Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
17. jún 2010

@cikyta ty už si davas otazku, aj si sama odpovedáš ???? 😀 😀 😀 😀

kamka17
17. jún 2010

ciky...môžu...len moje myšlienkové pochody po obede akosi nedopísali myšlienku... 😖 😖 🙄 🙄
keby ste boli na prízemí, tak ten amnat by mohol vyskočiť von oknom...čo by bolo z toho vysokého poschodia horšie... 😅 😅 chápeš??

wolfskinka
17. jún 2010

no inac ja som tiez po obede .. plnena paprika mnammmmmmmmm

orsulka
17. jún 2010

wolfi...veru plnená paprika mnaam ...to som už dávno nejedla......
ja som prave dotlacila pecene zemiaky a take sote z bravc. maska, s angl. slaninkou, kukuricou a porikom ....teiž som si dobre navarila 😀 😀 😀 hlavne, že je žaludok zas trosku v klude 😉 😉 😉

zlatanka30
17. jún 2010

viete mi niekto povedat podla coho urcuju v heliku lieky na stimulku a protokol?????

cikyta
17. jún 2010

@orsulka Ano.To ja tak už doma od rána.....vypytujem sa všetko Sisi a v zápätí si odpoviem-takže už pomaly choroba z povolania 😀
@zlatanka30 Myslím,že podla výsledkov krvy.Z nej určia postup stimulky.A aj podla celkoveho zdrav.stavu pacientky,veku atd...

kamka17
17. jún 2010

wolfi...ja idem na poradňu až v utorok

orsulka
17. jún 2010

@cikyta aj som si myslela, že to takto nejak bude......že ked si si Sisi sama doma...tak sa opytas......a potom si aj odpovies..... 😉 😉

tak som tu v praci ostala sama....no fasa...no fasa.....ale rozmyslam, že zdrhnem...do jedenho obchodiku nakupit krstnej dcerke do Kosic nejaku Hello Kitty...ta to teraz frci nie????? vraj maju nejake pekne klobuciky aj siltovky a tak... 😉 😉 aj ponožky a podkolienky 🙂))))

cikyta
17. jún 2010

@orsulka Jasne Orsul.
Podla veku.Najprv hello kitty,potom Miny (mickey mouse),potom Barbii princes a nakoniec Hanah Montana. 😀

zlatanka30
17. jún 2010

cikyta dakujem.takze musim verit doktorovi co mi naordinoval 😀

wolfskinka
17. jún 2010

kamka tak dufam, ze v utorok prezradis co to bude ...

orsulka podla toho ako je vellka .. hello kitty leti a u takych vacsich dievcatiek leti Hanah Montana

wolfskinka
17. jún 2010

to je sranda, kym som si precitala co napisala cikytka, tak sme ti napisa obidve to iste .. 😀

kiara15
17. jún 2010

tak a lieciky su uz obiednane a zajtra si idem po ne 😉 😉

wolfskinka
17. jún 2010

kiari no super ... budeme drzat palceky, idete do toho asi s jannicou spolu v auguste

wolfskinka
17. jún 2010

akurat mi volala kamoska, tak buduci tyzden si mam vybavit predoperacne vysetrenia a buduci tyzden uz idem na kontrolu aj do porodnice ku tej dr., co idem ku nej rodit, tak som zvedava kedy to nakoniec bude, buduci tyzden budem vediet viac

mzuzka
17. jún 2010
cikyta
17. jún 2010

@kiara15 super 😵 Tešíme sa...tfuj tfuj
@mzuzka Teda Zuzi.Ste užastná rodinka.Máš nádherné detičky.Si krásna maminka.

mzuzka
17. jún 2010

ciky dakujem 🙂 skoda ze mi to nevyslo sa svami stretnut 😒 ale marko bol strasne upistany, tak som ho nechcela trapit. ale vychutnat si sisu nazivo, joj to by bol zazitok 😵 hadam niekedy nabuduce. dufam, ze ste si to uzili.

kamka17
18. jún 2010

tak prajem pekné piatkové ráno...zase upršané, ale však neva, ide víkend, tak aspoň doma budem pod perinou 😎 🙂

zuzi, malí aj veľkí sú fakt zlatí...a škoda, že sme sa nemohli stretnúť, ale však nabudúce...to už aj svišti budú väčší a aj viac detičiek bude na svete...to potom bude fakt detí ako smetí... 😀 😀 😎

kiari...nová fotečka, pekné...a super, že už aj ty budeš mať lekáreň v chaldničke, zas väčšia motivácia na začatie stimulky 😉 😉

janicca
18. jún 2010

bré ránko aj ja vám prajem ... 😉 tak dnes to vyzerá že budeme len dve pracantky

@kamka17 u nás zatial slnečno len neviem do kedy ........tak dnes to vyzerá že budeme len dve pracantky 😉

@kiara15 pekné foto kočica z teba 😉 😉

@mzuzka to máš súrodencov alebo svoje deti ???...vyzeráš ako ich sestra a nie mamina ...... 😀 😉 😉 svištíci su krásny na spapanie .. 😵

janicca
18. jún 2010

a teraz kukám dva krát sa mi opakuje tá istá veta asi som to na ho..o z kopi aj to sa stáva....to bude asi tým piatkom ... 😝

brmbolcek
18. jún 2010

pekne piatkove trosku uprsane a chladnejsie ranecko 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

@wolfskinka -
pri stavebnom povoleni sme potrebovali suhlas od kazdeho suseda s ktorym susedila dookola nasa chalupa .... najprv sme sa ich isli opytat teda skor oboznamit co mame v plane , a potom ich stavebny urad predvolal a tam to podpisali ze suhlasia so stavbou.... Na stav.urade maju tlaciva ktore oni im poslu na ich adresu a oni sa tam potom vsetci dostavia a oboznamia sa ake vysoke to bude , ci im to bude zaclanat do ktorej strany budu okna atd....

@kiarka15- super, gratulacia ku liecikom

@mzuzka- krasna rodinka je z vas 😉 😉 😉

kamka17
18. jún 2010

jani...si mi ušla z facebooku...u nás už je sícepo daždi, ale zamračené a asi to dnes nebude lepšie, ale šak nejako vydržíme...

kiara15
18. jún 2010

@cikyta 🙂 🙂
@kamka17 veru velke lakadlo uz by som sla aj hned do toho ale este ten vytuzeny odych 😉
@janicca no ved mi tu staru vymazali a neviem preco???
@mzuzka super fotocky ste tam uzasny maly rastu ako keby si ich furt polievala 😉 😉

kiara15
18. jún 2010

@brmbolcek dakujem uz sa to posuva a pohyna a ty sa mas ako moja??, 🙂

brmbolcek
18. jún 2010

@kiara15-dakujem za opytanie mam sa fajne .... 😉 😉 😉 akurat sa mi miminko toci v brusku 😉 😉 😉
uz sa tesis na dovcu, pravda 🙂 🙂 🙂 ako v praci ?

kiara15
18. jún 2010

@brmbolcek no to ti dava znat ze ho tam mas a uz sa pomali pripravuje

na dovolenku sa tesim ze si tam odychnem a pridem na ine myslienky ale dufam ze nam vyde pocasie ze toto leto nebude bohvie co ☹

wolfskinka
18. jún 2010

@brmbolcek no ved prave v tom je problem ... nasi susedia cize moja sestra, zije v nemecku a pochybujem ze sa dotrepe z nemecka s mesacnym babom na oboznamenie sa, ona nam podpise cokolvek, oni vedia aky dom budeme mat a z druhej strany susedia nejdu stavat oni maju ten pozemok iba na kseft, predaju ho ked ziska vacsiu cenu takze tym je suma fuk, ako bude nas dom vyzerat a z 3tej strany je pole ... zahrada ktora nepatri nikomu teda nikto netusi komu, pasli sa tam druzstevne kravy ale druzstvu to nepatri .. tak som zvedava kto sa kt omu bude vyjadrovat

brmbolcek
18. jún 2010

@kiara15-ildino tvrdi, ze do konca novembra ma byt krasne slnecne pocasie, ale od kedy to nepovedal 😀 😀 😀

treba sa dobre naladit na dovcu a vsetko pojde lahsie, neboj ten pokoj a klud co tam budes mat tu by si ho nemala 😉 😉 😉 tak uzivaj co sa bude dat

wolfskinka
18. jún 2010

tak zubarku som zvladla, zub zablombovany bez bolesti chvalabohu, urobila mi aj prehliadku ... mam 2 kazy, a objednala ma na 20.8. ... a dnes ma caka este poradna a CTG, tak dufam, ze bude vsetko ok

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre