Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
domika9
12. nov 2009

no toto pred hodnou chvílou som napísala príspevok a on tu nieje 😕
pisala som že ešte to nemam hotove a že to musím ešte aspon 2x premalovať aby to bolo silno oranžove potom samozrejme hodím foto 😉

ninajana
12. nov 2009

baby prosim vas, ked si pichapm Diphereline a menopur, treba ich mat v chladnicke? V lekarni mi povedali ze netreba, staci do 25 stupnov, a lekarka povedala v chladnicke. tak si vyber... 😒

wodanka
12. nov 2009

ahojte holky.. neviete nahodou ako sa pracuje cez sviatky v Heliose? budu tam?

kuspitka
13. nov 2009

ahojte.
prajem pekne ranko.
kiara tak mi je luto co sa ti stalo,ale nevesaj hlavku este mas nadej moja.
orsulka tesim sa,ze ides na IUI.

romy01
13. nov 2009

dobre ranko helinky

ninajana - to neviem, mne aj doktori aj v lekarni kazali drzat to v chladnicke - najlepsie je pozriet si pribalovy letak. Ale podla mna v chladnicke sa to urcite nepokazi

ahoj kuspitka, ako sa dnes mas ?

wodanka ja neviem, skus zavolat na recepciu

kuspitka
13. nov 2009

Ahoj romy celkom dobre.vnoci som mala bolesti,ale preslo to.
a ty co ako sa citis?

kamka17
13. nov 2009

dobré ránko prajem všetkým...dnes je piatoooook...13-teho 😕 tak si ho užite

wodanka...ak myslíš sviatok teraz 17.11. tak isto objednávajú, pokiaľ ti vychádza vklad alebo opu...a vianočné sviatky to ti asi fakt najlepšie povedia na recepcii, lebo tuším tu kedysi ktosi spomínal, že nejaké dva týždne budú off..ale ak zavoláš a budeš mať info, tak daj vedieť aj nám 😉

romy01
13. nov 2009

kuspitka je mi celkom fajn - klop klop klop. Vcera sa mi zatocila hlava len raz a aj to len mierne a dnes zatial nic, takze tie moje nevolnosti netrvali dlho - teda dufam ze je to uz za mnou

orsulka
13. nov 2009

dobre rano.....................................................................................

vsetkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyymmmmmmmmmmmm

Vaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 🙂))))))

kamka17
13. nov 2009

no pozerám, že sa niekto dobre vyspinkal...orsul 😉 😉 mi to pripomína repete...teda jednu pesničku 😀 😀

kuspitka
13. nov 2009

romy neboj este ti mozno bude biedne.mne je teraz na koci tehu biedne.
kamka ako sa mas?
orsulka mas super naladu.

orsulka
13. nov 2009

aaaaaaaaaaale ani nie...nemám až taku super....taku normal .-)

kamka...ale pravdou je, že vyspala som sa dobre...... 😎

janicca
13. nov 2009

hopla holá piatočééééééék volá a máme víkend ... 😉 bréééé ráno prajem

kamka ty čo nemôžeš spať máš dovču tak si to uži......alebo ranné vtáča ďalej doskáče .... 😉

romy01
13. nov 2009

baby aky mate nazor na farbenie vlasov ? Ja som citala ze je to -OK ale zas inde ze to nie je OK.

orsulka
13. nov 2009

romy.......ja som OK.......ja si farbim vlasy, a nemám problem...... 😉 😉

kamka17
13. nov 2009

orsul...romy asi myslela farbenie vlasov v tehu... 🙂

jani...no šak od 6.00 nemožem spať, tak som radšej vyliezla z postele a celý deň zato budem ochrápaná 😖 😖

janicca
13. nov 2009

romy ja s tým problém nemám vlasy zatial držia... 😉

orsulka
13. nov 2009

kamka...ja viem........ 😀 😀 😀 al chcela som sa zapojit........

romy01
13. nov 2009

ale ja som myslela farbenie v tehu, niektore clanky varuju nefarbit min v prvom trimestri a niektore ze je to OK.

denis19
13. nov 2009

dobré ránko!
je tu relativne veselo, ikdyž jsem četla kiaru a to mne mooooc mrzí!
Jinak tehul a barvení vlasu já nevím, jedna baba ano jedna ne,ale já určite v II. trimestru ano, Romy.

romy01
13. nov 2009

denis ako ti je dneska?

denis19
13. nov 2009

no , dobre jsem se nasnídala a ted udržuji sociální vazby, za moment mi švagrová prinese na hlídání pul roční dcerku, mnž pracuje doma, tak je to ukážkový pátek 😀

kuspitka
13. nov 2009

romy podla mna az ked budes mat 14tt tak mozes .
denis ako sa mas?
pondelok sa stretneme ak budes mat cas

romy01
13. nov 2009

vazne kuspitka ? Ja som uz nervozna z vlasov, lebo naposledy som bola u kadernicky zaciatkom augusta a mne fest rychlo rastu vlasy - mam ich byrastene uz nejakych 6 centimetrov.

kuspitka
13. nov 2009

romy aj ja by som chcela mat dlhe vlasy.ale bola som sprosta dala som sa ostrihat a teraz mi nechcu rast vlasy

denis19
13. nov 2009

Romy, ostríhat s emužeš dát, jen s barvou počkej.
kuspitka, ahoj a teším se na vás 😀 jasan, že mám čas....prijedete odpoledne, či dopoledne???

kuspitka
13. nov 2009

denis prideme dopoludnia ,aby sme co najviac postihalu kuk a potom budeme vyberat.treba mi kupit kocik a postielku

romy01
13. nov 2009

baby kedy sa idete stretnut ? Lebo mne mm navrhol vcera ze by sme mohli ist do bb v pondelok, chce si zobrat dovolenku, len to este nevie isto

kamka17
13. nov 2009

no u nás klasika piatok...drahý má dovolenku a klasika...už telefonuje s kolegom a riešia robotu a do toho mu volal už jeden zákazník... 😠 😠 😠

denis, tak to máš super, že máte v rodine také malé bábo, aspoň aj tvoj svištík bude mať kamošku na hranie 😉
a super, že sa stretnete s kuspi, ďalšie medziokresové stretko 🙂 🙂

wolfi..ako dnes ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre