Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
2. júl 2009

tak ju prosim pozdravuj odo mna.....luculka...dakujem.....

ja idem dnes už na nákupy(pivo, alko,nelako a pod. ) , zajtra podokupujem zeleninu, chleba, maso...a sup ho na vikend na chatu!!!!!!! hurááááááá

wolfskinka
2. júl 2009

orsul tebe je

lucula73
2. júl 2009

orsul - odovzdám...a pekne nakúp,aby ste nemali v hrdle suchoty 😀

orsulka
2. júl 2009

veru tak tak tak....je to ťažke, tak pre 16 ludi...a este aj nakrrrmit.....!!!!!! 😀 😀 😀 pre toto milujem grilovacky!!!! 😀 😀 😀 😀 napacujes 4 kg krkovice...nakrajas chlieb a zeleninu a vybavene.....este nakupim umelohmotne tanieriky a pohatiky , nech nemusim vela umyvat 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
2. júl 2009

orsul ja to tiez tak robim a co nieco oslavujete ?

orsulka
2. júl 2009

veru nao...este moje narodky a meniny z mája.....hahahahaha...ale fakt skôr nebol čas.....a už aj narodky mojej polovičky, a jedna kočka ma meniny.....takže je toho tak viac pokope..... 😉

lucula73
2. júl 2009

fúha,tak to už hej,nachovať toľko ľudí...ja som tiež kúpila naposledy umelohmotné taniere aj poháre,potom zahodila a bol pokoj...tak teda peknú oslavu!

domika9
2. júl 2009

trošku som odbehla ale už som tu ale zase len na chvílku (zasvietilo slniečko tak sa idem trošku pripiecť )
lucul my tento rok len tak pekne okolo domu kedže sme vrazili peniažky do fasady tak more mame tento rok take fasadne 😀 😀 😀

domika9
2. júl 2009

wolfi a kam to ideš?

domika9
2. júl 2009

a zbinka sa kde stratila
zbinka čo si predala počítač? 🙂

domika9
2. júl 2009

no tak ja zase letím nech to slnko nezdrhne 😉

katy7
2. júl 2009

ahojte babuliatka,
hlasim sa po 100 rokoch, moc som vas zanedbala, ale teraz idem citkat, aby som vedela, co sa deje 🙂

kamka17
2. júl 2009

no čaute...tak som spať z "výletíku"...to bol teda iný zážitok...len čo sme vystúpili z auta, začalo pršať, ale reku však poďme, hádam prestane...no neprestalo, ale to sme zistili až po pol hodine státia pod stromamy a začalo do toho aj hrmieť, tak sme to zabalili a šli domov...teda ja som sa nechala vyhodiť ešte u krstných, lebo sme aj s našimi tam boli na obed...a teraz som dorazila domov...samozrejme tu po daždi ani náznak, ale dookola sú všade také búrkové mrakya aj trochu vetrík pofukuje, tak možno aj tu do večera spŕchne...ale som bola trošku napálená na ten dážď, lebo ledva sa drahý rozhodol, že teda ideme von a takto to dopadne...ale čo už narobíme, počasiu sa nedá prikázať...tak som sa vykecala, nech aj vy máte zážitok 😀 😀

orsul, tak tú chatu a grilovačku ti tiež potichu závidím, tak si to pekne cez víkende uži a sa ve%lmi neopi.. 😉

domika9
2. júl 2009

no tak mierny ale velmi mierny bronz som chytla ale musela som sa spakovať niečo ma totiž kuslo do dupky au nejake hovadko to bolo teraz ani sadnuť si nemožem lebo mam cely zadok pomasteny masťou 😠

domika9
2. júl 2009

kamka inač nabuduce ked pojdeš smer Poprad tak sa mi musíš ozvať jasne lebo inač bude zle 😉

kamka17
2. júl 2009

domi...my sme tadiaľ len preleteli autobusom...len som premýšľala, ako ďaleko to máte do helíku...a okrem toho bolo veľmi skoro...ani nie 8.00 ráno...ale však ako ja zvyknem hovoriť, nejdeme umrieť, keď sa zadarí, tak sa vystretáme...orsul....to tá chata, čo na ňu idete...to tvoja ??? lebo však sme kedysi predsa premýšľali nad spoločnou helíkovou chatou...žeby sme predsa len niečo zorganizovali ???

a domi, bronz treba predsa chytať postupne, takže to bol asi aj zámer toho ovada, čo ťa štíplo, že teda už pre dnešok dosť...ak máš teatree olej alebo obyčajnú alpu, tak si to namaž...

domika9
2. júl 2009

dala som si nato octanovu masť
ved to že ten bronz som chcela chytať postupne ale ešte čosi by som bola zniesla ale takto
a kamka ja nebyvam už priamo v Ppoprada tam som byvala pokials om sa nevydala teraz byvam trošku od poradu smerom ku štrbe takže o maličky kusok mam helik bližšie ale aj tak je to dialka ale to pre nas vobec nieje podstatne 😉

domika9
2. júl 2009

a okrem toho ja sa rada vozím v aute alebo v čomkolvek len nech sa vozím 😀 😀 😀 😀

kamka17
2. júl 2009

no je pravda, že keď má človek nejaký rozumný cieľ, tak veľmi nezáleží na vzdialenosti...a ja sa tiež rada vozím, ale nie mi jedno v čom...autobusy veľmi nemusím 😉

domika9
2. júl 2009

a čo to nevidím Silvinka manove foto -kraaaasna 🙂

domika9
2. júl 2009

mne nevadí ani cesta busom ak nieje vonku -20 nieje 5 hodín rano a ešte k tomu ti po vystupeni z autobusu treba kračať pol hodiny hore kopcom aby si sa dostala do roboty 😖 😠 😖
našťastie toto je len vo vynimočnych prípadoch
inač sa možem voziť aj cely den 😉

kamka17
2. júl 2009

Silvinka slniečko veru nemá chybu, herečka jedna malinká 🙂 🙂 ciky...aj dáte niečo do helíku, nech sa vieme pochváliť, že my ju poznáme... 😀 😀

katy7
2. júl 2009

ufffffff, tak to bola fuska, docitat 10 stran 😉 az mam v hlave gulas z tych info 🙂 🙂 🙂
tinkaza - drzim palceky, hlavne byt v pohode
orsulka tak to bude poriadna chatovacka, aj my ideme na chatu ale to sme pozvani 🙂 a vraj bude gulas
lucul ty sa opatruj a papaj ako pride chut, ved teraz mas narok 🙂
wolfi ahojky 🙂

lucula73
2. júl 2009

kamka aj ja som kukla Silvinku,zlatučká je veľmi,tuším ciky spomínala,že v tých riflových šatočkách ju chcú vyfotiť na tú nástenku...uvidíme,dlhšie tu už nebola,asi nemá čas,čo sa dá pochopiť 😉

katy ahoj a ďakujem...

katy7
2. júl 2009

wolfi takze mas kvapky? tak uzivaj, docitala som za, ze musis preliecit borel., no vsetko ma svoj cas, ale baby pisali, ze kvapky mozu pomoct aj na preliecenie vajecnika, takze urcite to bude k niecomu dobre 🙂

ja som zacala uzivat kajanske korenie, tak som zvedava na priaznive ucinky 🙂 uzivam to asi 4 den a pali ma to v zaludku, ja teda chilli vobec nemusim 😝 ale co by som neurobila pre zdravie 🙂

domika9
2. júl 2009

katy ja tiež velmi štiplave nemusím alenašla som si sposob ako obisť neprijemne palenie dam ci chilli do ust ale trošku dalej na jazyk a za tym si dam hned koliesko šunky a trošku ju pokušem ale len tu šunku chilli neprekusnem ani raz a potom to všetko spolu polknem a nič ma neštípe ani v ustach ani v žaludku 😉 skus uvidíš

katy7
2. júl 2009

domika ja to kajanske korenie mam v tobolkach, takze v ustach nic, len v zaludku, ale to tak 15 min po zjedeni a davam si to s jedlom, som proste citlivka, xixixi, ale nie je to ziadna katastrofa, to je len chvilu taky palivy pocit, ale som rada, ze aspon nieco pre seba robim
domi a ze z kuchyne pohlad na Tatry, to je uz aka machrovina, to musi byt super

domika9
2. júl 2009

no z kuchyne Tatry a u obyvačky les a luky no proste parada 😉
komu bude hrabať na lebku može sa prísť odreagovať 😉

domika9
2. júl 2009

katy a ty čo ideš teraz na ivf ?

brmbolcek
2. júl 2009

taka ako kocandy ? 🙂 🙂 idem vas citat ci ste ma posluchli 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

orsulik tak ako 15.15h teta mrska ta privitala ? 😉 😉 😉 dufam ze si jej poctivo dvierka otvorila, a poriadne si jej dohovorila ..... ty nas basnik orsulkoviiiiiiiiiii 😉 😉 🙂 🙂 🙂 😀 😀 😀 😀

kamka- nebud taka skromnuckaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 , na ten kriiiiiikkkkk 😀 😀 😀 ano viem kde je kunerad ..... 😉 😉

wolfi.... myslela som ten snik co sa nasej kamke snivalo ze si bola tehotna a komu sa co sniva to sa mu splniiiiiiii, cize ked sa tebe bude snivat o kamke tak sa to tebe splniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😉 😉 🙂 🙂 🙂 ty dievcatko a kamka chlapceka a ci naopak ???? 😉 😉 🙂 🙂 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 hlavne nech to uz je !

lucul.... 🙂 🙂 🙂- zdravim ta 🙂 🙂 🙂

dominika ahoj--- 🙂 🙂 ako ti chutia stiplavucke chilli 😀 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre