Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

wolfskinka
14. sep 2010

ahojte

takze ja nestiham, matejkovi sa cez den moc spinkat nechce, tak sa vyvalujeme v posteli a hrame sa a uspavame a krmime a stale dookola a cez den chodime von s kamoskami kocikovat aj na 6 hodin , vonku nakrmime deticky a ked je pekne pocasie prelabzujeme cele mesto a aj parky 😀 no a podvecer chodime este k nasim na zahradu az do vecera ... tak je matej skoro cely den vonku, som zvedava co budeme robit ked bude zima

@orsulka ... ze 21tt, teda to ale leti, twins uz musia riadne kopkat
@brmolcek drzim palce a dufam, ze si sa rozhodla spinal
@jannica sledujem a drzim palce, len tak dalej
@kamka17 @dunda80 @tinkaza ... no uz sa tesim na tie vase babetka
@tija a ty dufam, ze vto neprehanas s pracou
@komarik ... no melinda krasne meno
@cikyta no trhat zub, brrrrr bojim bojim, ale ty si silna ty to zvladnes lavou zadnou, a co silvinka ? poslucha ?

cikyta
14. sep 2010

@wolfskinka Ahoj...Ešte prv,než vypnem pc:
Tak ty takto kočíkuješ? Tiež som tak Sisu.Aj pol dna vonku.Leto by mohlo byť aj celý rok,že? Aspon skrz tie deťurence....
No inak,ked treba trhať,nech trhaju....len nech už NIKDY nebolí 😢 To máš ako s pôrodom......Tiež sa bojíš,no ked to musí isť von,tak musí 😀 😀 😀
Silvinka je ako keby sa narodila v apríly.Jeden den je to moj najväčší,najkrajší anjelik,ktorý je vypusinkovaný od hora dolu...................................a druhý den je to uplný diablik,z ktoreho si občas aj poplačem,čo mi dokáže spapať nervov 😠
( 😅 )

Dobru nocku 😔 PS:pozdravujem Matejka!!!!

brmbolcek
15. sep 2010

pekne ranecko 🙂 🙂 🙂

@orsulka- tak to si si dobre podelila s tymi vyplatkami, a dobry obedik ste mali 😉 😉 😉 Tak teba caka ku koncu tyzdna interne a vsetky tieto behacky okolo toho , nuz len aby si to vsetko postihala a dobre ta objednali... nech to mas cim skor za sebou 😉 😉 😉 A co fotacik ??? funguje ?

@domcek- zdravime stelku a tesime sa na foto 🙂 🙂 🙂

@cikyta- teda ten monitor uz tahal asi s posledneho, ked ti nezachytal take bolesti ake pises ze si mala... Juj vcera som bola tej pritomnosti ked som sla na pasy tak tam jedna zien ka zacala rodit, nechcem strasit ale bol to des.... tak viem si predstavit u teba ked si trhala vankus od bolesti 😉 😉 😉
a tie kontrakcie dufam, ze sa ustalia u mna a vydrzime pekne do toho pondelka, ved ani neviem kedy som ich mala a ako prebehli...... tak lenosime a oddychujeme ....
ako zubok ? noc sa dala prezit ???

@wolfskinka- presne tak ako pises 😉 😉 😉

vsetkym zelam krasny pohodovy a oddychovy den 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kuspitka
15. sep 2010

Ahojte dievcata,tak nasa mala ma sople.
brmbolcek tebe sa to poriadne krati.

brmbolcek
15. sep 2010

@kuspitka- no ved, raz to uz bude musiet prist 😀 😀 😀 uz aj najvyssi cas 😉 😉 😉

mala ti nachladla, vravis tak odsavate sopliky ???

kuspitka
15. sep 2010

@brmbolcek to ma so zubkov.
tak potom daj vediet ci to nebude skor

brmbolcek
15. sep 2010

@kuspitka- hned ako sa mi bude dat, dam vediet ale asi az po prichode z nemocky dom 😉 😉 😉

Kamilka bude taky maly hryzko, co chvilka bude mat celu pusinu zubadiel 🙂 🙂 🙂 drzkajte sa 😉 😉 😉

kuspitka
15. sep 2010

@brmbolcek davaj si pozor na seba aj na babo.

brmbolcek
15. sep 2010

@kuspitka- neboj, to robim cele tehuhu 😉 😉 😉

kuspitka
15. sep 2010

tak ved sa ti to uz krati

kiara15
15. sep 2010

@orsulka on tak za mnou stal 😉 veru boli celkom fajn 🙂
@kamka17 clovek ked musi tak musi 😀 😀 😀 ale som rada uz ze nemusim 😉

inak uz mam vcelicky za sebou dnesne trosku stipkali neviem preco vcera nist a dnes som precitlivena 😉

orsulka
15. sep 2010

@kiara15 ahojte..... vseky bambulky.....🙂)))
kiari..to jeden den bude tak a druhy ona...ja tiež niekedy tie moje necitim vobec a inokedy stipu .-)))))

@kuspitka malej skore uzdravenie prajem... 🙂 🙂
@brmbolcek krasny oddych prajem.. 🙂 🙂

kiara15
15. sep 2010

@orsulka ahoj ved to ale co nevydrzim??nebolo to az take strasne ale vies ked si sama sebe robim zle manzel mi povie ze som sado maso 😀 😀 😀

lucula73
15. sep 2010

@kiara15 ahoj,tak si picháš sama? 😉
my sme nachladnutí soplíme tiež,takže nič moc 😒

janicca
15. sep 2010

ahojte .. 😉 zdravím všetky od A po Z.... 🙂
@kiara15 tak už picháš jednu za druhou aj mňa taky tak raz štípu a raz nie ale už aby to bolo za mnou sa mi zdá že sa to všetko akosi pomaly vlečie a už fajn cítim aj vaječníky tak že sa tam ozaj niečo deje... 😉
@lucula73 @kuspitka skoré uzdravenie vám nech ste čím skor tip top... 😉

cikyta
15. sep 2010

AAAAAAhojte...!
Ježiš to je počasie 🙄 Také smutné 😒
Deťuchom hodne zdravíčka a skore uzdravenie!
Tehulkám čo najdlhšie tehulkovanie 😉 !
Pichačkám čo najmenej bolestivé včielky ☹ !

janicca
15. sep 2010

@cikyta to počasko je dnes ozaj take smutné a mne je tak všelijak drahý išiel het ☹ ......no idem sa nejako zamestnať asi začínaju učinkovať šeeecky tie pototo hormóny... 😠 😠 no ale treba vydržať !!! ta ne ? 😉

orsulka
15. sep 2010

@janicca rozpytiť sa treba .-)))))) chod si nieči kupiť 😉 😉 😀 😀 je fajn, že citis vajecniky, tie foliky pekne rastu a musia tak trosku naj tlacit .-))))

ja varim, a poovede ideme pozriet svokrusu do nemocky..... 😉 😉
@cikyta ahojte dievčatka.... 😵

cikyta
15. sep 2010

@janicca Tak.Orsulka má pravdu.Chodkaj si niečo pekné kupiť 🙂
(aj ja by som išla,len mi ešte neprišla materská 😀 )

@orsulka Co dobre varíš? Citim to až sem...čo to len bude...?

janicca
15. sep 2010

@orsulka @cikyta - baby tak pri tích hormonálních stavoch to by som musela byť pri najmenšom Onasis keby som si mala zakaždým niečo kupiť a musela by som mať aspoň trinásť komnát a nie jednu garsonieru ...hahahaha 😀 😀 😀 v nedelu som si urobila radosť kupila som si pončo a také nízke čižmičky.... 🙂 tak keby som si aj dnes išla urobiť radosť tak drahý by to asi ťažko rozdýchal ..... 😀 😀 😀 😀 no ale nikdy nehovor nikdy šak ked sa vráti tak mu skúsim navrhnuť že aspoň taku malú šatku by sme mohli íst kupiť a ku tej šatke kabelu a pančuchy .... 😀 😀 😀 😀 no dosť !!! som sa rozpísala.... 😉

cikyta
15. sep 2010

@janicca tak ty máš depku? Sa tu šulam.......... 😀 😀 😀 😀 😀

cikyta
15. sep 2010

Také pončo sa zíde.Super vec na velké bruško 😉 Treba myslieť dopredu.Správne ! 😉

janicca
15. sep 2010

@cikyta ale len taku malu ozaj taku malinku....že sa smejem sama na sebe ..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janicca
15. sep 2010

@cikyta no šak idem byť tehu predsa ....... 😉 ale je to fajn teple a hodí sa mi to aj do kancla ked tam mávame zimu... 😉

cikyta
15. sep 2010

@janicca Na kancel sa kašli.Radčej nech sa ti to hodí ku kočiku 😉

janicca
15. sep 2010

@cikyta ááá to máš pravdu od pondelka idem na PN už konečne bo ja som taká neboha pilná......pončo čierne neutrálne tak že sa hodí aj ku káričke keby nevyšlo na kočík ...... 😀 😀 😀 😀

cikyta
15. sep 2010

@janicca Cierne? To si si nemala teda kupovať. Dala by som ti mužove. Má také fajne,nepremokavé,čo nosí na ryby 😀

(Jedla som mäso.Spárala v zube a zase vidím všetky hviezdičky,ako ma bolí hlodák 😢 )

cikyta
15. sep 2010

@janicca Inak je ti jasne,že za chvílu zhodíš "pupavky" a nasadíš čiapku? 😉

janicca
15. sep 2010

@cikyta ďakujem ty si taká zlatá dobrosrdečná ty by si dala aj posledné .... 😀 😀 😀 😀 nemohla si mi to dať skor vediet mohla som mať ušetrené!!!! 😠 😠 😀 😀 no a mala by som dva v jednom aj pršiplášť aj pončo.... 😉

cikyta
15. sep 2010

@janicca aj rybu 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre