Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

surviver
25. sep 2009

domika tak fajn,pojdeš ako naš tajny agent 😎 ,na sondaž...

orsulka,ved už len chvilku a budeš to mat....držim palčeky 😵 😵 😵

domika9
25. sep 2009

orsul my asi pojdeme v apríli na svadbu a mm hned že no asi tamnepojdeme lebo že už budem vysoko tehotna a ja že a čo v čom je problem najem sa zatancujem po polnoci porodím a stihame všetko 😀 tak sa smial no idem si zhotoviť nejaku papu hlad ma dohnal ale prídem hneeeeedd nikam nechodte 😉

orsulka
25. sep 2009

DOMI........aj som chcela ist.......tak ale teda...počkám 😉 😉 😉
ja som už zjedla banán!!!!! 😀 😀

survi....dik

domika9
25. sep 2009

no ešte že tak orsul 😀 😀 😀 😉

orsulka
25. sep 2009

tak sa tu mrvím.....momentálne je málo prace, takže aj málo faktur......je to hrozne!!!!! som radsej ked mam kopec roboty a ubieha mi to jedna radosť..... 😒

wolfskinka
25. sep 2009

ahojte, na chvilocku som sa sem zase dostala

orsulka
25. sep 2009

wolfi...........no čaf......ako ide dnes?????? 😉

kamka17
25. sep 2009

ja som dnes akási rozhádzaná, sa neviem zaradiť...či piatkom či predkrámové stavy...už aby bolo poobede, lebo tu asi niekoho pridusím... 😠 😒
a orsul...hádaj, čo dnes máme na obed v kantíne...smažený syr so zemiačkami... 🙂 🙂

orsulka
25. sep 2009

kamkaaaaaaaaaaaa ........................ 😠 😠 😠 😠 ja nemám ani obed...!!!!!!! netýr ma!!!! 😀 😀 😀
ale nepridem dnes k tebe na ten syr, aby si ma nepridusila... 😀 😀 😀

kamka17
25. sep 2009

no teba by som isto nie...ešte by som ti vybavila dupľu na syr 😀 😀
a že...že netýr ma...to je pekný výraz..ešteže si rozumieme 😀 😀

orsulka
25. sep 2009

kamka...ved to....ešte,že si rozumieme......ale dnes poobede idem s kamoskou von....tak si možno jeden švihnem.......taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak!!! a tam bude moje včerajsie cvičenie!!!!! 😀 😀 😀

romy01
25. sep 2009

tak kocky mam jednu vec vybavenu - ale aj tak nie uplne, tie vysledky chodia postupne asi ma porazi ale este jeden na HIV chýba, takze dufam ze to do pondelka bude, lebo utorok asi bude to OPU.
domka prave si stahujem tu stranku, neviem sa dockat az ju kuknem
inak baby ste mi urobili chut na syr 😀

wolfskinka
25. sep 2009

orsul ani sa nepytaj ... som znicena po tom vcerajsku, dnes som zavcasu vstavala lebo som mala nemcinu, boli ma hlava a k tomu programu som sa dnes este nedostala

orsulka
25. sep 2009

wolfi.....napi sa poriadne vody, alebo mineralky, nech nemáš deficit - vodny....a najedz sa...predýchaj, a až potom začni pracovať.....

romy...a kedy mas kontrolu???????

romy01
25. sep 2009

wolf, orsulka ma pravdu, chce to klud
orsul idem v nedelu na kontrolu a mali by mi uz asi definitivne stanovit termin OPU

orsulka
25. sep 2009

romy......ja mám obrovský pocit u teba, že to vyjde na 1x!!!!!!!!!!!! ja ani neviem preco.....ale mám 😉 😉

orsulka
25. sep 2009

a čo všetky spite??? alebo kávu pijete??????????????????? 😕 😕 😀 😀 😀

orsulka
25. sep 2009

alebo: wolfi sa zahrabala do ištalácie programu....
kamka nevie v praci kam skor
romy naháňa ostávajuce výsledky
domika sa postupne od ranajok už prepala až k obedu
survi...vegeti a oddychuje
minka relaxuje po športovom dni na gauči

😉

mzuzka
25. sep 2009

a my sme dnes trhli so svistami rekord. 3 hodiny spanku a uz sa nemozem udrzat v posteli. to len do tvojej statistiky orsul 🙂

domika9
25. sep 2009

zuzi zuzi za každeho hodinu? no snad ti vyspia po narodení dlhšie ako teraz 🙂
orsul nie nie ja dnes obed nevarím nechala som si honavariť a budu slivkove gulky mnamky to len pre inšpiraciu
inač som sa trošku pokrížikovala nech dokončím tie tulipany potom vam ich vyfotim ked to bude hotove

orsulka
25. sep 2009

mzuzka.....ja som na teba myslela, ale nechcela som ťa pisať do zuznamu nahlas, aby som vás nezobudila 😀 😀 😀 ale toto som ani len netusila.... 😀 😀

domika...mala by som cinknut svokre................slivkove gulky......dobrý napad!!!! 🙂 🙂 😉

mzuzka
25. sep 2009

oni budu spat po narodeni v noci. slusne vychovane miminka, piatky a soboty spim celu noc ako zabita. aj 12-14 hodin potiahnem.

idem aspon nahadzat do pracky ked uz sa tu potulujem po dome 😒 a cosi vyhutat k obedu. zajtra robim ten syr ,co ma tu s nim trapite uz 2dni.

wolfskinka
25. sep 2009

orsulka no hlava uz povolila ale som taka strasne unavena .. no baviim sa tu s tym pomalicky si zacinam davat suvislosti dokopy ale zase som sa daleko este nepohla

orsulka
25. sep 2009

wolfi...............a šak čo...... pomalsie dalej zájdeš... 😀 😀 😀

mzuzka....ja som niekedy po troch hodinách spanku čerstvejsia ako ked spim 8 hodin..... 😉
a teda 12 hodin som nespala v kuse asi 15 rokov!!!!!! 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
25. sep 2009

orsul no ved presne tak

mzuzka
25. sep 2009

svagor mi poslal fotky z oslavy tak som vytiahla jednu, kde celkom dobre vidno domcek, tak kuk moj album

romy01
25. sep 2009

baby som naspat.
orsulka dakujem zdá sa že tomu veríš viac ako ja, ale bodaj by si mala pravdu 😀 😀 😀
Inaksa mi to zase skomplikovalo. Konečne mám interné vyšetrenie, ale tam mi zistili že mi chýbajú ešte výsledky krvi - viem že ešte majú prísť výsledky na HIV ale vraj tam nie su ani výsledky na koagujáciu alebo ako sa to píše. Tak som volala k svojej obvodnej a tam sestrička zistila, že mi to nedala urobiť. Tak h 😀 ld ak im to bude chýbať budu to musiet vybrať tie jajka aj bez toho albo pojdeme naživo 😀 bez uspatia 😀

mzuzka
25. sep 2009

neboj romy, doriesia to. uz to je vo faze na spadnutie, tak nebudu spekulovat.

domika9
25. sep 2009

no čouž romy ked sa darí tak sa darí 😉

romy01
25. sep 2009

hej baby som si nemyslela že to budu doktori tak komplikovat, najskor interne robili na dva krat, teraz zas zistili ze sestra neposlal krv na vsetky vysetrenia, - jaj co ma este caka
inak ja som si vzdy vsetko musela raz tak odmakat ako ostatní, tak čo sa čudujem, že?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre