Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kiara15
28. okt 2009

romy denis ide tiez v piatok?no super mozno sa aj uvidime 🙂 tehu knizku ti da az tvoj gynekolog 🙂

wolfi 😀 😀

wolfskinka
28. okt 2009

kiari co sa smejes ??? vies o ktorom smajliku hovorim ?

kiara15
28. okt 2009

wolfi nevidela som ho ale si ho viem predstavit preto sa smejem 😅

wolfskinka
28. okt 2009

skusim ho niekde pohladat na webe a dam si ho do albumu ale je uzasny

a ozaj kiara ak mas icq tak si ho pozri priamo tam

domika9
28. okt 2009

no ahojte tak konečne som dorazila domov 😉
tak mam streptokoka 😖 , tak mi dal lieky na 6 dní tak snad to bude ok ktovie od kedy sa tam drží a ja som to ani len nespomenula s tym vytokom lebo som bola presvedčena že v tehotenstve to tak byva - čo je síce pravda ale že ho treba preliečiť takdufam žebude babo v poriadku ☹
ale ... spravila som si aj radosť kupila som si novu kabelku ved tych nieje nikdy dosť -poznate to 😉
a objednali sme tych čonam prídu tu linku merať a tak sme dnes toho vela obehali čo ma teší a ešte som si kupila latku na tehotenske tričko - som zvedava kedy si ho ušijem 😀

domika9
28. okt 2009

orsul na zajtra tfuj tfuj vela šťastia a pohroz mu že u mamky treba počuvať 😉
kiara tak superinač ten žltkovy vak plni funkciu ktoru neskor preberie placenta lakže koncom 3 mesiaca si to vymenia a žltkovy vak zanika 😉

denis19
28. okt 2009

ahoj,
tak si dominika nakonec dopadla dobre, to je fajn a mít k tomu jako bonus kabelku, no neber to!!! 😀

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
domika9
28. okt 2009

katarínka bežny vyter počas tehotenstva -pred týždnom ked som bola v poradni mi brali aj vyter a tak sa na to prišlo

larati
28. okt 2009

ahojte kocky, rada by som sa spytala na nieco. dnes som presne tyzden od ET, a zacala som len tak jemne krvacat, viete mi poradit, co robit v takomto pripade? mrchu mam dostat az v sobotu.....za kazdy nazor dakujem, bo sa dost bojim.......

mzuzka
28. okt 2009

ahojte helinky, nie je mozne vas docitat, tak neviem ci sa vobec dostanem do obrazu, ale v pasoch vidim nove tehulky, ktorym strraaaaasne moc gratulujem. vidim, ze tie nase virusiky sa ujali, takze snazilky do toho.

my sme mali trosku problemy, tak nebol cas, ani chut na konika, nie ze by ste mi nechybali, ale sem tam mi oci padli do tem, ktore na mna neposobili velmi povzbudivo, tak som sem radsej nechodila vobec.
ale uz sme v pohodke, a mozeme sa povzbudzovat navzajom, tak este raz zdraviiimmm.

evulka777
28. okt 2009

ahoj larati, neboj, to špinenie bude zahniezďovanie drobčeka. Ako sa cítiš? Taaaakto držím prsty. 🙂 🙂 🙂

denis19
28. okt 2009

larati také si to myslím, s tím uhnízdováním 😀

larati
28. okt 2009

evulka,ahojcek - no to sa mi v zivote nestalo aby som mala mrchu skor ako ma byt....tak mam strach....
denis myslis ze to bude prave to uhniezdovanie?ja totiz neviem ci mam volat koordinatorku, alebo ako postupovat....

denis19
28. okt 2009

já bych ješte počkala, mne když se uhnítdovalo,tak šlo zemne vše spodkem i vrchem, dej tomu čas a to nemluvím o tom jak mne bolelo bricho, jako pred mnstr, tak vydrž, nemyslím, že je to zlé, i jedna známá mela špinení a je tehul 😀

larati
28. okt 2009

lenze toto nie je spininie ale krvicka......

denis19
28. okt 2009

neprehánej, je to špinení a hotovo 😲 a jsou i prípady že ženy i menstruují pri tehotenství i tri mesíce......je to moc té krvičky?

domika9
28. okt 2009

mzuzka no super že si sa nam ozvala som rada že problemi su preč držím palce aby to tak aj ostalo 😉
larati -ja ti nevím karle ale zatial sa nestresuj niekedy može byť aj krvička pri uhniezdovani podobna slabšej mrche - tolko moja teoria , držím palce

larati
28. okt 2009

nie je to nic silne, len na toaletaku, ale viete, je to take nemile prekvapenie 😝

lucula73
28. okt 2009

larati ahoj,tak skús zavolať zajtra do helíku,čo ti poradia,lebo niektoré babenky,keď začali krvácať,tak im upravili dávkovanie toho utrošu....ale verím,že ten drobček sa iba uhniezďuje 😉

larati
28. okt 2009

lucul dik, skusim sa zajtra aspon spytat, snad budem potom mudrejsia 🙂

kiara15
28. okt 2009

domi diky za vysvetlenie vsak som ale blba 😀 😀

larity veru zavolaj budes kludnejsia 🙂

mzuzka
28. okt 2009

krasne snicky prajem 😵

denis19
29. okt 2009

Dobré ránko preji všem!

lusina
29. okt 2009

druhááááááá, dobre ránko 🙂

denis19
29. okt 2009

lusina
ahoj, na tebe si nejak nevzpomínám, nechodím sem teda nejak často, repektive pripletla sjemse sem jen nedávno,ael ty jsi tu nebyla?????

lusina
29. okt 2009

ahoj denis, ja som na koníku stara páka, len som dlho neprispievala, ale v poslednej dobe to naprávam 😀 ,ale varím, že niektore baby si ma pamataju

denis19
29. okt 2009

lusina
tak to určite, že si te pamatují, takový náboj optimismu se nedá zapomenout 😀
a vidím, že se snažíte otehotnet , tak na jakém levelu se práve nacházíte???? 😝

lusina
29. okt 2009

denis, som dnes 12 den po kete

denis19
29. okt 2009

no to zní super a bude doma testovat?????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre