Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

mimili
4. nov 2010

Tak už mi volali 😖 . Musím skončiť. Začínam v ďalšom cykle s krátkym protokolom. Tak by sa to mohlo stihnúť ešte do Vianoc... snáď....

tija28
4. nov 2010

@mimili - isto to stihnete este do vianoc a to budete mat potom krasne prekvapko pod stromcek 😉

belisima10936
4. nov 2010

@orsulka @cikyta Ďakujem vám 😀 😀 😀

tija28
4. nov 2010

a skoro som zabudla...............................vsetky vas velmi moc pozdravuje mzuzka 🙂 🙂 🙂

mimili
4. nov 2010

@tija28 Keby to tak bolo, tak by to bolo super... no momentálne som dosť skeptická, snáď ma to prejde...

izzie27
4. nov 2010

@elienocka 16. novembra Ti budem držať palce aby si mala dobré výsledky

elienocka
4. nov 2010

@izzie27 dakujem. ale to tam je hore na panbozkovi ci sa nad nami zlutuje.a nadeli nam uzlicek stastia.

ofs
4. nov 2010

Ahojte, Dievčatá, napíšete mi prosím ak viete, do koľkých dní dochádza k uhniezdeniu embrya po ET? Ďakujem veľmi pekne za odpoveď

orsulka
4. nov 2010

@mimili myslim, že s krátkym protokolom to pekne stihate .-)))))
@tija28 dakujem za pozdrav 🙂 a teraz ked prejdu vsetky kontroly tak dufam, že budete mat na par rokov pokoj 😀 😀 😀
@ofs no pokial si mala PK, tak myslim že tak 2-3 po ET...... 😉

ofs
4. nov 2010

ahoj orsulka, dík za odpoveď, mala som PK

mimili
4. nov 2010

@orsulka Niekde som čítala, že aj ty si mala kratky protokol?Bol tam u teba nejaký rozdiel - oproti predlzenemu?... okrem casu, samozrejme. Tam sa potom beru FSH injekcie tiez 14 dní... rozdiel je len v tom, ze sa uz neberie Provera a Decapeptyl este pred zaciatkom cyklu?

cikyta
4. nov 2010

@ofs Orsulka má pravdu. 2-3 dni po ET a PK.

@mimili No tak super ! To sa da stihnuť. Držím palce,nech sa to podarí 😉

petuska123
5. nov 2010

ahojte baby....tak mm ma zlu morfologiu 😢

janicca
5. nov 2010

ahojte 😉 😉 prajem pekný deň 😉
ja sa hlásim tak kontrola u mudr dopadla na jednotku s hviezdičkou 😵 tak je tam jedno pekne rastieme už sme zase o niečo väčší a dostali sme aj tehu knižku tak sa tešíme spoločne 🙂
@kamka17 vitaj domka tak ako ste zvládli prvú noc vo svojeje postielke ? 😵 🙂

mimili
5. nov 2010

@janicca Supeeer! Konečne nejaké dobré správy, teším sa s tebou 🙂 .

mimili
5. nov 2010

@petuska123 Tak vitaj v klube,... takých je nás tu viac ☹ . To je asi moderná civilizačná choroba 😠 . Všetky ale veríme a dúfame, že tú hnusnú morfológiu porazíme a nejaká víťazná, dobrá spermia sa nám uhniezni na 9 mesiacov v brušku a ďalších xxxx rokov sa z nej budeme tešiť..

cikyta
5. nov 2010

Ahojte.

@janicca Tak paráda !!! Takže predsa len to bude štramák s tojášikmi 😀 A nie "štramáci" 😅
Len pekne naberajte silu a zväčšujte sa obaja do krásy! 🙂

@petuska123 Nebud smutná. Je to uplne bežne v tejto dobe. Máte šancu na ICSI. Nič nieje stratené,tak nebud smutná. 😉
(Ty chodíš do Heliosu?)

janicca
5. nov 2010

@cikyta zväščujeme sa do šírky a mne sa zdá že to je ešte len začiatok ale váhu teraz určite nebudeme riešit hlavne je aby bolo šeeeeecko v poriadku 🙂 🙂 🙂
@mimili nebojkajte aj my sme mali spmg s tou najhoršiou diagnozou a vidíš pekne kročik po kročiku ideme dalej
@petuska123 tak babule hlávku hore a šup šup bojovat 😉 😉 😉

cikyta
5. nov 2010

@janicca ooo a gratulka k najkrajšel "literature" na svete 😉

petuska123
5. nov 2010

@cikyta nie do iscare no nam navrhol iui alebo ivf

mimili
5. nov 2010

@petuska123 Tak to nemôže byť až také zlé, ak Vám navrhli IUI. Lebo pri naozaj zlej morfológii o IUI ani nepremýšľajú.

cikyta
5. nov 2010

@petuska123 Presne ako vraví Mimili......pri zlej morfologii nad IUI ani nepremýšlaju. 😉 Takže to nemáte uplne na figu.

U nás nad IUI tiež ani nepremýšlali,lebo nám nenašli jednu normálnu spermiu.Všetky mali katastrofálnu morfologiu,takže jedine IVF-ICSI to vtedy istilo....

petuska123
5. nov 2010

@cikyta no neviem na kolko percent to mame ale vysledok je 2..s tym ze 5 4 3 su dobre vysledky a 2 1 0 su horsie..a ze 2 ako mame my je sanca aj na prirodzene otehu.ale nie vysoka......

orsulka
5. nov 2010

ahojte dievčatka
@mimili mala som 1x dlhý protokol, a potom už len krátke, ja som v tom nemala žiadny rozdiel, reagovala som pri oboch rovnako 😉
@janicca tak sa tešim kočka, že kontrola OK!!! super....a gratulujem aj k tehu knižke!!!! už si ju orestudovala???? hihihihihihi

cikyta
5. nov 2010

Inak napr.v našom prípade može za zlu morfologiu zrejme zle liečený-resp.neliečený mumps v dospievacom veku. Alebo mnohopočetné RTG,pri ktorích nezakryli nikdy vajká môjmu mužovi tou ochranou proti žiareniu. Mal vela zlomenín a furt chodil na RTG.

A paradoxne teraz išiel na vyšetrenie ruky (ktoru mu idu operovať) a bol na RTG-kde mu zakryli vajká...bolo mu hlúpe hovoriť,že už je to v jeho prípade jedno 😀

cikyta
5. nov 2010

@petuska123 no my máme 0.

orsulka
5. nov 2010

naša kontrola dopadla dnes dobre, krcok drži hrdlo je pekne...len pri kontrole doky nasiel nejaky biely vytok a pre istotu zobral aj ster....vysledky budu pri dalsej kotnrole ta je 16.11. 😉 no....... tlak 90/50..... 😀 😀 😀 asi si spravim normálnu kávu, nehc sa zvýši trochu 😉 😉

kamka moja...tiež sa tesim, ked napises ako sa vam dari domka s Paulinkou, ako sa jej domka paci....

a co nasa KIARKA?????? co porabas domka cele dni?????????? 😉 😉

speranza1
5. nov 2010

ahojte dievcata, prave sme sa vratili z MT z Heliosu, takze nase prvé iui je naplanovane na pondelok na 9.45... je zvlastne ze si tie nase terminy prehadzovali na 3x... nerozumiem tomu..a uz vobec nie tomu ked sme od MT vzdialeni 300 km 😕

orsulka
5. nov 2010

@cikyta tak toto su ine moootesy pri tých RTG...ked je to treba tak to nerobia a naopak.... 😠 😠

orsulka
5. nov 2010

@speranza1 ahoj....no tak ale hlavne, je , že ste sa dohodli, a že sa ide do toho!!! 🙂 🙂 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre