Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

lucula73
7. júl 2009

orsul - ☹ mne sa to stalo pred mesiacom,odišla mi kolegynka a spriaznená duša,ja som si aj poplakala veru

orsulka
7. júl 2009

lucul..........vcera ked mi to povedala, som sa jednoducho neubranila slzam...same tiekli 😢 😢

janula18
7. júl 2009

v piatok idem na krv na tehu test a sono. To bude 14 den od KET.

Luci ten krčok by mal byť cca 3 cm.
Tehu som (aspon dúfam ž je tam kde to má byť) len či to vydrží

lucula73
7. júl 2009

janula - len aby nakoniec aj dve neboli!!!

janula18
7. júl 2009

asi nie, tie testy tak rýchlo netmavnú, a nemajú ani na ten tvoj.

wolfskinka
7. júl 2009

janula no budem silno drzat palce, nech to tu zase niekto nastartuje

tija28
7. júl 2009

dobre ranecko 😀 😀 😀

janula - super povzbudenie hned zranka - supeeeeer 😉

lucul - kukam a Ty uz mas krasnych 8tt za sebou, juuuuuuj ako ten cas leti 😉

wolfi - ahoj, aj Ty si mi moc velmi vela chybala 🙂

orsul - vcerajsi zurik dopadol suprovooooooooo....................aj hlava teraz boli 😀 😀 😀

ostatne cavecte 😀 😀 😀

orsulka
7. júl 2009

🙂 🙂 🙂 🙂 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉 😉

orsulka
7. júl 2009

dobre ranko tijus..... 😉
tak to je ina sila žurovať cez týžden 😀 😀 asi by som nezvladla ist ranoi do prace 🙂)))))))

tija28
7. júl 2009

orsul - ved ja nepracujem, tak ja mam vlastne vikend kazdy den 😝 😝 😝

mzuzka
7. júl 2009

no ahojte,vidim ze sa to vratilo do starych dobrych kolaji a najskor treba docitavat pol hodinky az potom pismenkat.

janulkaa - huraaaaaaaaaaaa,konecne niekto prelomil lady. uzasne, gratulujem.

orsul, vari ta niaky blbec dokaze rozhadzat? smej sa mu do ksixtu, a tes sa ako peni, lebo to urobi on

tijus,rada ta vidim

lucul,kamka vsetky som rada ze vas mam

kiara nedrichmi, vstavaj

jajulaa
7. júl 2009

Dobre ránko dievčatá,
Kamka, myslím, že laparky nerobia v Helíku preto, lebo tam sa špecializujú len na 1dňové zákroky a laparka si vyžaduje myslím dlhšiu hospitalizáciu.
A kyrety tam robia bežne, takže by som určite neváhala, už len kvôli tej narkoze, po tej v helíku mi nikdy nebýva zle, zato po tej v nemocnici blééééé ☹ .

MZuzka, som čítala, že ti zvýšil decapeptyl, ešte je to aktuálne?
Tak ešte 2 kúsky by som potrebovala.

mzuzka
7. júl 2009

ahoj jajulaa, ja by som ti ich veru kludne dala, ale neviem odkial si.ak si z okolia PD v pohode, napisem ti do IP tel maminy a dohodnete sa, pojdes si ich zobrat. ale ak nie, tak ti ich nemam ako poslat,lebo ja som v UK a nechcem aby to posielala mamina, aby nedoslo k niakemu nedorozumeniu, ja uz mam takych starsich svokrovcov. a ja pridem az posledne 2 aug.tyzdne.

nika232
7. júl 2009

ahojte,dufam,ze sa ku vam mozem pridat. janula aj ja idem na krv.test ale az v utorok a tieto dni su na nevydrzanie v ktory den si si robila test? no ja sa na ten krcok nespolieham-lebo to vlastne ani neviem odhadnut. a aj ta nieco boli? pekny den vam vsetkym prajem

mzuzka
7. júl 2009

vitaj nika medzi nami.

jajulaa
7. júl 2009

Zuzi, mne by to stačilo asi aj stačilo v tom auguste, mám 12 ks a nezvyknem dlhšie stimulovať, to len fakt ako "zicher". Takže by sme sa potom dohodli.

mzuzka
7. júl 2009

orsuuuul kde si zmizla?

orsulka
7. júl 2009

už som tu....ale riešili sme tu veci...v praci.....

orsulka
7. júl 2009

ta kiara fakt este spi...dcera ma prázdniny, tak vylihuju!!!!!!!!! 😀 😀 😀

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
orsulka
7. júl 2009

katarinka............................. ale ten darček....že aký by bol krásny???????????????? 😉 😅 😅

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tija28
7. júl 2009

baby, tak ja idem obedik varit.............dneska sa u nas podava vyprazana ryba v trojobale s ryzou.......a este idem upiect taky fajnovy pernicek, mnamkovyyyyyy 😀 😀 😀 ......tak sa nateraz odporucam 😉

..............a inak som volala uz s hudecom, takze v auguste to prideeeeee 🙂 bojim, bojim, bojimmmm zase 😉

mzuzka
7. júl 2009

no s tymi vyrociami, my mame 17.3. den zoznamenia a ak to dopadne ako ma, tak by som mala termin so svostami 21.3.
co by bol tiez dobry darcek 😉

orsulka
7. júl 2009

tijus!!!!!! tak super..........zas kročik vpred....a nech sa obedik vydarí......aj perniček 😉

mzuzka...... 🙂

mzuzka
7. júl 2009

samozrejme svistami 😀

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
orsulka
7. júl 2009

mzuzka....no...keby si tam pridala zase "k"...tak by to mohlo byt "skvostami"....aj to je pekne.nie????????? 😀 😀 😀 😀

mzuzka
7. júl 2009

nooo tak veru s tebou hrat scrable by bol celkom dobry suboj 😀

katarinka ano, je to onervy,ale mame konika a ten nam pomoze sa odreagovat a mysliet pozitivne, hlvne ked citas tie krasne zazraky ako domcek, lucul ,zbinka. je to uzasny pocit a nadej pre vsetky,co prestavali verit

a preto - dens je skvelyy den a ja odpalim to na mesiaac .....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre