Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

wolfskinka
22. júl 2009

orsul okno otvorene a ventilator som pred chvilou vypla .. teraz su da este dychat ale po obede to bude ine peklo

gabi ozaj vsetko najlepsie drobcekovi ... ved vies ktoremu ... 😵 a daj mu za mna pusinku smejkovi jednemu

jajulaa .. ja este ani sama neviem, ideme so znamymi a oni chcu egypt vraj luxus za malo penazi ale ked to tak sledujem tak to vyjde presne tak isto ako ibiza alebo malorca a som z toho uz chora ... najradsej by som zbalila kufor a sadla si na letisko a prve co sa mi bude pozdavat isla ale zohnat vyhodny lastminute pre 4 to uz je problem

orsulka
22. júl 2009

tak na spolubyvajucej vela zaleží.....ja som mala tiež užasnu babu...a okrem toho sme sa tam dali do kopy takých 6 bab.....no ani domov sa nam nechcelo .-))))))) ja som inak bola tiež prelom april-maj 🙂))))) len viac rokov dozadu 🙂)))))

kiara15
22. júl 2009

ahojte bambulky ako teraz ked je teplo sa mi moc nechce tu sediet 🙂
janula len sa pekne drzkaj 🙂 🙂 🙂 myslim na teba 🙂
wolfi to ratam ze sa pridas 🙂

orsul aj ja by som potrebovala taky prival energie 🙂 🙂
mzuzi a ty ako sa mas?co nove? 🙂 🙂 🙂

wolfskinka
22. júl 2009

kiara a kde sa mam pridat ???

orsulka
22. júl 2009

kiari...no ahoj 🙂)))) neboj tebe sa dovali energia!!!! tak okolo toho 25-teho!!! 😀 😀 😀 😀

mzuzka tu nebola davno - moj poklad......asi má vela vela prace.......ale inak aj pisala, že má ist opakovane na krv.....tak by sa mohla ozvat ako toto dopadlo.....aj ked teda neviem, že kedy jej daju vysledky, ked oni tam so vsetkym maju kooopec času.....
tak ako mzuzka???????????????????????????? das nam vediet???????? 😕

wolfskinka
22. júl 2009

mne sa nic nechce

orsulka
22. júl 2009

a mna aaaaaaaaaaaaaaano...práve tlačím jogurt!!! 😀 😀 😀

a ciky???????????????????? kde ste babule?????? inak dakujem za videjko....zlatusik....🙂)))

jajulaa
22. júl 2009

Baby, tak ja idem k tomu zubárovi 😢 .

wolfskinka
22. júl 2009

jajulaaaaaaaa drz sa , ja sa bojim zubara strasne, ked mam ist k zubarovi tyzden predtym nespim

kamka17
22. júl 2009

aj ja chcem ísť do kúpelov..... 😅 😅
som trochu mimo, lebo zase stres...práca a boli sme aj darček kolegyni kupovať, lebo je magduš 🙂
a dnes ste nejaké ukecané, ale však dobrééééé 😉 😉

brmbolcek
22. júl 2009

a ja chcem kupeleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...

kamka skocime spolu na 4 tyzdne a aj mi sa rozpiseme na MK 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
22. júl 2009

kamka....mojko....ty más furt same telefonovanie a potom ťa vyrušuju od konika......vŕŕŕŕŕŕŕŕŕ..... 😔

jajulla........drž sa, zubár nie je nič zle...ked sa chodi aj na preventivky .-))))) a daj vediet ako sa má maminka.... 🙂

kamka...daj si žiadosť a pojdeš do kupelov...... 😉

komarik
22. júl 2009

ahojte, dnes ste ozaj ukecané a vtipné.

Ja sa len chcem opýtať neviete čo je s luculou? Dávno tu nebola. ☹

wolfskinka
22. júl 2009

kamka a co ste kupili ak to nie je tajomstvo ?

kamka17
22. júl 2009

no kúpili sme klasika orchidea a čokoláda bublifuk (tu pred chvíľou poletovali bublinky 😀 😀 )a má rada kravičky, tak taký prívesok s kravičkou

no orsul mi hovor, že ma vyrušujú, však včera som ani nestihla zapnúť koníka...dnes stíham aspoň čítať 😎 😎 strach
a fest dobrý nápad s tými kúpelami, nejdeme všetky naraz ??

orsulka
22. júl 2009

ahoj komi...... 😀 😀 luculka - neviem......ale oddychovala domka na posledy a starala sa o dcerku, lebo mala teploty a bola chorá...tak dufam, že to od nej nechytila.....ale mala aj nejake nevolnosti.....tak hádam oddychuje....

orsulka
22. júl 2009

dajte datum!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 tak to by bolo kurnik štastie, že by to vyslooooooooooo 😀 😀

a dalsia vec: TIJA????????? haloooo????? žiješ este?????? tam sa nam niekde kľukatí pomedzi skaly po divej rieke 🙂)))))) juuuuj...v tomto teple im musi byt faaaajn!!!!!! 😉

orsulka
22. júl 2009

alebo by sme si mohli priplatiť predlžený vik v kupeloch..... 🙂 🙂
hahahahhahaha...len neviem, ci by sme po pri "kecani" stihli nejake proceduuury 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
22. júl 2009

kamka no ja by som tiez isla, ale neviem si predstavit ten bordel co by som nasla po emsiaci doma, asi by som musela volat deratizera

kamka17
22. júl 2009

wolfi, prosím ťa, čo je nejaký bordel doma oproti tomu, ako by sme si fasa oddýchli a zregenerovali...to by ťa žiadny bordel nerozhádzal... musíš to brať pozitívne...
inak baby, neviem či aj na vás to tak vplýva, ale ja keď vypijem kávu, tak mám v sebe taký euforický pocit, že svet gombička, pozitívne myslenie, vtedy by som riešila a vyriešila všetky problémy sveta, nič ma nerozhádž 😀 😀 e...a to si do tej kávy nedávam ani trávu ani nič iné 😅 😅 tak sa práve z takého pocitu teším...

a ten predlžený víkend...to je super nápad, nezačneme aspoň nad takým uvažovať ??

orsulka
22. júl 2009

kamka....tak ja v pohode....ale tak koniec septembra by som brala....... to možno budem v stimulke na KET....hmmm....ťažko teraz povedat...ale ja by som sla........ 😉

kamka17
22. júl 2009

no super, tak už sme dve...hádam sa do toho septembra niekto pridá 😉

orsulka
22. júl 2009

kamka.... 😉 😉 😉

wolfskinka
22. júl 2009

kamka detto .. kava je dobra vec

ja sa pridavam som za kazdu volovinu, len neviem k comu sa mam pridat

kuknite moj album rybicky z minulorocnej dovolenky,m kym ho admini nezmazu

wolfskinka
22. júl 2009

obeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeddddddddddddddddddddddddddddd

😵 😵 😵 😵

orsulka
22. júl 2009

wolfi.................už som nestihlaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀

mzuzka
22. júl 2009

bambulky, ja sa na chvilocku odmlcim, potrebujem vypnut, drzim vam vsetkym palceky, budem na vas mysliet a mozno vas obcas aj precitam, ked mi bude lepsie, tak sa vam ozvem, ale teraz by som vam tu bola na nic. papapapa

orsulka
22. júl 2009

mzuzka.......tak dobre zlatko.......ved vieš, že ťa tu cakame..... 😉

komarik
22. júl 2009

mzuzka, sme s tebou, držkaj sa 😕

wolfskinka
22. júl 2009

orsul no smola ... poslem ti do mailu, ale ho nemam, lebo ho mam v notebooku a ten teraz v oprave tak ak chces tak posli mi mail do IP

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre