Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

mzuzka
28. sep 2009

domi, nemysli na take. mna to tiez matalo, ale uz prestalo. uz si vo faze kedy sa krivka potratovosti rapidne znizuje smerom dole, takze nie je dovod na paniku. doteraz bolo vsetko OK, sem tam niaky plany poplach, tak si to len uzivaj moja.

mna zamestnava moj syn, tak to mam lehsie. ten si vzdy dokaze najst sposob, ako odputat moje myslienky od tehu a nervit ma inymi vecami. najnovsie prisiel s novinkou, ze on uz nejde dalej do skoly. ja neverim, ze on niekedy s puberty vyrastie. uz je v nej od 12 rokov, ale mam pocit, ze cim je starsi, tym je to vacsi blb. keby mal v hlave vykradnute, tak ma to nezlosti, ale je dost inteligentny aby chapal urcite veci, el on roste nechce. je to absolutny flegmatik a to ma tak vytaca.

komarik
28. sep 2009

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej, teším sa s luculkou aj jej chlapiskom a s domikou a jej jednorčaťom. Super správičky. Ešte som zvedavá ako dopadli orsulka s kiarou. Hádam zajtra napíšu. 🙂

komarik
28. sep 2009

mzuzi, a jeho zrejme vytáčajú tvoje reakcie na jeho flegmatizmus, nie?

lucula73
28. sep 2009

komarik ahoj,aj ja sa teším,no moj mm má takú nádchu,že ma obchádza na dva metre,tak mi ani pusu nedal...xixi

orsul s kiarou obišli výletík do Martina v pohode...dúfam,že sa na mňa nenahnevajú,ale my sme sa dnes aj stretli,fajne sme pokecali,aj janula došla,takže super... 🙂

domi - tak predsa len jedno,supeeer,bude mať v domčeku aspoň viac miesta.

A prajem všetkým snažilkám,aby mali zachvílu aj ony bobáčikov v brušku 🙂

mzuzka
28. sep 2009

komarik, praveze nie. on reaguje absolutne pokojne ,vypocuje si moje prednasky a zakonci to nevinnym mozem ist do izby? a ja som do vyvrtky

kiara15
28. sep 2009

pekny vecer 🙂 🙂 🙂

lucul jasne ze sa nehnevame neni preco ale bolo suuupeeer!!! 😀 😀 😀
komarik ja som bola len na vylet s orsul ja idem na kontrolu v piatok takze ja este nic nemam nove 😉

mzuzi co mojko rozculuje ta ja to mam tiez doma proste musime tym prejst 😒

kiara15
28. sep 2009

domi gratulujem ze vsetko dopadlo ako ma a aj k jednoicke 😀

lusina
28. sep 2009

Ahojte babule,
baby ako sa to ráta, že kedy je prvý deň cyklu? ak dojde do obeda je prvý den a ked poobede alebo večer je prvý den až ten nasledujuci? dobre si to pamatám? nejako si to neviem ujasniť 😅

kiara15
28. sep 2009

lusi ahoj ano je to tak vecer ked dostanes tak 1dc sa rata az na druhy den 😉

mzuzka
28. sep 2009

lusina, v heliku to beru tak, ze ak pride mrcha do cca 13,00hod je tento den prvy den cyklu, ak potom tak az na druhy den je prvy den cyklu. mne to takto vysvetli krajko. ale povedal, hned ako dostanem, mam mu zavolat a on rozhodne. a kedze som dostala rano o 5tej, tak to bolo jednoduche 🙂

cikyta
28. sep 2009

Ahojte.
Romy-máme sa , no ... OK 😒 Dnes som ukázala snímok snímok z RTG Silvinkynho klbika a povedal,že to nieje vyklbene,len posunute trochu,takže mám byť kludná a v pohode.Stredu nám daju tie naše traky na mieru a po dohovore s ortopedom ich začneme nosiť 🙄
Držkajte sa kočendy.
Orsulík,ako? ☹ Mrzí ma,že nám dnes to stredko nevyšlo,ale verím , že už nabuduce výjde.Daj vedieť potom. 😉

orsulka
29. sep 2009

ahojte.....ahojte...ahoooooooooooooooooooooooooj 🙂)))))

gratulujem vsetkým dievčatkám, ktore tu vcera napisali vzborne spravičky !!!!! no baby....robite mi radosť.... 🙂

vcerajsi "výlet do heliosu, no super, s kiarkou sa nám pusy nezavreli 😀 😀 dosli sme do heliku a za 10 min vsetko vybavene..... 😀 😀 😀 lieky prevzate.....Kiara mi zastupovala manželika vcera...hihihihih

potom sme fakt neplanovane urobili stretko v Bojniciach a zase hodiny leteli jak blaznive.....a taketo neplanovane stretka su naj...naj..naj...
kiari...idem dnes doobbeda do PD, tak sa zastavim vratit ti bundičku 🙂))))

domika.....tesim sa , že si OK....a posluchaj Dr....a šetri sa!!!!!!!!!!!

roma....ty mas zajtra velky den...tfuj-tfuj-tfuj......

orsulka
29. sep 2009

ciky...milačik.....aj nam bolo luto, škoda , že to nevyslo, už aj Kiarka sa na Vas tesila...tak ale určite nabuduce sa uvidime.....a som rada, že to vyzera dobre...to niekedy tie prve infošky od lekárov dokážu tak vystrašiť, že človek nevie kam skor skočiť......ale som rada, že sice to nie je uplne že OK, ale ten klbik je len trosku posunute......Sisi je silne dievčatko, ona zvladne aj tie traky....

mzuzka....takže ked poslucha mm, tak Eman nie????? no to je ťažko s tymi chlapmi.....a syna nechaj este tak, dva tri dni aj tyžden.....a možno aj on sam zmeni nazor na skolu.....ked nie, tak či onak, budeš musieť vysvetlovat a sanžiť sa ho presvedcit o tom, čo by mohlo byť pre nehpo naj... 😉 😉

orsulka
29. sep 2009

hmmmmmmmmmmmmmmmmm.....7:45 a nikde nikto..... 😔

tak ja sa teda posuniem o firmu dalej...... 😀

zatim......pekny den....pa pa pa 😎

surviver
29. sep 2009

dobre ranko 🙂

orsulka jedina poctiva,už "zarezava" v praci,tak super,že ste sa aj vystretali včera 😉

lucula,tak teda blahoželam k chlapčekovi,dalši do partie 🙂

domika a Ty len pekne lež a ne že budeš tu terasu umyvat 😠 len sa pekne šetri....

komarik a dufam,že dnes podaš info 😉

všetky ostatne prajem pekny dniček 😵

komarik
29. sep 2009

ahojte ranostajky,

mzuzka, no puberťáci vedia teda poriadne potrápiť rodičov, počkaj keď ťa budú trápiť 2 naraz 😀

orsul, kiari, som rada že vám výlet tak pekne vyšiel. Museli ste mať veselo. 😵

ciky, ja som ani nevedela že máte problémy z kĺbikom. Moja malá, zlatá Sisinka - aj má bolesti? ☹

survi, idem až na 17.00h ale potom sa určite ozvem 😉

kiara15
29. sep 2009

pekny den vsetkym 🙂 🙂

orsul diky za bundicku ja si raz zabudnem aj hlavu 😀 😀

ciky skoda ze to nevyslo ale hlavne ze Sisi je ok ale pozerali sme si ju s orsul v heliku 😉

komarik a ty sa drz a potom podaj info?? 😉 😉

komarik
29. sep 2009

jasné, kiari 😵

domika9
29. sep 2009

ahojte tak ja som dnes vstala z postele o siedmej a tosomsauž od šiestej prevalovala tak si myslím a budem možno dmesprva na koníku a potom som si povedala že ešte nejdem zapínať pc lebo to by už bolo so mnou važneranovstaneš a prva myšlienka koník 😀
tak som sa bacla v župane na gauč a tam som zaspala na hodinu skoro tak čo už no asi mi ešte chybalo nemalasom vyliezať z postele 😀

survi neboj nebudem ju umyvať ta bude takto už až do snehu tak ale od pilín ju trebalo očistiť ale budem sa asi naozaj viac šetriť lebo tak som si už pomali začala ja vysavať mm mal vela inej prace tak mi bolo aj luto ho niekedy ešte v sobotu večer po celom dni a týždni pytať aby ešte pratal a v nedelu sa u nas moc nerobí lebo je nedela tak som si občas povysavala ja ale asi to nadalej necham na neho

orsul ip

inač u nas dnes riadne fuka

ciky mate super fotečku v albume 😉 a neboj Silvinka to iste zvladne je to lepšie ako keby mala mať vyklbeny ten klb mala by s tým väčšie problemi takto sa to da iste do poriadku

domika9
29. sep 2009

inač viete o tom že vyklbenie bedroveho klbu a s tým spojene balenie naširoko sa vyskytuje len v našom okolí ?najdem ten članok a naskenujem vam ho je to velmi zaujímave ale napríklad myslím že v nemecku take niečo nepoznaju

orsulka
29. sep 2009

domi...nemám žiadnu IP...mala by som mať????????????? 😕

orsulka
29. sep 2009

kari...nie je zač.....ja som si to vceran estihla ani vsimnut 😀 😀 😀

domika9
29. sep 2009

už maš orsul

orsulka
29. sep 2009

oki zlato.......mas to spat .-)))

wolfskinka
29. sep 2009

dobre ranko , skor som nestihla

orsul tak ako kedy zacinas ?

orsulka
29. sep 2009

o mesiac wolfi..o mesiac..... 😉

orsulka
29. sep 2009

no vlastne kurnik ani nie o mesiac...tak o pol mesiaca, lebo ved od prveho dan cyklu....
a Kiara mi vcera povedala, že to bude tak okolo 16.10. 2009 !!!! hihihihiih
takže asi tak začnem uživat tie lieky......
😉

domika9
29. sep 2009

orsul ip

wolfskinka
29. sep 2009

orsulik super tak to budeme spolu cakat na vysledok 😵

lucula73
29. sep 2009

ahojte 🙂

trošku som behala po vonku,len teraz som došla...
komarik držím palčeky aj tebe,možno ti dnes tiež povedia,či máte pipíka alebo nie 🙂
A ďakujem všetkým ešte raz,už sa s tým zmierujem,že bude chlapček,bola som včera trochu mimo,lebo mi až poobede došlo,že moj sen o dvoch babách je fuč... 🙂 a nakoniec je to úplne jedno.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre