Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

surviver
7. okt 2010

pekne ranko 🙂

@minka051 ale to je uplne super,že takto pekne vam to ide s tym domčekom a drobček pride do noveho,ved aj brmbi a j orsulka,tiež vynovili bytik ,takže minka si na dobrej ceste,držim palce 😉

katy maly je zlatučky,vobec nevyzera,že by mu niečo chybalo a už asi aj zabudol bobačik ake stresy mal ked šiel na tento svet..vela zdravička prajem 🙂

jani,kiary myslim na vas aj na drobcov 😉

minka051
7. okt 2010

@suriver zatial veru ide a nech to aj naďalej tak pokračuje 🙂 a ďakujem Dnes ešte napíšem ked budem volať čo mi povedali.

cikyta
7. okt 2010

Ahojte.............

@minka051 sme s tebou,myslime na teba a tvoje embrijká....tfuj tfuj.......nech je všetko tak,ako má... 🙂

Janula,nekupuj žiadne lieky. Najlepšim liekom je si riadne poprdieť ! 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Ja som tiež zo začiatku tehu mala viac prdence+stále som vracala....a vtedy som povedala mužovi,že ak má teraz nenechá,tak už nikdy 😀 bola som ohromne "priťažlivá" 😀 😀 😀
No zhruba v strede tehu mi to prešlo,tvár sa rozjasnila,zmizli j...ky,super som pribrala a bola som NAJKRAJSIA za celý svoj "dosavadný" život 😉

TAKZE:je to u teba na dobrej ceste!!!!!!!!!!!!!

kiara15
7. okt 2010

@janicca a ja ze to mam sama aj mna naduva ja mam sice muza teraz prec ale dcera mi hovori mama rob stym nieco 😀 😀 😀 a ten utros ti niekedy vyteka??
@orsulka ahoj srdiecko??ako sa maju babulčiatka?? 🙂 🙂
@speranza1 dakujem vsak aj sa stale modlim 😉

cikyta
7. okt 2010

@kiara15 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Utros mi niečo vytiekol,niečo vomne zostalo.Vraj to je tak ok 🙂

minka051
7. okt 2010

@cikyta veľkééé ďakujem 🙂 🙂 Bože len sa podarí 🙂 Ale myslím teraz pozitívne a mám dobrú náladu tak je to super. Stres som vylúčila a negatívne myšlieky tiež 🙂 🙂 😎

cikyta
7. okt 2010

@minka051 správne slovo "do bitky" Takže inak,ako pozitivne ti to nemože dopadnuť tentokrát! 🙂

mimili
7. okt 2010

Ahojte skoro stimuláčky, stimuláčky, skoro čakateľky, čakateľky a mamičky🙂 Mám opäť otázku - Ako dlho pred OPU ste si robili predoperačné? Nám povedali, že 2 týždne, no bojím sa, či to stihnem.

@surviver Tak o jeden nepríjemný rozhovor menej, len tak ďalej 😉 . Ty 11.10. ideš do centra, ja začínam brať Proveru - opäť máme niečo spoločné🙂

Mňa inak tiež čaká nepríjemný rozhovor - so šéfkou. Chcem jej to povedať, lebo budem mať v robote potom stresy, ak si budem musieť kadečo vymýšľať. Snáď ma pochopí 😕 a v prípade, že nám to nevyjde, nebudem prvá na muške, ktorá dostane výpoveď...
Držkajte sa všetky!!!!!!

minka051
7. okt 2010

@mimili predoperačné si môžeš aj skôr ja som išla tak 3 týždne a bolo to OK. 😉

tija28
7. okt 2010

ahojte bamulky 😉 😉 😉 ......................oznamujem vam, ze pekne poctivo lenosim, stale si nato neviem uplne zvyknut, ale sa ukludnujem, ze ved uz len do silvestra a potom to prideeee 😀 😀 😀 😀 😀 ..........................vcera sme boli s drahym kuknut kociky, no poviem vam, fuska je to velika vybrat ten spravny kocik, ked je na trhu taky obrovsky vyber - uz mame ale konecne aku-taku predstavu, a jednoznacne chceme kocik s prenosnou taskou a hlavne, aj ked som povodne chcela nejaky extra kvalitny a drahy a spickovy, teraz viem, ze bude stacit kludne kocik do nejakych 300 eciek, lebo nejake extra rozdiely medzi nimi fakt nevidim.........tak sa potom pochvalim, co si nakoniec vyberieme 😉
@katy7 - ten tvoj drobcek je taky krasnucky, ten vam musi len radost robit - to bude milucke dietatko 😉 😉 😉
@orsulka - tak vy uz budete pekne vyparadeni v domacnosti - male orsuliatka budu velmi happy z takeho krasneho prostredia 😉
@brmbolcek - oliverko sice poslucha, no obcas mam pocit ako by praktikoval v brusku nejake adrenalinove sporty, len este som nedosla nato, ze ktore 😀 ......a co ty mamina, ako to zvladas ?
...........ostatne vas vsetky zdravim a nase snazilko-tehulky obzvlast 😀 😀 😀

kiara15
7. okt 2010

@cikyta lebo niekedy mi vytecie viac niekedy menej a je mi to neprijemne 😒
@tija28 ahoj moja konescne ze si sa ukazala 😉 no som zvedava aky ste si kocik vybrali 😉 😉
@minka051 zajtra drzkam palceky 😉 😉

orsulka
7. okt 2010

@tija28 ahojček maminka....non tak som takááááááááááárada, že oddychuješ a lenošíš........a podla mna si to aj pekne zaslužiš, po tolkych vybavovačkách, stresoch a podobne....... to mate super s kočiatikom.......že už ako tak viete, my sa stale este rozhodujeme, ale ztial som naklonená pre easywalker duo......inak je fakt pekny, prakticky a vela mamičiek je s nim spokojných....akurat je z kategorie tých drahších...ale zas mam podporu z prace, vraj to od nich dostanem ako darček...hihihihihih....tak dufam, že to tak aj bude 😉 😉 😉
@mimili presne ako pise Minka..kludne chod aj 3 týždne pred na odbery, lebo musis pockat na vysledky a potom este objednat na interne a tam sa tiež niekedy pekne caka aj týžden, kym ťa vezmu......myslím, že v pohode budu akceptovať mesačne vysledky.....takže tri týždne dva týždne uplna pohodka 😉
@kiara15 no moja, tak maju sa určite výborne...pravidelne papkaju, pravidelne oddychuju 😀 😀 😀 😀 nič im podla mna nechýba..... 😵 😵
@cikyta + Sisi ahojte dievčatka...... 🙂 ako vy trávite tento slnečný dniček??????????

kiara15
7. okt 2010

@orsulka no dufam ze to tak lebo ten utrs nemam moc rada 😉 mas aj fotto tych kocikov??chcela by som vidiet 😉 😉 mas dobrych kolegov 🙂 🙂

orsulka
7. okt 2010

@kiara15 to navrhol sef.....že dar od firmy dostaneme 😉
inak tenutroš to tak ma byt, niečo vyjde aj von.....to je v pohodke 😉 😉

orsulka
7. okt 2010

@kiara15 apocuvaj herečka, berieš aj niečo ine okrem utrosu???ten estrimax co si brala, alebo take niečo??????

orsulka
7. okt 2010

@kiara15 ak chceš vidiet, tak si nahod do google len easywalker duo, a dorjan danny sport twin a ono ti cih vyhlada....... 😉

kiara15
7. okt 2010

@orsulka vsak som si aj myslela 😉 a neberiem teraz nic okrem utrosu chvala bohu lebo stych liekov by ma piclo 😉
no skusim kuknut vies ak sa chytia obydve kiarcatka tak aj ja budem pozerat po takych kocikoch 🙂 😉

orsulka
7. okt 2010

@kiara15 len pokukaj moja....pokukaaaaaaaaaj 😉 😉 😉 😉

kiara15
7. okt 2010

@orsulka pokukam pokukam dnes som zbadala v mrazaku ze mam pirohy s tvarohom no aka chut ma chitila a uz aj som si ich urobila a pekne aj spapala mnam 😉 😉 😉

tija28
7. okt 2010

tak som sa prave vyblaznila so psikmi, taky sajovia su to - ale ten nas je teda extra rozmaznany a bojazlivy, letel krdel vtakov, a div mi ten maly nevliezol pod suknu ............esteze som mala gate, xixi 😀 😀 😀 😀 😀
@orsulka - tak to mas vybornych kolegov, ked vam takto kupia kocik.....................super......................to ja mozem snivat o niecom takom, to ti moji zamestnanci tak akurat mozno nejake woodoo robia na mne 😀
@kiarka - podla mna su tam obe kiarciatka a uz sa nevedia dockat vysledkov 😀 ......a k tym pirohom - mnaaaam, hned by som si dala 😉 ............sak ja stale len jem, teraz ked som doma a doma a doma, ach jaaaaaaaj 🙂 🙂 😝 🙂 🙂

kiara15
7. okt 2010

@orsulka pekny je kocik pokukala som radne 😀 😀

@tija28 ved aj ja furt som hladna 😉

surviver
7. okt 2010

@mimili asi si myslela Speranzu,s tym neprijemnym rozhovorom... 😉 ,ale my sme tu šikovne my sme pochopili 😉 ....surviver,speranza,je dost podobne 🙂 .....a je nas tu stale viac,tak sa to už niekedy pletie,ale je fajn ,že temička "žije"

cikyta
7. okt 2010

@kiara15 utros som si davaa tak,že ked išiel muž do roboty ma zobudil....dala som si ho a ešte na minimálne 2 hod.som si lahla. 🙂

@orsulka pekné fáro... 😅 fakt pekné!
(nám mužov šef nekupil kočik,ale dal do ruky 10 000sk.On to robi každemu zamestnancovi,ktoremu sa narodí dieťa.)
Zato môj kolektív....ehm....škoda reči....Nieže by som id nich niečo chcela,ale kedže som radový zamestnanec-takým sa na nič nesklada.(čo som sa naskladala na svadby,50-tky,každemu šefovi na všetko možne...a tích šefov je hodne 😀 už by som mala taký menší domček za tích 14 rokov 😀 )

My čakáme návštevu dnes.Dve kamošky.Jedna má o 2 mes.mladšieho synčeka od Sisi (a pritom je pomaly o hlavu vyšší 😅 )a druhá kamoška má presne o rok mladšiu dcerku a skoro na den presne narodenu ako Sisa.Sisa je 25.4.a ona 26.4.a tiež s pomocou Helíku 😉

cikyta
7. okt 2010

@surviver no ozaj......som sa urozmýšlala 😀 😀 😀 😀 😀 😀

minka051
7. okt 2010

Takže vola som mám dve embryjká a zajtra tam máme byť o 13:00. Potom napíšem ale asi až v sobotu lebo tam zostávame na noc je to strašne ďaleko. tak sa zatial majte a držte mi čo sa dá 🙂 🙂 🙂

mimili
7. okt 2010

@surviver Prepáč mi, mala to byť Speranza... je tu na mňa veľa mien a keďže som nováčik, tak mám zavše chaos 😀

mimili
7. okt 2010

.. a ďakujem Vám za info ohľadom tých predoperačných

zlatanka30
7. okt 2010

minka 051 silno drzim palceky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

janicca
7. okt 2010

@minka051 tfuj tfuj tfuj ešte ťa riadne dopľujem nech su embryjka pravé babatkovské.... 😉 😵 😵
@orsulka kočiarik je super dobrá stránka musím kuknut hlbšie ked budem mať čas ... 😉
@cikyta ďakujem za povzbudenie vtedy najkrajšia žena na svete ..... 😀 😀 😀 😀 uvidíme dnes večer čo sa bude diať samozrejme že nebudem kupovať žiadne tabletky no bola by som hlupa a ked sa drahému nepáči nech ide spat na balkon ..... 😀 😀 😀
a dnes sme boli s Martulou na obedík pokvákali sme a tak trošku prešli po meste a krásny deň za nami a bolo fajn 😉

@surviver aj ja som tuho rozmýšlala že či pred nami niečo tajíš že si idete pre mrazáčikov 😉
@mimili sme si to správne preložili to neva aj to sa stáva 😀 😀

kiara15
7. okt 2010

@cikyta ved aj ja si ho davam ale som zistila ze vzdy ked si ho dam presne za hodku ma chyti velka potreba a ide ma stoho picnut ako naschval 😀 😀
@janicca a ty ozaj nebudes testovat??a kedy presne ides na kontrolu??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre