Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

brmbolcek
7. jún 2009

dufam ze zakaz netrva az do konca rokaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 iba ak skolskehooooooo 😀 😀 😉

mzuzka
7. jún 2009

jasne ze da, musi. akurat ze u nas to pripada najblizsie v uvahu tak o niakych 4-5 mesiacov. ale aj to je sucast zivota.
mala som jednu skvelu triednu na strednej a ta, ked sme prisli 1.septembra do skoly, a taky sklesnuty sedeli,ze zase skola a bla bla...., vzdy hovorila ked sme odchadzali domov, zoberte si pozitivum z dnesneho dna - zase sme o den blizsie ku prazdninam. 😀 tak sa teste na kazdy den v skole, ktory vas posuva blizsie a blizsie k volnu. vedela vo vsetkom zlom, najst do dobre. vyslo nam slniecko, idem sa rychlo supnut do zahrady.

mzuzka
7. jún 2009

zakaz trva 2 tyzdne, kvoli tomu,ze mi brali vzorky z krcka, tak su tam otvorene ranky. kvoli infekcii, takze ked skonci zakaz,ja uz budem na SR a mm tu. pride akurat na OPU, co samozrejme nepripada v uvahu,lebo musi 3 dni pred odovzdanim spremijek abstinovat a po ET zas nepripada zo 2-3 mesiace v uvahu zo strachu.takze asi ten zaciatok skolskeho roka, je dobry dovod na oslavu. 😀 😀

brmbolcek
7. jún 2009

aj ja idem na prechadzku rucka v rucke s manzelikom , zelam zuzka paradne lenosenie a nech ta ziaden slnecny luc neobide.... 😉 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 zatim pa pa a bezmyslienkovite oddychuj 😉 😉 🙂 🙂 🙂 🙂

mzuzka
7. jún 2009

inak na tomto frcia moji synovci.nakompletku vsetci taraja

https://www.youtube.com/watch?v=_IA2kpNLdhI
tija28
7. jún 2009

mzuzka - no ja Ta velmi obdivujem s akou istotou ides tiez do toho 😉 ......................aj ja som bola zo zaciatku cela vytesena zo stimulky a z celeho toho priebehu, uz som sa normalne nevedela dockat a teraz ma akosi zacinaju premahat obavy a strach ako to vsetko dopadne a vela energie teraz vynakladam nato, aby som sa cez den aspon na chvilku tak uvolnene usmiala................aj ked v kutiku duse verim, ze sa mi to teraz podari........... ale aj tak je to teraz taky zvlastny pocit...............no musela som sa vykecat.........a uz mi je zase lepsie 🙂 🙂 🙂
hlavne nech Ta tato super naladicka drzi po cely cas stimulkovania a nepodlahni ani po stimulke ako ja, lebo vsetko to istotne dobre dopadne 😉 ............no musime tomu hlavne verit 😉

brmbolcek - mas IP 😉

tija28
7. jún 2009

mzuzka - ja sice nemam na tom zvuk - coz je asi skoda............ale aj ten obraz ma docela pobavil 😀 😀 😀

kamka17
7. jún 2009

kuk...trošku som zas bola mimo, lebo sme trošku na prechádzku boli, už sme doma a práve ledva fučím z tých včerajších kuracích stehien...uffff

baby..ja som asi nejaká zaostalá alebo sprostá alebo čo...lebo ma úplne že šokovalo, že keď berú ster z krčka, tak sa nesmie nejaký čas sexovať????? ...mzuzka o tom píše... vadí to veľmi ??

inak žilinčanky...v stredu to stretko platí?? v meste pri fontáne ako tradične ??

mzuzka
7. jún 2009

kamka, nie ster, mne uz priamo vytrhaval vzorky z krcka, cize cast z napadnutej casti, cast zo zdravej a este nieco, neviem z akej casti.cize to uz mas otvorenu ranku a hrozi infekcia, nemozes sa kupat, mat sexik, tampony atd....
ale ster je v pohode

tijka, ja to akosi uz beriem tak ako to pride, nie je to ani tak nadsenie,ale skvor odhodlanie. ale ci ma neprepadne depka, to netusim, hlavne sama vies, hormony dokazu s clovekom riadne zamavat...
ale beriem aj alternativu,ze to nevynde, ale ako alternativu B, to znamena , nejdem s tym do toho ze co ak to nevyjde, ale je mozne, ze to nevyjde, a pre mna je to rozdiel

tija28
7. jún 2009

kamka - hlavne, ze robis nieco pre svoje telo, lebo aj taka prechadzka istotne pomaha 😉 😉 😉

mzuzka - ved aj ja si tak vravim, ze vyjde.............................a ked na co i len chvilku zavaham, tak tu mam predsa vas, aby ste ma nasmerovali hned tym spravnym smerom 😀 😀 😀

kamka17
7. jún 2009

mzuzka..ani nevieš, ako si ma ukľudnila, lebo ja som v týchto veciach neskutočný analfabet a keď mi nikto nič nepovie, tak ja sa nepýtam...
a inak..ale dúfam, že to pochopíš...prajem ti čo najdlhšiu sexíkovú abstinenciu, čiže ti prajem, aby ti toto ivf vyšlo a aby si sa na uk vrátila s fazuľkou v brušku 😉 😉 a pekne si to napísala, lebo podľa mňa je tiež veľmi doležité, ako to má človek usporiadané v hlavičke a potom nemože uškodiť ani žiadna mierna depka...veď nemože každý deň slnko svietiť...

tijuš...tvojim bojovníčkom tiež veľmi verím, tak aj keby si ty mala nejaké pochybnosti, tak my ich zaženieme, neboj nič 🙂

mzuzka
7. jún 2009

dakujem kami, ak bude treba, moj manzelik povedal ze ma za ancu dlanovu,kludne vymeni aj na rok,len aby som bola ja v poriadku a aj svistik, ktoreho mu priveziem z trojtyzdnovej dovolenky ako darcek 😉

kamka17
7. jún 2009

mzuzka...vidíš vidíš, akého obetavca máš doma 😀 to by bola veru škoda, keby si ho za to neodmenila 😉

domika9
7. jún 2009

mzuzka akedy ideš na slovensko ana ivf? ty už maš začatu stimulku?

wolfskinka
7. jún 2009

ahojte .. tak kto tu este dnes je ? kamka ???

kiara15
7. jún 2009

pekny vecer ja som sa sem dostala az teraz za cely vikend ale robila som oslavu dcere tak som len chystala a varila a umyvala tak som utahana. 😒

tijuska velmi gratulujem sice som tusila ze ty tvoji bojovnici zabojuju 🙂 🙂 🙂

wolfskinka
7. jún 2009

ahoj kiara

kiara15
7. jún 2009

ahoj wolfi co porabas?

wolfskinka
7. jún 2009

kiara ahoj .. nic idem pomalicky sa osprsit a do postele

kiara15
7. jún 2009

wolfi vsak aj ale este si tu vybavujem postu co som zameskala 😉 tak pekne sny 😔

wolfskinka
7. jún 2009

kiara aj tebe papa zajtra

wolfskinka
8. jún 2009

dobre ranko ............ prva prva prva ........... orsul , tija bebebebeb 😝 😝 😝

kamka17
8. jún 2009

wolfi...dobré ráno aj tebe a aj ostatným... 🙂 🙂

wolfskinka
8. jún 2009

kamka dobre ... vyzera ze dnes bude pekne ... uz sa tesim na stredu, dnes som si trosku privstala, potrebujem nadrobit lebo mi hodina chyba ... tak ak tu budem sediet do 16.05 tak budem na 0,

kamka17
8. jún 2009

no mne chýba ešte asi14 hodín...neviem, kedy to nadrobím 😒 a vstredu o 17,00 pri fontáne alebo ako ?

wolfskinka
8. jún 2009

jasne presne tak o 17.00 ... a ty si teraz v robote ?

no ked kazdy den po hodine tak do konca mesiaca by si to mala mat

mia1983
autor
8. jún 2009

Dobré ránko babky 🙂 idem vás počíť pomaličky som tu dlhšie nebola 😀

kamka17
8. jún 2009

mia ahoj...ako pn-kuješ ??

wolfskinka
8. jún 2009

mia ahoj pekne ti nabiehaju tie tt ... len co je pravda

gabika24
8. jún 2009

ahojte.
wolfi, akurát som na teba myslela a poslala ip 😉 , lebo sa mi nedarilo odoslať mail.
tija, to vieš, že to vyjde a strach (aspoň trošičku) má asi každý. aj ja som mala. na to je dobré toto fórum 😉
takže všetkým držím palčeky, želám pekný slniečkovský deň a ešte krajšie slniečkovské výsledky potom z tých testíkov 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre