sú v práci, ale aj tím, ktorí sú doma.

brmbolcek
20. júl 2009

chorale, cas je ozaj velky chtic ktory by kazda z nas chcela lusknutim prstekov posunut.... ale vsetko ide ako ma tak to treba tak brat , ty mas teraz riadny zaberak a pocitas nie sekundy ale uz aj pomaly nadych a vydych 😀 😀 ale neboj moja ani sa nenazdas a povies si , boze ako to rychlo ubehlo 😉 😉

orsulik cavecccccccccccccc --- som rada i ja takemu aktualnemu mottu 😀 😀 😀, ako si na tom s fakturami ? uz je to lahsie pre tvoju hlavku ?

ja som najprv riesila personalistiku a potom mi tiez pridali faktury , DL atd... ale dalo sa tiez mi to trvalo ale slo to

kiara15
20. júl 2009

pekne rano vsetkym 🙂 🙂 🙂

tijus mavam pravidelnu mrchu hore dolu tri dni a vtedy tyzden 😉 a brucho veru bolelo no vies nieco ti tamj rtobili tak preto ale doky mi povedal ze to bude normalne 😉

orsulka
20. júl 2009

kiari...ahoj..🙂 na kolku ides do heliosu?????? a sama alebo s drahym?????

brmbolcek.....faktury...no dá sa....snažim sa , vsetko si aj 5x kontrolujem pre istotu, ale ide to.... 😉

orsulka
20. júl 2009

wolfi??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? 😕 😕

kiara15
20. júl 2009

orsulik idem na 11.00hod tak sa pomali chystam a idem aj s drahym ale teraz odbehli sa dat s dcerou odfotit na vodicak tak mam chvilu pre seba 🙂 🙂

brmbolcek
20. júl 2009

tak orsulik - radsej trebA aj so spodu kontrolovat fakturu 😀 😀 i s pravai zlava 😀 😀 a casom ti bude stacit ked na to kuknes bajockom a uz to bude 😉

orsulka
20. júl 2009

KIARI......a som zabudla, co budes mat za injekcie?????? a dcera už urobila papiere?????

kiara15
20. júl 2009

orsul gonal a decapeptyl 😉 a dcera spravila vsak som to pisala asi si to prehliadla .Taka som bol stastna jedina z triedy 🙂 🙂 🙂

orsulka
20. júl 2009

kiari...sorry...asi ano- prehliadla........to z tolkych ludi iba ona spravila????? čo už tym policajtom škraboce??????
si bola hrdá čooo????????? 😉

brmolcek.....to asi ano, všetkym som tu povedala, že potrebujem čas, a že ja sa do toho dostanem 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre