Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
30. jún 2009

chorale.......no jasne!!!!!!! inak to ani nemože byt...do tretice všetkého dobreho...držim moc palčeky....!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 a kolko si vkladala??????

wolfskinka
30. jún 2009

ahojte

domika vtip drsny ale dobry .... 😀

chorale no super OPU sa ti blizi

orsulka
30. jún 2009

wolfi...ahojček 🙂

chorale
30. jún 2009

vkladali sme jedno. wolfi ahojko.
ďakujem za palčeky všetkým, idem trošku upratať potom ešte nazriem

wolfskinka
30. jún 2009

chorale ahojki ... pridi aj ku mne, mam doma bordel ako v tanku ☹

wolfskinka
30. jún 2009

vcera sme boli u znamych na navsteve a maju prvacika a vyskemral si u mna, ze ak bude mat same jednotky ze pojde ku nam na vikend ... no to sa "tesim" .. on je take zlate hyperaktivne dieta ... moj muz povedal, ze aby sme po vikende stravenom s nim sa nevykaslali na deti a uzivali si kludny zivot ...

a uz mame nahlasene dalsie deti 4 a 6 rocne na noc ku nam .... to bude ina skolka

orsulka
30. jún 2009

v poslednej dobe je to tu nejake mlkve....... 😔 😔 čo to??? čo to??????

aj nove nejak stichli, katy....snecka....a ostatne.....halo????

cikytka...co noveho?????? ale asi aj dovoelnky už prebiehaju plnom prude...... a mne nejaka dvojtýždnova tento rok asi nehrozi.........fňuk....fnuk..fnuk

wolfskinka
30. jún 2009

a tija neviem kde je, uplne zmizla aj domcek .... a mia zalozila temicku a odvtedy sa tu neukazala a uz ani kuspitka nechodi len sem tam nakukne

baby zililncanky kamka, dunda, tinkaza .. co tak stretko na buduci tyzden ???

orsulka
30. jún 2009

tijka sa ospravedlnila...a napisala, že potrebuje trosku oddych od konika, aby sa viac mohla venovat sebe a oddychnut si od snažilkovania.... 😉

domcek teda neviem...bola na PN- a nemala doma net...tak sa ani nema odkial pripojit, ale verim, že su v poriadku a uživa si tehotenstvo......vsak domcek??????

kuspi tu bola vcerra, predvcerom, alebo tak nejak.......

wolfskinka
30. jún 2009

orsul no ved sa uvidi kedy sa baby objavia, ale bola by som rada keby sa objavili castejsie

orsulka
30. jún 2009

wolfi...ver mi, že aj ja..... 🙂

wolfskinka
30. jún 2009

orsul .. odchadzam dufam, ze za hodinu tu budem

finelka
30. jún 2009

ahojte 😉
par dni som tu nebola ste toho popisali 😀
v sobotu sme boli v Heliose, dohodnut kedy, co, ako ... 😉
ako sa mate?

orsulka
30. jún 2009

finelka.......cavko....noooo....????????? a co ste dohodli????? pochval sa...... 😉 😉

a ja konktretne sa mam polopracovne.....momentálne len zbieram podklady na vyplaty a zoradujem.....od zajtra zacne pocitanie!!! 😀 😀 😀 takže asi tak.... 🙂

kamka17
30. jún 2009

brééé ránko sa praje...všetkým...aj tým, čo tu nie sú 😎 😎

krásne slnko svieti a ja sa chystám na veľké upratovanie, tak hádam mi to bude odsýpať...aspoň rozhýbem tú svalovicu z nedele, hihi...

no trochu je to tu mrtve, to máš pravdu orsul, ale to bude asi fakt tým letom, lebo vonku je fajne, tak čo by tu babulky robili, keď možu byť vonku...alebo majú lepšiu zábavku ako nás 😕 😕 ...ale ony sa isto zas vrátia...možno 😅

wolfi..stretko može byť aj budúci týždeň, len ja neviem, ako robím, tak to sa potom dohodneme...

orsulka
30. jún 2009

ahoj kamka..... tak predsa si sa rozhodla, že dnes už svitalo????? a ideš sa vrhnut do upratovania?????? 😀 😀 si šikulka...určite ti to bude odsypat...... 😉

janula18
30. jún 2009

Ahojte, tak ja zatial ok, brucho ma trochu sem tam boli, tak som aj rada lebo prvýkrát mi nebolo nič a nevyšlo to, tak teraz aspon niečo.
Zajtra je môj kritický 6 den, minuse som načala špiniť a potom na další den to šlo do krvácania.
Do rána sa mi aj snívalo že som žačala dosť špiniť - hrozný sen.

kamka17
30. jún 2009

orsul...hej hej, vonku síce svitlo, ale mne sa akosi nechce rozsvietiť... 🙄 🙄 ale idem na to, potom kuknem, čo ste popísali

zatiaľ čafte a písmenkujte

finelka
30. jún 2009

no dohodli sme sa, ze v auguste ideme brat krv vsetci, teda ja, manzel, maly a posielaju to do brna a potom do australie, tam nam spravia tu nestastnu sondu za cca 2-3 mesiace a mozeme ist na to 😀 .
No asi som nespravila bohvieaky dojem u Krajka 🙂 , tym, ze som sa vypytovala na vsetko mozne 😀 usudil asi, ze to moc prezivam a snazil sa ma hlavne ukludnit, ze musim byt psychicky v pohode a tak ale ja sommm 😀 , len som proste taky clovek, co potrebuje vsetko vediet 😀 .

orsulka
30. jún 2009

finelka.... 😀 😀 😀 no na druhej strane aspon videl, že más zaujem o vsetkom vediet 🙂))))) a hlavne, že ste sa aj dohodli kedy na to... 😉

janula......tak ten sen určite nepridal, ale vykasli sa nan.......nech je tento den USPESNY!!!!!!!! držim palce...si PN??????

pepu
30. jún 2009

caute, dievcata....prajem Vam pekny dnik...stale som este 2 v 1....drzte palce,prosim...

lucula73
30. jún 2009

ahojte, pekný slniečkový deň... 😉

janulka - nevymýšľaj,také sny neplatia a hotovo,moc na teba myslím 😉

no ja som sa včera skamarátila so záchodovou misou,chytilo ma to večer na posteli skoro o polnoci,no som nechápala....idem si pre tú PN dnes,tak som zvedavá či dnes budem dýchať čerstvý vzduch naposledy alebo nie 😀

idem dačo porobiť trošku....

pepu
30. jún 2009

nezabudni sa setrit, lucul...drzim palce... 😉

orsulka
30. jún 2009

pepu...ahoj...som ťa spominala dnes.....už mas asi fakt na male a velmi blizko......určite že na teba myslime a držíme palceky.....!!!!!!!!!! 🙂 🙂

lucula...... 😒 😒 no nič moc asi tie nevolnosti.....ale treba vydržať, ved je to pre dobru vec... 😉

lucula73
30. jún 2009

pepu držkaj sa ...to zvládnete,zachvílku máš uzlíček domka 😉 a meno už máte?teda určite máte 😀

orsul - jasné,aj tebe aj ostatným zo srdca želám,aby ste si tie nevolnosti raz vyskúšali 🙂

pepu
30. jún 2009

orsul a v dobrom? 😀 🙂
dnes idem poobede k lekarovi, tak dufam,ze spravi aj sono a uvidime co povie...ja praveze vobec necitim,ze by to malo byt blizko...je mi fajn...az na tie noci....

finelka
30. jún 2009

ahoj pepu 😉 este ste 2v1? 🙂 blbe otazka teraz co? ked sa kazdy vypytuje 😀 poznam 😀
Tak pre ktoru porodnicu si sa rozhodla?

orsulka
30. jún 2009

pepu.............jasne, že v dobrom.......len teda že sa vam to kraáti 🙂 🙂 kedy mas presny datum??????

pepu
30. jún 2009

finelka, este som sa definitivne nerozhodla....dnes mam konzultacie v ZA, tak som zvedava....inak ja by som asi radsej MT, len muz ma chce mat blizsie...nechavame to tak nejak ako to pride..Strecno by malo byt prejazdne, takze uz len ako si budem trufat, ked to zacne....

pepu
30. jún 2009

posledny, co mi povedali je 2.7.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre