Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

janicca
28. feb 2010

Orsul tak to si bola ty čo si ju zobudila ???? :a ja že Wolfi..... 😀 😀 😀 a ozaj no zuzka tu veru dlho nebola no určite sa má čo obracať šak ona dá určite o sebe vedieť ...... 😉 a neboj zajtra bude slnko svietiť ráno vstaneš to správnou nohou a povieš si aký krásny deň ma čaká ... 😵 😵 😵

maryah
28. feb 2010

baby, nebolia vas prsia? mne zacali este pred OPU a este stale ma bolia 😖

orsulka
28. feb 2010

janicca...ja viem, že vyjde...a bude svetlo...a ja budem musieť isť do práce... 🙂 🙂 🙂 🙂

maryah...mna prsia nebolia..... 😀 😀 😀
ak bolia, tak to pripis hormonom, co si brala...to je v pohode....len vydržať... 😉

strelka11
28. feb 2010

mna boleli az do 6dna po ET samozrejme aj predtym,ale po tom 6dni uz nic,uz ma len pobolieva brucho ako by mala prist mrcha

maryah
28. feb 2010

orsulka, no budem musiet... a hlavne manzel 😀 😀 😀

orsulka
28. feb 2010

😀 😀

janicca
28. feb 2010

Orsulka práve to som mala na mysli že zajtra treba ísť do práce a to bude len pondelok ale tie dni tak bežia že ani sa nenazdáme a máme piatoček .... 😵 a ako drahý nožka sa lepší ???

brmbolcek
28. feb 2010

Janka- aj ja som si dnes povedala ze &zuzanka tu dlho nebola 🙂 🙂 🙂 , mame spolocne myslenie 🙂 🙂 🙂 a s tym nosenim to tak zle nevidim , lebo ked som sa divala do albumiku kde ste odfotene so stretka tak ste tam sami lusk 😀 😀 😀 radost nosit take zienky 😉 😉 😉

orsulik- ahpoj moja, 🙂 🙂 🙂 🙂 tak ako po strasnom dlhom pracovnom danovom priznani ? 😀 😀 😀 uz su hotove ? ci ? ee 😉 😉 😉 mamina ti uz doniesla vsetky podklady ? a Ferko ako uz nozicka poslucha ? a hlasim sa na stierkovanie aj ja to budem potrebovat 😀 😀 😀 a dakujem za KUK v albumiku 😉 😉 😉

Kamka- teraz mas dovolene lezkanie , maskrtenie , lenosenie 😀 😀 😀

a ja som dnes fetalovala 😀 😀 😀 😀 , dufam ze som to dobre napisala 😀 😀 😀 😀

pozdravujeme Stellku, Matuska, Timurka, a nase prve dvojicky od Zuzanky 😀 😀 😀 , Kamilku, a nasu jednozubkovu Sisinku

---a ja mavam nocne smeny lebo chodievam stale cik, cik, 😒 😒 😒 😀 😀 😀 😀 tak Ciky ty kojis a ja to cik cik 😀 😀 😀 😀

janicca
28. feb 2010

brmbolček áno áno dobre si to napísala ale to musí potvrdiť Orsulka lebo to je z jej osobného slovníčka ..... 😀 😀 😀

brmbolcek
28. feb 2010

janka- dakujem za kontrolu 😀 😀 😀

domika9
28. feb 2010

žienky idem aj ja fetalovať ale mam len maličko tak to bude raz-dva 😉

orsulik nas..ka to ked nejde niečo podla planu a bytík alebo dom hore nohami -čo?

domika9
28. feb 2010

poznam to 😀

brmbolcek
28. feb 2010

jaaaaj Domika- teba som sa chcela opytat ci uz si v poho ..... myslim polievka 😉 hav, hav

cikyta
28. feb 2010

Orsulik-nebud smutná.Ten hokej aj mna nas..l 😠 Normálne ho sledujem od pol 4 a oni to takto dose.ú 😠
A ked prideš,určite ju oblečiem do toho a dá ti velikánsku pusinku 😲
Aj ked možno "bezzubkovu",lebo dnes si skoro ten jediný zubok vybila.Na návšteve padla o postel a nabila si bradičku.Tak má modrinku na brade a ani si netrufam kuknuť do pusy,či tam ten zubok je.
Pri tom páde majitelka bytu utekala od strachu fajčiť,ocko sa spotil a sedel žltý ako čínan,ako mu bolo zle od strachu a ja som kriesila Sisu,nech vobec v tom ukrutnom reve nejako dýcha 😢 ☹

Brmbolcek-trošku to boli,ked ju kojim,ale omnoho viac ma boli,ked sedim v podprde a ona sa rozbehne a zahryzne mi pod pupok do slaninky s tou "ihličkou" 🙄Neviem,čo to má za blbý zvyk mi hrýzť a sať pod pupkom.Normálne tam mám niekolko cucflakov a bolačky 😀 😀 😀

orsulka
28. feb 2010

domika....jo jo jo......ked to nejdeeeeeeeeeeeee...tak to nejdeeeeeeeeeeeeeeeee !!! 😀 😀 😀

ano potvrdzujem FETALOVANIE......robila som to fčera - a tusim budem asi tak pozajtra 😀 😀 😀

brmbolcek
28. feb 2010

ciky... - aj som na teba myslela ze ci si uz s navstevy domka.....ako bolo ? aj tam behala na tvoj pupcek 😀 😀 😀 , vies ona zastupuje tatina tak sa necuduj, co je doma to sa pocita 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

moje zlate Sisuliatko.... este ze aj tak dobre dopadla, chuda moje , posielam velky usmev 😀 😀 😀 😀 😀 😀 u mna zatial viac zubkovy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

domika9
28. feb 2010

brmbolček už ma to fakt neserka čo už narobím načo si robiť hlavu pre taku blbosť -ale nas...lo ma to
ale už je to ok

brmbolcek
28. feb 2010

Domika- robis mi radost ze to tak bravurne beries , 😉 si jednicka 🙂 🙂 🙂

dievcence podarilo sa vam niektorej z vas predat lieky cez net ? mam nemam lieky ?

cikyta
28. feb 2010

Na navšteve som mala slaninu schovanu 😅

Zase sa tu fetaluje? Mala to robiť dnes,ale černoch má volno,tak si musim sama zajtra 🙄

cikyta
28. feb 2010

Brmbolcek ja som ich cez net darovala.

cikyta
28. feb 2010

Ja dnes zabudam písať vo všetkom "sa"-takže som ako Ildiko 😀

brmbolcek
28. feb 2010

ciky- Ildigo- mas IP 😀 😀 😀

brmbolcek
28. feb 2010

... zelam dobru nocku a sladke snicky a do noveho tyzdna vykrocte tou spravnou nozkou 😀 😀 😀

renka1801
28. feb 2010

ahojte, ja som bola na svojom 1. IUI včera v Heliose, a bola som tam už o pol 10. Tak ak som dobre čítala tak aj Kamka tam bola včera. A dr. Krajko hovoril s andrago...že má transfer tak to si bola možno ty Kamka.

wolfskinka
28. feb 2010

brmbolcek ... na tej ulici kde je netopier je tehotensky obchod, mali tam asi najlepsi vyber ... a aj velke cisla .. ked som kupila ja na seba tak to je co uz povedat

mzuzka
28. feb 2010

ahojte helinky moje, som vas zbezne docitala, v prvom rade posielam fufu silvinke a este jedno fu fu,moja hviezdicka.

kamka drziiim silno palceky 😵 😵 😵

orsuul, ahoj zlatinoo, ty len prerabas a prerabas .... stale si vies nieco najst. 😅

brmbolcek ty si tu taky vesely prispievatel, plny optimizmu, to sa mi velmi paci. tvoje pismenka normalne dodavaju energiu sami o sebe.

joj, tehulky, krasne vam naskakuju tie tyzdne, a hlavne menia sa na cisielka pred pismenkom d 😅 😅 ja ked sa pozeram na svoj nick, tak sa smejem, ze by ma v zivote nenapadlo, ze budem mat 4 deti 😕

co sa tyka casu, mate pravdu mam ssa co obracat, zatial som este akosi nenasla ten spravny stereotyp, aby som stihla vsetko, co by som chcela. dufam ze ho aspon raz najdem, lebo inak netusim ako to zvladnem.a moje sviste uz zacinaju prejavovat, ze su dvojvajecne a ze od bruska sa chovali ako kazdy sam. risik papa castejsie ako marko, rad sa pestuje a uz pomalinky prisiel nato, ako funguje mama. zamrncim, ak nedobehne hned, tak zaplacem, pride vezme ma na ruky a hned som usmiaty 🙂 markovi pre zmenu vravime spokojnicek, ten spokojne pocka, kym sa risi napapa, kym sa risi prebali, kym sa risi okupka... bude lezkat, usmievat sa, cuckat si prstek a spokojnickovat 😀

boze, ale keby ste ich videli, aki su krasni. ja si ich kolkokrat, len tak polozim na postel a aj pol hodiny sa na nich pozeram. kazdy iny, ale tak krasni, joj...

dnes som sa trosku pobavila, ked som na nete hladala infosky o strave v kojeni. jeden odborny clanok tvrdi, pit mlieko kvoli doplnaniu kalcia a prirodzenej tvorbe mlieka, min 1l denne.druhy odborny clanok tvrdi, mlieko je alergen a ako take nepit, len vyrobky z neho jest (syry, tvaroh...)
jeden odborny clanok tvrdi, jest vela orechov, kvoli omega 3 a omega 6 kyselinam, druhy tvrdi orechy nejest vobec, lebo je to alergen..... a tak je to napr aj s mrkvou, lebo vraj zduva, ale pre druheho upravuje stolicu a pod.

potom o kojeni - jedna odborna rada mi vravi kojit stale tu istu dvojicku, z toho isteho prsnika, lebo, kazde dieta ma inu potrebu a ked bude papat z toho isteho prsnika, bude si regulovat potrebne mnozstvo zadneho mlieka. ale druha odborna stranka ma vystriha, ze treba deti striedat, lebo prave preto, ze kazda dvojicka ma inu potrebu a intenzitu sania, ak budem kojit z toho isteho prsnika, vzniken mi hormonalna nerovnovaha a mozem mat z toho psychicke problemy 😀 😀 😀

no a hladaj rady odbornikov 😕

jerryjanka
28. feb 2010

no mzuzka tak si teraz vyber 😀
ale mne teda pride logicke kojiť na striedačku - ale oni sa fakt nikdy nedohodnu asi 😀

babulky mam zly pocit asi žiadne iui nebude - normalne už na 11 DC mavam skoro pozitivny test
a teraz nič - ani duch na ovu teste ani bolesti nič
takže asi tam nebude nič 😔

domika9
28. feb 2010

jerry nevzdavaj to ved ja som nemala na 12 alebo 14DC žiaden folikul až na 17 DC som mala a vidíš dalo sa 😉 držím palce

jerryjanka
28. feb 2010

domi dakujem za povzbudenie - ale my tam nebudeme môcť isť na 4x kvoli iui, to by muža vyhodili z prace takže ak tam nebude teraz nič tak tento mesiac je pase 😔

orsulka
1. mar 2010

dobre ranko prajem....

mzuzka...no ahooooooooooooooooj..🙂))))))))) aaaaaaaaaaaale som rada, že maličkí ti robia radosť.....a Marko aký uvedomely od malička... 😀 😀 😀 to bude iný "kľudas" .-)))) toho asi len tak nič nevyhodí z miery 😀

Ciky....toto naše malé šidlo da teda fakt poriadne zabrať.. 😀 😀 hlavne, ked zamestná vsetkých co su alebo aj tých co prišli na návštevu.....ale podla mna stále lepšie ako keby sedela na jednom mieste, akože daj tú slamu padnem na ňu!!! 😀 😀

jerry....presne tak...este nie je den "D"........ 😉 😉 držim pršteky.....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre