Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kiara15
18. aug 2009

baby hned na prvej nastenke na vrchu bola ak ju neprehodili ale je pekne vysmiata ako modelka 🙂

chorale
18. aug 2009

ja vlastne tým smerom nepojdem, lebo idem iba ku krajkovi na sono ale tak vybočím trošku.

cikyta
18. aug 2009

😀 😀 😀 Orsul,hej.......dala som robiť "bilbord"pred Helík 😀 😀 😀
Kiarka,no neviem,či su nemýliš,lebo nejako moc sa tam nesmeje 🙂 To tak býva.Ked chcem,aby sa smiala,tak plače-akože fotky,alebo ked sa jej ktosi prihovára.
No a ked chcem,nech sa nesmeje a spí,tak sa bude rehotať o 4 ráno z postielky na mna.Najnovšie sa už rehlí aj nahlas 😀

meli3
18. aug 2009

Ahojte kočky!
Orsulka-malá Sisi má na fotke riflové šatočky a je úplne hore na prvej nástenske od vchod.dverí 😉 dnes som ju tam bola skontrolovať, či sa má dobre a tak 😀 😀

Tak ja som bola dnes v Heliku na sono a krvičku, tak uvidíme čo mi povedia keď budú volať..dr.Krajko mi vravel, že asi mi znížia dávku menopuru, a že sa mám šetriť...tak čakám, dúfam, že je všetko ako má byť 😉

Pekný zvyšok dňa vám prajem kočandy 🙂 😉

wolfskinka
18. aug 2009

chorale tak drzime palce na srdiecko

chorale
18. aug 2009

dakujem wolfi 🙂

orsulka
18. aug 2009

chorale..drťim palceky, ale verim že to bude vsetko OK....

meli3......ako teda pokracujes??? kolko folikov a tak?????? vsetko ide ako ma???

orsulka
18. aug 2009

chorale...aj drťim ale aj držim 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
18. aug 2009

meli ahoj ... tak som zvedava na tie tvoje davkky menopuru ... daj vediet

chorale a ty tiez sa zajtra ozvi ....

orsulik ... mne sa uz nechce chcem ist domov ... este 1 hodinu a 45 minut ☹

orsulka
18. aug 2009

tak ja už len tých 45 min...huráááááá 🙂

mzuzka
18. aug 2009

ahojte ahojte, ja len jednym okom kuk, pozdravujem, ani nedocitavam, casu nie je, tak potom. len vsetkym drziiiim palceky. v sobotu sa idem ukazat krajkovi, tak hadam potom nieco pismenknem.
kiari, ved vies moja.
orsulik cmuk a stastnu cestu

ostatne drziiim vsetky palceky nech je vsetko ako ma byt.

wolfskinka
18. aug 2009

orsulka idem ti kafrat do remesla .... vtip pre dnesok vynimocne ja

Dve nahluchlé osemdesiatročné babky stoja na ulici.
Miestny rozhlas hlási:
Vážení občania, dnes o deviatej hodine sa bude očkovať u lekára proti
tetanu.
Jedna babka sa pýta druhej: "Čo to hlásia?"
- Že budú očkovať proti trtkaniu.
A ona jej na to: "Boženka, ja sa ešte nedám."

orsulka
18. aug 2009

wolfi....hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhaa

skveleeeeeeeeeeeeeeeeeee 🙂)))))

mzuzka...dakujem

ostaten....ahoj .-)))

wolfskinka
18. aug 2009

a este jeden ....

Viete, prečo majú chlapi v penise dierku?
Aby sa im mohol okysličovať mozog.

meli3
18. aug 2009

Ahojte kočky, tak ja píšem teraz tak cez slzy ☹ ..Stopli ma, lebo vyskočila mi hladina hormónov...,takže od dneska už nič nepichať a keď príde menzes, tak hneď decap. a ďalší deň hneď menopur..som stoho momentálne paff ☹ ☹ ☹ musím sa dať dokopy, vraj je to bežné..

wolfskinka
18. aug 2009

meli ......... to ma mrzi .... tak budes mat kratky protokol ved to je jedno .... nebud smutna to ti teraz nepomoze ... musis sa nejako pozbierat, lahko sa to hovori ale musis sa pozbierat aby buduci cyklus uz bolo vsetko OK

meli3
18. aug 2009

Ďakujem wolfi, budem sa snažiť si to dať v hlave čím skór do poriadku.. 😔

wolfskinka
18. aug 2009

meli radsej stopnut ako hyperstimulacny syndrom, z toho mozes mat trvale nasledky ... takto je to lepsie pre teba ... drzim palce, ktory mas den cyklu ?

kiara15
18. aug 2009

meli neboj vsetko bude ok.

ciky bola to ona ved ju uz mam prekuknutu take krasne dieta?? 😉

mzuzi 😎 😎 😎

orsul prijemnu dovcu 😎 😎

meli3
18. aug 2009

Wolfi - tak už mi je lepšie, prišiel manžel, poplakala som si a on ma učičíkal a hlavne ma naladil na pozitívnu vlnu..
Ja mám dnes 29DC, začal mi menz. skoro už na 24DC a odvtedy som si mala pichať už aj menopur..Vieš niečo o krátkom prot. Wolfi?

domika9
18. aug 2009

orsul príjemnu dovolenku 😉
kamka snad to maš už zasebou -uspešne

domika9
18. aug 2009

žienky mam podozrenie že sa zase niekde flakate 🙂

komarik
18. aug 2009

domika, nazdarek, jasné že sa všetky niekde flákajú. 😀

meli3, žiadna šanca nie je stratená.............len sa to posunie o mesiac neskôr. Krátky protokol trvá 10-14 dní nie ako pri dlhom ktorý trvá skoro mesiac. Držkaj sa a nezúfaj. 😉

meli3
18. aug 2009

Ďakujem komarik 🙂 Príjemný večer ti prajem! 😵

domika9
18. aug 2009

komarik to je strašne s nimi mali by sme im to vytmaviť 😀

wolfskinka
19. aug 2009

ahojte, dnes trosku neskor

meli neviem ja som mala vzdy iba dlhy .. ale myslim ze mzuzka mala kratky protokol

chorale
19. aug 2009

ahojte tak vidím že dnes nejako pobiede.
ja som bola na srdiečku - bilo ako zvony, strašne rýchlo a hlasno. drobček by mal mať 11-13 mm a máme 10mm takže sme trošku menší ale všetko je v poriadku. idem si teraz trošku ľažkať lebo som bola ešte v sociálnej poisťovni doriešiť pnku čo mi zamestnávateľ dobrzdil. tak ma to trochu zmohlo a prišla únava. neskôr kuknem čo nové.

komarik
19. aug 2009

wolfi, dobré ránko.

chorale, gratulujem, len tak ďalej.

wolfskinka
19. aug 2009

prave som volala s kamkou, tak ma sa dobre a zo spitala ju pustia bud zajtra alebo v piatok

komarik poslem ti nieco do IP, skus mi prosim ta na to nieco napisat ... lebo nech rozmyslam ako rozmyslam z kecky sa mi pari a nic ma nenapada ....

kiara15
19. aug 2009

ahojte babule vidim ze vsetky ste kade tade 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre