Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
7. júl 2009

katarinka........ tak si si radsej pre istotu ten test nekupila?????????????????? 😀 😀

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
orsulka
7. júl 2009

mzuzka...........tu pesničku poznáááááááááááááááááám............
a už si ju možem spievať aj ja....že dnes je skvelý den 🙂 🙂

mzuzka
7. júl 2009

inak baby, mm si dal kupit poza moj chrbat knizku dennik tehotneho muza. no poviem vam, fakt zaujimava knizka ale co je najkrajsie, ze ja za 8 rokov prvy krat v zivote vidim mojho mm citat knihu 🙂

wolfskinka
7. júl 2009

tijkaq .. no chybala chybala ale si ma zabudla .... 😀 no co uz prepacim ti to

komarik
7. júl 2009

dobré ránko alebo dobrý deň?
Nejak to mám teraz popletené.

Lucul, gratulujem som šťastná aj za teba a dík za info. Ja som sa dnes ráno dosť vystrašila lebo som mala taký žltý výtok. Hneď som si prasla utrogestan a dúfam že to nič neznamená. Určite budem celý deň behať na Wc ako šialená a kontrolovať čo sa deje. Ale do štvrtku to musíme vydržať a v piatok nabehnem do helíku. Začína mi už zo všetkého toho rozmýšľania či je všetko v poriadku poriadne hrabať.

orsulka
7. júl 2009

mzuzka......tak vy obaja si potajme objednávate veci... 😀 😀 😀 niekto cummliky a pasy do auta...niekto knižku 😀 😀 😀

katarinka......a co auto??????????????? autobus????????????? vlak??????????lietadlo?????????????prechádzka???????????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀
a inak, kedy by si mala ist na kontrolu???????

lucula73
7. júl 2009

tijka - no a čo ti povedal ten doktorko náš zlatý?nepýtal sa odkiaľ máš číslo????včera sme sa s kiarou akurát

bavili,že keby si mu povedal,že ti ho odporúčajú orsul,kiara,lucula ,janula samozrejme našimi menami/....tak odpadne na riť 😀

kiara vstávaj,veď sme zase tak dlho nekvákali,aby si teraz vylihovala!!! 😀

katarinka - to je určite dobré znamenie,bude ešte jeden darček k vášmu výročiu dnešnému... 😉

jajula - ja mám doma tri krabice dakapeptylu,takže kludne ti dám,ak budeš potrebovať,ozvi sa!menopur si zatiaľ nechávam,ale tých pár dekáčov mi nebude chýbať..

mzuzka
7. júl 2009

ja tu vyuzivam prevazne zasielkove sluzby,objednam si cez net a cakam postara 😀 😀
inak s tym mojim kupovanim, teraz nebudem kupovat vybavu dvojmo ale stvormo. kedze budem pendlovat SR UK ,tak nebudem predsa zo sebou vlacit kamion, tak musim cosi i na slovensko. potes penazenka nasa 😀

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
orsulka
7. júl 2009

komarik.....no vitaj dovolenkarka!!! .-)))))))))))))))))))) hlavne nestresuj...nestresuj... 😉 😉 😉
jasne, že je vsetko v poriadku.............. 🙂

orsulka
7. júl 2009

katarinka..... 😀 😀 😀 😀 stojakove lietadlo 😀 😀 😀
ale zas pravda....dnes si užijete vzročie...a v pondelok možte zas oslavovať .-))))))))))))))))))))))

mzuzka.............tak podte len na Slovensko..... 😀 😀 😀 😀 😀

mzuzka
7. júl 2009

tak take lietadlo by moj mm privital. on chudak tak trpi, celu cestu ma kolena zarazene v sedacke pred sebou, pretoze tam je priestor tak na moje labky o pol metra kratsie ako su jeho. a este k tomu prave barovy pult, myslim, ze im pojde pomoct s vyvojom 😀 😀

orsulka
7. júl 2009

😀 😀 😀 😀

mzuzka
7. júl 2009

orsul, aj by som brala, veru,ale musim pockat kym synak dostuduje, zo slovenskeho platu mu veru angl.college nezaplatime ☹ dali sme sa na boj, musime bojovat.

lucula73
7. júl 2009

katarinka - a kedy by si mala dostať mršku,keby prišla?ale veď ona určite nepríde.....nechce sa ti prejsť v rámci liečebného programu?veď pohyb potrebujete obaja...

lucula73
7. júl 2009

zuzi - a tí tvoji svišti tatranskí sa akože narodia v Anglicku?????to hádam nie... 😀

mzuzka
7. júl 2009

ako sa ju snazite nenapadne dotlacit do toho testu vy betarky. ja ju tu potichu obdivujem, ako dokaze byt statocna a netestovat a vy ju len navadzate 😅

orsulka
7. júl 2009

lucula....a prečo by sa nemohli aj tam????????? ved tam aj pracuje, je tam aj poistena...tak nech berie odtial aj matersku...!! 😀 😀 😀 asi bude aj tak trosku ina ako ta na Slovesnku 😉

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mzuzka
7. júl 2009

ano lucul, planujem rodit tu, do vody. ak bude vsetko OK. mala by som rodit cisarskym, ale chcela by som konecne vidiet svoje deti ako prva a hned.

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mzuzka
7. júl 2009

ano materska je 9 mesiacov 100 percent platu. ale potom dost. a potom si dam ziadost na slovensku do 3 rokov rodicovsky. aspon sa mi zaplatia poistky a stavebko.

lucula73
7. júl 2009

orsul - ale len 9 mesiacov zase!!a tu tri ročky.... 😉
no ja som srandovala,jasné...nejaký Jim a Jam..... 😀 to sú novodobí Lolek a Bolek...fakt..tie isté rozrpávky ako keď sme boli malí my ,len sa tí chlapci volajú modernejšie

wolfskinka
7. júl 2009

komarik ... ziadne stresy to babetku nepomoze ....

mzuzka
7. júl 2009

katarinka ja mam v papieroch len priezvisko mojej Kosaristanova, ale neviem ci je to ta co myslis.

komarik
7. júl 2009

no wolfi, práve som bola kuknúť na WC a zatiaľ to je čisté. Budem sa snažiť nestresovať. 😉

orsulka
7. júl 2009

katarinka...tak to netusim, ako sa vola.....

lucul.....ved potom som to myslela, že bude pokračovat tu...do troch rokov...to je jasne 😉 😉 😉

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
komarik
7. júl 2009

mzuzka, tak to si si dobre vymyslela s tou materskou. Treba využiť všetko čo sa dá.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre