Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
16. sep 2010

pekny den...hoci tu prsi...
tak ja tak na rychlo este sa hlasim z prace....stiham stiham, aby som o tej 11-tej mohla byt u internistky...iank pohoda.....

@fopardi parižsky salat z obchodu 😀 😀 😀

janicca...tak dnes super kontolu...tesim sa na tých 8 bojovnikov co tam rastu 😉 😉 😉

a vsetky pozdravujem-...........vsetky...!!!! 😵 😵 😵 😵

speranza1
16. sep 2010

@fopardi ahoj...ak nechces davat klasicky zemiakovy, tak my mame radi aj "muslickovy"... to je cestovinovy salatik z takych malych musliciek... a potrebujes nanho:
paradajky, papriku, uhorky, dietnu salamu, cibulu-najlepsie salotku, syr... vsetko nakrajas na male kocky, odvaris cestoviny v tvare musliciek, ochutis solou a ciernym korenim a zalejes kyslou smotanou a tatarkou, ked nemas smotanu a tatarku, daj tam majonezu... dobru chut.... v lete je to taky salatik, ktory osviezi... 😉

brmbolcek
16. sep 2010

pekne zdravim dievcenece 😉 😉 😉 akoze tu este nikto neni, zeby druha wauuuuuuuu 😉 😉 😉

tak ja po dnesnej poradni asi takto : hlavicka sa tlaci dole... este nei som otvorena dr. mi povedala ze krcok je este v zadu , v zadu.
a ten pondelok nastup do nemocky, na lacno a od polnoci nejest 😉 😉 😉 vsetko je nachystane aj taska aj papiere ......Ci ma budu robit v pondelok alebo v utorok to uz jeden den hore-dole. Ale uz by som bola rada mat to za sebou a tesikovat sa 🙂 🙂 🙂

@orsulka ty dnes vybavujes asi tie predoperacne , pravda potom daj vediet co a ako ... 😉 😉 😉

@cikyta ako zubok , boli ? a co labudko ?

@fopardi- a skusala si slonie zradlo ? to je jednoduchy a syti salaltik , taky mnam mnam ,
je velmi lahky pisem teraz z hlavy co tam ide, liptovska salama 1kg, 2 cibulky, nakrajana na drobno uhorka 1cela zavarana flaska , a mozes dat aj polovicku horcica tam ide, vajicka.... Neviem ci to poznas ...

orsulka
16. sep 2010

@brmbolcek tak fajn, že kontrola v poriadku a vsetko smeruje k tomu pondelku - ci utorku...... ved sa dockame 😉 🙂 😉 🙂
preco sa ten salat vola slonie zrkadlo??????? inak vyzera byt fajny.....
aj ten musličkový ...mnam, len mi tu chute robite 🙂))))

brmbolcek
16. sep 2010

@orsulka- presne, tak moja ten pondelok- alebo utorok 🙂 🙂 🙂 hlavne uz aby som to mala za sebou , ked ma budu robit na vsetky z vas budem mysliet, mysel bude fungovat teda na 100 percent 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
tak ty este v tej praci , a potom na interne a do tej nemocky uz si objednana ? ci este podla interneho vysetrenia sa das objednat ? A slonie zradlo sa to preto vola , lebo neviem 😀 😀 😀 ale je dost syte teda napisala som ho z hlavy ale mam ho aj na papieri napisane , len ten mam mimo 😉 😉 😉 ale viem zohnat 😉

komarik
16. sep 2010

ahojte dievčatá,
@orsulka, kedy ťa čaká ten zákrok? Budeme držať palce.
@fopardi, tak ja ti teraz v tomto neporadím lebo z pamäti neviem. Ale baby dali celkom fajn recepty
@brmbolcek, jeeeejda, tak už to bude tu. Nech to máš za sebou čo najrýchlejšie a najľahšie.

Dnes som bola na sono a krček máme v pohode 48mm, dostatok plodovej vody. Zobrali mi ešte krv na zápal a ak to bude v pohode tak zajtra ideme domoooooov.

cikyta
16. sep 2010

Ahojte.
Jani-som zvedavá,ako ti rastie tích 8 Janicculiatok......... 🙂

@orsulka u internistu ti držím paluchy dnes 😉

@brmbolcek takže drobec sa zabarikádoval a nechce sa mu na tento svet? hahaha 😀 Ani sa mu nečudujem.Je škarede počasie,tak komu by sa chcelo? 😅

Zub bolí.Večer som si už musela dať tabletku.Už som sa jej nevyhla 😔

A čo mi urobil Labudko?
Zapla som jej na DVD rozprávky macka PU a išla som na minutku na wc....v tom ticho....
A moj milý Labudko mi doniesol DVD do záchodíku.Už ho vie vypnuť,vybrať a ked som prišla,nech ho dá naspäť-dokázala to !!!!!!!!!!Skoro my vykotilo ! 😅

brmbolcek
16. sep 2010

@komarik- dakujem, dakujem, to iste si aj ja zelam 😉 😉 😉
a ako sa mas ti s nasou Melindou ? To je super, ze tej plodovky mas dostatok 😉 😉 😉 to je veru fajn 😉 😉 😉 A ty si este v nemocke ci uz domka, prepacko mi ale uz si to akosi nepamatam 😉

cikyta
16. sep 2010

Fopardi-tu by ti poradil skor moj muž 😉 čo sa jedla týka 😉
@komarik teším sa s tebou,že sa máš ok a si v poriadku.Prvu polovicu máš za sebou 😉 A teraz už vydržať do konca v zdravíčku 😉

brmbolcek
16. sep 2010

@cikyta- co to citam, 😲 😲 😲 😲 to nemyslis vazne , ona vzala cele DVD a doniesla ti na wc ci iba ovladac ?

A to ci sa nam chce na svet a ci nie este presne neviem kazdy den lomcujeme v brusku ze nemozem uz najst polhu ako si sadnut ale myslim si ze podla toho ze sa este neotvaram by sme mohli este vydrzat , skor ten krcok ze je este vzadu ma utesuje ze cakat, cakat a cakat , ale raz to musi uz prist 😀 😀 😀

cikyta
16. sep 2010

@brmbolcek Pochopitelne,že vybrala a doniesla CD-čko z DVD-čka 😕

brmbolcek
16. sep 2010

@cikyta- ty kokso , to ju kto naucil ? ? ? ja som mala problem najst kde je play a nie to vybrat dvd s dvd , tak ti poviem, ze je inac rozumna a vsimava , kuka na tatina ked jej prehadzuje dvd a tebe asi chcela pustit nejaku romantiku 😀 😀 😀 , no nie je zlata ? 😵 😵 😵 😵 😵 😵 babulka nasa 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

cikyta
16. sep 2010

@brmbolcek Niekedy mám až strach,lebo ja nestíham tomu,čo už dokáže..............myslím,že je bábätko a ona má viac rozumu ako ja !!!!
Je vela veci,ktore sme ju neučili a vie ich.Každý den urobí niečo nové,čo musím rozdýchavať. 😅

fopardi
16. sep 2010

hej slonie žradlo ppznam len nejako sa mi nato nehodi ale orsulik napíšem ti ho do ipčky je to naozaj dobry recept

ciky no vidíš šikovnica jedna mala tak ked v noci nebude chcieť spať tak ju posad do obyvačky a nech do rana prehadzuje cd-čka v dvd-čku 😉 a maš vystarane potom bude cely den spať a ty si možeš robiť čo ti bude treba a v noci sa vyslíš zase ty lebo ona sa bude hrať 😉

brmbolcek
16. sep 2010

@cikyta- SISI sa uz s takou vlohou narodila 🙂 🙂 🙂 tam nemas co ucit 😉 😉 😉

ako si mi trpne noha pri panve je to normalne ? stretli ste sa s tym uz niektora? normalne akoby som tam chytala krc.... zeby sa uz panva rozsirovala ?

@fopardi- slonie zradlo je dost narocne a pracne. aôe za to vellllllllllllllmi chutne . A co idete dobre oslavovat ?

cikyta
16. sep 2010

@brmbolcek Ja som mávala zaseknute nervy okolo panvy no to v 1.trimestry.Ale myslím,že ty už máš dovolené všetko a može to byť kludne ruzťahovanie panvy. 🙂

fopardi
16. sep 2010

@brmbolcek pracne ??? mne sa vobec nezda ved len všetko nakrajaš uvaríš zalievku pomiešaš a papkaš 🙂

orsul a vola sa to preto slovnie žradlo lebo je toho vela a slon je velky tak aj vela spapa tak preto slonie žradlo 🙂

fopardi
16. sep 2010

@brmbolcek za tri týžden pridu od nas z roboty baby pride ich +- 10 tak už teraz rozmyšlam čo by som rpipravila 🙂

fopardi
16. sep 2010

mna napadol ten šalat z červenej kapusty len neviem ako sa robi a celkom by mi pasoval na misu teda podla mna no niečo vygooglim

kiara15
16. sep 2010

@lucula73 ved to vsetcia okolo mna su chory tak sa nadzgavam len cesnakom aby som neochorela 😉
@orsulka veru nabera idem zajtra na kontrolu a som zvedava co a ako ??

@orsulka no skoda jeden den rozdiel nemohli ta presunut na piatok??a kolky den uz pichas??
@cikyta veru uz tretie a dufam ze uspesne 😉 😉

cikyta
16. sep 2010

@kiara15 Orsulka nepichá 😀 (teda aby som jej nekrivdila.Nepichá injekcie) 😀

cikyta
16. sep 2010

@speranza1 Taký podobný šalátik si robíme.Robí ho muž.A je naozaj chutný 😉

fopardi
16. sep 2010

@orsulka a inač včera som skušala tvoj recept na rychly jablkovy kolač a bol fajny len ja som dala ribezle namiesto jablk 😉

fopardi
16. sep 2010

@cikyta akože nepicha a feparín??? či už ee??

cikyta
16. sep 2010

@kiara15 Teda....FSH injekcie myslím.
Tie na riedenie krvy neviem... ☹

Ja len že si to chcela napísať Janicce asi 😅

brmbolcek
16. sep 2010

@cikyta- presne si to napisala , ja to tiez tak pocitujem ze sa ma to sekne akoby nerv....hm..... no aspon viem ze nie som sama co som seknuta kde to uz je jedno 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

@fopardi- no videla som ho pripravovat velmi pracno, a to tak ze uhorku krajali podla pravitka .... ale to uz je prehnane ved aj tak vsetko ide do zaludka a tam to nik nevidi.....
@kiara15- ej ty mas sami cesnacik v sebe skus skombinovat nejaku cesnakovu polievku, natierku aby to malo tie spravne grady 😉 😉 😉

cikyta
16. sep 2010

@brmbolcek čo si práve vymyslel Labudko....

brmbolcek
16. sep 2010

@cikyta ale je zlatunka 🙂 🙂 🙂 neobssedi, cela mamina 😀 😀 😀 iba pracovat a pracovat , no treba jej dat este par veci aby povesala a je z nej hotova zienka domaca 😀 😀 😀 😀 , prave som kukala ake nove foto ma v albume, velmi pekne oblecena v tych ruzovych satockach a ta ciapocka biela uhackovana nema chyby , velmi krasne zladena 😵 😵 😵

cikyta
16. sep 2010

@brmbolcek o dakujem....len škoda že ju nemožem často tak pekne obliekať,lebo ona len do blata,do štrku,do trávy,či prachu....no a ked vidím,že je šťastná,tak ju "netrápim"v peknom oblečku....nahodím tepláky a ideme von 😅

A inak,že "neobsedí"ako mamina 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Tak mamina obsedí-hlavne pred PC a keby bolo na nej,veru aj obleží.Aj pár dní v kuse 😀
Ale dík za dôveru 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre