Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

mzuzka
23. sep 2009

neboj, jednej tak, druhej tak, ale nakoniec budeme mat aj tak vsetky temu heliosacke maminky 😉

zlatko6911
23. sep 2009

To dufam, ale ja to asi nachvilu odlozim, a pojdem to skusit asi az po Vianociach, musim si dat psychiku doporiadku.

romy01
23. sep 2009

ahoj zuzik, to je jasne ja im dôverujem úplne a bezvýhradne. Toto je podla mna len výbuch testosteronu u mm - ved ktorý chlap si prizná že jeho bojovníci sú leniví ? 😀

liviaf14
23. sep 2009

ahojte helinky,
komarik- pozerala som tvoj albumík, bruško ti krásne vybehlo 🙂 len tak ďalej.
zdravím aj všetky ostatné snažilky a budúce maminky 😎

domika9
23. sep 2009

komarik pozrela som tvoj album 😉 bruško mame podobne len ja som o polovicu kratšie tehu 😀 😀
no to som zvedava ako budem vyzerať v 20 tt

liviaf14
23. sep 2009

domi, v 20tt mne riadne vybehlo už bruško, veď uvidíš, možno teda čakáš aj dvojičky, ako som to tu včera čítala. 😎

domika9
23. sep 2009

no ja som ani pred tehu nebola nejaka rovna bruško som mala aj predtym ale ved uvidíme to ku tomu patrí aje to aj pekne ved každej žene tehotenstvo pristane

komarik a to je fakt čudne že ti vysadili lieky na šž ja som mala nakazanu kontrolu hned na začiatku tehu vraj väčšinou treba davku liekov zvyšiť ale mne nechali rovnaku alo som mala pred tehu

domika9
23. sep 2009

livia ale ty by si tiež mohla dať babätkov domček do albumu 😉

liviaf14
23. sep 2009

domi, nemám foťák zatiaľ, jedine s mobilom odfotiť. hádam vyskúšam 😎

liviaf14
23. sep 2009

domi, podarilo sa mi hodiť dve fotečky do môjho albumu, som na seba pyšná, že ja antitalent na PC som to zvládla 😀 😀 😀 tak kukni, ak chceš

domika9
23. sep 2009

ja sa tiež niekedy čudujem aka som šikovna ked velmi chcem 😀
no vidíš super a postupne možeš pridavať dalšie fotečky -vybavičku a tak že možeme očumovať 😉

zlatko6911
23. sep 2009

Ahojte. Neviete mi prosim vas povedat, aky vplyv maju tie hormony po IVF na maternicu?

liviaf14
23. sep 2009

domi - ja som skôr laik ako antitalent, to ja len tak 😀 ale postupne sa naučím hádam. myslela som, že s albumom to bude zložitejšie, ale super. výbavičku nafotím inokedy, nové vecičky ešte nemám, len podarované od segry a kamošky, ale tiež pekné a zachovalé.

domika9
23. sep 2009

ja nemam po kom ,,dediť,, ale na tej stranke čo nam dala ciky su fakt super ceny oproti inym strankam bezkonkurenčne dam ti link
http://www.kojenecke.eu/zbozi/

mzuzka
23. sep 2009

vidim ze bruska sa nam zvacsuju pekne vsetkym 😉

ta stranka je ozaj dobra a ake pekneee vecicky su tam. joj.

liviaf14
23. sep 2009

super stránka, je tam čo pozerať, krásne veci a doplnky. 🙂

kiara15
23. sep 2009

pozeram ze tu sa uz riadne nakupuje dufam ze sa aj ja toho dockam 😒

mzuzka
23. sep 2009

ahoj kiari. preco by si nemala? zase podmienenie? ja som nakupovala 2mesiace dopredu, ved som si vravela, raz to budem potrebovat 😉

komarik
23. sep 2009

kiara, určite sa dočkáš, skôr alebo neskôr ale určite. Veď ti tu toľko ľudí drží palce....

kukala som aj ja vaše brušká - super

domika, podľa bruška to vypadá na dvojky veď si skoro ako mzuzka 😀

liviaf, pekné bruško také guľaté. 🙂

mzuzka, ty nezaprieš dvojky 😉

idem ešte rýchlo pozrieť tú stránku, už sa teším.

kiara15
23. sep 2009

mzuzi myslis ze uz nemam poodkladane veci aj segra mi ich drzi uz len to mimco 🙂 aj v robote co sme dostali tak som si nechala ze ak raz ja budem mat 😉

mzuzka
23. sep 2009

chudiatko domika, ju tu riadne vystrasime, ta si na myslienku na dvojsviste tak zvykne, ze ked jej povedia ,ze to bol pupocnik, tak jej bude aj luto 😨

kiara15
23. sep 2009

komarik diky velmi tuzim po tom babatku 🙂 🙂

mzuzi veru ano chudtko uz to nehame na ultrazvuk 😀 😀

kiara15
23. sep 2009

inak babule mate vsetky krasne bruska radost na vas pozerat 🙂 🙂 🙂

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mzuzka
23. sep 2009

katarinka kedze moje sviste su dva a tie sa bezne moc neradi donasaju, tak asi sme len papierovo rovnako. ja ratam tak od polky februara.

mzuzka
23. sep 2009

baby mne sa dnes nechcelo ist do skoly. tak som zostala doma. ste mali pocut synovu prednasku 😀 😀

kiara15
23. sep 2009

ten musel byt na koni ze ta mohol vyhresit co?? 😀 😀 😀

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jajulaa
23. sep 2009

Dievčatá, mám jednu novinku 😀 .

liviaf14
23. sep 2009

komarik- ďakujem, tešíme sa z bruška a práve som si všimla, že mi vlastne začal 22tt dnes, no super.
ahojte spolutehuľky 🙂 a budúce tehuľky 🙂
jajulaa akú novinku????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre