Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kiara15
6. aug 2009

wolfi ale asi kde by ste chceli ist?nemas ani predstavu?ci co pride?

orsulka
6. aug 2009

kiari IP

wolfskinka
6. aug 2009

kiara ja by som chcela nejake grecko ... znami co idu s nami egypt .. moj muz tomu je to tedno ... tak to nechavam tak este su 4 tyzdne do odletu tak este pockame 2 a zacneme vyberat

orsulka
6. aug 2009

wolfi...greeeeeeeeecko...to možem...na Rhodose sa mi veeelmi pacilo 🙂))))))))))

wolfskinka
6. aug 2009

orsul no len to je moja predstava ale sme 4 tak sa musime nejako dohodnut

orsulka
6. aug 2009

všetko je v podstate vecou dohody......... 😀 😀 😀

wolfskinka
6. aug 2009

no ved to .. vies co ja uz som nejako rezignovala .... chcem sa valat niekde v hoteli na pieskovej plazi, kde bude dobra strava a slusna izba

orsulka
6. aug 2009

😀 😀 chápem.........aj ja sa tesim na more 🙂)))))))) a oddych..... 😉

viktoria77
6. aug 2009

Ahoj,
neviete náhodou koľko stojí IVF v Heliose. Len tak orientačne.

cikyta
6. aug 2009

Viki-orientačne 15-30 tis.ale to záleží od ICSI,PK,Počtu vajíčok atd...atd... 😉

orsulka
6. aug 2009

ciky...že aka nova foteckaaaaaaaa ????????????????????????????

viktoria77
6. aug 2009

To len aby mala predstavu koľko peňazí mi bude treba. Ale najskôr chcem skúsiť ešte jedno IUI a ak sa nepodarí tak potom už IVF.

cikyta
6. aug 2009

Orsulík-to je dočasne.Kým si neurobím nejaku serioznu spolu so Sisi 😀
Viky-tak držím palce k IUI.

kiara15
6. aug 2009

wolfi tak super vsak vsade je pekne tak nech vam to vide 🙂

ciky super siska je zlata okana jedna 😉 😉 😉

cikyta
6. aug 2009

Jasne Kiarka-Aby som vás mala všetky na očiach a zhypnotizovala vám čím skôr //
Takže: Dívajte sa mi do očí 😵 😀

wolfskinka
6. aug 2009

ciky krasna fotecka

viki vypytaj si cennik v heliose ked tam pojdes maju ho na recepcii ...

kiara15
6. aug 2009

ciky tak sa poctivo pozerm a mozes hypnotizovat 😀

wolfskinka
6. aug 2009

baby sa mi tu nechce sediet ale dnes tu budem musiet asi trcat do 16.30 ☹

viktoria77
6. aug 2009

Keď bola tento týždeň na krv tak tam na nástenke videla dáky cenník ale sa mi videli nízke tie ceny, asi to tam nebolo všetko alebo si to správne nevyložila. Snáď sa toto druhé IUI podarí. Bola by rada.

wolfskinka
6. aug 2009

viki tie ceny boli pre tie, ktorym cast hradi poistovna na druhej strane toho papiera je cennik pre samoplatkyne ... ale ak si este nebola na umelom tak pre teba plati ten cennik ktory si tam videla ... nas cele umele vyslo s liekmi a predlzenou kultivaciou na 15000

viktoria77
6. aug 2009

To videla, že sú tam dva cenníky, ten pre samoplatcov nepozerala. Na rom druhom bolo IVF dákych 8OOO ak dobre videla a ďalej neviem čo všetko sa ešte platí, ale dosť stoja asi tie lieky.

wolfskinka
6. aug 2009

injekcie stoja cca 8000 sk .... a potom ked ti to poistovna hradi tak uz neplatis nic, len predlzenu kultivaciu a ak chces ICSI ...

viktoria77
6. aug 2009

To by ma stálo len 8OOO za injekcie plus ICSI, lebo to by chcela. A tých 8OOO za IVF by neplatila?

wolfskinka
6. aug 2009

nie ked hradi poistovna tak na IVF nedoplacas nic ani za krv a ani za utz a ani za operaciu, jedine co si platis su lieky ... ja som kupovala v juli a vysli ma 270 euro ... a potom 5000 sk predlzena kultivacia a to icsi neviem kolko stoji my to nepotrebujeme

viktoria77
6. aug 2009

Chcem mať len trošku prehľad v cenách. Poisťovňa by nám to mala preplatiť, s tým snáď nebude problém. Uvidím ako sa vyjadrí Krajkovič keď vráti z dovolenky. Vďaka za informácie.

wolfskinka
6. aug 2009

viki nemas za co ... poistovna preplaca 3 cykly na tie mas narok zo zakona

cikyta
6. aug 2009

Viki-nás višlo IVF ICSI s PK prvý krát 30 000sk a druhý krát s väčším počtom vajíčok 40 000sk. (A nebola som samoplatca.30 000tis.som platila ja,30 000 poisťovna)

surviver
6. aug 2009

Pekny podvečer všetkym 🙂
viki ,ja ked som to všetko spočitala,tak nas ivf stalo 34000 korun,tiež sme išli cez poistovnu, cena asi zavisi aj od počtu vajičok 😉

mzuzka
6. aug 2009

ja ked odratam naklady, ktore nemaju byvajuce na slovensku(napr.letenky...) tak nas vyslo ako samoplatcov IVF cca 70tis.

lucula73
6. aug 2009

mzuzka - no to máš 35 000 na jedného,to je akurátny priemer 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre