Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

lucula73
4. okt 2010

no pekne som sa pobavila,cervix -červík... 😀
@tija28 no budeš sa musieť veru šetriť,najvyšší čas 🙂
@kiara15 ahojček 😉 ,ako?dúfam,že ok 😉

kamka17
4. okt 2010

bambulky čafte...
tak pekný dník za nami, dúfam, že to počasko vydrží čo najdlhšie, nech sa možme vytešovať a lapať déčko 🙂 🙂
@cikyta som sa pobavila s tým "červixom", tebe keď ide, tak je tu zábava 😎 😎 a dúfam, že dnes v noci sa aspoň trošku viac vyspíš...a Silivnka je chorá??? tak nech sa rýchlo vyzdravie, nech nemáš zbytočne ešte vačší stres 😅

my budeme mať v detskej novú veľkú skriňu, tak sa vytešujem, konečne som drahého presvedčila, že skladovací priestor je doležitý 😀 😀
jo a bola som dnes u ženského sa ukázať, tak sestrička sa vytešovala, že ma vidí a celý čas sa usmievala a dookola opakovala...Paulínka, Paulínka...no zlatá bola, celkom v šoku 😀 😀 a doky sa tiež tešil, že nás vlastne takto zachránil, lebo kebyže nemá sono u seba v ambulancii, tak by nezistil, že sa niečo s nami deje...takže som mu nesmierne vďačná 🙂 🙂

janicca
4. okt 2010

ahojte dievčence tak dnešný deň sa opať vydaril D - ečka som si nazbierala tak akurát 😎 😉
@tija28 ,@cikyta tak hladnému sa len o chlebe sníva som sa fajn pobavila .... 😀 😀 😀 😀
@kiara15 tak ty si mala ukážkové embryjka a dali ste tie dve zamraziť ?a či ? to som sa nedočítala alebo som nečítala pozorne 😉

cikyta
4. okt 2010

No veru, kde je Orsulka? Neplaš ma ! ☹

@kamka17 Silvinka neni chorá. Tá je až moc zdravá.Energiu má na celu noc 😀
A fajn,že máš sono u dr.To tá moja nemá nič a moje bruško bolo vyšetrované takým medeným lievikom-no sranda 😀 Nikdy nič nepočula 😀 a depkovala 😀
(A pritom ja som Sisu cítila v čakárni celý čas.Len sme prešli prah do ordinácie a Sisa sa zahrala na sochu vždycky 😀 .Beťarka.)

cikyta
4. okt 2010

@janicca 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ty opica! Si ma odhalila 😀 😀 😀 😀 😀

cikyta
4. okt 2010

My sme zbierali doobeda D-ečka a teraz poobede sme zbierali námrazu pod nechty ☹ (pomaly....)

janicca
4. okt 2010

@cikyta 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no Sisa je jednoducho herečka nie od narodenia ale od embryjka 😀 😀 😉 dnes bol krásny den teda aspon tu u nás....pomaly sa treba otužovavať veď ide tuhá zima 😝
@kamka17 tak to je fajn že bude nová skriňa dufam že aj už budem čoskoro len nakupovať pekne od bodíkov a nakoniec sa dostanemu ku skrini lebo aj to určite bude treba 😉

janicca
4. okt 2010

a Orsulík určite dnes chytala Dečko tak preto sa neukázala ved su traja tak ím to ide trošku dlhšie a teraz spokojne odychuju 😉

cikyta
4. okt 2010

@janicca Vieš čo mi teraz urobila Sisa? Napchala si plné bodynko kockami 😀 😀 😀 😀 a prišla s takým kockatým pupkom že:
-Mama aha !
😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅
Asi máš pravdu s tou Orsulkou 😉 Určite to tak bude 🙂

janicca
4. okt 2010

@cikyta Sisa vy ste obidve herečky jednoducho ja nemám slov ste zlaté no si vás viem živo predstaviť ako doma celý deň samé gazdujete....čo sa týka tích výmyslov tak Sisa to má mať po kom si myslím 😀 😀 😀 😀

cikyta
4. okt 2010

@janicca Prišiel ocko,ideme sa vítať 😉 ...................... 😲

janicca
4. okt 2010

@cikyta a s kým ?s ockom alebo červíkom ? 😀 😀 😀 😀 😀

kamka17
4. okt 2010

@janicca servus cica...no tak tomu ver, že bodíky a všetko ostatné budeš čoskoro nakupovať...a rada ti budem pri tom asitovať aj s Paulínkou ako odbornou poradkyňou 😉 😉 🙂 🙂
nevieš niečo nové o Martule???

janicca
4. okt 2010

@kamka17 budem velmi rada ked budem mať take asistentky 😉 😉 už ste kupovali kočík ?

kamka17
4. okt 2010

@janicca no akurát včera som ho objednala aj s autosedačkou, nech to reku pasuje...tak som zvedavá kedy príde a ako bude vyzerať...

janicca
4. okt 2010

@kamka17 jasné tak už ste kompletní za cvílu budete mať aj malú hviezdičku domka 😉 😉 a aku značku to sa nejdem ani pýtať lebo ja vobec v tom nemám prehlad šak zatial nie je dovod ....aj ked pre dvojičky som si už vyhliadla ale veštica má hned zrušila že žiadne dvojky nebudu..... 😀 😀 😀

kamka17
4. okt 2010

@janicca neboj, do značiek aj do všetkého sa dostaneš ani nevieš ako...ja som zo začiaktu tiež len kukala, že o čom to tu všetky píšu, ked sa riešili kočáre...a neni to také hrozné, zorientuješ sa rýchlo...a však aj taká veštica sa može niekdy pomýliť...či nie??? 😉 😉 😉

orsulka
4. okt 2010

ahojte dievčatka.......tak som vam chybala?????? joooj ake ste zlate....hihihihihih
mala som ubehany den.....a mam celkom aj dost, musim sa dobrovolne priznat...neviem Tijus ako ty ty zvladas, resp. ako si to doteraz zvladala s tou svojou energiou a pracou ked si musela vybavovat cely den......fakt klobuk dole....

ja som hned rano utekela k dokymu, kvoli tomu vytoku (radsej ako odporucala aj fopardi)......tak povedal, že zrejme , je to ešte z toho sitia.....ale dnes mi to inak rasne ustupuje ale dal mi aj lieky na vkladanie , ako pre istout, a povedal, že radsej dobre že som dosla.....že treba......baberka skontroloval len velmi rychlo, že srdiečka biju, ani nevažil nemeral nic, lebo ved o týžden mame to 3D....tak potom vsetko spravime.....
este som potom bola v praci......poobede som sal pre draheho do prace, zaviezla som ho na masaž, potom doplatiť tu ovbyvacku, aby nam ju snad už cez vik mohli doviest...juchuuuuuu 🙂)))

inak som rada, že sa vam vsetkým dari....hlavne malej SISI...mojej princezničke 🙂))) to si myslim, že jej ide každý den ....ona vždy nieco vymysli
Janicca----co ta martulka??????????

orsulka
4. okt 2010

@kamka17 a vy sa krásnea zariadujete už na prichod Paulinky......a sestrička teda nebola prekvapkaná, že ťa vidi bez bruska????? 😉 😉 😉
inak fakt je to fajn, ked takyto dokrtor ma celkom OK sono u seba v ordinácii...je to naozaj na nezaplatenie... 😵

cikyta
4. okt 2010

@janicca Veru veru......veštica velmi rada odovzdá certifikát,ak to budu dvojočky !!!!!!!!!!! 🙂

A inak veru....dalšia vec....(budem sa musieť aj s tým červíkom zvítať-ved som ho už tak dáááááávno nevidela) 😅

@orsulka To je fajn,že si bola u dr.Aspon máme istotu,že je to OK - ved mamička musí byť spokojná,vyrovnaná a usmiata 😉 Ja sa už neviem toho 3D-čka dočkať.Jupiky!! 🙂

@kamka17 Potom hod foto fára,aj vajíčka 😉

orsulka
4. okt 2010

@cikyta aby som nezabudla, aj mne sa dnes skontroloval ten moj červik 😀 😀 😀 vsetko OK 😀 😀 😀

aj som poobede volala s Tijuš, som ola zvedava ako dopadla u dokyho a celkom sme sa aj zabavili .-)))))

cikyta
4. okt 2010

@orsulka No super,tak aj Orsulík má v poriadku červíčka.
No asi budem musieť pozrieť toho môjho,nech v hambe nezostanem 😅

orsulka
4. okt 2010

@cikyta nič si z toho nerob, ani ja som toho svojho dlho nevidela ☹ ☹ 😀 😀 😀

wolfskinka
4. okt 2010

@brmbolcek jasne ze davame aj trubicku, uz mu to ani nevadi, uz pritom ani neplace ...dnes nespal od 12,00 vobec len plakal a plakal aj v kociku vonku a to sme boli 5 hodin vonku a teraz akurat som isla chystat kupanie zaspinkal

janicca
4. okt 2010

vzĺadom na to že veštica je moja dobrá kamarátka tak certifikát by som jej nechala aj keby sa pomýlila 😀 😉 😉
a ináč na takého červíka aj ja mám chut hned ak to bude možné tak ho riadne skontrolujem aj by sa dalo ale bojím, bojím 😉 a pri tom celkom je na to chut čo sa mne málo kedy stávalo poslednu dobu 😉 😵
@orsulka no a Martula ??? zdravotne po tom všetko celkom ok ....len čo sa týka psychiky je to horšie potrebuje poriadne resetovat hlavu ved ja sa jej ani nečudujem 😢 bola u mna aj si voláme...aj sme sa bavili o tích kupeloch Lučky že by možno skusila..... sa mi zdá že aj ty si ich absolvovala ak nie tak ma oprav..

janicca
4. okt 2010

dievčence idem ja od vás do sprche hodiť a tak .......a ked nie červíka tak aspoň utroš si tam idem natlačiť.... 😀 😀 😀 😀 dobru noca prajem

katy7
4. okt 2010

Ahooojte babuliatka moje, konecne drobec zaspal a mam aj dnesny diel prace urobeny, tak som vas prisla pozriet. Ako sa mi majkate? Idem sa pokusit pocitat kto ako, ale v kazdom pripade sa vsetky drzkajte.

orsulka
4. okt 2010

@janicca mas pravdu moja, ja som tie kupele absolvovala, a co sa psychiky týka, tak možem len odporučať!!!! ja som si tam skvleo oddýchla..ô.závisí to aj od toho, kohon dostaneš na izbu a podobne......ale da sa to tam.......procedury, masaže, kupanie, plavanie, zábaly...jednoducho super.... 🙂 😉
som rada, žťe si Martulke oporou, ono to bude chcieť asi dlhší čas, aby sa to vsetkouútriaslo.....velmi jej prajem, nehc je to čim skor.... 😵
@katy7 ahoj kočka.......sledujem, že sa vam dobre dati, a prvy mesaic spoločný mate za sebou 🙂))) a ste zdravučkí, spokojnučkí?????? velka pusa drobcovi na ličko 😵 😵

fopardi
4. okt 2010

@kamka17 a to ti preeklampsiu zistil sonom? ved to je zvyšeny tlak a bielkovina v moči , nie ? či sa mylim ?

fopardi
4. okt 2010

@janicca a čo sa stalo martulke ? ak je to tu niekde spomínane tak isto to nenajdem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre