Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kamka17
31. júl 2009

ja idem konečne kuknúť to počasie na zajtra, nech sa viem psychicky nachystať...

mzuzka
31. júl 2009

my mame tatry obchodene, tam je reeeeelaaaxxx, joj.nase nadherne slovensko. minuly rok sme boli 1tyzden v spanielsku a1 tyzden sami dvaja v tatralandii. jooooooj, hned by som sla.

mzuzka
31. júl 2009

akurat pismenkujem s dcerou, zistujem ci v stredu nerobi, by som jej po sone povedala o svistoch. este nevie, i ked je mozne ,ze ''vdaka'' mojej sestre viee, ale taktne mlci.

mzuzka
31. júl 2009

ked tak teraz rozmyslam, v tatrach sme boli kazde 2roky na dovci. a ja som tam chodila so synom od 3rokov do 8mich kazdy rok na liecenie. on teda bol na lieceni a ja ako doprovod.ked sme tam boli prvy raz po tej smrsti, baby ja som normalne revala. to bol hrozny pohlad.

mzuzka
31. júl 2009

vidim ze zase samomluvko, zvykam si 😎

orsulka
31. júl 2009

kamka..len aby sa o teba este netrhali .-))))))

mzuzka...enem na chvilku som odbehla niečo do mesta vybavit.......🙂))) psssst...ale bola som v lekarni kupit tu kyselinku......dotankovat auto, a kupit si celozrnnu bagetu, lebo som od hladu už nevidela....aj som sa bala ci na tu pumpu trafim......juuuuuuuuuuuuuuj...ale bola suprova - tá bageta......moja uchylka, mám stráááášne rada bagety z pump..🙂)))))) len su drahe jak svina!!!!! aj 20 kuron by jej stacilo...

kiara15
31. júl 2009

tak pekny den vsetkym no Dominka kukala som o sto sest ale nevidela som ta ty si ma skor mohla spoznat ako ja teba nepodobala sa mi ani jedna no fakt neviem ☹

no ku mne tak zatial mi povedali ze je to super a ze som na tom asi ako minule ale az na druhom sone budeme vidiet viac lebo mam tam aj dost mensich tak dufam ze sa pobreberaju ale verim ze sa umudria povedala ze to je este skoro 🙂

orsulka
31. júl 2009

kiari....takže super.....🙂))) ked su spokojni, tak je to fajn .-)))))) ved ty to užpoznam...najlepsi je stred...ani málo, ani vela 🙂)))))))
😉

mzuzka
31. júl 2009

preco ma provokujes orsul? ja mam take chute na niake slovenske somariny a nemoooozem. taky langosiiik, joj.

kiari super, kolko pichas? ja som tiez po odbere prekvapila, mala som na sone niakych 8-10 ze tieto su dobre a spomedzi zrastov nazbieral 14

kiara15
31. júl 2009

presne nech su len kvalitne hlavne o to ide 🙂 zatial ich je 5 ale povedala ze este je dost malych tak uvidim 😉

mzuzka
31. júl 2009

kedy ides na dalsie sono? v pondelok?

orsulka
31. júl 2009

mzuzka...tak sorry..........ked dojdes, jednu ti kupim a Agip-ke .... 😀 😀 😀 😀

kiari...presne taaaaaaaaaaaaaaaaak !!!!!!!!!!!!!!!!!

kiara15
31. júl 2009

mzuzi picham tri prasky a jeden roztok ale poobede mi budu volat ze kolko budem pokracovat

mzuzka
31. júl 2009

plati orsul. 😵 no kiari to ja som z toho neni mudra, ja som mala gonal a jednotky IU 😒

kiara15
31. júl 2009

orsul tak tak ale ste mali pravdu stou Gatovou je zlata a Krajko ma tu dovcu este dva tyzdne.

mzuzi este neviem o 15.00hod budem vediet 🙂

kiara15
31. júl 2009

mzuzi to je asi 225jednotiek?ja vzdy tu najväcsiu 😀

mzuzka
31. júl 2009

inak ak by ti nahodou chybali niake kusy diphereline, daj mi vediet, nech nemusis kupovat cele balenie kvoli niakym 2kusom, isla by si si vziat k svokre

kiara15
31. júl 2009

a to je co to som nemala?

mzuzka
31. júl 2009

to je ako decapeptyl. to iste. mam aj ten,ale ten som uz jednej slubila.

kiara15
31. júl 2009

mzuzi decaceptyl som mal aj z minula tak hadam nebude chybat inak diky za ochotu 😉

komarik
31. júl 2009

ak chce niekto decapeptyl mne ostali celé 4 balenia s dobrou zárukou.

mzuzka
31. júl 2009

ved uvidis. teraz sa ti zisiel, ze zostal, ale nabuduce uz nebudes potrebovat. 😉

kiara15
31. júl 2009

komarik ahoj diky keby nieco sa ozvem 😉

komarik
31. júl 2009

kiara15 - ok 😉

orsulka
31. júl 2009

dnes od rana..u sefa, už asi siesta navsteva......je tu teplo a mne sa furt nechce chodit hooore dooole, co Vam prinesiem prosim????? kavicku, minelaku alebo dzusik?????? aaa nech sa paci...........potom odpratat pred dalsou navstevou...umyt......pulirovat.......a od znova....Co Vam možem ponuknut???? kavicku, mineralku, al........ 😠 😠
je tu fakt teplo.......... už nech som doma.........

kiara15
31. júl 2009

mzuzi urcite ze nie ja si uz potom idem po drobca 🙂 🙂 🙂

kiara15
31. júl 2009

orsulik zober sa chod domov nech si robia sami kavu 😀 😀 😀

mzuzka
31. júl 2009

orsul, usmievaj sa, dnes je piatok. a napluj mu do kavy, budes mat lepsi pocit. 😀 😀

baby v heliku maju asi riadny frmol, krajko neodpisuje na stranke uz skoro tyzen, co inokedy odpise do 2 dni

orsulka
31. júl 2009

mzuzka...ja sa vždy usmievam...ide to celkovo v tom živote lahsie......
krajko ma dovcu....zuzik...... 🙂

mzuzka
31. júl 2009

do riti, tak to sa tak skoro nedozviem ci mozem ci nie ten pripravok 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre