Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

cikyta
31. okt 2010

@kiara15 obidvaja od obvodneho.Z gynekologie netreba. Teda-aspon odomna ju nepýtali,lebo chceli len tie od obvodaka.

minka051
31. okt 2010

Peknú slnečnú nedelu prajem 🙂 🙂

No ten posun času ja teda osobne to nemám rada, lebo veľmi skoro je tma

@janica no ani nevrav o spani 😖 doteraz som spala dobre, ale už sa v noci budím musím na WC niekdy aj 2x
skoro sa zobudím potom čumím do plafonu potom zaspím a keď sa zobudím tak som ako by ma niekto švacol po hlave. 😀

belisima10936
31. okt 2010

@cikyta Hlavna vec, ze si sa dockala aj ja velmi dufam, ze tento raz to vinde 😀

kiara15
31. okt 2010

@cikyta lebo mne doky stale nuka aj jeho kartu preto sa pytam vobec mi nehovoril aby som si isla k obvodnemu 😉

cikyta
31. okt 2010

@kiara15 Na genetike si pozru z karty najčastejšie ochorenia,všetky ochorenia a čím viac si prečítaju,tým lepšie....takže možno ak vezmeš aj kartu z gyndy,nič tým nepokazíš.Ide o to,že oni na genetike ti zoberu krv len na určite veci.Nie na všetko čo existuje. Lebo by si tolko krvy ani nemala v sebe 😉 Zoberu 3-5 velkých striekačiek a každá je na rozbor niečoho iného. (napr.Jedna je na rakovinu,druhá na trombozu,tretia na poškodenie vzrastu - ak máte v rodine trebárs niekoho trpasličieho vrastu,dalšia na rozbor plodnosti atd...) Samozrejme,že ide hlavne o rozbor plodnosti . Názov som zabudla. Má to svoj názor. No jedno z druhým vzájomne suvisí a človek by sa niekedy čudoval,čo sa tam dopátraju hlavne vtedy,ked človek pozná presne všetky naj - závažnejšie ochorenia v celej rodine,príčinu umrtia každeho atd...

cikyta
31. okt 2010

Dnes sme boli v nákupnom centre.Sisa mi tam utekalááááá.......a bežala do kaderníctva.Na kaderníctve dvere užastné krásne sklené....len Sisa ich nevidela a tak BACH do nich. Meter odletela.....Ludia zhíkli ☹ len ja s mužom do podrepu a rehoty 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
To sa nedalo nesmiať. To bolo ako z lacnej grotesky 😀 😀 😀 😀 😀
Sme to my za rodičia,čo? ☹

orsulka
31. okt 2010

@kiara15 ked ja už si tpo tak dobre nepamatam...ale tak zrejme treba obe karty.......je to fakt, že si to tam doktorka sruduje, bude sa vas vypytovať co a ako v rodine, nakreli si rodokmen a podobne.....radsej to mat u seba, ako sa potom vracať, keby niečo chybalo...aj tak mate stastie, že vam to hudec takto super vybavil 😉 😉

ofs
31. okt 2010

Ahojte dievky, potrebujem poradiť. Som 5deń po ET, od včera ma začali bolieť priedušky, ale tak, že už aj dnes len ležím. Kašlem, no hrôza.... furt niečo riešim.... Myslím si, že mi samo neprejde, teda čaj s medom pijem na litre, ale dala som si zopár lyžičiek sirupu bronchichum. prosím uistite ma, že to môžem, neuškodí to?Vopred ďakujem za info

cikyta
31. okt 2010

@ofs Ja ten sirup nepoznám. A v letáku je písane čo? Najlepšie su liečiva na prírodnej báze z biliniek pre tehulky 😉 Teda,ak sa to už inak neda... ☹

@orsulka Zdravím Orsulík a Orsuliatka!

ofs
31. okt 2010

cikyta, v letáku sa píše, že v tehotenstve alebo počas doječenia, je možné ho používať po dohode s lekárom. Teda nepíše sa to, že sa nesmie užívať, jój, furt som v strese.... snáď bude všetko ok, ďakujem

lucula73
31. okt 2010

@kiara15 kiaarka ahojček...a kedy ideš na tú genetiku?a kam? 🙂

elienocka
31. okt 2010

ja som elienocka a mame tiez problemy splodit babo.ja som v poriadku ale partner ma oligospermiiu a volaku hyperspermiu.velmi ojedinele pritomna spermia a je ich tam strasne malo.doktor povedal ze mame 1% sancu na prirodzene otehotnenie. v auguste sme boli na ivf nevislo boli 3 vajka .dve z nich boli na druhy den K.O. a jedno sa dostalo do stvteho dna a prestalo sa vivijat.tak nic z toho nebolo.v septembri som bola na iui s darcovskymi spermiami bohuzial nevislo bola som z toho nestastna. v sobotu sme boli na iui s darcovskymi spermiami tak budeme cakat 16 dni .tak hadam sa to konecne podari.boli sme v heliose v martine.pisem sem prvykrat v zivote asi som tam videla holku ktora sem pise

izzie27
31. okt 2010

@elienocka pekne ta vitam,a budem Ti držať palce, aby vám to vyslo.

minka051
31. okt 2010

@elienocka vitaj medzi nami 🙂 a držím palce aby sa podarilo 🙂 😉

elienocka
31. okt 2010

@minka051 drzim palce aby boli dve malicke hrasky

minka051
31. okt 2010

@elienocka dakujem kolko ich je sa dúfam dozviem v utorok 🙂

cikyta
31. okt 2010

@ofs Tak to bude dobre.Nestresuj sa hlavne. Ak je to po dohode s lekárom,tak to bude dobre. 😉

@elienocka Vitaj u nás. Sme radi,že si sem zavítala a držím ti palce !!!! 🙂

@elienocka Minka môže mať aj 3 😉

minka051
31. okt 2010

@cikyta ahojček no možno aj 3 ale to povedali že dosť nepravdepodobné. Doktor povedal že to by ani nebolo dobré lebo by som ich nedonosila a museli by mi robiť nejaký zákrok ktorý si teda vôbec neprajem. Ja sa modlím za 1 max 2. 🙂 🙂

cikyta
31. okt 2010

@minka051 Ved ano. To vtipkujem. Ja osobne ti prajem jednu malu copanu. 😉

minka051
31. okt 2010

@cikyta veď o inom ani nesnívam. 🙂 A odkedy si mi to povedala tak iné v hlave ani nemám len copaňu. Už aj doma hovoríme len o dievčatku. Moja polovička už vymýšľa aj mená. 😀 😀 😀 No ale ja to začnem riešiť až neskôr. Zatial žijem s pocitom že to bude malá šušura 😀 😀 😀

cikyta
31. okt 2010

@minka051 😉 Bude to tak.Mužík može kludne hladať meno pre princeznu 😉

minka051
31. okt 2010

@cikyta ja som mu už povedala, že to nechám na neho nech vyberie on.. Bude hrdý ocino 😀 😀

ofs
31. okt 2010

Ďakujem cikyta veľmi pekne,pa

fopardi
31. okt 2010

@orsulka a čo sa stalo že si bola v nemocnici ? ale fajn že ta už pustili 😉

ostatne kočky aqhojte no my sme dnes mali super den maly je taky akčny že až som uplne vyradena večer

lucula73
31. okt 2010

@minka051 no ciky možeš veriť,že to bude copaňa...jej to tu zatiaľ všetko s tým veštením vychádza 😉

orsulka
1. nov 2010

@elienocka viitaj v klube 😉 😉 😉 tak tfuj tfuj tfuj, nech je toto IUI to pravé orechové 😉 😉 😉
@minka051 tak ja sa už toho utornajsieho UTZ neviem dockat....ty koki......ja by som ti dopriala 2 srdiečka...... 😵 😵 😵
@fopardi ahoj....idem s apochvalit, že vcera sa mi krásne podaril dzusovy kolacik moja🙂)) dnes som pozvala svokrovcov na kavicku a kolacik tak sa tesim.....v nemocke som bola len tak prevenrivne v podstate, ale vsetko skontrolovali, pomerali, zobrali KO, a pichli mi 3 injekcie kortikoidov na vyvin plucok drobcekov 😉 😉 na 4 den ma pekne pustili domkov 😉 😉

@lucula73 ako sa mavate Vy??? co drobcek??? poslucha?????

fopardi
1. nov 2010

@orsulka a to len tak ta poslali čo rataju u teba s predčasnym porodom ? 😕 ale je fajn že je to všetko ok a že sa drobci držia
a kolačik mnam mnam dala by som si aj ja mm ma zajtra narodeniny tak tiež rootmyšlam čo mu upečiem do roboty tak rozmyšlam rozmyšlam a uvidim čo vymyslím 🙂

minka051
1. nov 2010

Dobré ránko 🙂 🙂
@orsulka no ja sa tiež neviem dočkať ale mám strach Len aby bolo všetko v poriadku 🙂 .

orsulka
1. nov 2010

@fopardi ono sa to stale točí okolo toho mojho krčku.....keďže bol operovany...takže preto.....tou operaciou je určite trosku oslabeny, takže taka možnosť tam vždy je... 😉 😉 😉 inak merali krčok a pekné 4 cm, hrdlo vraj pekne dlhe, a steh drži 😉 😉

fopardi
1. nov 2010

@orsulka no tak potom je všetko v najlepšom poriadku 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre