Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

wolfskinka
10. mar 2010

hej pol flasky je asi 2,5dc to by mu nemalo uskodit, ale ako sa mi po nom ulavilo

wolfskinka
10. mar 2010

marti zelatinovy malinovy

marta222
10. mar 2010

wolfi, ten som už mala, ten je tiež dobrý... No, čo už, asi ti niečo z neho nezapasovalo - guľkovi asi nechutil, asi také ešte nepapal a asi sa mu to nezdalo 😀 😀 😀 . Tak to som rada, že už si OK.

wolfskinka
10. mar 2010

hej som ok, poobede sa chystam do mesta na prechadzku, ale az ked bude teplejsie, teraz idem este zalahnut do postielky do spalne nam svieti slniecko tak sa idem povyvalovat v postielke a lustit krizovku

marta222
10. mar 2010

jasné, wolfi, oddychuj kým sa dá... Keď sa guľko narodí, už veľmi nenaoddychuješ 😉 , tak si to ešte uži.. A kde máme dnes kamku a ciky?

wolfskinka
10. mar 2010

ja neviem kde je kamka, asi oslavuje ... 😀 😀 😀
akurat mi prisli papiere z ceptry na odber pupocnikovej krvi tak idem vypisovat, je toho teda riadna hrba

janicca
10. mar 2010

presne si viem predstaviť Kamku teraz chodí ako slniečko ...... 😵 😵 😵 😵 tešíííííííím sa s ňou

Ciky tak tá ma teraz starosti aj s bytíkom tak jej bude odpustené že na nás serinkááá 😀 😀 😀 😀

marta222
10. mar 2010

Presne ako hovoríš, Jani... kamka už na nás kašle, teraz má kopec iných starostí 😉 .. ani sa nám neprišla pochváliť ako sa tváril jej drahý, keď mu oznámila radostnú novinu... Mali by sme dať nejaké "oslavné" stretko. Čo vy na to, dievčence?

janicca
10. mar 2010

Marti a stretko urite dáme veď to treba osláviť oni Wolfi ,Kamka detským šampanským.... 😵 😵 😵 a my dve si dáme čo potečie ............. 😀 😀 😀 😀 😀

marta222
10. mar 2010

No, ako ťa poznám - ty si toho trúnku moc nedáš a ja to sama nevytrhnem 😀 😀 😀. No a keďže si na rade, tak ťa to aspoň lacnejšie vyjde 😀 😀 😀.

brmbolcek
10. mar 2010

LA 🙂 LA 🙂 LA 🙂 LA 🙂 LA 🙂 LA 🙂 LA 🙂 LA 🙂 LA 🙂 LA 🙂 LA 🙂 LA 🙂 LA 🙂 LA 🙂 LA 🙂 LA 🙂 LA 🙂

..treba pootvarat okna a pustit slniecko do kancelariee 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

ninajana
10. mar 2010

Holky neviete prosim vas, ci robia Trial wash test aj v Banskej Bystrici? ideme tam s manzelom za Dr. Ivanom Kubisom, je androlog a nema na stranke, ci robi aj tento test, jedna sa nam o morfologiu spermii. Dakujem!

brmbolcek
10. mar 2010

ninaka- to ti neporadim to neviem, mozno ine kocky napisu co budu vediet 😉 😉 😉

wolfskinka
10. mar 2010

brmbolcek uz si nieco kupila babetku ?

janicca
10. mar 2010

Martulík jeeeeeee aké krásne foto si hodila supeeeeeeeeer ........... 😵 😵 😵

marta222
10. mar 2010

ahoj ninajana, tak ja ti asi neporadím, ja teda neviem a neviem, či ti niekto bude vedieť poradiť - tu sú kočky čo väčšinou chodia do Heliosu do MT, takže...
brmbolcek, tebe je veselo, to je dobre. Ale, máš pravdu, aj ja sa teším, keď vidím slniečko. Zmenila som si foto, síce je už koniec zimy, ale keď má Janicca zimné, čo som horšia 😀 😀 😀 ?

brmbolcek
10. mar 2010

ano ano ano 😀 😀 😀 😀 uz mam take paradne oteplene teplacky, broskynovej farby a vcera mi mamina kupila na vianoce take mikulasske dupacky xi xi aj s ciapockou 🙂 🙂 🙂 tento tyzden mi mamina este aj zapezpecila klasicke bavlnene plienky

marta222
10. mar 2010

Jani, to je tá fotka, čo som ti ukazovala v mobile a čo si sa ma pýtala, že kde som 😀 😀 😀 ...
brmbolcek, tak už treba pomaly brmbolčiatku nakupovať výbavičku, ale ešte stihneš dokúpiť koooooooopec vecí 😉 .

brmbolcek
10. mar 2010

Martulik- ty brdoved ja som ta videla ..... vyhadzala si s wc-ka a ja som sla na krv, boze baba ved ja viem uz kto si 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denis19
10. mar 2010

ninajana...určite ne, delá jen klasický SPG,aspoň tak to bylo pred rokem, možná se zmenila doba 😀 zkus mu zavolat.

marta222
10. mar 2010

brmbolcek a kedy to bolo? A čo si mala na sebe a ako vyzeráš? Hneď hoď opis, ja mám pamäť na tváre - možno si spomeniem 😉 ...

wolfskinka
10. mar 2010

a kde kupovala klasicke plienky spytaj sa prosim ta a po kolko a kolko ks

janicca
10. mar 2010

brmbolček tak čo si do nej nekopla .............. 😀 😀 😀 😀 😀
Martulik na samo že nie si horšie........... 😀 😀 😀

brmbolcek
10. mar 2010

janka- ale vtedy som ju este nepoznala ☹ ☹ ☹ ☹ az teraz sa mi akosi vyjasnilo, mala zlaty usmev ked odtial vychadzala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

martulik. ty si mala saty alebo suknu a bolo to v januari....... a ja som taky maly zlaty zazrak 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Wolfi- v ruzomberku akuarat mi to mamca sonduje ze ci ich este maju lebo je starsna zhanka po nich aj ked su pampersky, ale ...neni na bavlnenu plienku .... 😉 😉 😉 ked budem mat info dam ti vediet co a ako .... 🙂 🙂 🙂

brmbolcek
10. mar 2010

... a ja utekam na postu poplatit sekyyyyyyyy 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 zatim papa hviezdicky 😎 😎 😎 😎 😎 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janicca
10. mar 2010

Martula ty máš zlaté zuby ????...... 😀 😀 😀 😀 😀

marta222
10. mar 2010

brmbolcek, tak áno, viem bolo to 4. januára - bola som na krv na 16 DC a na sono, mala som čierne šaty a vravíš, že som sa usmievala? No, ktovie, čo mi bolo smiešne... Tak ako píše janicca, mala si do mňa kopnúť 😀 😀 😀 ... No, tak hádam na stretko prídeš aj ty, aby si sa nám prišla ukázať a nabudúce kopnem ja do teba 😀 😀 😀 , čo ty na to?
janicca, to ja len tak, vieš, keď sa človek nudí, tak vymýšľa. No, keď ma spoznala brmbolcek podľa foto, ktovie, kto ma tu ešte spozná... Dúfam, že nie šéf 😀 😀 😀 , ale on na MK nechodí....

wolfskinka
10. mar 2010

brmbolcek no tak do ruzomberka kvoli plienkam nepojdem, v amazonke maju po 0,99

marta222
10. mar 2010

jani, jasné, nevieš 😀 😀 😀 ??? Veď si ma videla... Mám niekoľko stovák zlatých zubov (na výmenu) 😀 😀 😀

janicca
10. mar 2010

tak idem variť kafe kto si dá ......... 😉 ))))

martula veď ty si známa mafia ...... 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre