Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

komarik
29. sep 2009

ahojte, tak ja som straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaašne sklamaná. Viete čo budeme mať? Ani sami nevieme. Bola som pripravená na všetky alternatívy ale na to že nič nebude vidieť nie. Celý čas bolo malé otočené zadočkom a ani sa nepohlo. Pred príchodom do ambulancie sa hmýrilo a aj po odchode z ambulancie mi išlo rozkopať brucho ale tam nič. Musela som mu dohovárať že či sa to patrí. Sľúbila som si že kým nebudeme vedieť čo to bude nekúpim žiadne vecičky. A ja ich už tak veľmi chcem kupovať. ☹

Ale hlavné je to že sme zdraví. O dva týždne ideme na cukor a 12.10. na 4D do Heliosu. Dúfam že sa to dozvieme tam.

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kiara15
29. sep 2009

komarik to nevadi hlavna vec ze je vsetko ok a za 2tyzdne to urcite budes vediet 😉 😉

komarik
29. sep 2009

kiari, v to dúfam lebo ma porazí. Človek stále len musí čakať - najprv dlhé roky na tehotenstvo, potom na potvrdenie tehotenstva, na prehliadky u lekára či je všetko v poriadku, na výsledky testov a dokonca aj na pohlavie. Mňa už to čakanie nebaví.

kiara15
29. sep 2009

komarik tak to ti davam za pravdu stale na nieco cakame ale potom ked sa dockame tak to bude nadhera a radost 😉 🙂

komarik
29. sep 2009

musím sa s tým nejak vyrovnať. Idem sa asi venovať drahému. Zajtra odchádza na týždňovku.

kiara15
29. sep 2009

komarik veru s chod mne odysiel v nedelu asi na 2tyzdne ☹

domika9
29. sep 2009

ano survi vychdzky mam 2+2 hodiny adoktor bol velmi zlatý ked mi ich písal tak že či mi tak vyhovuju a ja že mi je jedno ako mi da tak budem mať aon že kedykolvek mi ich može prepísať

cikyta
29. sep 2009

Ahojte.
Komarik-Silvinku to nebolí.Len sa môže stať,že bude mať o nejaký centimetrík kratšiu nožičku a krívať.Takže preto musíme zajtra začať baliť naširoko pomocou "frajtovej perinky s trakmi".Normálne balenie s dvoma plienkami nám nepomohlo.

mzuzka
29. sep 2009

ahojte, vidim ze maly komarik je tajnostkar 🙂 aj mi mame jedneho takeho trucmena. ked sme boli na presvetlenie sije, tiez mi asi 3minuty v kuse doktor vrtal 2mi prstami do brucha, co sa mysiak ani za svet otocit.len sa vzdy pomrvil a hotovo.

ciky, moja zuzka mala tu perinku,ale ona ju mala od 3mesiacov do 8. nema ju sisi niako neskoro? inak vdaka tej perinka nikdy nelozila po 4roch.rovno sa stavala na nozicky aj ked jej ju dalai dolu, uz bola zvyknuta a zacala chodit naplno v 10tich mesiacoch. lebo mala pevny chrbat a nozky.

mzuzka
29. sep 2009

akurat pisem dcere instrukcie o prilete. uz o tyzden pride. sa tesiiiim.

kuspitka
30. sep 2009

Ahojte.prajem vam pekne rano.
ako sa mate??
pekne vam pribudaju tt dievcata.
cikyta citam,ze malu musis balit na sirok

orsulka
30. sep 2009

dobre rano baby .-)))

no kuspi.....že sa ukážeš!!! hihihihihih........sme ťa ohovarali s Kiarkou splu, že si sa dlho neozvala.....tak verim, že sa mate dobre, a že je vsetko tak ako ma byt....🙂))))

ciky....ty to mas vskutku s malinkou pestre a sledujem, že sa nenudiš ani jeden den.....čo den...ani hodinu!!! 🙂))) a ako havo???? už je v poriadku a pekne strazi malu Sisi ?????

inak je fakt mila na fotečke v Heliku.....na zožratie !!!!! 🙂 🙂 🙂

kuspitka
30. sep 2009

orsulka.celkom dobre sa mame.az nato ze mam choreho ocka aj svokra.a ja mam stale bolesti tak dlho nesedim ani za pc ani ma to uz netaha.

a ty co ako sa mas???teraz by si mala mat KET,alebo si mala???

orsulka
30. sep 2009

kuspi.....zacnem tak o pol mesiaca...KET.....bola som v pondelok v Heliku pre lieky a pokecat s Mgr. Mikulovou .-)))))) hoci mi povedala, že ja som HROZNY pacient, aj tak ju mám rada 😀 😀 😀

je mi luto, že starky takto chorlaveju, ale urcite sa tesia na vnučku a to ich bude povzbudzovat...... 😉 😉 dufam, že svokor nie je zas v nemocnici.....to on bol v MT,vsak?????

kuspitka
30. sep 2009

hej on bol v MT .teraz je v Nitre tam ho pondelok operovali.dnes ideme zanim a vo stvrtok domkov.zas mame vsetko rozbehane.
tak uz sa tesis velmi .budeme drzat palce

orsulka
30. sep 2009

Kuspi...tak dufam, že bude OK.......a aj vy 😉

mzuzka.....poklad vy ste OK??????? lebo som dnes v noci nejak nemohla spat......bola som 3x hore, a potom nie a nie zaspat..... hmmmmmmm???? čo to ???čo to?????? bola si v praci?????? 😉

kuspitka
30. sep 2009

ved aj ja dufam,ze vsetko bude ok.
kedy zacinas brat lieky??

orsulka
30. sep 2009

okolo 15-16. oktobra.......

kuspitka
30. sep 2009

tak to budete mat tehu vianoce.verim,ze sa vam to podari.

orsulka
30. sep 2009

KUSPI....dik .-DDDDDDDDD velmi pekne dakujem.....viem, že veriš 😀

kuspitka
30. sep 2009

hej velmi verim.tak ved sa raz aj stretneme zas.
ale podari sa vam to musi uz

orsulka
30. sep 2009

😵 😵 😵 😵

kuspitka
30. sep 2009

moja ved budeme musiet ist na buduci rok do heliosu tak zoberiem aj malu tam a ukazem.
dufam,ze este pred porodom budeme mat cas a stretneme sa.zorganizujes stretko.

kamka17
30. sep 2009

dobré ránko prajem 🙂 🙂 u nás už druhý deň že zamračené a zima... ☹ ☹ 🙄 ale hádam sa to ešte umúdri

kuspi čavo...tebe tie tt tiež pekne pribúdajú, tak sa hlavne šetri a oaptruj, nech to zvládnente do konca v pohode a tiež verím, že starkí sa obaja rýchlo vyzdravejú a budú sa tešiť s malej 😉 😉

kuspitka
30. sep 2009

kamka dakujem.tak okrem bolesti nic mala je riadna nezbednica.

emulienka99
30. sep 2009

Ahojte kočky, nemám gonal neviete pomôcť ?

orsulka
30. sep 2009

emanilienka.......tak ja osobne nie......možno teda vteme mam/nemam lieky.....ale tam si už asi skušala.....

orsulka
30. sep 2009

KAMKA... ahojček .-))

minka051
30. sep 2009

Ahojte pekné aj ked zamračené ránko prajem 🙂

No presne ako som už minule vravela ked má mrška prísť tak nieje 😠 Tak uvidím keedy dorazí. Včera nepomohlo ani ťuťumuťu, a ani pohár červeného vínka. 😀 😀 A navyše som nespala skoro celú noc.

Tak teraz si budem asi v práci búchať hlavu od únavy do PC..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre