Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

mzuzka
10. júl 2009

no uz sme nazad, vidim ze ste isli uzivat dnik. 😅

lucula73
10. júl 2009

zuzka - aj sa pripájam,potichučky gratulujem...myslím že budú dve a ty?? 😉

orsulka
10. júl 2009

no tak aj ja som spat.....tak som a vybrala cvičiť!!!!!!!! take, posilnovanie.....tija!!!!!! ved vieš.....
no a moja klasika.....po piatich minutach vyvalený členok!!!!!!!! 😠 😠 našťastie len tak rychlo to prebehlo....sup do prava a šup do lava.....potom som to rozchodila a docvičila celu hodinu....teraz sa trasiem všade 😀 😀 😀 a členok obiavazaný s octanovou mastou.... 😀 😀 😀 😀

toto iste sa mi stalo pred dvomi rokmi ked som sla prvýkrát na aerobic...po 15 minutach som už volala mojej polovičke, nech pre mna pride..lebo som ani chodiť nevedela...

ŠPORTOM K TRVALEJ INVALIDITE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

😀 😀 😀

orsulka
10. júl 2009

janula................blahoželám!!!!!!!!!!!!!! 😉
pekne sa ta Prievidza rozbehla...sa mi to luuubi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
😉 😉 😉

lucula73
10. júl 2009

orsul ☹ 😀

no hlavne že to nedopadlo horšie...

orsulka
10. júl 2009

luculka...no ja ti mám taku smolu 😀 😀 ked už sa rozhýbem niekam ist..... tak to takto dopadne... 😀 😀 ja už sa na tom bavim

mzuzka
10. júl 2009

lucul, myslim ze su obidve. podla testov, lebo boli viditelne dost skoro, a nebledli ale tmavli a dnes som 9 den po ET a su palicky uplne jasne

mzuzka
10. júl 2009

i ked to vyzeralo od zaciatku umna ako tutovka, bala som sa risknovat a dat ibe jedno, zvlast ked mi ostali este aj na snehuliaciky, tak budu svisti dvaja 🙂 🙂

orsulka
10. júl 2009

mzuzka.....a čo s tym Dr?????? vybavila si si to tamv UK, aby ti vzali krv??? alebo budeš čakať do augusta na SK?????

gabika24
10. júl 2009

ahojte.
viem, že sem už často nechodím - nestíham 😝 (zaváram, varím džemy a pod.) - ale čítam vás a teším sa z každého úspechu a držím palce tým, ktorým to treba 😉 . mzuzka, gratulujem z celého srdiečka, lucula, s tebou sa vytešujem už dlhšie 😎 , orsulka, tija, wolfi a všetky, určite to už príde, babule naštartovali tehu vlnu, vy musíte naskočiť...
Pekný večer všetkým 😵

mzuzka
10. júl 2009

orsul az 15 mam objednavku k svojej, tak potom uvidim. ona mi musi dat kazdopadne doporucenie.

kuk album, supla som tam ''klucenky'' 😉

orsulka
10. júl 2009

mzuzka...tak tomu sa fakt nedá odolať!!!! užasne.....
ja si musim ist tu nohu vyložiť hore...vobec jej nerobi dobre toto sedenie pri PC.....

gabika...ahoj moja...aspon, že nás sem tam prideš podporiť...a neboj..určite naskočíme 🙂)))))))

krasny večer......mzuzka...dufam, že nejdeš dnes do prace uz...????

domcek
10. júl 2009

Ahojte po dlhej dobe dievcata.
Orslka teba zvlast davim dufam z si este tu mam na teba niekolko otazok 😉

domcek
10. júl 2009

Vraj davin ty kokso ZDRAVIM som myslela beeee 😝

lucula73
10. júl 2009

domcek vitaj - ako ti to krásne pribúda...tie tt 😉

lucula73
10. júl 2009

zuzka ja že aké klučenky...konečne som pochopila... 😉

gabika ďakujeme za podporu...len ty pekne zaváraj,aby ste mali zdravé domáce papaníčko 😉

domcek
10. júl 2009

Lucuka aj ty si tehula no super gratulujem boze to som tu riadne dlho nebola.

lucula73
10. júl 2009

domcek -no ja nejak nápodobne som sa k tomu dostala ako ty... 😉 a ďakujem...

ajka23
10. júl 2009

jeeej, domcek, co to vidim, gratulujeeeeem 😵 😵 😵 😵

domcek
10. júl 2009

ajka velmi pekne dakujem. Naaa podobn dizim palce nech to rychlo vide.
lucula to fakt tak to je super.
inac sa trapim ako sa zbavi liekov z IVF ... 😒

mzuzka
10. júl 2009

jej ahoj domcek, dnes som ta tu spominala. ja som vazne niaka bosorka 😀 kraaasne 13tt. juj, nech aj ja uz som za vodou 😒

lucula73
10. júl 2009

domcek - veď napíš do temy mam/nemám lieky...určite sa to minie,aj ja mám 4 krabice menopuru,no ja ešte nemožem,čakám aspoň do jesene 😉

mzuzka
10. júl 2009

domcek ja som napisala do mam nemam a gonal bol za 2dni fuc

domcek
10. júl 2009

No dik babule.
mzuzka tak ty si asi bosorka ja na vas myslim kazdy dn uz mam aj netoabstaky ale co uz. 😀
lucula ja som tiez cakala do teraz ci bud vsetko ok.
TAk idm skusit do tej temy.

lucula73
10. júl 2009

mzuzka - veru,ani nevieš,ako rátam dni,nech je už 12tt za nami...poviem ti,a vlečie sa mi to ako nikdy... 😉 😝

lucula73
10. júl 2009

domcek a ten internet kedy budete mať???

mzuzka
10. júl 2009

viem si predstavit lucka, stale len cakame, cakame, hroza. preto sa to vola cakame babatko ☹

domcek
10. júl 2009

lucul uz sa na tom pracuje tak hadam to nbude trvat viac ako mesiac dva.
Mne sa zasa zda ze tie tyzdne plynu rychlo len keby ta besne nevolnost uz chcela prestat beeeee.

lucula73
10. júl 2009

domcek a si ešte PN?lebo ja som doma a to preto mi to ide tak pomaly...

mzuzka - veru,veru...ale hádam to neni na takého smutného smajlíka...

mzuzka
10. júl 2009

no moja, ty mas uz blissie k 12 ako k nule,tak u teba uz nie na takeho smutneho,ale u mna este zatial ano. este som neni ani za polovicou 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre