Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

komarik
24. feb 2011

dievčatá, ďakujem za povzbudenie. Dúfam že to nejak zvládneme.
@kuspitka, článok dobrý 🙂
@kamka, a čo máte nové?
@surviver, že 16tt? Nechápem...

janicca
24. feb 2011

ahojte dievčence 😉
taj sa hlásim konečne po dhlšej dobe ako pracujem tak akosi nestíham 😉

@komarik tak v prvom rade chcem pogratulovat Melinde a maminke nech si čím skor na seba zvyknu a všetko ide tak ako má držím vám obom palce

janicca
24. feb 2011

akosi mi blbne pc ešte ani nedopíšem a už mi to tu odošle idem vás poprečítať že čo nové sa tu udialo 😉

surviver
24. feb 2011

@janicca čaves stratena 😉 🙂

janicca
24. feb 2011

nooooo ahoj mamina to kde si nabrala tie týždne prosím ťa 😀 ved ty ma za chvílu dobehneš 😉 ako sa máš čo tehulkovanie prospieva ti ?je to iné ako pri Timurkovi ?a čo drobec poslucha ? 😉

surviver
24. feb 2011

@janicca no snažim sa čo najrychlešie približit augustu,ale aj tak mam pocit ,že to ide niekedy pomaly 😠 ..inak je to troška naročne,ale hadam dako zvladneme a citim sa presne ako pri prvom tehu,len s tym rozdielom ,že vtedy som mala "kludovy režim" čo tezaz žial nehrozi 😉 😀

janicca
24. feb 2011

survi aj ty ? aj ja sa približujem k termínu porodu sedemmílovými krokmi sa mi zdá ...teda mne to fakt beží ako som nastupila do práce tak niekedy neviem aký je den ....myslím že možeš byt rada že si teraz užívaš akože ten kludový režim 😀 😀 ja by som to hned brala dve babena skoro naraz 😉

surviver
24. feb 2011

@janicca jani,tak Ti želam ,aby si ma pekne nasledovala 😉 ,nech si to užiješ na vlasnej koži 😀 😉 a ešte dokedy budeš v praci??

janicca
24. feb 2011

@surviver ďakujem si zlatá nástup na MD mám 4.5 ale medzi tým chcem ešte dovolenku čerpať tak uvidím ináč mi je fajn kebyže nemám banžduro a nejaké to ,,kilečko´´ 😀 navyše tak ani neviem že som v tom 😉 fakt si to užívam a kopančeky su čím dale tým intenzínejšie tak som nesmierne šťastná 😵 😵

surviver
25. feb 2011

@janicca tak to je fajn,že to maš take pekne bezproblemove 😵 🙂 😵

kamka17
25. feb 2011

@komarik nové máme to, že sme zo dňa na deň spokojnejší, krajší a strašne ukecaný 😀 😀 😀 aj teraz leží sama v izbe v postieľke rozpráva sa s motýlikmi zo zvonkohry 😀 😀 keby mohla, tak si odkrúti hlavičku, lebo stále musí pozorovať všetko okolo seba a ruky a nohy keby mala priskrutkované, tak ich už asi ani nemá, lebo chvíľu nevie ležať normálne v kľude...ja jej hovorím metelica, lebo furt sa metá...no proste je to zlaté, tak verím, že aj tvoja Melinda bude dobručké bábo a že si budete spolu pekne nažívať 😉 😉
a poď nás pozrieť aj sem: https://www.modrykonik.sk/forum/spolocny-termin-miesto/tehulky-a-mamicky-zo-sanatoria-helios-2/ 😉 😉

kiara15
26. feb 2011

@surviver presne tak raz ta lutuju a potom zase je to o niecom inom nechapem to ani ja 😒
inak vsetkym prajem pekny vikend 🙂 🙂

orsulka
27. feb 2011

ahojte ahojte......
aj ja sa hlasim po dlhsej dobe, ale ved viete....trosku máme zaberák 😀 😀 😀 ale inak v pohodke, zvladme den po dni celkom fajn, stale mam pomoc od svokry ci od maminy, prve mierne hádky za sebou......ale vytesujeme sa stále z maličkých je to fakt velká radosť..... 😉 😉
@janicca
@surviver mate už krásne ciselká na tt....hlavne janicca...tebe to teda fakt uteká jedna radosť 😉 😉 spom rada, že sa citite dobre, aj ked survi, určite to mas náročnejsie teraz a nemožes si až tak vvychutnávať tehu.....a babulky, co to bude??? chlapec, dievča???????? no co...zvedava som.... 😀 😀
@komarik určite zvladate v pohodke s Melindou... a ked pyta papať, tak jej pekne len dávaj kolko porebuje....

my máme v utorok dalsiu poradnu s maličkými, tak som zvedava ako rastieme a priberame, ale už ocividne drobci narastli a spevneli...už maju aj take pekne šunky na nožkach, moj sa doma rehoce, že nebudu večerať, lebo budu tucní 😀 😀

lucula73
27. feb 2011

@orsulka ahojček mamina,som veľmi rada,že sa vám pekne darí.... 🙂 .a kojíš ešte či ako papkáte? 😉

orsulka
1. mar 2011

@lucula73 ahoj mamca.......aj ja som rada.... 😀 😀 😀 stale kojim, kolko sa da, ale aj prikrmujeme, lebo jednoducho pre dve nemám.....teda aspon zatial....mame HUMANA HA 1 mliecko.....
Lucy ja ti zavolam ohladne tej odsavačky, aby sme sa dohodli, kedy ti ju možem vratiť..... 😉 😉 dakujem 😉 😉

lucula73
1. mar 2011

@orsulka orsulík,ak potrebuješ,kludne si ju nechaj 😉

speranza1
2. mar 2011

ahojte dievcata, tak ja sa opat po dlhsej dobe hlasim so spravou, ze mi pozastavili IVF, 😔 kvoli tomu, ze s mi zacalo tvorit veeeelmi vela folikulov uz po 4 dni druhej fazy (stimulacnej)...a hrozil hyperstimulak.. tak teraz mame pauzu cca 2 mesiace a potom ked sa rozhodneme tak mozeme pokracovat dalej... prajem vsetkym krasny dnik

surviver
2. mar 2011

ahojte

@speranza1 😔 😔 ,ale verim,že dalši pokus už bude s vitaznym koncom..držte sa 😉

orsulka
3. mar 2011

@speranza1 jejda...tak to mi je luto........ale radsej takto ako hyper stimulak......verím, že nabuduce to už bude tutofka 🙂

izzie27
3. mar 2011

ahojte kocky, v utorok idem na dalsi pohovor s dokim a vypísať novu ziadosť na 2.IVF.

cikyta
6. mar 2011

Ahojte helinky..... 😎

Zelám krásny ... no u nás usnežený den ! 😅

@speranza1
@izzie27 Držím palce dievčence. Najlepšie IVF-ka su tie jarne,takže ako vraví Orsulka....už to bude teraz tutovka !!!

izzie27
6. mar 2011

prajem krásny den, u nas je pod mrakom. Obcas slniečko vykukne.
@cikyta Dakujem, dufam ze aj letne budu dobre, a hlavne aby boli dobre vajíčka, lebo tie neboli. Takze som sa nedostala ani k ET.

cikyta
6. mar 2011

@izzie27 Neboj nič. Aj letne bude dobre. (Mám tu asi 92 cm dôkaz ) 😀

speranza1
7. mar 2011

@cikyta dakujem cikytka... 🙂

orsulka
7. mar 2011

čaves baby...uý nás je krásne slniečno....len fuka silny vietor a studený🙂))))) ale inak fakt krasny den...
dnes som bola na kontrole po porode, tak som rada, že je vsetko OK 😉 🙂 🙂

orsulka
7. mar 2011

@cikyta ako sa mavate moja???? co noveho????, ako sa ma princeznička Sisi???? čo zase vyviedla maminke????

cikyta
7. mar 2011

@orsulka Ahojky 😉 No,máme sa Ok. Cez výkend som nechcela dať Sise mliečko z cicíku a ona povedala,že ma zabije 😖 Takže sa máme mooooc veselo 😀

orsulka
7. mar 2011

@cikyta 😀 😀 😀 😀 šidlo male....tak sa jej pekne rovzäzuje jazýček 😀 😀 😀

cikyta
7. mar 2011

@orsulka No ano 😉 Už si to sem tam zapisujem do denníčka 😀
Dnes mi vonku na pešej zone medzi ludmi naburala do päty svojim malým kočíčkom a povedala mi že:
-Mamička ! Ty si pako ! 😀
No sila 😀

speranza1
7. mar 2011

ahojte dievcata, chcela by som sa s vami poradit... mali sme prerusene IVF po 4tej injekcii menopuru, dnes som cca 15 DC a zacala som krvacat, boli ma dost v poodbrusku, mam pocit nafuknutia a toci sa mi v hlave... neviete co to moze byt?
mozno ste aj vy niektora mali podobnu skusenost...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre